PDA

Zobrazit normální verzi : Mechanika furienu



Strany : 1 [2]

Larodar56
25-06-11, 21:06
No právě, he granát by pomohl proti kemperům. Rozhodne Kotel.
Ještě bych přišel s návrhem, že by si poslední furien a anti-furien mohl vybrat možnost proti nepříteli. Ale musel by zaplatit menší částkou, např furien.:
Super nůž + 50 HP navíc za 2000K.
Úplná neviditelnost za 5000K.
Scout za 3000K.
200 HP, 200 AP za 1000K.

Anti-furien:
Atomovka - 6000K - zabije všechny furieny
300 HP, jeden zásobník s 50 náboji v M4A1 - 3000K
Odhalení nepřátel (půjdou vidět) - 5000K

Je to jen příklad, ale myslim, že by to mohlo být zajímavější. Je to jako poslední přání na jailu.

Karl0s
25-06-11, 21:08
Kempi, protoze je furieni rushujou. Musi slezt pro baterku, takze staci pockat 20 sekund.

problém je ten, že 3/4 furienů nespolupracuje, narozdíl od AntiFaku, který maj navíc baterky poblíž a lezou si pro ně postupně
glock byl asi blbost, ale HE by se hodil

killer-savage
25-06-11, 21:08
a kebyze by to bolo brutalnejsie a zabavnejsie?

Larodar56
25-06-11, 21:11
Kempi, protoze je furieni rushujou. Musi slezt pro baterku, takze staci pockat 20 sekund.

Navíc anti-furienů je víc a dávají na sebe pozor.

Edit: Myslím, že není fér když jsou předchozí furieni na další mapě ti samí. Třeba já, napojím se, jdu k anti-furienům. Na další mapě, chci k furienům a přehodí mě to k anti-furienům. Kvůli tomu auto přehozu.

Kotel
25-06-11, 21:26
Ok, zrusim vyber tymu.

killer-savage
25-06-11, 21:49
mam dotaz. moze antifurien zabit furiena s knife?

Karl0s
25-06-11, 21:54
jistě že muže, stačí mít postřeh

killer-savage
25-06-11, 21:57
no je to asi tazsie nez to vypada lebo to vyzera ako keby mali vela HP alebo im malo uberam.

killer-savage
25-06-11, 22:01
a co keby v ponuke antifurenu bolo ze MOD-FURIEM a by mal schopnosti furiema a by behal rychlo, nizsia gravitacia, knife (bez zbrani s nabojmi) ale by bol za antifurienov. alebo ked zostane 1v1 tak antifurienu sa ukaze ze ci che mod-furiem a bude to furien vs. furien alebo normal. z vasho pohladu to asi bude inac vyzerat ako z mojho ze?

Kotel
25-06-11, 22:25
Furieni maji za kazdy kill 20-30hp az do 200.

killer-savage
25-06-11, 22:45
weapons vs. knife - win weapon. furienom sa dari len v tedi ked nikdo nema M3, MP5 alebo M249. nesla by ta regeneracia trochu zrychlit?

Larodar56
25-06-11, 23:44
Kotle nepsal si něco o tom, že boti nevidí hráče když stojí? Vidí pořád. To není jediná chyba, občas se na serveru objeví hráč za anti-furieny se skinem assassina.

Larodar56
26-06-11, 11:18
Na poslední kolo bych dal všem anti-furienům 200 HP, protože je to masakrt, jelikož všichni furieni si dokoupí za zbylé peníze super knife, nějaké to HP navíc a podobně. Já si nakoupil za anti-furieny kulometík a 2x 25HP navíc, to nestačilo.

Karl0s
26-06-11, 11:53
jak poznáš, který kolo je poslední, když každý trvá jinak dlouho
navíc ne všichni maj hromadu peněz, já třeba (eh eh 8-) ) všechno utratim za flashe a ostatní blbosti

killer-savage
26-06-11, 11:58
sak ked sa votovalo, tak sa ti ukaze ktore kolo je posledne - last round

apach29
26-06-11, 12:16
Kotle ty jsi zrusil prohazovani teamu po nejakym poctu vyhranych kol? Ja se totiz k furienum dostanu jem pri zmene mapy a zustavam tam do konce mapy. Jinak zadny prohazovani jsem nezaznamenal. Byla to dobra vychytavka, dal bych to zpet, prohozeni teamu po 5ti vyhranych kolech.

Karl0s
26-06-11, 12:33
sak ked sa votovalo, tak sa ti ukaze ktore kolo je posledne - last round

jo a když se votuje tak to může bejt třeba uprostřed kola, je trochu uhozený rozdávat v tenhle supervýbavu

Larodar56
26-06-11, 12:42
Kotle ty jsi zrusil prohazovani teamu po nejakym poctu vyhranych kol? Ja se totiz k furienum dostanu jem pri zmene mapy a zustavam tam do konce mapy. Jinak zadny prohazovani jsem nezaznamenal. Byla to dobra vychytavka, dal bych to zpet, prohozeni teamu po 5ti vyhranych kolech.

Někteří hráči by chtěli zůstat v týmu kde jsou, aspoň prohazování, které by bylo takto: Anti-furien, který zabije nejvíc furienů se v dalším kole prohodí s nejhorším furienem.

apach29
26-06-11, 12:54
Je ale taky hodne hracu, kteri si chteji zahrat za obe strany. Me nevadi bejt antiF celou mapu, ale taky bych chtel bejt aspon par kol furienem.

Larodar56
26-06-11, 13:13
Mě to stačí jednou za mapu furien a další mapu zase antiF.

BAWSON
26-06-11, 13:13
Souhlasim s Apachem. po zruseni prehazovani tymu, se vsichni fakani nagrnuli k furienum a bylo to 4antif vs 12F.... potom se par rozumnych hracu prehodilo k antif po otm, co jsem napsal do chatu.

Larodar56
26-06-11, 13:17
Já se pomůžu antiF aniž by někdo psal. Dal bych max 9 antiF a max 13 furienů. S vip sloty by se to zvýšilo o dva.

killer-savage
26-06-11, 13:58
prehazovanie timov je pre niekoho dobra a pre niekoho zla. treba to tak nastavit aby ti co chu sa prehodia a ti co nechcu sa neprehodia napr: Je čas prehadzovani timov, chcete se prehodit? 1.) - ANO 2.) - buduce kolo 3.) - NE

grEy
26-06-11, 14:26
Někteří hráči by chtěli zůstat v týmu kde jsou, aspoň prohazování, které by bylo takto: Anti-furien, který zabije nejvíc furienů se v dalším kole prohodí s nejhorším furienem.
To je blbost. Uz teraz nedokazu anti-furieni vyhrat ani jedno kolo a ked sa kazde kolo presunie najlepsi anti-furien z teamu, tak si predstav, co nastane. Presne naopak by som to spravil.

Mirvanek
26-06-11, 14:30
vypnite to prehazovani je to na nic , pak nema cenu kupovat super nuz , walhang , zbrane a atd , a bavi me to jen za furiena ...

killer-savage
26-06-11, 14:33
ale to je jedno hh

apach29
26-06-11, 14:43
vypnite to prehazovani je to na nic , pak nema cenu kupovat super nuz , walhang , zbrane a atd , a bavi me to jen za furiena ...

Jenze nejsi na tom serveru sam.

Larodar56
26-06-11, 14:54
Ale s tímhle má pravdu, že když ubydou 3 kola a už mám našetřeno na super nůž, pak mě to přehodí. Leda, že by ten nůž zůstal kdybych byl podruhé furien.

Mirvanek
26-06-11, 15:26
no aspon to

killer-savage
26-06-11, 17:08
teraz co bola mapa bol jeden tim lamerov (T) a druhy tim skillerov a luckerov (CT). CT stale vyhravali ale potom ked sme sa prehodili a vysli zo spawnu, neubehlo ani 30 sekund a hned boli mrtvi.. a tam bol taki jeden lamer ze sa nas opital ze ako ziska superknife. som mu poradil ze nech napise do konzole "bind w kill" spravil to a polovica lamerov bola mrtva :D potom sa stazovali ze im to umiera. som im poradil nech daju do konzole "bind m exit" a nech stlacia "m". stlacili to a viac som ich nevidel :D

killer-savage
26-06-11, 17:13
dar od prirody :D

Larodar56
27-06-11, 17:48
Tak jsem zjistil, že furieni jdou za svým vůdcem. :D Jinak bych to nemohl vyjádřit. Prostě jdu s plnou výbavou, tzn.:super nůž, no slowdown, 200 AP a vraždím nepřátelé, někteří mi s tím pomůžou, ale jakmile chcípnu, tak čekáme do konce kola. Prostě to chce, aby byl aspoň jeden dobrý furien. Dám příklad z dneška na dust4ever, byli jsme antiF a po přehozu jsme začali řádit, ti předchozí furieni nic moc. U anti-furienů snad není ani potřeba dobrý hráč. Taky by to chtělo udělat něco s tím přehozem, protože když je celou dobu jedna skupina furieni a my jsme jen poslední dvě kola, tak to není moc fér. Navýšit čas na mapu by bylo lepší. Spíše by bylo lepší kdyby si mohli hráči čas určit jako je to na jumpu. Ovšem čas by byl do 40 min., víc už by bylo moc. Ještě dotaz, jsou nějaké výhody pro VIP hráče, krom skinů?

hopik
27-06-11, 17:58
U antifuerinů je potřeba bejt dobrej hráč taky..

Už sem si myslel že všechno fachá jak má.. jediný co by bylo třeba opravit je balance počtu F a AF.. dost často, nevim jak se k tomu dostanem, se stává že je 14 furienů a 8 AF.. nebo je to snad normální? ..

Larodar56
27-06-11, 18:49
Některým anti-furienům chybí pozornost a opatrnost. Není to tím, že by tam nebyl nějaký dobrý hráč. I já se někdy zamyslím a jsem neopatrný.

killer-savage
27-06-11, 18:57
neslo by to tak ze ked AF zabije furiena, tak sa za 2sek. respawne? alebo ze by si kupil zivot ako to je aj na deathrun?

Kotel
27-06-11, 20:33
Furieni jsou slabi?

Karl0s
27-06-11, 20:33
s tim prodlouženim je to dobrej nápad, aspoň tak o 10 minut, ale nevadila by mi ani hodina na kolo

Larodar56
27-06-11, 21:23
Furieni jak kdy jsou slabí, někdy jsou líní a kempí, jindy, když třeba rushuju, tak se někdo ke mě připojí. Kotle dej do shopu pro furieny, možno i pro antiF scroll, jako je to na Warcraftu za cenu 6K s tím, že by se oživil i s jeho předchozí výbavou.

hopik
28-06-11, 13:06
proč to bejvá často 14 F vs 8 AF? .. je to trošku over, třeba d4ever tam jsou CT skoro bez šance když si je Tčka obklíčej ve 14ti proti 8..

chmod a+x /bin/laden
28-06-11, 13:12
proč to bejvá často 14 F vs 8 AF? .. je to trošku over, třeba d4ever tam jsou CT skoro bez šance když si je Tčka obklíčej ve 14ti proti 8..
Tak se nemají nechat obklíčit :-) Hrajte kreativně, vymýšlejte nové taktiky - o tom přece ta hra je. Pokud se neumíte v týmu domluvit a raději by jste hráli sólově, tak si radši zahrajte nějakou single-player střílečku...

Larodar56
28-06-11, 15:28
Chtělo by to zrušit možnost přesunutí hráčů u CT k furienům, pak se nedá hrát, když furienů je 15 a antiF 4. Ještě by to chtělo nějaké omezení kolik může být max. furienů.

Karl0s
28-06-11, 16:19
Chtělo by to zrušit možnost přesunutí hráčů u CT k furienům, pak se nedá hrát, když furienů je 15 a antiF 4. Ještě by to chtělo nějaké omezení kolik může být max. furienů.

mi připomíná bariéru v gothic 1

hopik
28-06-11, 17:37
chmod jasný, ale tady jde o ten počet.. je těžký nenechat se obklíčit když na nás jde dvojnásobnej počet neviditelnejch, mega rychlejch hráču a půlka z nich má čuprknajfy :D

killer-savage
28-06-11, 21:20
AMMO mas tak strielaj tam kde zmizli. a ti čuprknajfy zmiznu ked ich zabijes. takze preto hram rad za furienov :D

SLiM
30-06-11, 07:39
A nemohlo by se přidat ammo pro AF? Jako je na zombie serveru u Ct... Sry, pokuď se to tu už objevilo. :-)

chmod a+x /bin/laden
30-06-11, 07:42
A nemohlo by se přidat ammo pro AF? Jako je na zombie serveru u Ct... Sry, pokuď se to tu už objevilo. :-)
Furien ≠ Zombie

Náboje nepřidávat!

SLiM
30-06-11, 07:45
Furien ≠ Zombie

Náboje nepřidávat!

Jo jo,byl to jen návrch :-)

grEy
30-06-11, 10:19
Ovecky..

Larodar56
30-06-11, 16:12
Grey mi vnukl nápad :D, co kdyby místo těch baterií běhali po mapě ovečky? :D a AntiF by je museli zbírat. :D


Jinak dát anti-bloky pro antifurieny, furt blokujou, někdy si navzájem vypomůžou a skáčou na sobě do výšky.
Přidat Anti WH a HLTV na server, co si mám asi myslet o hráči, který vyjde ze dveří a začne přímo do mě pálit?

chmod a+x /bin/laden
30-06-11, 16:20
Grey mi vnukl nápad :D, co kdyby místo těch baterií běhali po mapě ovečky? :D a AntiF by je museli zbírat. :D
Furieni už tak trochu jako vlci vypadaj, Anti-F by mohli mít tuto vizuální podobu (http://photo.vivo.sk/jpeg/2745/118533/_n/4a53e42/baca-predavac)

Kotel
30-06-11, 16:32
Antiwh pridam, ale je to dost slozite. Momentalne furien neni videt s wh kdyz stoji, ale kdyz chodi, tak jo.

killer-savage
30-06-11, 16:38
teraz sem napisem total blbost :D
AF. by vyzerali ako ovecky a F. ako vlci. a ked napr: stlacia nieco nabidnovane tak F. by stekali jak vlci a AF. by meeekali ako ovce. ale potom by sa ten server musel premenovat na: sheep vs. wolves. a ked vlci zozeru ovcu tak vsade by striekala krv.
(prosim mozte ignorovat tento prispevok a komentovat len v moj prospech. thanks!)

chmod a+x /bin/laden
30-06-11, 17:49
prosim mozte ignorovat tento prispevok a komentovat len v moj prospech. thanks!
...srabe

Karl0s
30-06-11, 17:49
teraz sem napisem total blbost :D
AF. by vyzerali ako ovecky a F. ako vlci. a ked napr: stlacia nieco nabidnovane tak F. by stekali jak vlci a AF. by meeekali ako ovce. ale potom by sa ten server musel premenovat na: sheep vs. wolves. a ked vlci zozeru ovcu tak vsade by striekala krv.
(prosim mozte ignorovat tento prispevok a komentovat len v moj prospech. thanks!)
budem ho ignorovat jako 106 dalších
jinak co dát na zkoušku pro fáky shield ?

Larodar56
01-07-11, 18:06
Kotle prosím přidej aspoň na zkoušku HE granát pro furieny. Anti-furieni kempí méně ale pořád chodí ve velkých partách. Když nikdo nemá v týmu super nůž, tak je ta šance vyhrát kolo ještě menší.

Kotel
02-07-11, 22:44
Kazdy furien ma sanci 1/3, ze dostane granat.

Larodar56
03-07-11, 10:57
Je to dobré, jen dát 50% AP pro antiF ať nechcípnou hned. Ještě mě napadlo, že by furieni mohli vidět termální stopy hráčů (jako je to bylo u thermal zombie). Někdy jsem nemohl najít ani posledního fízla a pak skončilo kolo. Mohli by to mít automaticky, anebo si to koupit.

Kotel
04-07-11, 14:52
Budou videt na radaru.

Larodar56
10-07-11, 14:41
Přidej tam prosím tě anti-bloky pro anti-furieny, stál jsem ve dveřích a proti mě se vrhlo několik furienů a nemohl jsem utéct z důvodu, že mě zezadu někdo bloknul.

ViRPo
11-07-11, 15:11
Chysta sa druhy furien server po tom co sa vyriesi ako bude vobec fungovat?
Servre su stale plne :)

grEy
15-07-11, 19:13
Celkom pekne, na skin furiena > http://www.gamebanana.com/skins/109677

sILV3
26-07-11, 00:26
Dať dualkám 200 nábojov + skin.

AWP, kačenka dať skin a dať ju na 150hit.

Pridať aj glock - dualky 2000, glock 1000.

Dať na víťazných 5 kôl.

Dať autobalance 1.

Stále zle funguje prilepenie na stenu. Niekedy ma to nalepí až na 6 pokus.

Keď som Furien a prehodí ma to k CT, ostane mi antiflash a asi ešte aj prilepenie.

Konečne dorobiť aspoň ďalšie 4 mapy.

Zakázať textury.

InVitro
26-07-11, 14:16
Tak textury jsou zakázané všude, to platí automaticky.

sILV3
26-07-11, 23:14
To je diskutabilné, keďže väčšina hráčov je v tom, že sú povolené pretože niekedy naozaj boli.

sILV3
01-08-11, 15:13
Bude sa s tým niečo robiť?

Kotel
08-08-11, 16:31
AWP, kačenka dať skin a dať ju na 150hit.

Jaký význam má slovo kačenka?

Baterky jsem zrusil. Misto baterek je kempmetr ktery navic kontroluje, zda nejste moc blizko ct. Cim vic ct u sebe mate, tim rychleji vam klesa adrenalin (misto energie).
Za furiena si muzete menit modely nozu za klasicky nebo novy stiknutim baterky (F).
Furieni uz nejsou pri behu videt ani s wh (za zdi).
Pridal jsem par map.

1488.6
10-08-11, 09:49
co třeba k furienům dát za stejnou cenu jako je SK, zbraň scout ale jen s jedním nábojem za každé kolo,ale aby byla možnost střelby v invisible režimu. Ať si hráči vyberou jakou zbraň koupit jestli sk nebo scouta. K policajtům dát jednorázově (další kolo už by to neměli) za 16000 invisible ale aby byli neviditelní jen s knifem a ten by zase neviděli furieni

apach29
10-08-11, 13:26
kotle prosim te, vrat ty zmeny na Furienu zpet. Dej tam zase baterky, takhle je to hodne na hovno. Furienum staci jen zakempit a pockat na AF, kterej kolem projde. Navic ten antikemp pro AF je hodne spatne nastavenej, jen se zastavis na 2-3 sec a uz te to slapuje. Moc te prosim, vrat to zpet, jak to bylo. Diky

Mr. Spoon
10-08-11, 22:34
Mně osobně to celkem vyhovuje za AF.. Nemusí se hledat baterky k dobití HP.. Spíš nějak upravit ten adrenalin kvůli spoluhráčům.

E: Blbost, co jsem to napsal :D

killer-savage
10-08-11, 22:38
za AF je to lepsie. nemusim vyhladavat baterie a ked nahodou nejaku najdem, tak mu ju spoluhrac vyfukne. ten adrenalin je lepsi sposob prezitia nez hladat baterky po mape.

DiaJee
11-08-11, 11:41
a ty mapy uplně to hraje do karet Furienum, blue5 uplně uzké průchody a nebo třeba dust2_2009 tam všichni furieni vylezou na textury a obejdou si AT.

Kotel
11-08-11, 12:02
Furienum staci jen zakempit a pockat na AF, kterej kolem projde.
Doted se hralo tak, ze vsichni furieni vybijeli af na spawnu? To si asi moc nezahrali.
Nez sem neco napisete, odehrajte par kol a urcete pro a proti. Oproti baterkam nevidim zadne proti. Af musi behat tzn. nekempi, nemuzou byt dlouho blizko spoluhracu tzn. vyhoda pro furieny (na to jste si tu stezovali), nemusi sbirat baterky a hlidat si energii tzn. vyhoda pro af, hra je dynamictejsi, muzu rychle pridat jakoukoliv mapu.
Kdyby me to napadlo, udelal bych to uz driv.

Kazki
11-08-11, 12:47
Co ja vem podla mna je to take na nic furienov nech nehealovat ale budu na baterky.

killer-savage
11-08-11, 13:41
to ne. par AF sa budu stale potulovat kolem baterek a AF by mali vyhodu. ja by som navrhol si HP kupovat v /shope alebo dat na spawn Furienov taky block ktory pridava HP.

Kazki
11-08-11, 15:02
Alebo nech maju aj furieni adrenalin ako AF. Mohlo by to byt pohode ci ???

1488.6
12-08-11, 09:31
omfg (jeden hráč si stěžuje na dobíjení hp u af a druhej na dobíjení hp u furienů) Teď zase mají furieni dost velkou nevýhodu, že se jim nedobíjí hp. Když hráči nechtějí aby si dobíjelo hp furienům, tak bych to zakázal i u af,ať to je fairplay. Ale adrenalin bych tam nechal,když teda nechtěj baterky. Mě nevadilo předtím nic ztoho až teď mi vadí to nedobíjení hp u furienů

EDIT: jak psal apach, tak předtím to bylo zábavnější a svižnější. Baterky mě nevadili,ikdyž jsem hrál za af, to spíš bylo lepší předtím. Když teda hráči řekli, že je štve, když jim někdo sebere baterku, tak bych urychlil aby se tam ta baterka obejvila rychleji

LOLParkour
12-08-11, 11:23
me to bavi vic ted ale dal bych nazpatek to dobijeni hp u furienu s tim adrenalinem je to dobre protoze to probihas a mas skoro doopravdy adrenalin odkud vyleze furien a vic si zahrajes a ne ze budes furt jenom kempit na spawmech atd.

Kotel
12-08-11, 11:45
Furienum se ma dobijet hp, ze to nejde je bug, opravim to co nejdriv. Bez toho nemuzou vickrat utocit. Naopak u af je to motivace nekempit.

knoxi
12-08-11, 19:47
Hlavní je dobře nastavit anti camp protože 75% furienu stále kempí a potom těch zbylých 25% má pozabíjet třeba 14 ct.

Kotel
12-08-11, 19:51
Proto jich ma byt vzdy vic nez ct.

knoxi
12-08-11, 20:04
No jo to ale nefunguje, ještě jedna věc: Když se připojím k furienum (jejich 11 a ct 10) tzv. se mnou 12 tak hned další kolo mě to hodí k ct, proč ? A ještě jedna: když je change team a já jsem se právě připojil k ct a těd se to má prohodit tak zůstanu u ct. A ještě jedna: Někdy u výměny zůstanu u ter, nevím jestli je to k vůli vyrovnání teamů ale pak nějaký ct zůstane ct a je znevýhodněn.

Kotel
13-08-11, 00:32
Jeste to nefunguje tak jak by melo.

knoxi
13-08-11, 18:41
Doufám že na tom pracuješ, protože je to velmi vivedený mod :D a hlavně když tady chvili hrajes za ct a celkem si to dáváš tak si pak na klasiku upný skiller, protože ter jsou strašně pomalí. :)

DiaJee
27-08-11, 20:49
mužeš zrušít přidělení m4a1? Když po mě jdou tak najednou předposlední umře a mě to zbytečně hodí novou zbran a musím se zase srát s natažením a mezi tím chcípnu.

Mr. Spoon
28-08-11, 12:19
Nerušit.. Je to náhodou užitečné. A navíc místo 35HP nebo 100HP, budeš mít 200HP, tudíž nějaký ten kompenzační čas ke střelbě..

Larodar56
28-08-11, 18:08
Bylo by dobré kdyby poslední CT měl jen 100 HP ale nože furienů by mu dávali 35 damage a super nůž 50 damage. V případě, že by na něj bylo více furienů, tak by měl 200 HP. Takhle by aspoň nechcípl hned.

Mr. Spoon
29-08-11, 10:25
Navrhl bych blokovat vybrání týmu.. Hráč při připojení bude automaticky přiřazen k jednomu týmu. Často se stává, že je ve spectu 5 hráčů, čekajících na uvolnění slotu u Furienů nebo při výměně týmů 2-3 hráči hned dají M -> Terrorist..

Kotel
29-08-11, 11:13
To uz tu bylo a vsichni byli nastvani, protoze nemohli hrat kde chteli.

Mr. Spoon
29-08-11, 12:39
Nebo aby tam chodil nějaký admin? Párkrát jsem tam viděl "Lucca".. Je to celkem iritující, když někdo nahrabe skóre 40:2 přitom 2× si změnil tým k Furienům.. Jaký je to pak "borec", když hraje jen u Furienů se SK.. Nemohli hrát, kdy chtěli? Vždyť by byli u obou týmů.. Jednou za Furieny, podruhé u AntiFurienů...

Larodar56
29-08-11, 20:03
Většina hráčů chtějí kupodivu hrát za anti-furieny. Skore 40:2 je dost slabé na 40 minut. Já si v pohodě na první kolo jdu k anti-furienům a pak čekám asi půl hodiny než se prohodí týmy, protože furieni z protějšího týmu kempí do konce kola, krom těch co to aspoň trochu umí, ty ale chcípnou hned na začátku. Ano Kotle, prohoz je tu dost blbý. Mělo by to být tak, že když jednou vyhrajou anti-furieni budou pak furieni. Já bych to viděl aspoň tak - 3x výhra za sebou u anti-furienů a pak prohoz, 5x výhra anti-furienů, mezitím ale vyhráli párkrát furieni a pak přehoz. Jako admin tam chodí třeba Monca neboli Apach29.

Edit: Kotle, mohl by si tam přidat ten dřívější skin nože, myslím ten, který byl delší a jak měli prohozené ruce ale dát ho jako Super Nůž.

Mr. Spoon
29-08-11, 20:12
Slabé? Hmm.. Praktikuju stejnou taktiku. Jakej máš In-game nick? Nejde mi o to, že by si hráči nemohli vybrat tým, ale aby nestrávili celé mapy jen u jednoho týmu. Nejen, že mají celou dobu SK, ale také se pak přehodí nevinní hráči od Furienů zpět k AF, kteří pak nemají příležitost si zahrát za F v konkrétní mapu..

Larodar56
29-08-11, 20:25
Nechci se chlubit ale dříve mapa měla jen asi 20 minut a to jsem měl skore asi 57:7, možná najdu screenshot a přidám, když budeš chtít. A to už je docela výkon bych řekl.

Lynviy
29-08-11, 20:28
Já měl skóre během 5 minut 22:0..

Mr. Spoon
29-08-11, 20:37
Během 5 minut za Furiena dát skóre +-20:0 je lehké, těžší je si ho udržet..
A 40:2 vs 57:7. Rozdíl?? Bral bych spíše to první skóre..

Larodar56
29-08-11, 22:56
Víš jakej je v tom rozdíl? Ty nebo kdo měl to skore 40:2, tak ho dal během 40 minut, já 57:7 během 20 minut. Kapiš to? Aspoň si to trošku promysli než něco napíšeš. Zpět k mechanice furienu.

Edit: Během 5 minut může nahrát 20 jen velkej lucker anebo rusher, kterej vykropí všechny z toho týmu.

Lynviy
29-08-11, 23:18
Za 3 kola za furieny :D.. za 5 sem měl 35:1

Larodar56
29-08-11, 23:24
Jen abys mi nekecal, párkár jsem tě tam viděl se skorem 7:5 nebo tak nějak. :D

Lynviy
29-08-11, 23:26
U anti furienů :D... Ne vždycky mi de... Ale na infernu si dělám takové skore.. prej, že sem cheater mi říkali :D

Larodar56
30-08-11, 00:50
To mi psali, když jsem na aztecu vyknifoval celý tým anti-furienů. Prej: ty voe ten larodar to neni mozny ten musi mit cheaty | To si ještě pořád pamatuji. :D


U anti furienů

Ne ne, bylo to u T na infernu, včera, to si ještě pamatuji.

Lynviy
30-08-11, 08:56
Jo, včera sem na to kašlal... vůbec mi to nešlo... Vyfotím svoje skóre, ale na infernu za F mi to jde dobře... (většinou).. A jestli jen 1x? Já na de_dust vyknifoval 13 AF... 2x a ještě potom 8 AF..

Mr. Spoon
30-08-11, 19:31
Víš jakej je v tom rozdíl? Ty nebo kdo měl to skore 40:2, tak ho dal během 40 minut, já 57:7 během 20 minut. Kapiš to? Aspoň si to trošku promysli než něco napíšeš. Zpět k mechanice furienu.

Edit: Během 5 minut může nahrát 20 jen velkej lucker anebo rusher, kterej vykropí všechny z toho týmu.

Takže pár bodů:

Nepsal jsi, že se nechceš vychloubat?

Napsal jsem já, že 40:2 bylo mé a bylo za 40 minut?

Nejdřív ty čti pořádně, než ty něco napíšeš.

Zpět k mechanice furienu - ještě něco jsi chtěl dodat?

Hraješ tam tak často? Ono během +-5 minut JDE nahrát 20 killů, když víš kudy kam a se SK, přičemž kolo trvá 2,5 minuty (?)

EDIT: Ještě mě zajímá tvůj in-game nick :rolleyes:

Lynviy
30-08-11, 19:32
Když je zabiješ během 30 vteřin?

Mr. Spoon
30-08-11, 19:35
gEt sToP: Promiň, nepochopil jsem otázku a kam s ní směřuješ..

Lynviy
30-08-11, 19:38
přičemž kolo trvá 2,5 minuty (?)

Na toto... Takže když to umíš a není tam lucker co ti dá hetku na první ránu s DGL tak to dáš na 30 vteřin SuperKnife + No Slow Down + 200 AP...

Mr. Spoon
30-08-11, 19:45
Ano, našetříš si.. Koupíš SK, noslowdown, 200AP a Skener, nic tě nemůže překvapit a každým killem dostaneš 20/30 HP, takže čím víc jich zabiješ, tím větší šanci máš na přežití.. Ale náhoda na HS je tam vždy :S

Larodar56
30-08-11, 20:10
Takže pár bodů:

Nepsal jsi, že se nechceš vychloubat?

Napsal jsem já, že 40:2 bylo mé a bylo za 40 minut?

Nejdřív ty čti pořádně, než ty něco napíšeš.

Zpět k mechanice furienu - ještě něco jsi chtěl dodat?

Hraješ tam tak často? Ono během +-5 minut JDE nahrát 20 killů, když víš kudy kam a se SK, přičemž kolo trvá 2,5 minuty (?)

EDIT: Ještě mě zajímá tvůj in-game nick :rolleyes:

Zase si to nepochopil.
1) O chloubu mi tak ani nejde jako u jiných.
2) MAPA trvá 40 minut, dříve, když ty si tu ani nehrál měla mapa 20 minut a neměla HÉčka.
3) Ty si to čti pozorně. Doufám, že si pochopil ten rozdíl v minutách a ve skore.
4) Zpět k mechanice furienu - tohle si taky nepochopil, že? Jestli sis nevšiml začali jsem se tu bavit o skore a ne o mechanice, na skore tu je volná diskuze, kus dole.
5) Hrál jsem tam od začátku, navrhl jsem ho Kotlovi a on udělal radost mě a i jiným lidem, že ho přidal, za to mu děkuju. A proč by taky ne, je to senzační mod. Mimo to teď byly prázdniny, tak jsem na hraní neměl moc času a když už hrál jsem jailbreak a jiné. Ano 20 se může dát za 5 minut, nemůže jen v případě, že nebudeš sám jediný schopný u furienů, který ti vše vyžere, to nesnáším.


Nejdůležitější věc je No slowdown, bez něj máš slabší šanci před někým utéct nebo ho dokonce zabít. SK je až třetí, před ním je 200 AP, které jsou též hodně důležité.

Mr. Spoon
30-08-11, 20:36
1) OK
2) Vím, že mapa trvá 40 minut. Ale jde o to, že já nenapsal, že to nahrál za celou mapu, nebo za 40 minut..
Takže jsem mohl myslet 20 minut a v tom případě je to tvé srovnání není adekvátní (nahradil bych to jiným slovem, ale vypadlo mi z hlavy)
3) viz b. 2)
4) To skóre dost souvisí s tím, že jeden hráč může hrát celou mapu jen u jednoho týmu
5) Ano, přiznávám, že Furien nehraji od začátku, co je tady na Kotelně.. Taky jsem vděčný, že jsem to díky vám objevil a je to zatím jeden z mála Furien serverů, kde si můžeš dobře zahrát.
Ale na kotelně nejsem pouho-pouhé 2-3 měsíce. Hrál jsem dlouho paintball, soccerjam a poslední dobou navštěvuji také Fy. A jestli určuješ jen podle příspěvku na fóru, že jsem nováček,
tak ti jen odvětím, že jsem neměl důvod registrovat se na fóru, když jde především o hraní.



Ano 20 se může dát za 5 minut, nemůže jen v případě, že nebudeš sám jediný schopný u furienů, který ti vše vyžere, to nesnáším.
Takže to možný JE.



Nejdůležitější věc je No slowdown, bez něj máš slabší šanci před někým utéct nebo ho dokonce zabít. SK je až třetí, před ním je 200 AP, které jsou též hodně důležité.
Je to tvoje taktika, já mám svoji, se kterou se mi dobře hraje.. Takže ti to tvé neberu..

Larodar56
31-08-11, 00:01
Já netvrdil, že si nováček, jen jsem psal, že tu hraji od počátku, aby sis nemyslel, že si mě tam nikdy neviděl.

ee, to není taktika, to je jen podle důležitosti, chápeš to né? : No slowdown - utečeš před smrtí, 200 AP - skvělá obrana, SK - skvělý útok
Taktiku mám jinou a to, že na začátku mapy jdu k anti-furinům a našetřím si 16k, až budu u furienů tak nakoupit vše potřebné a vyrazit pro lovnou zvěř. Nepřestávat rushovat dokud mě nevezme smrt.

Mr. Spoon
31-08-11, 09:08
Ok.. sice podle mě, jestli si koupíš no slowdown nebo 200AP je věc taktiky..
Nemusíš mi tvrdit, že tam hraješ od začátku apod. - jednoduše by stačilo napsat in-game nick..

Larodar56
01-09-11, 13:16
Bylo by dobré přidat do shopu anti furienů smoke granát ale udělat to tak, že by furieni v něm šli vidět. Zvýšila by se trošku šance antiF.

LOLParkour
03-09-11, 10:14
jo no kdyby sli videt ale jen polovicne nebo trictvrte...je to fakt dobrej napad s tim smoke hlasuju za to

Mr. Spoon
03-09-11, 23:22
Nemyslím si, že by to bylo "ták" užitečné, spíš na škodu.. Myslím tím hlavně lagy. BTW Furieni se beztak mohou orientovat pomocí radaru..

Kotel
04-09-11, 00:48
To je snad snazsi vystrelit 3 kulky a hned vis, jestli tam nekdo je.

DiaJee
09-10-11, 20:08
nešlo by přidat i campmetr na Furieny? to co předvádějí někteří hráči je do nebe volající.

Kotel
09-10-11, 20:28
Vratil bych atomovku.

DiaJee
09-10-11, 20:49
no mohlo by se už udělat něco proti nim když AF má campmeter

edit: tak tam uz dej alespon tu atomovku jsou tam pak třeba ke konci 1-2 hrači co pak stoji třeba i 30 sekund a to je fakt otrava to si AF nemuže dovolit.

Ciper
12-10-11, 15:36
Atomovku bych zrušil celý server mi psal at nějak dám vědět že to lidi nechtějí, spíš na kempery dát energii..atomovka je moc

boxolop
12-10-11, 17:53
nechajte to tak ako to je,je to dobre.kotel ked chces hento spravit tak sprav furien 3 ale prosim ta neupravuj furien 1 a ani 2 nie.diky

Ciper
12-10-11, 18:24
Uvědom si že takto to nebude hrát nikdo mě se z toho dělá špatně z tý atomovky jak to je ted udělaný server bych zrušil..omg proč to není jako dřív...

Kotel
12-10-11, 20:26
Kdyz furieni nebudou kempit, neumrou na atomovku.
Tip: kdyz furien umre jinak nez atomovkou, neprijde o prilepeni na zed

Ciper
12-10-11, 20:51
Ale chápej skus to hrát dělá to blbosti začne new kolo kupiš něco hned a all to killne udělej pls něco ineho.Věř že nejsem nejidej kdo to tam nechce..

Kotel
12-10-11, 21:10
Aha, tak to je zase jina vec.

Ciper
12-10-11, 21:18
Dej to pls prič nejsem jediněj a zas to má další chybu...fakt zase zkazenej server..

DiaJee
13-10-11, 16:43
stačí opravdu dát campmetr Furienum

Ciper
13-10-11, 16:58
Dal bych jim neviditelnost jen na pár sekund a odpočinek...

Forsi
20-10-11, 08:17
Kotel rozhodně nedávej bombu všichni by se soustředily na to a na killy ne tím pádem by kempily u plantů a na nich.

*srsen*
08-12-11, 05:37
To si teda neumím moc představit :D

marsoun
14-12-11, 17:24
Bomba si myslím že by byla dobrá, teda aspoň na nějakých mapách, ale zas by se neskutečně kempilo O.o

DiaJee
16-12-11, 09:17
smazat

DiaJee
07-04-12, 08:38
zdá se mi to nebo si někdo zase pohral s Adrenalinem za Anti-furieny? Ted Adrenalin ubývá nějak rychleji a aby se zase doplnil tak musím přejíd pulku mapy a kdež to za Furien stačí udělat tři kroky a mají zase energii plnou.

Frackore
07-04-12, 17:09
Možná se ti to zdá... já nekempim tak si takových věcí nevšímám.

DiaJee
04-05-12, 12:45
Dohodnem se na zrušení SK a M4A1 u posledního hráče v team? jde o to že je prostě spousta hráčů co hlavně čeká na SK a zdržují hru. Když chtěj SK tak mají hrát odzačátku a vydělat si na něj.
Ještě mě napadlo jestli by šlo udělat u Anti-Furien něco jako silové pol,e které by mohl použít jednou za kolo nebo si ho koupit a fungovalo by to tak, že by si to nabindoval na nějakou klávesu a jak by to zapl tak by podobu 3-5 sec. se k němu nemohl dostat Furien.

Idea
04-05-12, 13:04
Dohodnem se na zrušení SK a M4A1 u posledního hráče v team? jde o to že je prostě spousta hráčů co hlavně čeká na SK a zdržují hru. Když chtěj SK tak mají hrát odzačátku a vydělat si na něj.
Ještě mě napadlo jestli by šlo udělat u Anti-Furien něco jako silové pol,e které by mohl použít jednou za kolo nebo si ho koupit a fungovalo by to tak, že by si to nabindoval na nějakou klávesu a jak by to zapl tak by podobu 3-5 sec. se k němu nemohl dostat Furien.

http://csko.cz/forum/showthread.php?6523-Bonusy-Ct-T Tu sa riesilo zrusenie m4/sk u posledneho .... A to silove pole neviem musela by sa urcit adekvatna cena a pre ct by to bola velka vyhoda takze by to bolo drahe takze by sa to nepouzivalo casto...

Kotel
04-05-12, 22:31
SK by mohl hrac dostat jen na to kolo a pak by o nej prisel. Kdyz nebude mit sk, bude kempit jeste vic.

Idea
05-05-12, 09:15
Alebo by mu to Sk mohlo ostat ked vyhra kolo ... Respektive ak zabije vsetkych anti-furienov kedze na italy vyhra aj ked skonci casovi limit...

DiaJee
05-05-12, 09:54
Udělal bych to jak kotel navrhoval kotel SK na konci jo ale do dalšího kola už ne.

After
06-05-12, 09:00
Keď dostane sk a na konci kola mu zmizne ďalšie kolo bude kempiť ešte viac. Ja by som mu to sk radšej nechal.

DiaJee
06-05-12, 19:06
To je zase nápad tak to můžem potom dát všem SK né??!!! Když ho chce má si na něj vydělat hrou!!!!

After
06-05-12, 19:42
Neviem čo tu pišeš !!!!!! písal tu snáď niekto o tom že všetkym sk ? ..

DiaJee
07-05-12, 19:33
Ježiši ty jsi hlupák vůbec nevíš o čem se bavim, na co by měl mít SK za to že je poslední z Furienu do dalšího kola? Když ho chce má si na něj vydělat a né čekat až všichni Furieni pochcipaj a pak ho dostat zadarmo!!!!

Ciper
07-05-12, 20:39
Já byc hto udělal tak, že sk nebo m4(výhody last hráče) bude jen na to kolo, a pak mu to zmizí..

gooder
20-05-12, 15:58
hej to je dobry napad ciper ale ešte by som dal aby boli furieni zase neviditeľný a aby si mohli aj CT kúpiť he alebo flash ale inač super servery aj furien aj furien 2 som bol na iných portáloch a tam to bolo úplne domýlené ani SK tam nebolo a furieni mali zombie skiny :DD takže ináč super servery

Idea
11-06-12, 20:24
Viem ze sa to tu uz riesilo ale co tak pridat spect. ale s tim ze hrac by sa potom vratil naspet do svojho timu lebo stalo sa mi ze hrac mal proti mne AB natacat som ho nemohol a kym dosiel admin hrac odisiel... aj keby si dosiel na sever ocitnes sa v specte ale nebudes mat na vyber tim len moznost vstupit do hry tak ako aj ked pojdes do spectu pocas hry... a este v specte by mali vip hraci ten admin spect...

burN
14-06-12, 14:32
Súhlasím s Ideom

Ciper
14-06-12, 14:34
Kotel psal že přidá spec menu jako na zombie, až bude mít čas.

Idea
28-06-12, 12:17
K tomu spectu teraz som ho vyskusal a bol som v T time isiel som do spectu a ked som siel naspet hrat hodilo ma to do CT timu nemalo to byt tak ze ta to hodi do toho isteho timu z ktoreho si isiel do spectu?

Kotel
28-06-12, 12:25
Hodi te to asi tam, kde je vic mista.