PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva na Serveru FUN



Falqo:-)
09-06-11, 15:39
Nick: Falqo: - )
Věk:16
Server kde bych chtěl být adminem : FY
CS hraju asi 3 roky /COLOR]
[COLOR="cyan"]Komunikace: TS3, ICQ
Proč zrovna já? Rád bych se k vám přidal do týmu:)JSem ocela zkušený hráč, s AMX to docela umím..Kediný admin který mě může doporučit by mohl být teoreticky kotel :)Chtěl bych v ám pomoct S kotelnou v cestě dáál ;)
Kdybyste mě přijali byl bych velice rád;)

BAWSON
09-06-11, 15:43
odflaknuta prihlaska. za me NIET.

Karl0s
09-06-11, 15:56
nic moc , taky ne

UFOusek
09-06-11, 16:27
To je zadost nebo omalovanky?


/edit: "Nejnovější uživatel je Falqo:-)".. Takze ses zaregistroval jenom kvuli tomuhle barevnymu hovnu? Obavam se, ze to byla ztrata casu...

Rixie
09-06-11, 16:29
to je zadost nebo omalovanky?

+1 :d

UFOusek
09-06-11, 16:38
Btw, nemas tam steamID.. Vzdej to.

Luccy
09-06-11, 16:56
Nedostatečná žádost takže NE

ZEUS
09-06-11, 16:57
Za mě také ne :)

bones
09-06-11, 17:32
JO.

vlastne ne.

MARTiii
09-06-11, 17:58
asdf ------- ZADOST SE ZAMITA -------

apach29
09-06-11, 18:32
Kdy pochopite, ze zadost nemusi vypadat presne podle vasich predstav? Staci, kdyz tam ten clovek uvede to co chceme. Nema tam steam ID, to je pravda, jeste by se hodilo odkud ty zkusenosti s AMX mas, ale ja, narozdil od ostatnich nehodnotim visaz zadosti, ale info co obsahuje. Tak si z tech vostatnich nic nedelej, jen dopln info co chceme vedet a uvidis, co na to nas panko velkomozny Kotel.

Ridik :D
09-06-11, 18:38
Tak máš tam celkem hodně málo informací a chybí tam steam id

Za mě taky NE (nic ve zlem ale skus rozšířit informace a ty barvy odtama uplně vyhoď )

Larodar56
09-06-11, 18:56
Celkové hodnocení: tohle to stojí za vyliž prdel...

Smile
09-06-11, 19:46
Kdy pochopite, ze zadost nemusi vypadat presne podle vasich predstav? Staci, kdyz tam ten clovek uvede to co chceme. Nema tam steam ID, to je pravda, jeste by se hodilo odkud ty zkusenosti s AMX mas, ale ja, narozdil od ostatnich nehodnotim visaz zadosti, ale info co obsahuje. Tak si z tech vostatnich nic nedelej, jen dopln info co chceme vedet a uvidis, co na to nas panko velkomozny Kotel.

Nemusí to být žádost na dvě A4, ale pokud někdo neumí ani napsat pořádně žádost, nemyslím si, že by se hodil na post admina, admin má nějak vypadat, nějak reprezentovat...Pokud chceš aby kotelnu reprezentovaly negramotný prasata tak můžeš dát rovnou práva každýmu kdo splňuje podmínky a není se o čem bavit...

MARTiii
09-06-11, 20:15
hell yeah negramotny detsky prasata :-D :-D :-D

Falqo:-)
09-06-11, 22:36
Noo dobře takže moje STEAM ID je : STEAM_0:4:970770931
Děkuji za vyjádření, aspoň vím jak na tom jsem ;).. no ty zkušenosti s AMX Mám z publik serveru.. odkud to jsem dávat nebudu, byla by to reklama.

kotr
09-06-11, 22:46
Kdy pochopite, ze zadost nemusi vypadat presne podle vasich predstav? Staci, kdyz tam ten clovek uvede to co chceme. Nema tam steam ID, to je pravda, jeste by se hodilo odkud ty zkusenosti s AMX mas, ale ja, narozdil od ostatnich nehodnotim visaz zadosti, ale info co obsahuje. Tak si z tech vostatnich nic nedelej, jen dopln info co chceme vedet a uvidis, co na to nas panko velkomozny Kotel.

Když se budeš hlásit šéfovi, že uněj chceš makat, napiš mu takovou kratkou žádost a pošle tě do ciganske kolonizace zbírat bordel..

Falqo:-)
09-06-11, 23:00
Když se budu hlasit ciganskemu šefovy tak taky by to tak dopadlo....

kotr
09-06-11, 23:03
No tak podívej...Takto nějak vypadá tvá žádost : http://www.youtube.com/watch?v=PvfRDUtH_qE

apach29
10-06-11, 00:35
Ahoj, jsem apach29, je mi 35
Moje steam ID je STEAM................
Zkusenosti s AMX mam ze dvou portalu, jestli chcete vedet jaky, pripisu je. CSko hraju uz asi 6 let
Proc ja? Myslim, ze bych byl prinosem pro Vas portal a jelikoz se mi tu hraje vyborne, chci to nejak Kotelne oplatit ve forme starani se o bezproblemovy chod vsech serveru, krom ZM.
Proc ne ZM? Protoze je tam jeden z nejlepsich lidi(adminu) Kotelny 72 Virgins a navic ZM vubec nechapu.
Dekuji za vyjadreni, doufam ze budou pozitivni.

Tak takhle nejak bych to napsal ja. Chybi vam tam neco? Vse co potrebujete vedet tam je. Nejaky pripominky? Tak nechte toho zhazovani lidi, co jsem prijdou s zadosti. Staci je upozornit na to co vam tam chybi a at to tedy doplni. Co si asi takovej clovek pomysli o userech, kteri ho hned sjedou jako malyho Jardu a poslou ho do hajzlu? Uvedomte sa trocha luda!!! Hare Krisna, hare Rama hare hare hare. Kravy jsou posvatny voe.

Charon35
10-06-11, 01:12
Ahoj, jsem apach29, je mi 35
... Kravy jsou posvatny voe.
som ZA ...apacha :D
V podstate súhlasím s tebou. Len podľa mňa je najväčší problém to, čo písal aj Kotel v "Pravidla žádostí" a to: "Pokud Vás hráči a admini neznají, máte malou šanci na přijetí. Proto doporučuji mít na serveru pořád stejný nick." Posledných neviem koľko žiadostí bolo od ľudí, ktorí sú tu prihlásení 10 minút. Behom pol hodiny sa do nich pustí 5 ľudí, Kotel sa k tomu nevyjadrí a je z toho 5 stranový thread o ničom. Toť celý problém posledných žiadostí z mojej strany. :)
stručne => nejde o dĺžku ani farebnosť žiadostí, ale najväčší problém je v tom, že ich podávajú ľudia, ktorí sú tu chvíľu.

btw vyjadrenie k Falqovi. - u mňa je 50/50. Nepresvedčil ma ničím. + "This user has not yet set up their Steam Community profile." tak neviem. :/

bones
10-06-11, 01:32
20:57:46 <STEAM_ID_LAN><94.113.229.218> *DEAD*Falqo:-) : lool

kedy sa vy poucite... nikdy nicomu a nikomu neverte, pokial si to neoverite

apach29
10-06-11, 01:47
Charonku, ja nerikam, ze brat hned vsechny, co maji 2 posty na foru a ztoho jeden je jejich zadost o prava. To jsem taky proti. Ale staci, jak mu to pisne jeden horlivej user, kterej nevynecha jedinou moznost na vyjadreni se k cemukoli a ne ho hned ve 20 postech rozebrat a setrit jak flus z okna.

Bonesi, overit ano, vzdy. Duveruj, ale proveruj :) Jsi proste sikula :D

MARTiii
10-06-11, 02:35
som ZA ...apacha :D
V podstate súhlasím s tebou. Len podľa mňa je najväčší problém to, čo písal aj Kotel v "Pravidla žádostí" a to: "Pokud Vás hráči a admini neznají, máte malou šanci na přijetí. Proto doporučuji mít na serveru pořád stejný nick." Posledných neviem koľko žiadostí bolo od ľudí, ktorí sú tu prihlásení 10 minút. Behom pol hodiny sa do nich pustí 5 ľudí, Kotel sa k tomu nevyjadrí a je z toho 5 stranový thread o ničom. Toť celý problém posledných žiadostí z mojej strany. :)
stručne => nejde o dĺžku ani farebnosť žiadostí, ale najväčší problém je v tom, že ich podávajú ľudia, ktorí sú tu chvíľu.

btw vyjadrenie k Falqovi. - u mňa je 50/50. Nepresvedčil ma ničím. + "This user has not yet set up their Steam Community profile." tak neviem. :/

delam praci za kotla
proc myslis ze furt pisu ZADOST SE ZAMITA jen tak pro srandu ?! :D:D

vedouci venny
10-06-11, 08:06
apach: Teď jenom budeme čekat kdo okopíruje tvojí žádost na post admina :)

InVitro
10-06-11, 08:50
Noo dobře takže moje STEAM ID je : STEAM_0:4:970770931

To je sice hezké že sis zkopčil tvůj steamID z nějakého low portálu, ale tenhle ID co si nám tu napsal je NS a ne steam . A podmínka je mít steam, takže za mě rozhodně ne .

ZombieBot
10-06-11, 09:47
Noo dobře takže moje STEAM ID je : STEAM_0:4:970770931
Děkuji za vyjádření, aspoň vím jak na tom jsem ;).. no ty zkušenosti s AMX Mám z publik serveru.. odkud to jsem dávat nebudu, byla by to reklama.

CSko stažené z GayShites. Tam mají takové steamidka. Steamko nemáš.

Charon35
10-06-11, 10:11
@Apach: Jop, súhlas. Ale aspoň sa ukážu nervy žiadateľa, či ich dokáže udržať na uzde (trochu s nadsázkou) :D
@MARTiii: A to je official verdikt od Kotla? O.o Ťa tým poveril? To je dobré ;)

jazzin
10-06-11, 11:16
HM koukám, že zdejší adminstvo docela rádo zatápí pod kotlem. Flame off.

ZombieBot
11-06-11, 01:21
@Apach: Jop, súhlas. Ale aspoň sa ukážu nervy žiadateľa, či ich dokáže udržať na uzde (trochu s nadsázkou) :D
@MARTiii: A to je official verdikt od Kotla? O.o Ťa tým poveril? To je dobré ;)

Martiii se jen nudí :D