PDA

Zobrazit normální verzi : Mechanika furienu



Strany : [1] 2

Kotel
07-06-11, 15:15
Takze nutite me nastavit server jako ho maji jinde, ale ma to nejake mouchy. Chybi cil hry, motivace nekempit. Na jednom foru jsem cetl zajimavy navrh na furien mod, takze bych to udelal takto:

Hraje se na kola s deathmatch modem, takze se kazdy hned respawne.
Furieni jsou vzdy T a maji hodne malo hp.
Anti-furieni vzdy CT a maji maximalne 65hp.
Na zacatku kola je CT 2x vic nez furienu
Antifurieni vzdy vyhrajou. Nehraje se na bombu.
Kdyz CT zabije furiena, stane se sam furienem a spawne se na nahodnem miste, zabity furien se respawne jako ct na ct respu.
Kdy furien zabije CT, zvysi se mu hp.
Po skonceni kola se prohodi nejhorsi furien s nejlepsim antifurienem. Nejlepsi furien bude mit bonus hp, aby byl nebezpecnejsi a mozna nejakou schopnost (neco jako prvni zombik), cimz bude vetsi motivace pro CT a samozrejme vetsi bobky.

CT se snazi hledat furieny, aby se sami staly furienem. Kdyz umrou, znovu se narodi, takze kempit na spawnu nema vyznam. Pokud budou i tak kempit, budou se spawnovat nahodne po cele mape.


Dalsi moznost je zkopirovat mod presne podle jineho serveru, ale je tam problem s kempenim na spawnu, na bombplacu, u bomby...

InVitro
07-06-11, 15:17
Bombu tam nech ať je to těžší .

grEy
07-06-11, 16:46
Kotel keby to bolo, ako si napisal, tak by furieni kempili na CT spawne (zober si priklad mapu dust2) a len by zabijali antifurienov. Treba to nejak poriadne premysliet a spravit to poriadne a originalne - nejak inak, ako to maju ostatny, no zaroven zaujimavo a lakavo pre ostatnych hracov. Hlavne to chce tie skiny, pretoze furien by mal byt podla mna nejaky netvor - nieco ako predator a CT skiny by sa mohli kludne ponechat alebo mozes dat skiny nejakych obycajnych ludi, nech to vyzera "vierihodnejsie". Urcite to chce originalitu a nieco nove, co sa do furienu hodi a chyba tam. Mne tam nieco okrem tych skinov hrozne chyba, len som este neprisiel na to, ze co :D.

bones
07-06-11, 17:10
Je to take suche, ale neviem ci to nieje poctom hracov, kedze tam hraje tak 6 ludi. Urcite to chce camp meter na anti-furienov a napr. v shope pre furienov ponuky ako +40% neviditelnost - $10 000, mozno to trochu doladit este inymi prvkami, niekto tu pisal specialnymi granatmi..

grEy
07-06-11, 17:28
Dalsia vec co tam strasne chyba su nejake zvukove efekty podla mna.
bones: Urcite je to aj tym poctom hracov, ale to je len jeden z mnoha dovodov..

Larodar56
07-06-11, 17:30
Napodobit jiný furien by nebyl špatný nápad. Ono je to dobré už teď, jen by to chtělo nastavit camp metr pro anti-furieny a odebrat terákům (v normálu) bombu, nebo ji přidat furienům.

Syrius.
07-06-11, 18:38
Bombu dať úplne preč.

apach29
07-06-11, 18:50
Ten kotluv napad neni spatnej, jen pridat nahodny spawny jako na DM, aby se zamezilo kempeni furienu na spawnu antifurienu. Bombu pryc. Plus jeste nejakou motivaci ve forme bodu za zabiti, jak pro furieny, tak pro antifurieny. Prohazovacka nejlepsi antifurien s nejhorsim fuienem je pekna vychytavka. Mozna by to chtelo i naopak.

Kotel
07-06-11, 18:54
Hral jsem furiena na 2 portalech a je to skoro stejny jako u me, takze se nechte prekvapit.

apach29
07-06-11, 18:55
Ok, das tam aspon to buy menu po respu?

Kotel
07-06-11, 19:00
Nic takoveho hotoveho nemam, takze to musim cele vytvorit.

apach29
07-06-11, 19:01
Ok ok, pockame.

InVitro
07-06-11, 19:08
Bombu nech a nastav to ať mají bombu nastřídačku jak CT anti-furieni tak T anti-furieni .

Larodar56
07-06-11, 19:12
Však indiáne nabinduj si shop a máš to :)

-Bylo by dobré kdyby místo prachů byly body, anebo se prachy vydělávaly méně, čímž by se snížila cena i některých zboží :)
Je to takové hloupé když si koupím super nůž a ztratím všechny peníze, dát ho za 10 000 $ a je to ok, anebo předchozí návrh = body.

apach29
07-06-11, 19:17
Ja uz nevim kam to vsechno bindovat voe. To mas war3, war3U, jeste klasicky bindy. A jen tak od veci, chtelo by to na furien hodit i admin spec obou teamu + prikaz /spec pro adminteam.

Larodar56
07-06-11, 19:59
Příkaz /spec pro všechny, admini nejsou jediní kdo se vyznají v cheatech. :)

Kotle vrať furienům granát, s ním mají větší šanci i na chudáky co kempí, anebo ho můžeš dát do shopu aspoň za 500-1000 $ to by bylo lepší.
Mám tu další návrh na vylepšení furien modu, grEy už začal s tím, že by tam mohli být skiny pro furieny a nějaká ta hudba. S tou závěrečnou hudbou po konci kola bych souhlasil. :)
Jestli chcete dejte své návrhy na hudbu. :)

ZombieBot
07-06-11, 20:02
...
Dalsi moznost je zkopirovat mod presne podle jineho serveru, ale je tam problem s kempenim na spawnu, na bombplacu, u bomby...

aha!

bones
07-06-11, 20:15
@Larodar: ale nech sa to obmedzi, 1 HE / 1 FB za kolo, za $1000 si mozes kupit 16 granatov FB za kolo a zabijes fakt cely team sam

Som rad aby sa to viac customizovalo aj modelmi, len to hlavne netreba prehnat, aj s tou hudbou.

Larodar56
07-06-11, 20:25
Myslíš, že bude někdo tak tupý a proplatí všechny prachy za granáty? K čemu tam slouží těch 30/25 HP, 50/100 AP a jiné? Ale to je fuk. každopádně aspoň 1 granát u každého T by měl být.Chtělo by to taky, aby hráči navzájem mezi sebou procházeli, bloky tam strašně vadí. Málem mě kvůli bloku jeden hráč odhalil.

apach29
07-06-11, 20:32
Jeste mi reknete, jak se pouziva to uchyceni na strope treba. Zkousel jsem ruzny klavesy, ale nejak mi to nefachalo. Jo mel jsem to koupeny.

Larodar56
07-06-11, 20:53
Drž delší dobu E, pak až se budeš chtít odpojit, tak normálně skoč. :)

apach29
07-06-11, 21:27
Jj, uz jsem na to prisel. Na jednom serveru jsem videl, jak se takle zahakovani furieni mohli hybat po stenach a stropech. Jako by chodili. Myslim, ze by se to tu siklo taky. Jeste jeden bug, hned ze zacatku. Kdyz si koupim ten wallhang nebo jak to je, tak treba chcipnu a pristi kolo jsem antiF. Vyhrajeme, jsme furieni a chci si wallhang koupit zase, jenze mi to napise, ze uz jeden mam. A ano, mam na nej prachy.

Syrius.
07-06-11, 21:37
A chcelo by to ešte nastaviť že keď si hráč kúpi wallhang tak nech mu to vypíše že ako sa s tým narába. Napriklad ako to je na zm.

Larodar56
07-06-11, 21:43
Docela mě štve toto když se zobrazí nějakému anti-furienovi před ksichtem toto: Spatřil si nepřítele, to je nevýhoda pro furieny když jsou neviditelní.

apach29
07-06-11, 21:52
Me se to neukazuje, nebude chyba u tebe? :D

Larodar56
07-06-11, 22:11
U mě no, jeden hráč na infernu to napsal, že je to blbý bug.

@Kotel: Stejně si myslim, že by si měl dát furieny jenom Ts. Důvod je takový, že když jsou furieni CTs, třeba už z nich zůstanou jenom 2 furieni, tak mají možnost si počkat do konce kola a následné kolo jsou opět furieni. Takovou možnost Ts nemají jelikož je to jako by nebyla položená bomba, která tam není. Takto to udělalo pár hlupáků, co zdržovali hru a čekali než skončí kolo.

Syrius.
07-06-11, 22:23
Me se to neukazuje, nebude chyba u tebe? :D

Mne to tiež dnes ukázalo.

Kotel
07-06-11, 22:24
To vyresim.

grEy
07-06-11, 22:38
Ok moj navrh na Furien:
T - Furieni
1/ Zakladna vybava: Knife, 200HP
2/ Moznost pokladat bombu v pripade, ze zije polovica (/viac ako polovica) CT teamu
3/ "body" alias PTS: 5PTS za kill; 3PTS za spolupracu pri kille (len ak protihrac umre - nie ked mu uberes a nezabije ho niekto iny, pripadne naopak); 2PTS za vyhranie kola; 1PTS bonus ak zabijes v kole viac ako 2 protihracov
4/ shop menu: Wallhang; 25HP (da sa kupit len ak mas menej ako 175HP); Superknife (BTW zda sa mi, ze je obcas nefunkcny)

CT - Antifurieni -
1/ Zakladna vybava: Deagle, defusal kits, He, 2xFlashbang 100HP
2/ Defusal kits v zakladnej vybave
3/ "body" alias PTS: 5PTS za kill; 3PTS za spolupracu pri kille (plati to iste, co pri furienoch); 2PTS za vyhranie kola; 1PTS bonus ak zabijes v kole viac ako 2 protihracov
4/ ZBRANE, KTORE SU DOTERAZ; autobhop; !!!doublejump (multijump/dvojskok - nazvite to ako chcete)!!!; 25HP (da sa kupit vzdy ale maximum HP je 150)

Skuste dopisat dalsie body, skusil som tomu dat len zakladnu formu..

Ridik :D
07-06-11, 22:52
jaj bych zaslepyl i textury at tam vsichni nelezou protoze kdyz se tam furien zaempi tak anti ho nesestreli jen tak

Larodar56
07-06-11, 22:55
200 HP pro furieny je blbost to mi věř, jsou rychlí takže i vyhýbaví, tzn. že anti-furieni můžou vystřílet celý zásobník ale nestrefit se. Takže by furieni měli obrovskou výhodu.
-nechal bych tam prachy ale i body nejsou špatné
-defuzal kits bych dal do shopu za 500$
-pro CT zvýšit nákup HP do 200, pro ně je HP důležitější než AP, AP je spíše pro furieny
-u deaglu zvýšit náboje jako je to na zombie serveru 1 zásobník = 12 nábojů


jaj bych zaslepyl i textury at tam vsichni nelezou protoze kdyz se tam furien zaempi tak anti ho nesestreli jen tak

Právě že CT střílí nejčastěji do rohů a vrchů. :D

jazzin
07-06-11, 23:33
DM mód zní nejhratelněji. Napadlo tě kotelníku experimentovat i s HL1 modama? Jsou jich tuny a některý jsou skutečně návykový.

chmod a+x /bin/laden
08-06-11, 00:11
Hlavně ať se z furienu nestane zombie za bílého dne. Proto bych nechal bomb plant, malé HP furienů a nestrkal tam stávající vlastnosti zombíků (bhop apod.)
Antifurieni by jako lidé by podle mě měli být ztvárněni realisticky (žádné speciální vlastnosti).

Ještě mě napadá taková šílenost - "termo-blesk". Anti-furieni by si za těžký peníz (>8000$) mohli koupit
termo-blesk. Hráč, který by jej uplatnil, by na okamžik viděl furieny (resp. jen nějaké skvrny), avšak nato by krátce byl jakoby oslepen flashem. Hráč by tedy přišel do prostoru, kde předpokládá výskyt furienů, nasadil by blesk, zahlédl by před sebou skrvnu, byl by oslepen ale odhadem (poslepu) by mohl vystřelit směrem, kde zahlédl náznaky furiena. Použitelné pro případy, kdy zbývá jeden zakempený furien; v případě že by na dané lokalitě bylo furienů více, oslepený hráč by byl naopak snadnou kořistí... co vy na to?

grEy
08-06-11, 07:55
Larodar: Kotel tu pisal, ze anti furienov bude 2x viac ako furienov preto som im dal 200 hp (pokial to bude tak ako doteraz tak nech maju kludne 100). Tie defusal kits chcel do zakladnej vybavy pre CT kazdy. Podla mna bude 10x narocnejsie defusnut bombu ako na classicu a prave preto by mali mat tie defusky vo vybave, alebo aspon zvysit cas do vybuchu bomby.
chmod a+x /bind/laden: Sam pises, ze nechces, aby sa na furien davali vlastnosti zombie a strkas tam termo blesk. Autobhop co som pisal tam uz je a doublejump by chcel snad kazdy (a to nie je vlastnost ziadneho zo zombie).
BTW nechapem co tu pisete, ze furieni kempia. Snad ked idu okolo jedneho 3 antifurieni nebudu im tam bezat popred ksichty. Dalej mi pripada ze vsetko negujete a tym padom to zostane tak ako to je a kotelna furien bude jeden z 1000 dalsich furienov - tzn. rovnaky (podla mna stoji za to vyskusat rozne varianty).

chmod a+x /bin/laden
08-06-11, 08:13
Defusal kit do základní výbavy podle mě momentálně nepatří, zvlášť když lze zvednout defuse pack u mrtvoly CT. Není to špatný nápad, ale raději bych defusal kit dodal do výbavy až dodatečně, jakmile se ukáže, že defuse je příliš náročný. Toto neříkám že bych tě snad chtěl za každou cenu negovat, jen se mi defusal kit v základu zdá jako ochuzení hry, zvlášť když se zatím probírají nápady, které cloumají náročností hry na obě strany.

K podobnosti se zombie serverem, psal jsem doslova "nestrkal (bych) tam stávající vlastnosti zombíků (bhop apod.)". Nevadí mi tedy doublejump či ten můj nesmysl, ale jde mi o to, aby se nekopírovaly skilly ze zombíků, ať už by jimi oplývali furieni či anti-furieni.

Pokud se skupinka anti-furienů drží pohromadě a kryje si záda, nemají furieni moc šanci. Pokud zůstanou na spawnu, single bombplace nebo u droplé bomby, je rozhodnuto, proto momentálně vidím největší problém v kempení anti-furienů, ne furienů. Camp meter je nutnost

EDIT: Napadlo mě ještě něco, pokud by anti-furienů bylo dvakrát víc než furienů, co jim brání rozdělit se na dvě skupiny, každá by kempila na jednom bombplace? Furieni, pokud by tedy chtěli uspět, by se společně museli rychle přepravit na plant, položit, a doufat, že anti-furieni budou nabíhat po jednom a ne v kompaktní skupince... Najednou se mi zdá hraní de_ map s plantem bomby na furienu kontraproduktivní :-/ To už pak radši ten as_oilrig... asi jsem zešílel, pomozte mi!

grEy
08-06-11, 08:23
S tymi defusal mas pravdu, moze sa to skusit aj bez nich.

Aha, tak to som ta nepochopil, prepac. Teraz ma napadlo ze ten doublejump bude AF podporovat v kempeni kedze sa budu moct dostat na vyvysene miesta, takze by som ho tam snad ani nedaval. Ten autobhop by som tam nehal - zatial nikomu neuskodil.

Ked hram za anti-furienov nikdy nekempim - podla mna je to pekna blbost a zabijem vzdy viacerych ked nekempim.

chmod a+x /bin/laden
08-06-11, 08:58
Všiml jsem si jedné drobnosti - při použití wallhangu po odskočení ze zdi nejde necelou vteřinu používat knife, je to chyba, nebo úmysl?

grEy
08-06-11, 09:04
Myslim ze chyba.. BTW aj tebe/vam sa obcas stane ze superknife nezabije na ranu? (myslim pravym tlacitkom mysi)

Kotel
08-06-11, 09:33
Anti f si koupil hp navic.

grEy
08-06-11, 10:02
Kotel su tam 2 male chybicky. Ked napises nejaku nadavku a dostanes mute nemozes napisat shop; v shope mas taku chybu (pri MP5 nemas napisane ammo ale amp)

Larodar56
08-06-11, 13:11
Larodar: Kotel tu pisal, ze anti furienov bude 2x viac ako furienov preto som im dal 200 hp

Opravím tě: NAVRHOVAL TO :)


S tím defusal kitem do základní výbavy je úplná kravina, sníží se šance furienů na uchránění bomby. Jak jsem psal dát do shopu defusal kit.
Hlavně nenavrhujte žádné skiny zombíků, to by byla neskutečná blbost a už by to nebyl furien.
Bhop ponechat, přidat double jump.
Ponechat koupené zbraně u CT i v dalším kole, jen by ztratili pár nábojů a 500$. Řekl bych, že nikomu se nelíbí když si koupí kulomet (nebo jinou zbraň) a hned skončí kolo a on ztratí veškerou výbavu.
Jestli tam Kotel hodlá dát pro anti-furieny jen 65 HP, tak to je hloupost, neboť je furieni dají na jednu ránu. Ani furieni by neměli mít méně HP.

grEy
08-06-11, 14:57
Laro nikto nepisal o skinoch zombie, ale o skinoch :D.. to si pleties, lebo ja som napisal, ze si ich predstavujem ako nejakych predatorov, cize bestie alebo neviem, ako inak ti ich popisat. Nech to ma aj nadych toho strachu a tak. BTW trosku by som znizil gravitaciu furienom a dal im moznost kupit si double jump (predsalen je neprijemne, ze chces vyskakat k antifurienovy na krabicu, kde kempi a skocis do polkilometrovej vysky a on ta zatial stihne 28x zabit, kym dopadnes na zem.

bones
08-06-11, 15:00
k tym skinom, nieco taketo si predstavujes? http://www.gamebanana.com/skins/108782

grEy
08-06-11, 15:02
Presne tento som nasiel, ale to je predator + v komentaroch pisali, ze to nefunguje, ale v podstate nieco podobne.

grEy
08-06-11, 15:35
Kotel: Je tu jeden velky problem.. aj ked neni bomba, ciel hry ostal - poviem to polopatisticky. Zoberem ako priklad mapu dust2 - CT su furieni a T anti-furieni. Na konci kola su napr. 3 CT a 3T a tym padom by po vyprsani limitu mali vyhrat T (cize pocas tohto kola anti-furieni) pretoze prezili, no nestane sa tak, pretoze server to rata tak, ze T nepolozili bombu a tym padom prehrali a ostavaju anti-furienmi. Dalo by sa na de_ mapach odstranit ciel hry polozit bombu?

Larodar56
08-06-11, 16:00
Laro nikto nepisal o skinoch zombie


Hlavně nenavrhujte žádné skiny zombíků

grEy čti to celé prosím tě :D
Skiny predátorů se k tomu nehodí, furieni jsou jako nadpřirození lidé, ne jako predátoři. :)

edit: Pak by to už nebyl furien mod ale vylepšený predator mod.

grEy
08-06-11, 16:08
Ja som to cital, ty si nepochopil - nikto nehovori, ze to furien ma mat podobu zombie :).. Koli skinom to bude vylepseny predator? blbost

Larodar56
08-06-11, 16:14
Já vím, že to nikdo neříkal, že má mít podobu zombie. Jen jsem psal ať to nikdo nenavrhuje, kapiš to? :)
K tomu skinu predátora: Predator mod je skoro stejný jako furien mod, až na to, že predatora si musíš koupit a je neviditelný úplně. :) Takže s těma skinama by se to teda mohlo rovnou přejmenovat na server Predator.


edit: Ještě by to chtělo nějaké výhody pro VIP hráče, třeba dát furienům na začátku kola všechny granáty + 20 nebo více HP navíc a zlevnit zbožíčko v obchůdku. :) Jinak přidat všechny druhy granátů do shopu za určitou cenu.

grEy
08-06-11, 16:41
Kapim.. a my sme tam nechceli dat ten skin predatora, iba mi ukazoval, ako si mysli, ze si to predstavujem, chapes. :D

Larodar56
08-06-11, 16:48
Návrhy skinů pro furieny:
http://www.gamebanana.com/skins/101599
http://www.gamebanana.com/skins/104935 - je to sice pro CT ale přesto bych to navrhoval :D

grEy
08-06-11, 16:50
Ten sub-zero neni zly, ale urcite sa najdu aj lepsie. Ten alien vyzera strasne :D..

Larodar56
08-06-11, 16:52
http://www.gamebanana.com/skins/104936 tady je pro Ts

grEy
08-06-11, 17:11
Hrabal som sa na jednom fore medzi AMX pluginmi a nasiel som crysis mod (vyzera to fakt dobre - nieco ako furien, akurat za nich hra kazdy). Su k nemu aj modely a zvuky.
http://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=77936
Kotel: Mozno by sa z toho nieco dalo pouzit, pripadne spravit dalsi server.

Larodar56
08-06-11, 18:20
Teď je to ale strašně neférový, když jsou CTs furieni a je poslední z nich, tak si klidně počká do konce kola a další kolo jsou zase furieni. U Ts to tak není, když jsme dva, tak je ani nemůžeme dostat kvůli málo času a kvůli tomu, že chodí spolu. Kotle dej tam větší čas, minimálně na 3 minuty za 1 kolo.

grEy
08-06-11, 18:22
Larodar ja uz som to pisal par prispevkov vyssie :D. Preco vlastne nemozu byt furieni len T. Je vela ludi ktorych bavi byt len anti furienmi.

negative
08-06-11, 18:23
Neviem či to tu už odznelo... navrhujem multi jump pre CT...http://www.youtube.com/watch?v=05WHrmRIe_4

bones
08-06-11, 18:52
Neviem či to tu už odznelo... navrhujem multi jump pre CT...http://www.youtube.com/watch?v=05WHrmRIe_4

a k comu by to bolo dobre? zas aby ten server nebol prepchaty zbytocnymi serepetickami

Larodar56
08-06-11, 19:10
Hlavně to už chce ten HE granát pro furieny, pak mají větší šanci na velké skupiny, anebo na kempery.

apach29
09-06-11, 00:24
Jsem pro to, aby se odstranila bomba i s cilem hry polozit, nebo defuznout. Udelat z toho neco jako DM, team ktrery vyhraje, bude pristi kolo furien. Furienum dat 150 HP a 0 AP. V buymenu jim dat granat(jen HE), moznost dokoupit 30 HP(ale omezit max HP na 180, aby si nekdo dalsi kolo nekoupil dalsi HP, nebo pomoci bindu na zacatku nenakoupil na 300 HP), vestu max 100 AP, zadnej auto bhop(uz tak maji rychlost jako hovado), wallhang nechat(ale at se muzou pohybovat po stenach a stropech kdyz jsou zaveseni). Pro antiF dat na zacatku 100 HP 0 AP, v buymenu jim dat jen 1 HE a 1 FB, zbrane nechat tak jak jsou, doublejump, nightvision, a plus za kazdyho zabityho furiena nechat jak to je ted +10 HP(omezit na max 150). Moznost nakupovat jen jednou za kolo, takze omezit buy na prvnich 5 sec ze zacatku kola. Vyresit bug se superknife, dat mu DMG 160 HP a nechat v buy menu za 16000. Po skonceni kola nechat prezivsim vybavu, ktera jim zbyla. Skiny neresim, vim co jsem za team a proti komu hraju.

Larodar56
09-06-11, 12:36
Jestli budou mít furieni 150 HP, tak v tom případě anti-furieni 12 nábojů v 1 zásobníku u deaglu ať je to trochu vyrovnané, si vem jak jsou furieni úhybní, takže je slabší šance je úplně zabít.

Já bych to navrhoval takto:
-s tím DM to není špatný nápad, přesto je ale lepší bomba
-možnost dokoupit 25 HP (max. 200) - pro Furieny za 2000 $
-možnost dokoupit 50 HP (max. 200) - pro anti-furieny za 3500 $
-HE granát na začátku kola pro furieny (jen pro vip hráče)
-shop otevřen libovolně, je kravina dát ho jen na prvních 5 sec., třeba je furien poslední ve svém týmu a má slabé HP, může chcípnout pouhým granátem, tak si dokoupí HP :)
-auto bhop je furienům úplně na hovno, když mají velké skoky :)
-pro antiF 100 HP a 0 AP s tím souhlasím

apach29
09-06-11, 13:03
-Bombu nebrat. At se k tomu vyjadri i ostatni, ale podle mne je to zbytecnost, motivaci k vyhre bude dost.
-moznost dokoupit HP pro furieny ano, do 200 HP budiz, ale nechat buy jen 5 sec po zacatku kola. Nechcete z toho mit ZM, navic zdrazit 25 HP aspon na 3000
-moznost dokoupit HP pro antiF ano, ale jen do 150 HP max. Maji zbrane a jak jednou zasahnou furiena, tak je mu jeho rychlost na hovnajs
-HE pro furieny na zacatku kola pro VIP ano, stejne jako pro antiF VIP na zacatku kola HE a 12 naboju v deaglu
-auto bhop jen pro antiF kdyz je VIP. Buy za 5000. Musi si vybrat, jestli bude mit vestu a gun, nebo auto bhop

Larodar56
09-06-11, 13:11
To s tím shopem se mi nezdá jako dobrý nápad na 5 sec. :/ Co takhle neomezeně ale pouze na spawnu?

apach29
09-06-11, 13:39
No me se to zda jako dobrej napad. I kdyz to nechas jen na spawnu neomezene, tak se tam bude kazdej v prubehu kola vracet, ne-li kempit cely kolo a jen mackat bind. Stejne si to Kotel udela podle sebe, tak je to zbytecny se tu dohadovat, kterej napad je lepsi :D

Ridik :D
09-06-11, 14:59
Návrhy skinů pro furieny:
http://www.gamebanana.com/skins/101599
http://www.gamebanana.com/skins/104935 - je to sice pro CT ale přesto bych to navrhoval :D


nechcete z toho udelat mortal kombat mod :D

grEy
09-06-11, 15:02
Za 5 sekund nestihnes ani napisat slovo shop. Nikto tu nepisal o autobhope pre furienov, tak neviem co tu riesite :D.. malo to byt pre antifurienov.

Ridik :D
09-06-11, 15:05
nejlespi by to bylo dat primo na nejake pismeno jak je to naprna dr :)

grEy
09-06-11, 15:10
Ja uz mam nabindovanych tolko veci, ze je to az nemozne :D

Larodar56
09-06-11, 16:16
Mi povídej...

(1)-entangle roots, (2)-gate (W3U)
(3)-vesta, (4)-M4A1/AK47, (5)-AWP, (6)-DGL, (7)-všechny náboje, (8)-všechny granáty, (9)-defusal kit
(=)-shopmenu, (´´)-shopmenu2, (k)-necklace, (l)-ankh, (j)-helm, (alt)-ultimate (W3FT)
(p)-lock (basebuilder, jiný portal:) )
(o)-shop (furien)

Zpět k furienu:
Ať už Kotel udělá ten furien jakýkoliv, máme jistotu, že bude stát za to. :)

apach29
09-06-11, 18:26
Ten kdo hraje CS vic jak mesic, napise shop za 1(slovy jednu)sekundu a menu ma jen dve strany, tak si myslim, ze to neni zase takovej problem.

hopik
10-06-11, 22:05
navic si to muze nabindovat...

co takhle, aby se AntiFurieni respawnovali hned po smrti (jako na dm) a kazdej Furien, co by chcipl by zustal dead? ono takhle, kdyz zbejva posledni, tak to je vetsinou tak 15-30 sec max na to ho najit a kdyz to nekde zakempi nebo je na druhym konci mapy, tak ho nechytnete a dalsi kolo jste AF.. takhle se to stava treba 5 kol po sobě..

a v každym případě bych tam dal AutoSwitchingTeam po 5 kolech jako na HnS.. nebo třeba i po třech, ať se to vystřída častěji..

Kotel
11-06-11, 00:35
Tak udelal jsem tam par zmen. Bohuzel spickove modely zpusobovali velky pokles fps a tim brutalni pingy, takze jsem je dal pryc.
Hraci se na zacatku kola po smrti respawnuji.
CT musi sbirat baterie po mape, aby si dobijeli energii. Kdyz se vybijou, tak zacnou umirat. Za kazde sebrani baterie se trochu nabije superzbran, ktera po uplnem nabiti zabije vsechny furieny.
Po 2 minutach dostanou furieni zurivost (1000hp) a hraci se prestanou respawnovat.
CT se musi snazit sebrat co nejvic baterii, aby zabili furieny driv, nez dostanou zurivost a pak uz si neskrtnou nebo se musi nekam schovat, aby je nenasli.
Kdyz vyprsi cas, vyhrali antifurieni (CT).
Kdyz vyhrajou furieni prohodi se nejlepsi antifurien s nejhorsim furienem. Pokud furieni vyhrajou 3x po sobe, prohodi se oba tymy. Pokud vyhrajou antifurieni, prohodi se rovnou oba tymy.

Da se hrat i s boty. Kdyz se furien zastavi, tak ho nevidi ani boti ani hraci s wh.
Jeste se musi vychytat rovnovaha tymu podle poctu hracu.
Zatim neni nic definitivni. Je to pokus o odstraneni kempu u CT.

Ridik :D
11-06-11, 00:54
Kotel ale hoď tam nějakou barieru ke spawnu teď sem tam byl a jak se furieni dostanou na spawn tak než je vystřílíme tak uběhnou ty 2 minuty

Kotel
11-06-11, 01:45
Spawn furienu jsem trochu zpomalil, takze se ct i dostanou ze spawnu, ale nemaji duvod nekam chodit. To nemeli ani s bombou.
Misto zurivosti rozhodim ct nahodne po mape a mohlo by to byt ok. Nebo musim uplne zmenit spawnovani.

Larodar56
11-06-11, 01:54
To by mohlo být zajímavé. :)

Ridik :D
11-06-11, 01:55
jj pokud rozhodíš spawnovani jak v obyč dm tak to půjde jinak furieni aspoň nebudou killovat hne po spawnu

grEy
11-06-11, 08:06
Kotel: Kde ty na tieto napady chodis? Perfektna praca hlavne s tymi bateriami. Idem to hned vyskusat.

/EDIT:
-Superzbran u AF sa naplna strasne rychlo (ked chcem tak to nazbieram aj 15 sekund od zaciatku kola)
-Neviem, ci je to zamer, alebo si sa len preklikol ale brokovnica je v shope za 0 a ked si ako F pri AF je to dost niciva zbran hlavne ked zoberem do uvahy, ze je zadarmo
-Ked sa dostanu AF na spawn je mala sanca, ze F preziju (treba spravit nahodny spawn F)

Larodar56
11-06-11, 11:17
Právě, že ta super zbraň se načítá pomalu, za 15 sec. bys to ani nenasbíral. 65 HP pro furiena je na houby, snáz teď jdou dát.

grEy
11-06-11, 11:37
Bolo to rano ked tam boli 2 furieni. Mozno to nejak spomalit podla poctu hracov.

UFOusek
11-06-11, 11:41
Parada, rano jsem hral, fakt se to povedlo. Modely jsou paradni (zvlast ten super knajf u furiena), modely rukou jsou paradni, baterie jsou paradni, cely je to paradni. Akorat bych se chtel zeptat, co je to ta super zbran? Jak ji pouziju? Vzdycky, kdyz jsem byl Furien, nekdy v pulce kola se zobrazil napis, ze anti furieni aktivovali nejakou zbran a pak umrel celej team Furienu... Kdyby byl nekdo tak hodnej a vypsal by mi sem, k cemu to je a jak to pouzit, byl bych mu vdecnej.

grEy
11-06-11, 11:43
Ked nejaky AF zbiera vela tych baterii a dlho ho nikto nezabije a naplni sa mu aktivovanie superzbrane furieni umru. To zabrani AF v kempeni a zaroven postve furienov proti AF cize zabrani furienom v stagnovani.

Kotel
11-06-11, 11:47
Superzbran se nacita podle poctu hracu, takze kdyz jsi sam, jde to rychle. Furien se te musi snazit zabit.
Nahodnej respawn udelam u vsech. To je jediny reseni. Kdyz jsem vcera hral, tak antifurieni dostavali strasne na prdel i s brokovnicema.

grEy
11-06-11, 11:52
Aha tak, preto to islo rano tak lahko. Ano, dostavaju na prdel aj s brokovnicami ale zadarmo by podla nemala byt. Aspon za 500-1000

Larodar56
11-06-11, 12:07
Vyzkoušel jsem si to.
Strašná nevýhoda pro furieny...
Je strašná nevýhoda to, že furieni mají jen 65 HP (podle mě totální kravina) a antiF mají zadarmo brokovnici, takže můžou dát snadno furieny... ke všemu když se nějaký antiF zakempí na spawnu furienů. To s těma bateriema se dá hrát jen v málo hráčích, při více hráčů nebo úplně plném serveru je to nehratelné - antiF vždy vyhrajou. Popravdě byl bych radši kdyby tam byl předchozí druh modu, nejsem sám kdo by to tak chtěl.

Měl bych ale lepší nápad na to, předělat ho na deathmatch podobně jako je ta na DM FFA, že když antiF je třeba CT a zabije furiena, stane se jím a může ho zabít i společník z týmu, jen by se nemohli zabíjet furieni a antiF navzájem.

UFOusek
11-06-11, 12:49
Jezis, za furiena je to druhou polovinu kola absolutne nehratelny.. 10 dementnich anti-furien kidu si koupi kulomet, sednou si kolem spawnu a strilej jak kokoti. A prekvapive vyhravaj... Takze bud rozhazet spawny, nebo dat na spawn camp metr (jenom pro AF).

Kotel
11-06-11, 14:03
Vsem jsem dal nahodny spawn, superzbran jsem zrusil, takze je to jako puvodni furien. Rozdil je v tom, ze antifurieni musi sbirat baterie, takze nemuzou tolik kempit. Za zabiti ma furien 20hp navic do max 200. Prvni minutu se po smrti vsichni znovu narodi, pak uz ne. Furieni musi zabit antifurieny driv nez uplyne cas.

Larodar56
11-06-11, 15:16
Teď je to taky trochu v nevýhodě, když tam má každý zbraň, takže navrhuji zdražit nebo odstranit nějaké zbraně:

-zrušit brokovnici
-MP5 za 3000-6000$, anebo ji zrušit (nedá se před ní utéct), přidat P90 za podobnou cenu
-M4A1 / AK47 6000-8000$
-Machine gun 15000$, anebo zrušit
-při koupě nějaké zbraně, ztratí hráč deagle

hopik
11-06-11, 15:17
byl sem se tam podivat a ta prvni, vcerejsi verze me bavila nejlip.. kdyz furieni kempili a cekali az tam projde nejaky ct.. zadny baterky ani nic takovyho, jen campmeter u furienu a bylo to v pohode.. takhle uz me to nejak, spis vubec nebavi

Larodar56
11-06-11, 15:19
Též bych zrušil baterie a udělal to jako před tím, nebo jako ten nápad co jsem navrhnul.

hopik
11-06-11, 15:31
1. ztatit deagle po koupeni zbrane - super nápad
2. machine gun 10 000 (zas tak dobrej neni, nestrili presne a jeste to strašně cuká)
3. p90 je blbost :D strili 2x rychlejs a jeste je na 50 naboju, to bude jeste horsi -> nechat mp5
4. zrusit baterie, dat Furienum campmetr (aby nemohli kempit cely kolo)

spawn nechat normalni, bez deathmatche, tak jak to bylo vcera.. chytry lidi si ostrileli (300 naboju je dost) vsechny kempy, druha pulka furienu se prozradi.. navic kvuli campmetru se budou muset hejbat takze se budou dat v pohode zabit.. chytrej af zabije furiena, chytrej furien zabije af -> balanced :D

s tema baterkama je to docela blby ze antifurien musi hledat baterky aby mel energii, k tomu koukat po furienech, to jsou dve veci a to jentak nestiha.. presne na to furien ceka, az se k nemu enemy otoci zady.. navic se stavalo, dost casto, ze si furieni stoupli za nebo na baterky a kdyz si pro ni nekdo bezel tak ho zabili.. napad to byl suprovej ale spatne se to hraje a nebavi me to..

Kotel
11-06-11, 15:34
U furienu je oproti puvodni verzi jen nahodny respawn, takze ten zrusit? Kdyz CT okempi jejich spawn, tak si neskrtnou a to maji 2 sekundy spawnprotekci. Kempmetr nahrazuji baterky, jinak by CT mohli chodit stale dokola.
Momentalne je to skoro vyrovnane. S brokovnici to musi hrac umet, jinak nic netrefi a je snadnym cilem.
Zbrane muzu zdrazit nebo snizit odmenu za zabiti furiena ($1337).

Larodar56
11-06-11, 15:34
P90 je slabší, hlavně na dálku i trochu kope, zatím co MP5 je dobrá jak na dálku, tak na blízko. Dát furienům campmetr je volovina, mohou kempit ale ne celé kolo to je fakt.
Ano ale antiF získávají peníze i za baterky což si můžou za celé kolo vydělat hodně, bude stačit když zdražíš zbraně.

hopik
11-06-11, 15:41
jde o to že když se soustředěj na baterky tak si jen furien vyběhne a kuchne ho do zad.. když je tam schovanej chytrej furien tak ct nemá šanci dojít pro baterku.. navíc sem psal že si stoupaj za baterky..

ted mi ale rekni kdo zajisti to, aby furien nekempil cely kolo.. kdyz je sam a zbejva 30 sec, tak je jasny ze zakempi aby neprohral kolo a byl zase furien.. malokdo kvuli tomu pujde do spectu, malokdo to zacne nahravat a admini tam taky nejsou nonstop a nestihaj vse.. campmeter by to vyresil, hold by si musel davat pozor aby nekempil moc dlouho a pak nejak nenapadne probehnul nekam jinak aby se odcampmetřil :D

kdyz zacnes nablizko strilet z p90 tak už totálně nemá šanci zdrhnout.. když ho každá střela zpomalí v letu, tak s p90 bude stát na místě a pak už je to easy..

UFOusek
11-06-11, 15:42
Treba ten krypl silv3, ten si sedl na spawn, pekne do rohu, koupil m249 a spawn protekce nespawn protekce, jel, dokud nemel skore 250:0 a pak jeste trochu trapne napsal pres amx ze za kempy bude kickovat, nebo tak neco.

Camp metr furienum? Jak sis mohl vsimnout, furien se zneviditelni, kdyz stoji na miste, coz je jeho kurevska vyhoda, no ale jasny, vzit mu to, vzit mu treba i tu rychlost, ta by taky mohla nejak ohrozit AF...

hopik
11-06-11, 15:44
kurevska vyhoda, ktery muze vyuzit treba cely kolo.. pak jsou AF bez šance..

Larodar56
11-06-11, 15:46
Co takhle, kdyby byl furien blízko baterky částečně neviditelný? Pár metrů od ní :/

EDIT: Furieni mají povolení kempit, co takhle, že když už bude furien moc dlouho kempit, tak mu bude klesat neviditelnost.

UFOusek
11-06-11, 15:47
kurevska vyhoda, ktery muze vyuzit treba cely kolo.. pak jsou AF bez šance..

Tak skonci bez fragu a za AF bude jak socka pobihat s MP5...

Kotel
11-06-11, 15:47
Kdyz bude furien kempit, nebude mit prachy a nebude v dalsim kole furien, protoze kdyz prohraje, tak bude CT. Kemp furienu u baterek ja zas vec, se kterou jsem nepocital, ale muzu pridat, ze u baterky nebude neviditelnej.

hopik
11-06-11, 15:48
nebo dat k baterce barieru ktera propousti jenom antifurieny (jako bylo driv na dm)

Larodar56
11-06-11, 15:50
Pak by tam antiF zakempil a jak by ho pak furien dal? Leda že by mu to ubíralo HP po 5 sec. v té bariéře.

UFOusek
11-06-11, 15:51
No, rovnou Furienum vyznacit cesticku, kterou budou chodit. Vyznacil bych, kde smi stat, aby je AF sundal okamzite na zacatku kola. Taky bych AF pridal nejakou kurevsky mocnou vyhodu, treba kulomet gratis, nebo tak, abych tak podtrhl jasnou nadvladu AF nad F. Lol.

sILV3
11-06-11, 15:54
Nečítal som komentáre, prečítam ich až večer. Ja by som spravil furien na veľmi jednoduchom princípe:

CT - vždy furien.
T - vždy anti-furien a úlohou je položiť bombu + zbierať tie baterky, ktoré by dodávali +5hp.

Po vyhratí kola T sa stanú furienom. ŽIADNY DM!!! :) Žiadne kempy, úloha jasná a určite to má väčší zmysel ako DM furien, pretože keď je DM nedá sa moc dobre využiť neviditeľnosť.

hopik
11-06-11, 15:55
to dm je vážně blbost.. zrušit dm, baterky zatim nechat, uvidime potom :D energii taky zrusit, baterky nechat jen na dohealovani :)

Larodar56
11-06-11, 15:58
Nečítal som komentáre, prečítam ich až večer. Ja by som spravil furien na veľmi jednoduchom princípe:

CT - vždy furien.
T - vždy anti-furien a úlohou je položiť bombu + zbierať tie baterky, ktoré by dodávali +5hp.

Po vyhratí kola T sa stanú furienom. ŽIADNY DM!!! :) Žiadne kempy, úloha jasná a určite to má väčší zmysel ako DM furien, pretože keď je DM nedá sa moc dobre využiť neviditeľnosť.

Co kdyby furieni zakempili u plantu, nebo u bomby? Spíše furieni budou teroristé a budou mít bombu.

hopik
11-06-11, 16:02
tezky plantnout za furiena :D

Larodar56
11-06-11, 16:03
Vůbec ne, jen by to chtělo druhy granátů... naváděcí, mina atd. pak by je hodili k bombě a čekali než dorazí antiF :)

hopik
11-06-11, 16:10
to byla ironie :D s tou speed si mapu proběhneš skrz na skrz za 5 sekund a s těma jumpama si vyskáčeš na místa kam se normálně nedostaneš, a tam když plantneš bombu tak antiF nedefusnou..

Larodar56
11-06-11, 16:43
Defusnou.
K těm baterkám bych dal možnost, že je mohou vzít i furieni, ale to jen v případě, že budou zranění, tak by se jimi uzdravili a trošku to znepříjemnili antiF.
Ještě by to chtělo něco, aby antiF furt nechodili spolu, pak mají obrovskou šanci přežít.

grEy
11-06-11, 16:47
Predtym nez napisete nejaky navrh 10x si to rozmyslite, pretoze tu je dost navrhov zbytocnych a prist na to, ze su zbytocne vie aj 3 rocne decko. Nechapem naco je to spravene na styl deathmatchu. Aby 12 rocne deti ktore nevedia taktizovat nezabili hned po 3 sekundach? Respektive aby sa respawnli, ked ich zabiju? Dalej neviem, preco nejsu T furt furieni a CT furt antifurieni - niekoho to napriklad bavi byt len antifurienom. Normalne by som to nechal tak, ze T furt furieni, CT furt anti-furieni a rodenie normalne na spawnoch..

Syrius.
11-06-11, 17:05
Keď mám pravdu povedať, na štýl DM ma to nebaví. Najprv to bola pecka a mohlo by to ostať tak.

Kotel
11-06-11, 17:25
Tak jsem zrusil dm a zmenu tymu. Vsichni jsou proti, protoze chteji hrat za druhou stranu, ale nemuzou...

grEy
11-06-11, 17:45
Nechapem. Kazdy chce hrat za furiena? Alebo?..

UFOusek
11-06-11, 18:03
Rekl bych, ze spis za antifuriena... Furieni nevyhravaj tak casto

Kotel
11-06-11, 18:31
Zalezi na mape.
Nakupovat lze pres shopmenu jako ve warcraftu.
Kdyz za furiena zmacknete klavesu pro sprajovani, tak si zmenit gravitaci.

grEy
11-06-11, 19:38
A ked tam mam nieco nabindovane? Vadi to?

hopik
11-06-11, 19:57
normalni spawny, jsem pro..

Kotel
11-06-11, 21:59
Vypada to stabilne. Vic se v tom vrtat zatim nebudu.

sILV3
11-06-11, 23:52
Veď ale o to ide, aby furieni mohli využiť svoju neviditeľnosť a T mali nejakú úlohu, aby nekempili. Potom by aspoň admin mal dôvod takého hráča vyhodiť zo servera. Alebo ešte ďalšia varianta campmeter.Furienom by som dal nejaký špeciál skin a doplnil by som zbraň AWP O:-). A pre furiena dať HEčko, ktoré by pôsobilo na 2sek. ako stun (zastavilo by hráča), ktoré by sa zakúpilo v shope + aj defusky, ale tie tam už boli.

To teda znamená že:
Furieni - museli by strážiť plant, aby mali šancu vyhrať. Musia zabiť všetkých antifurienov.
Anti-furieni - nekempili by, musia plantnúť a následne ustrážiť bombu, poprípade vyvraždiť všetkých furienov. Ak vyhrajú, stanú sa furienom.

Kotel
12-06-11, 00:05
Problem bomby je ten, ze furieni nemaji sanci ji zneskodnit, kdyz ji bude nekdo hlidat. Oni musi kempit a cekat, dokud nekdo neprojde kolem nich, aby ho mohli dat zezadu. Na serverech s bombou musi admini hlidat, jestli ct nekempi bombu, plant nebo spawn. To se vyresilo odstranenim bomby a pridanim baterii. Antifurieni nemuzou chodit spolu, protoze musi doplnovat energii. Tim se rozdeli a davaji sanci furienum. Jakykoliv jiny cil mapy zpusobuje totalni kemp a problemy. Nejvetsi problem je ted, kdyz zbyde jeden furien proti nekolika ct a kempi do konce mapy. To uz nejak poresim.
Furienum jsem chtel dat nekolik skinu, ale pri pohledu na vetsi skupinku brutalne snizujou fps a pak vsem skacou pingy pres 100. Budou to mit asi jen vip.
Furieni ted musi zabit antifurieny, jinak prohrajou a umrou.

sILV3
12-06-11, 00:11
V predošlom komentári som písal, že by batérie ostali a pridala by sa bomba. Ale zrejme máš pravdu, ešte som nehral na serveri vtedy, keď bol odstránený DM a ostali len batérie.

sILV3
12-06-11, 00:16
Nejvetsi problem je ted, kdyz zbyde jeden furien proti nekolika ct a kempi do konce mapy. To uz nejak poresim. --- Furieni ted musi zabit antifurieny, jinak prohrajou a umrou.

Neprotirečia si náhodou tieto dve vety? Tak Kto musí vyhrať, aby bol furienom?

Larodar56
12-06-11, 14:00
Kotle v shopu máš menší chybu. Je tam napsáno super nůž 10000$, ale může se koupit jen za 16000$.

edit: Taky by to chtělo navýšit čas na mapu, protože ten co je tam teď mi připadá strašně málo, nebo by si hráči mohli vybrat čas na mapu sami jako je to na jumpu.

grEy
12-06-11, 15:26
Silve ty si obycajny chudak kempis jak male decko a ludia hovoria, ze sam kickujes za kemp a das mi ban za to, ze ti napisem blbecek. Prepac, ze hovorim pravdu. By som sa na tvojom mieste hanbil, ubohe.

sILV3
12-06-11, 16:09
Silve ty si obycajny chudak kempis jak male decko a ludia hovoria, ze sam kickujes za kemp a das mi ban za to, ze ti napisem blbecek. Prepac, ze hovorim pravdu. By som sa na tvojom mieste hanbil, ubohe.
:taunt: Vedel som že to tu bude. Sprav si topic, alebo si prečítaj

http://csko.cz/forum/showthread.php?1144-cikna-aneb-ako-sa-dostat-z-dole-hore

grEy
12-06-11, 16:12
Co ja mam s tym topicom? Ze nejsom jediny, ktory si mysli, ze nejsi v poriadku? A vysmievaj sa svojmu zrkadlu.

sILV3
12-06-11, 16:45
Co ja mam s tym topicom? Ze nejsom jediny, ktory si mysli, ze nejsi v poriadku? A vysmievaj sa svojmu zrkadlu.

Tu je jeden drzejší ako druhý. Nemám slov, že sa to tu všetko toleruje. To už nie je vyjadrovanie vlastného názoru, ale osočovanie a urážanie.

btw. ten wallhang dosť často nefunguje a ten superknife by sa mal dať na hit 200hp.

grEy
12-06-11, 16:59
Ake osocovanie prosim ta? Ved ty si ten, co kaze vodu a pije vino, tak neviem o com.

Kotel
12-06-11, 20:08
Vic trpelivosti.

Larodar56
13-06-11, 15:43
Možno by to chtělo i nějakou menší výhodu pro posledního anti-furiena. Jen v případě, že by byl sám proti třeba 2 a víc furienům.

grEy
13-06-11, 16:40
Zrusit smrt posledneho furiena hlavne..

Larodar56
13-06-11, 16:45
To taky, ale i nějakou výhodu pro posledního antiF, třeba 150 HP.
Ještě mi docela vadí, že furieni nemají žádné granáty a měli by to být ti hlavní co mají mít granáty. Aspoň flashbang jim dát, jak jsem si v poslední době všimnul antiF neboli ct si furt hází flash před své hráče (mě už to taky pomalu začíná štvát, když jdu a nějaký kopyto mi hodí před ksicht flash), takže je FB spíš pro furieny. Dále k těm baterkám, částečně to pomáhá a částečně ne, furt kempí i po více hráčích. Prostě zakempí u baterky a kousek dál mají další baterku, tak běhají sem a tam, sem a tam a tak dále...

grEy
13-06-11, 16:47
Ano ale je to lepsie ako nic (tie baterky) to musis uznat. Ja neustale rozmyslam nad tym, co by antifurienov donutilo nekempit.

Larodar56
13-06-11, 18:56
To nevím, též nad tím myslím. Ale vím co by mohlo vylepšit shop a to:
+ 1 respawn za cenu 5000$

edit: Je fakt, že je blbost smrt pro posledního furiena, který za pomocí super nože může pozabíjet členy nepřátelského týmu.

Kotel
13-06-11, 19:32
Ta smrt je jedina vec, co ho donuti zvednou prdel a jit nekoho zabit.

InVitro
13-06-11, 20:24
Ta smrt je jedina vec, co ho donuti zvednout prdel a jit nekoho zabit.

+1 I když ne vždycky tomu tak bývá .

Kotel
13-06-11, 21:18
Dost hracu jeste nevi, jak to funguje. Zvlast kdyz to menim kazdy den. Kdyz jsi posledni, tak to spocita pocet CT a kdyz jich je vic jak 2, tak furien dostane supeknife, coz je dalsi motivace, jinak dostane jen 200hp. Dalsi vec je, ze mu naskoci 150 energie a muze ji doplnit pouze zabitim CT. Kdyz mu vyprsi, tak mu ubyvaji hp jako ct.
Kdyz zbyde posledni CT proti vic jak 2ma furienum, tak dostane 200hp.

vedouci venny
13-06-11, 22:58
Jo no 200 hp a veme mi na ránu 190 :D

InVitro
13-06-11, 23:00
To by šlo uvidíme jestli to bude i tak dobře fungovat jak to popisuješ . ;-)

Karl0s
13-06-11, 23:28
taky spousta furienů se uchytává na střechu (strop), přijde mi to jako bugování

Larodar56
14-06-11, 00:09
Ta smrt je jedina vec, co ho donuti zvednou prdel a jit nekoho zabit.

Tak třeba já toho hned využiji a hned se vrhnu na prvního antiF kterého potkám, jen blb nevyužije super nože a dvojnásobné hp. Aspoň třeba dát tu možnost, že nezabije posledního furiena pro vip hráče, nebo nastavit časový limit, pokud furien do určitého čas nezabije antiF, tak mu začne ubírat hp podobně jak u té energie.

Kotel
14-06-11, 00:21
Ubirani hp ma smysl je u posledniho furiena, by mu docvaklo, ze ma vyhodu a necekalo se zbytecne 2 minuty. Do ty doby kempi vsichni. Ja treba po startu bezim do nejdal, kde se kempnu a pockam, az projde posledni ct a pak je zacnu davat zezadu.

Larodar56
14-06-11, 08:31
Taky to tak dělám, že si počkám na posledního. :) Někdy když mám super nůž, tak zakempím v nějakém vchodě a počkám na nejbližšího ct. Někteří hráči si ani neuvědomují, že mají super nůž.

morbe
14-06-11, 15:01
anti team flash by bodl

Larodar56
14-06-11, 15:23
Ano, o tom jsem taky uvažoval, pak jsem si ale řekl, že bude výhodnější pro antiF.

InVitro
14-06-11, 17:55
Ale ten superknife pro poslední furiena dej Kotle o něco slabší ať není stejně silnej jako kupovanej to by pak ztrácelo smysl dej to tak o polovinu míň .

Karl0s
14-06-11, 18:39
o polovinu míň to pak dle mě ztrácí smysl, když už, tak 100+ damage

InVitro
14-06-11, 19:35
Tak musí ubírat víc jak 65 a míň jak 150 dmg, tak si z toho něco vyber !

Larodar56
14-06-11, 20:40
Super knife ubírá něco kolem 140 HP, měl jsem 150 maličkost mi zbyla.

Kotel
14-06-11, 20:41
Ubira presne 2x vic nez normalni knife.

InVitro
14-06-11, 20:58
130 to je příměřeně a kupovanej superknife ubírá kolik ? 190 ?

Syrius.
14-06-11, 21:00
Normálny knife uberá 65 a super knife uberá 130.

Kotel
14-06-11, 21:45
Zezadu ubira normalni 130 tusim, takze superknife 260.

vedouci venny
14-06-11, 21:57
Tak to vše vysvětluje už nemusím brečet. :)

Larodar56
15-06-11, 09:59
Proč je odstraněn super knife u posledního furiena? Byl dost užitečný, i tak se to dá sice dát, ale takhle je to jistější.

InVitro
15-06-11, 16:27
Kotle menší dotaz je nezbytně nutné mít na furienu ty LOW FPS modely postav a zbraní ? No já jen že při pohledu na ty modely mám fps 40 normál mám jinak stabilních 100 fps, tak jestli by se s tím nedalo něco udělat ?

InVitro
15-06-11, 16:28
Třeba je odstranit úplně ze serveru ?

Kotel
15-06-11, 17:31
Pri pohledu na modely hracu nebo pri hrani za antifurieny? Model furiena ma jen o trochu vic polygonu. Modely zbrani jsou na ostatnich hracich stejne.

InVitro
15-06-11, 18:09
Ty zbraně by možná ani tak nevadili i když na to nejsem zvyklý, protože ty guny některý střílejí a kopou úplně jinak, ale budíž to by se dalo ještě, ale ty fps to je hrozné co mi to tam chvilkama ukazuje . Ono mi to habruje právě při pohledu do prostoru, kde stojí furien s tím svým furineským modelem . Já měl jeden čas i high fps modely ale přitomhle to nemá smysl .

InVitro
15-06-11, 18:10
Jinak to ti zjistím jestli to je jen u antifurienů nebo i u furienů, ale mám pocit že u obou .

chmod a+x /bin/laden
15-06-11, 18:12
Hráčská vychytávka #241: Napřed si pořádně prohlédněte bombplant a zkontrolujte, zda vám nenaskakují podezřelá FPS. Pokud ano, furien je přítomen... :-)

InVitro
15-06-11, 18:24
Ale to by musel být furien s tím vlastním modelem to za prvé a za druhé mi to dělá jen když je ten furien vidět, jinak ty fps nemám tak hrozný, to je cirka 20 fps rozptyl . Já si myslím že tohle určitě dělá více lidem (hráčům), ale nikdo se ještě neozval, protože si říkají jak mají skvělý modely a ta druhá půlka to neřeší, protože ani neví co je fps graf . :-D Říkám zkus to nějak poladit nebo to vymazat úplně . Já si myslím že by to nikomu neuškodilo hrát i bez nich šlo to před tím, půjde to i teď . ;-)

chmod a+x /bin/laden
15-06-11, 18:30
InVitro zkazíš každou srandu :smile: Je mi jasné, že model, který se nevykresluje (kvůli neviditelnosti), FPS neovlivní :laughing1:

Za sebe můžu říct, že hra mi přijde plynulá i se stávajícími modely, a to hraju na staré šunce.

apach29
15-06-11, 18:56
No nevim, FPS graf mam vypnutej a me to nijak nelaguje, ale vidim tam casto hrace, co se seknou na 1-5 sec a ping maji v poho kolem 20ti.

InVitro
15-06-11, 19:41
Tak to asi haluzí jen mně ?

Kotel
15-06-11, 19:46
Pridam moznost starych modelu jako je na zombie.

InVitro
15-06-11, 20:02
To budeš nesmírně hodný . :-)

Karl0s
15-06-11, 20:49
Zezadu ubira normalni 130 tusim, takze superknife 260.

na knifu bez armoru dává 195 tušim do zad , 260 zepředu hlava
s armorem je to o něco míň, se 100 armor dává pravý 55damage, levý potom 11-12 dmg, bez armoru 15 (60 hs)
Podle všeho by se rána do zad supernožem i s 200 armor a 200 hp nedala přežít

apach29
16-06-11, 18:54
Kotle dej prosim te na server auto team balance, je to celkem nehratelny, kdyz je 12 furienu a 5 antiF. Diky

Kotel
16-06-11, 19:07
To je prave dost hratelny. Vetsina furienu umre moc brzy a pak se 2 minuty ceka, nez se najde ten posledni. Takhle je to mnohem vic vyvazene a ct se i zastrili. Jen to jeste musim vyladit. Treba ted na cbble vyhrali ct 7x a furieni 7x. Takze je to mnohem lepsi.

Larodar56
16-06-11, 21:19
Kotle nemůžeš dát pro vip možnost, že když bude poslední furien, tak bude mít super nůž?

Kotel
16-06-11, 21:32
Hm, mozna, ale jde o pocet antifurienu. Proti jednomu by to bylo kruty.

Karl0s
16-06-11, 21:42
Miloslav Kalousek je zl0

chmod a+x /bin/laden
16-06-11, 21:52
Miloslav Kalousek je zl0
Asi jako na ZM serveru se čas od času objeví Nemesis, na furienu by se mohl občas zjevit Kalousek s vysokým HP a z hráčů by postupně vysával peníze a životní sílu. Furieni a Antifurieni by se v tomto případě museli spojit proti tomuto nepříteli a nějak jej udolat než je totálně vysaje :-)

Nééé politiku sem netahejme. Ostatně bylo by mi líto toho, kdo by ten ksicht převáděl do grafického modelu...

Karl0s
16-06-11, 22:10
hh , mimochodem Kotle šlo by přidat nákup nábojů pro AF ? docela naštve když si za 12k koupíš m241 a na další kolo ti zbyde 70 nábojů

Kotel
16-06-11, 22:16
Naboje se budou doplnovat.

Karl0s
16-06-11, 22:19
a superknife , když zemře AF tak ho ostatní mohou obrat o zbraň , co kdyby wallhang a superknife měly fyzickou podobu (v rámci hry) a furieni by mohly obírat mrtvé soukmenovce

Kotel
16-06-11, 23:38
Vzhledem k sile zbrani by to bylo nejspis nevyvazeny. Zlevnil jsem ho na 10k a wallhang na 5k, takze neni problem mit jednu vec skoro porad.

Larodar56
16-06-11, 23:39
Hm, mozna, ale jde o pocet antifurienu. Proti jednomu by to bylo kruty.

Tak třeba od 3 hráčů.

EDIT: Super knife od 3 hráčů ale jakmile zůstane 1 anti-furien, tak furien o svůj super nůž příjde. Ještě by to chtělo nastavit, aby neumíral poslední furien.

Kotel
17-06-11, 00:12
Superknife od 3 hracu uz tam zase je. Ale vem si, jak jsou furieni skutecne slabi. Kdyz je 2x vic furienu, tak je to casto vyrovnane. Posledni furien vetsinou kempi az do konce. Kdyz jich je vic, tak kempi vsichni a na konci zjisti, ze umrou, tak zacnou zmatene behat sem tam az umrou. Kdyz neumrou, tak nebudou zmatene behat, budou 2 minuty stat na miste.
Ty nevis, jak se chovaji nekteri hraci, kdyz nejsou limitovani. Delaji presny opak toho, co vede k cili. Je proste bavi jen tak behat a strilet, nevidi v tom vyssi smysl. Zkusili jsme nekolik verzi furienu a nejzabavnejsi je tahle.
Jeste zkusim pridat nejaky cil pro posledniho CT, kdyz ho nebude chtit nikdo zabit a sebere dost baterek, tak to vybuchne.

Karl0s
17-06-11, 00:42
V tom je nevyhoda furienu (a cs 1.6) když do tebe střílí tak se pomalu nepohneš, dnes na dust2 chodilo minimálně 5 ct pořád spolu a to nemáš šanci je sundat a nutí to ke kempu

Larodar56
17-06-11, 17:17
Jak psal Karlos.
Když jsem poslední furien, tak kempím jen v případě, že běhají kolem mě víc jak 3 antiF, občas tam ty oslové zůstanou stát, pak nemám moc šancí.

Kotel
17-06-11, 18:07
Zpomalovani pri strelbe muzu zrusit.

Larodar56
17-06-11, 18:21
Přidej i ten HE granát do shopu pro furieny.

Karl0s
17-06-11, 19:21
jak je to s tím armorem ? zvyšuje se jeho účinek přímou úměrou s množstvím ? na konci jedný mapy jsem si ze srandy nakupoval a skončil na 395 armor

apach29
17-06-11, 19:39
Zpomalovani nechat, ale pridat pro furieny jak FB, tak HE granaty. 2 FB a 1 HE jak pro antiF.

Larodar56
17-06-11, 19:46
Kotle u anti-furienů máš v shopu 2x 25 HP.
Ještě by to chtělo, že až vyhrají furieni 5x, tak by se přehodily týmy a kdyby vyhráli antiF 2-3x, tak by se to též prohodilo.

Kotel
17-06-11, 21:39
Tymy se prohazuji po 3 vitezstvich.

dEEEEEEEEEEL
17-06-11, 22:02
A čo tak dať do shopu pre Furienov niečo ako šialenstvo ? Bolo by to na celé kolo (Alebo pokiaľ by dotyčný nezomrel ) a strelba by ho nespomalovala :-)

Kotel
17-06-11, 22:46
To by slo.

dEEEEEEEEEEL
18-06-11, 00:26
Podla mna by to bolo fajn. :-)

dEEEEEEEEEEL
18-06-11, 00:27
Pridam moznost starych modelu jako je na zombie.

Ako to zmením ked chcem staré modely?
A ešte jedna otázka : Kedy sa pridavaju tie náboje?

morbe
18-06-11, 00:49
Ako to zmením ked chcem staré modely?
A ešte jedna otázka : Kedy sa pridavaju tie náboje?

tam kde mas spray, takze nejspis "T" u A-F

dEEEEEEEEEEL
18-06-11, 09:53
Paráda :-) Díky

Larodar56
18-06-11, 15:40
Trochu praštěné když napíše poslední hráč je afk a přitom žijí skoro všichni v týmu.
28 slotů je moc , lepší to bylo když bylo 20 slotů.

Larodar56
19-06-11, 20:46
Klan Future, jeden po druhém si mě a jiné hráče dávali aniž by nás viděli. Nejdřív sem je obviňoval z wallhacku, pak mi ale došlo, že se mohou domlouvat. Možná přes skype nebo ventrilo... Asi by nešlo s tím něco udělat Kotle? Jestli jdou furieni vidět i v death spectu zruš to.

Syrius.
19-06-11, 22:16
Kotel mohol by si pre oba teamy nastaviť aa na 100? A hlavne teda pre furienov. A ešte niečo... Keď skáčeš, tak je počuť ako dopadáš. Dalo by sa to nejako odstrániť?

killer-savage
19-06-11, 22:32
to sa tusim neda zmenit. to je ako ked dopadnes z velkej vysky a ono ta zvuk ako keby si stratil dych ci co.

Kotel
20-06-11, 11:06
Zvuky skoku a vseho pohybu jsem zrusil, ale u hrace jsou porad slyset. Furieni uz nejsou videt ve spectu. AA je na 100.

UFOusek
20-06-11, 12:24
AA je na 100.

thx, to tam chybelo..

Syrius.
20-06-11, 15:17
Zvuky skoku a vseho pohybu jsem zrusil, ale u hrace jsou porad slyset. Furieni uz nejsou videt ve spectu. AA je na 100.

Super díky

Larodar56
20-06-11, 15:45
To nemůže být na furienu nějaké rozumné prohazování týmů? Napojím se k furienům a kolo na to jsem u antiF, než to hráč který začínal u furienů, je po přehození týmů po druhé a pak dokonce i po třetí. Nebyl za kolo ani jednou anti-furien.

Jo a ty baterky moc nepomáhají k tomu, aby anti-furieni nekempili. Třeba já jsem běhal sem a tam pro baterky abych si doplnil hp, takže udělat jiné řešení, anebo tam dát camp metr pro CTs!

InVitro
20-06-11, 15:57
To s těma baterkama je dobré akorát by to mohl Kotel nastavit tak aby si nemohl cajt vzít dvě baterky, které si už vzal. Teď je to nastaveno na jednu baterku.

Larodar56
20-06-11, 16:01
Co dvě? Radši tři, ale ty baterky by nezmizely, aby je mohli brát i jiní hráči.

InVitro
20-06-11, 16:57
3 už je moc. 2 stačí.

Syrius.
20-06-11, 17:07
Práve že 3 je podľa mňa celkom akurát. To by bolo zaručené že kemperi by neboli. Tie baterky by ale ostali, tak ako povedal larodar.

BAWSON
20-06-11, 17:36
ja bych souhlasil s tema 2ma baterkama. myslim, ze je to dobrej napad. antiF ted jen kempi u baterky (vetsinou jsou dve kousek u sebe) po hromade. kdyz se to takhle omezi, tak se aspon trochu rozdeli a budou muset aspon trochu chodit jinde.

grEy
20-06-11, 18:36
Co keby sa teamy vobec neprehadzovali? Niektori hraci by to tak chceli a ti, co ich to nebavi hrat za anti-furienov za nich aj tak len kempia takze to prehadzovanie je podla mna trosku blbe. Ja by som napriklad rad hral len za anti-furienov, da sa tam dobre naucit aimit. Mozno by sa to na skusku dalo, co myslite?..

Kotel
20-06-11, 18:42
Kdyz jsem vypl prehazovani tymu, tak se ti, co chteli hrat za druhou stranu, nedostali na druhou stranu. Zatim snizim frekvenci prehazovani.

Larodar56
20-06-11, 20:10
Vemte si třeba ty 3 baterky na mapě dust2 v sektoru B plantu. Tam jsou dokonce 4, takže anti furien může běhat pořád tu stejnou trasu. Dvě baterky jsou málo.

Kotel
20-06-11, 20:49
To muze, ale vzdy se musi otocit, takze ma slabinu. Zatim tam budou 2 baterky.

InVitro
20-06-11, 21:02
Dotaz kolik je baterek v jednotlivých mapách nebo jich je všude stejný počet?

Kotel
20-06-11, 22:52
22+

Larodar56
21-06-11, 17:24
Jak jsem zjistil, baterky zabírají jen na nějaké hráče. Jiní hráči totiž baterky ignorují a kempí. Třeba příklad na mapě dust4ever, tam se nějací chudáci (někdy i jeden) zakempí na T spawnu a čumí jak volové. Takže dát na furien camp metr pro anti furieny, anebo někdo přijde s lepším nápadem.

grEy
21-06-11, 21:58
Vobec neswitchovat teamy..

Larodar56
22-06-11, 14:58
Proč byla odstraněna mapa de_dinaunion?! Vrátit, podle mě a jiných hráčů nejlepší mapa na furien, tak proč byla odstraněna? Kvůli kempu anti furienů na nuke?

InVitro
22-06-11, 15:21
Souhlasím s Larodar56 ta mapa byla vcelku dobrá a hratelná.

Kotel
22-06-11, 15:49
Vbloudila se chybicka.

Larodar56
22-06-11, 19:18
Kotle s tím kempením anti furienů se musí něco udělat, mám tu dvě možnosti:

1)Přidat camp metr pro anti-furieny.
2)Odebrat anti-furienům HE granáty a přidat je do základní výbavy a do shopu pro furieny. He granáty zaručeně pomůžou proti kemperům.

Edit: Snížit nebo zrušit zbržďování střel u mp5, před ní se nedá utéct.
Edit 2: boti vidí i hráče, kteří stojí na místě

Larodar56
23-06-11, 21:35
Vrátit zvuky kroků anti furienů, jinak je to nevýhoda vůči furienům.

Kotel
23-06-11, 21:36
Odkdy nemaji kroky?

Larodar56
23-06-11, 21:43
Nevim, prostě nejsou slyšet kroky.

sILV3
23-06-11, 22:24
Zmenšiť počet bateriek na 15 a nechať, že jednu baterku nemôžeš zobrať dvakrát. Anti-furieni sa aspoň budú o ne byť a nebudú kempiť a k tomu ešte dať, že ju môžeš zobrať pri 70%, no rýchlosť míňania by sa zvýšila na 7. Tak by to mohlo byť fajn. Alebo ešte baterky na princípe spawnpointov ako na DM, ale tiež ich bude menej.
Pridať viac máp a vrátiť kroky.
Meniť tímy v zmysle ako v tenise v sete - keď dosiahne jeden tým 4 body, zmenia sa tímy. Hralo by sa na tri sety v každej mape. K tomu pridať nejaký sexi AMX a ľudí by to prinútilo súťažiť. Niekdy mi aj tak príde, že je tá mapa moc krátka.
Furienovi dať iný skin, často krát splýva s CT (mám steam skiny).
Nechápem, ako je nastavené autobalance. 14vs10?
MP5 nerušiť, keď máš vest, tak to je v pohode.
Pridať AWP konečne, treba ju tam skúsiť.
V shope je antiflash za 0 dolarov a nefunguje.
Do shopu vymyslieť takú srandu pre furiena že - na jednom serveri Superhero bol že "scorpion" a vďaka nemu som si priťahoval súpera keď som na neho vystrelil s bindom.
Wallhang ma stále nechce niekedy prilepiť.
Nedávať nič také šialenstvo, už tak sú furieni silní.

Larodar56
23-06-11, 22:33
Anti-furieni nemůžou vzít 3 stejné baterky po sobě a kempí pořád.
S tím typem tenisu prohazování týmů souhlasím.
Taktéž si myslím, že by se měli změnit skiny pro vip hráče.
To s tím škorpionem by nebylo špatné.
14 vs. 10 je prý více vyrovnané.

Karl0s
23-06-11, 23:24
i 16 na 8 je dost vyrovnaný , furienů je prostě potřeba víc

InVitro
24-06-11, 12:44
Jestli kempí, tak to je jejich blbost oni skapou, když jim dojde energie a ty si jen počkáš až ho to začne hitovat, tak lamička nebude vědět co to je a co se děje, tak přiskáčeš s knifem a dáš ho bez problémů + je tam BAWSON přece.

killer-savage
24-06-11, 14:19
nedali by sa tie baterky trochu zmenit? ze ked sa pohybujes, tak sa energia nemina? lebo kvoli tomu umieraju ludia. ze by sa energia minala len v tedy ked stoji a striela. niktori jako furt behaju a su taki lamaci ze nevedia tu baterku najst.

Larodar56
24-06-11, 14:36
Bawsona jsem tam v poslední době neviděl. On je taky problém, že jich kempí víc hráčů na stejném místě. Jak je pak máme dostat? Mohlo by ubírat HP o 20 a pro vip o 10.

killer-savage
24-06-11, 15:27
rad by som si kupil vip ale nemam kredit :D

Kotel
24-06-11, 15:49
Antiflash jsem opravil, pridal zbrane navic. Modely zbrani vemu ze zombie serveru. Model furiena pro vip ted vypada jako assassin creed. Nechtel jsem davat neco, co je uz jinde, ale vhodnych modelu je strasne malo.

Mirvanek
24-06-11, 16:34
Teď to ty nové zbraně zkazily :( .....

Mirvanek
24-06-11, 16:41
Jo a prosím když by byl někdo nalepenej na stěně tak aby šlo bouchat nožem a házet granáty (nebo aspoň ty granáty)

Kotel
24-06-11, 17:35
Nerekl bych. Je vetsi vyber horsich zbrani. Kazdemu se hraje lepe s jinou.
Pokud CT kempi, tak jen proto, ze furieni rushujou a snazi se vsechny zabit hned na zacatku diky presile. Na zacatku maji ale antifurieni dost energie, aby nemuseli minutu hledat baterie.

Mirvanek
24-06-11, 18:52
Hele mám nápad ,ale nevím jestli půjde udělat . Hráči často kempí tak by se udělal granát který by jim ubral hp na 1 . Ale musel by zadáhnout 3 a víc aby fungoval jinak by nefungoval .

Larodar56
24-06-11, 19:38
Radši dát furinenům he granát a anti-furienům vestu a helmu, aby je nezabili hned dva granáty

killer-savage
24-06-11, 20:47
dat furienom He granat? nedal by sa kupit v tom shopu? a nedal by sa dat do shopu tiez neviditelnost aj pri chozi? ale ked beha tak to len by tak blikalo. a ked som furien, tak ked domna strielaju ma to spomaluje a ja nemam sancu ujst. inac aj by som privital dat furienom ten armor.

Larodar56
24-06-11, 22:16
Od té doby co tam Kotel přidal další zbraně vyhrávají jenom anti-furieni. Za to může hlavně rychlopalná brokovnice a P90, která hráče spomaluje i při vestě. Takže lepší by bylo kdyby tam byly jenom předchozí zbraně. Taktéž by bylo lepší snížit cenu vesty maximálně na 3000. Nikdo si ji nekupuje, já jen občas. :) Zabít pár anti-furienů se dá jen s pomocí super nože. Vyhrát kolo se ovšem nedá. Tuhle na D2 Teroristé: 0 Policisté: 7.

Kotel
24-06-11, 22:31
V shopu bude pro furieny no slowdown - pri zasahu je to nezpomali. Zbrani je zbytecne moc, nejake uberu.

Larodar56
25-06-11, 01:13
Teď už se to zdá být lepší, ještě jedna věc: Když je poslední anti-furien a 3-4 furieni, tak furieni nemají moc šance proti 300 HP + kemp. Zase u posledního furiena je nevýhoda, že má jen 150 HP, anti-furieni chodí spolu.

killer-savage
25-06-11, 08:57
ja vetcinu som posledny furien a bolo by to lepsie ked mozem dat HIT lavim. ale iba zo Superknife

Karl0s
25-06-11, 09:51
glock pro furieny nebo jinak naučit CT jak furt nelizt na bednu v dust4ever a dust

Larodar56
25-06-11, 12:04
No jasný, někde na mapě bude schovaný glock. To bych bral. :D Jeho pozice by se každé kolo měnila.

killer-savage
25-06-11, 12:56
inac ten slowdown funguje ale iba polovicne. ked domna strielaju, tak spomalim ale menej nez predtim. zvysilo to sancu na prezitie ale to chce este opravit.

Larodar56
25-06-11, 19:22
Někdy funguje, někdy ne a někdy je to úplně na hovno jelikož to spíš pomáhá hráče brzdit.

killer-savage
25-06-11, 19:59
larodar jaka cest :D

Larodar56
25-06-11, 20:18
:D
Kotle:
V shopu pro furieny je napsáno: 100 % Vesta + helm za 3000, ale dá to 200% vesty.
Na mapě de_cbble si anti-furieni zvykli kempit v budovách kde se leze po žebříku nahoru, můžeš tam dát bloky?
Nějak to prosím tě oprav s tím slowdown. Pořád to brzdí.

Kotel
25-06-11, 21:12
Opraveno.

Karl0s
25-06-11, 21:20
co ten oslabený glock (například) pro furieny ? na dust4ever a hlavně na dust si vlezou u spawnu na ty dvě bedny před první branou a kempí a kempí

killer-savage
25-06-11, 21:39
co s tim glockom?

Larodar56
25-06-11, 21:49
Stačil by HE granát.

killer-savage
25-06-11, 21:55
larodare nebud skromny sak ti chudaci furieny nemaju sancu. 3xHIT-2xHS-1xDEAD

Kotel
25-06-11, 22:02
Kempi, protoze je furieni rushujou. Musi slezt pro baterku, takze staci pockat 20 sekund.