PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o "admina" na Zombie



koNan
29-10-12, 18:19
Zdravím, jelikož zatím nemám zakoupenou originální hru (steam stažený mám) tak si nemůžu podat žádost přímo na admin práva tak jsem se chtěl zeptat jestli by bylo možné mít právo třeba kicknout/umlčet hráče (za spam, reklamu či jiné věci) páč takových věcí je na Zombie serverech poměrně dost...zombie hraju něco přes 3 roky a nějaké ty zkušenosti s AMX mám, jsem slušný hráč ale občas mi to taky uletí ;)...Rozhodně bych nekickoval za každou kravinu a za to že mě někdo vadí...Na Zombie se to poslední dobou celkem zvrátilo a každý druhý hráč tam po nakažení půl hodiny nadává jak jsou všichni cheateři a hackeři (např včera v noci sem kohosi nakazil a hned tam začal brutálně nadávat a urážet jak mě tak i ostatní hráče)...Na zombie moc adminů nechodí tak by podle mě nějaký dozor nad chatem a chodem serveru neuškodil ;)...Zombie hraju denně cca 3-4 hoďky (někdy i víc) jak na ZM1 tak na ostatních...Prosím Kotla a Admin team o zvážení žádosti a předem díky za odpověď...Hezký zbytek dne

I-Mouse
29-10-12, 18:34
http://i2.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/007/423/untitle.JPG
dik za disy, asi nekdo nevie citat a nechape ze prava na enes sa nedavaju(to zahrnuje aj kick slap a ine blbosti)

snowrider
29-10-12, 21:57
Co to je: enes ?
Pravdepodobne myslel NonSteam.
"Zákon je zákon", takže úspech nečakaj a žiadosť si podaj až keď budeš mať zakúpený Steam.

koNan
29-10-12, 22:01
Pravdepodobne myslel NonSteam.
"Zákon je zákon", takže úspech nečakaj a žiadosť si podaj až keď budeš mať zakúpený Steam.

Nojono...originální CS1.6 budu mít tak do 2 měsíců...moc velké naděje si nedělám ale lepší kdyby to vyšlo :)

hladik
30-10-12, 00:45
Až budeš mít steam tak se můžeme dohadovat.

Charon35
15-11-12, 16:04
Čo to tu ešte robí? Nie.