PDA

Zobrazit normální verzi : CARTONNAGE unban [CLASSIC - admin kenji]



jazzin
10-06-11, 13:42
Ahoj, dneska jsem dostal ban na classicu, bylo to na mapě de_inferno od admina kenjiho. Bohužel jsem zapomněl nahrávat demo, takže prosím o upload jeho záznamu a unban steamid STEAM_0:1:30917841

Zároveň si dovolím upozornit, že kenji dělá podobné ukvapené rozhodnutí, například když dal lagerovi s pingem 350 ban za speedhack.
Díky za vyjádření a demo.

K dispozici a svojí případné objahobě mohu nabídnout dnešní dema z classicu a to mapy d2,train,nuke. Inferno na kterém jsem dostal ban jsem bohužel nenahrával.

Ridik :D
10-06-11, 13:45
xD ty dostáváš ban celkem často :D mněl bys přestat děrovat :D

Kenji
10-06-11, 13:50
http://csko.cz/dema/upload/dir/cartonnage.rar
tady mas demo

jazzin
10-06-11, 15:01
Tohle je pověstná třetice. Možná bych měl sjednotit nicky, abych nemátl dobré adminy.

ZEUS
10-06-11, 15:32
Shizzapa, neboli jazzina poznám z DM, je clear.

Charon35
10-06-11, 16:20
Tohle je pověstná třetice. Možná bych měl sjednotit nicky, abych nemátl dobré adminy.
:thumsup4:

negative
10-06-11, 16:41
Myslím, že to demo je čiste...

72 Virgins
10-06-11, 17:05
CARTONNAGE je možná clear ale často ví až moc nevim jestli používá VT nebo něco jiného kde mu někdo radí, ale často to tak vypadá, takže zmatení Kenjiho je i docela pochopitelné.

ZombieBot
10-06-11, 17:09
Podle dema nic nemá.

bones
10-06-11, 17:23
Jazzin, povinne do konzole: volume 0 a pusti si nejaku hudbu. :)

Kotel
10-06-11, 20:33
Takze Kenji si je jisty, ze mel wallhack? Stejne tak tamten hrac speedhack? Pri speedhacku ma hrac ping nezjistitelny (neukaze se tabulce).

InVitro
10-06-11, 20:48
Ne vždycky

Ridik :D
10-06-11, 21:15
No tak já jsem tedy na tom demu neviděl nic zvláštního Wh tam na 99.9% není (0.1% je luck :D) stačí se pořádně zaposlouchat do zvuku

Kenji
10-06-11, 21:40
Takze jsem lama, staci vam to?
Ale jsem si jisty, ze jsem takovy, ktery chce, aby byl cs 1.6's vyvoj krasny a jeste hezci. Takco ja se jen zeptam, jestli ma "evolove", ktery hraje na classicu delsi dobu, wh nebo ne. Moje odpoved zni ano, a to vy byste rekli "ne". Muj omyl on stepo jsem si uznal a to je uz v poho. Ale co se tyce "evolve", ktery bohuzel neni nejdulelezitejsim tematem v tomto okamizku, muj spolumixer s nickem "ChTs" mi dneska rikal, ze Jurob uznal, ze evole ma WH, zatimco ten samotny Jurob mel WH a jejich spolumixer Foxik nema nic cheaterskeho. Ja bych rekl, ze se divate na dema se svojim nazorem na daneho hrace, ale ne jako treti osoba. Mojem poslednim slovem je, ze nejsem cech a moc cesky neumim ale jste dali mne pozitivni hlas za moji zadost "o admin pravo" a diky tomu a nebo kvuli tomu jsem skoro zadane konflikty neudelalm, ikdyz nekteri cesi nadavali s rasistickym umyslem, a to protoze nejsem zadny vietnamec a jsem Korejec. Kdyby oni napsalali nechutne kommenty na Koreu, tak bych neresil tak jednoduse... Dik vam za precteni. A nevadi mne, ikdyz takhle odchazim ze sveho oblibeneho portalu.

ZEUS
10-06-11, 22:13
Kenji,
nikdo ti neříká, že ses lama. I admin je člověk, který se zmýlí. Co se týče dem tak se na ně podívám i kdyby si měl natočenýho Kotla. Důvěřuj, ale prověřuj.
Jinak, co se týče toho, že nejseš Čech si myslím, že to nezáleží na rase, barvě pleti. Děláš tuhle práci dobrovolně, protože tě baví bejt s lidmi v kontaktu, dále s kolegama s admin teamu, pomoct Kotelně atd. Rozmysli si to, než tu doopravdy skončíš.

jazzin
10-06-11, 23:44
Takze jsem lama, staci vam to?
Ale jsem si jisty, ze jsem takovy, ktery chce, aby byl cs 1.6's vyvoj krasny a jeste hezci. Takco ja se jen zeptam, jestli ma "evolove", ktery hraje na classicu delsi dobu, wh nebo ne. Moje odpoved zni ano, a to vy byste rekli "ne". Muj omyl on stepo jsem si uznal a to je uz v poho. Ale co se tyce "evolve", ktery bohuzel neni nejdulelezitejsim tematem v tomto okamizku, muj spolumixer s nickem "ChTs" mi dneska rikal, ze Jurob uznal, ze evole ma WH, zatimco ten samotny Jurob mel WH a jejich spolumixer Foxik nema nic cheaterskeho. Ja bych rekl, ze se divate na dema se svojim nazorem na daneho hrace, ale ne jako treti osoba. Mojem poslednim slovem je, ze nejsem cech a moc cesky neumim ale jste dali mne pozitivni hlas za moji zadost "o admin pravo" a diky tomu a nebo kvuli tomu jsem skoro zadane konflikty neudelalm, ikdyz nekteri cesi nadavali s rasistickym umyslem, a to protoze nejsem zadny vietnamec a jsem Korejec. Kdyby oni napsalali nechutne kommenty na Koreu, tak bych neresil tak jednoduse... Dik vam za precteni. A nevadi mne, ikdyz takhle odchazim ze sveho oblibeneho portalu.

Tak to ne. Kenji beru Tě jako nezištnýho člověka, správnýho kluka a spolehlivýho admina. A za svý xenofobní kecy bych si ten permaban zasloužil. Tedy oficiálně, než to na mně nědko vytáhne z logu se Ti omlouvám, protože nemám žádný právo urážet člověka kvůli národnosti, ani když mám pravdu a jsem rozhodnutej v debatě zvítězit. Tehdy jsem klesnul na úroveň nácků, který jinak s potěšením mlátim (když jsem v cizim městě a neni jich víc pohromadě). K Tvému skillu. Já myslim, že dokážeš jumpnout věci, který já v životě nedokážu zkoordinovat a určitě se to nějak projevilo i do tvýho pohybu na classicu. (Na skálu si pro tebe můžu zajít každý kolo, respekt). Myslím si však, že jsi nikdy nebyl členem žádného klanu a postrádáš skilly aimové i to co by se dalo nazvat zkušeností. Jsi hodně předvídatelnej, defaultní a normální hráč jehož silnou stránkou je pohyb po žebříkách a jumpy všeho druhu. Nevim co k tomu říct. Byl jsi tu první a všichni za Tebou stojí, to o něčem vypovídá. Nejsi mi sympatickej, ale chci abys tu zůstal, dělej dál co tě baví, buď tu admin, dávej mi bany a prosím přijmi mou omluvu.

ps: zkalenej jsem, ale ne tak moc

gjnk.
11-06-11, 12:26
Tak to ne. Kenji beru Tě jako nezištnýho člověka, správnýho kluka a spolehlivýho admina. A za svý xenofobní kecy bych si ten permaban zasloužil. Tedy oficiálně, než to na mně nědko vytáhne z logu se Ti omlouvám, protože nemám žádný právo urážet člověka kvůli národnosti, ani když mám pravdu a jsem rozhodnutej v debatě zvítězit. Tehdy jsem klesnul na úroveň nácků, který jinak s potěšením mlátim (když jsem v cizim městě a neni jich víc pohromadě). K Tvému skillu. Já myslim, že dokážeš jumpnout věci, který já v životě nedokážu zkoordinovat a určitě se to nějak projevilo i do tvýho pohybu na classicu. (Na skálu si pro tebe můžu zajít každý kolo, respekt). Myslím si však, že jsi nikdy nebyl členem žádného klanu a postrádáš skilly aimové i to co by se dalo nazvat zkušeností. Jsi hodně předvídatelnej, defaultní a normální hráč jehož silnou stránkou je pohyb po žebříkách a jumpy všeho druhu. Nevim co k tomu říct. Byl jsi tu první a všichni za Tebou stojí, to o něčem vypovídá. Nejsi mi sympatickej, ale chci abys tu zůstal, dělej dál co tě baví, buď tu admin, dávej mi bany a prosím přijmi mou omluvu.

ps: zkalenej jsem, ale ne tak moccool story, bro

Maly Buu
11-06-11, 13:00
JJ Kenji aspon ty si to uz vypl.... ze

Unregistered
11-06-11, 21:59
Kenji, to je lož! Ty tučné čínske prasa kórejské vyjebané. Vymrdaný čúromrdan zamrdaný, zmrd a vymrdlo! Ty mrdka z krku vymrdlá! Ty hovnohlav zacheatovaný, ty ritný vred!
Jur0b nEpísal Haribovi, že evolve ma cheaty a evolve nEpísal Tebe, že Jur0b mu nApísal, že evolve ma cheaty! Nemám nič proti kórei ani proti prasatám. Mám niečo len pre vyššie uvedené kombinácie telesa. Ty cikula šišatá z vrchu ochlpená.

youtube.com/watch?v=WFl6t1M4oqg

foxik
11-06-11, 22:12
:DDDDDDDDD

Evolve je čistý jak opica vy debili. Je to pán skoro s najlepším aimom + brainom. A ešte keď som s ním každý deň na ts3, tak si asi poradíme však? Nechápem na akú piču dal naspäť Kotel to EPS ale to je fuck. Evolve > all.

Juro skap.

Unregistered
11-06-11, 22:12
Sry, je tam chyba, rátal som si palkárov.

Harribo nepísal Tebe, že som mu písal, že evolve ma cheaty

http://imageshack.us/photo/my-images/696/dsc00008gr.jpg/

Flash
11-06-11, 22:12
youtube.com/watch?v=WFl6t1M4oqg

To te vystihuje, ty retarde... priste, kdyz neco budes chtit napsat, tak to aspon vymysli sam a ne, ze opises 5 let starej a tragickej song.

btw. takovejhle kokotum bych daval permaban, beru, kdyz nekdo trolluje, flamuje a tak ale rasovy urazeni a este k tomu od takovyho curaka jako je jurob je fakt low a nemelo by bejt tolerovany

Unregistered
11-06-11, 22:14
Ceban,wow, ako si na to prišiel? Si macher.
Áno, to na obrázku je naozaj môj faker.

Unregistered
11-06-11, 22:23
To te vystihuje, ty retarde... priste, kdyz neco budes chtit napsat, tak to aspon vymysli sam a ne, ze opises 5 let starej a tragickej song.

btw. takovejhle kokotum bych daval permaban, beru, kdyz nekdo trolluje, flamuje a tak ale rasovy urazeni a este k tomu od takovyho curaka jako je jurob je fakt low a nemelo by bejt tolerovany

Ty tučko, to neboli rasové urážky, to je ako keď napíšem, že ,,ty človek vyjebaný" je to len súčasť tej kombinácie. Nešlo mi o to, aby vás to nadchlo, musel som dať von čo ma trápilo! Ale to nepochopíš, lebo si sa narodil na zemi. Zase ste sa nezamerali na to podstatné, to je moc! Ide o to, že Kenji je cheater a musí to spoznať každý závistlivý kokot s veľkým EGOm nakazený chamtivosťou (priemerný človek s IQ v rozsahu od 65 po 135). Je to sviňa, šíri viac negatívnej energie ako vy! Jánošik bol borec, dobrú mal funkciu, musel mať dobrú funkciu.

Kotel, Kenji je cheater a klamár

Smile
11-06-11, 23:12
To te vystihuje, ty retarde... priste, kdyz neco budes chtit napsat, tak to aspon vymysli sam a ne, ze opises 5 let starej a tragickej song.

btw. takovejhle kokotum bych daval permaban, beru, kdyz nekdo trolluje, flamuje a tak ale rasovy urazeni a este k tomu od takovyho curaka jako je jurob je fakt low a nemelo by bejt tolerovany

Víš jak se říká, "Jednoho zabiješ a tři se vrátí." ? Tak tohle je něco podobnýho, on dostane ban a založí tři nový účty...Pěkná osina, ale nenaděláš nic..bohužel...

Kenji
11-06-11, 23:33
Kotel, Kenji je cheater a klamár

jezis.. ses ty Jurob? pry si nedal evolvovi ban, ze je s tebu v klanu, a jeste mas taky wh co:ike:

MARTiii
11-06-11, 23:41
zustan tu s nami kenji nikam neodchazej :-D

Neregistrovaný
11-06-11, 23:43
Ty hovno falošné! Kokotman, aspoň si ma presvedčil, že slovensko a česko niesú jediné štáty falošných chamtivcov. Odíď už, nerob tu bordel, je jasné, že nikto neuverí niekomu, kto vždy popravde vyjadril čo má na srdci, ale rýchlo odíď. Aj tak príde za chvíľu pár vtierok, budú sa Ti tlačiť do riti, mne ponadávajú, lebo to tak spravil niekto pred nimi, Tebe to všetko spraví dobre a ostaneš. Však o to Ti aj ide.

Unregistered
11-06-11, 23:46
Len som dopísal a Martiii je dnu.

Unregistered
11-06-11, 23:53
A: Idem z tadeto preč, tuční
B: Ostaň, si super
A: No dobre teda

Larodar56
12-06-11, 00:48
Si blb?

Jóder
12-06-11, 01:37
Nie, blúdil som veľa životov v iných dimenziách, kde láska prúdi všetkým živým, kde netrestá sa samosebosťw0w~, v nemateriálnych svetoch bez gayných ľudí. Zvykol som si na tie dimenzie, ľudze! Prišiel som šíriť poznanie, nie lásku! Šíriť lásku není moje poslanie, šírim poznanie! Ve eŠ I eM eN I Te E si rozdiel:

A: Nemám rád školu, je to tučnosť...
B: Ty pičus, ty si sám sebou!
C: Zabite ho, bastarda
D: TOTO PREHNAL TEN KOKOT ZAKOMPLEXOVANÝ
E: Len si liečí komplexy, kokot...

A že:

A: Nemám rád školu, je to gayskosť
B: Ja ju mám rád, mne sa páči
C: mne nie, hahe
D: toktéž nije.
E: Prajem pozitívnu vibráciu

Teraz prestaňte myslieť racionálne, preciťte to dušou! Ktoré vysiela viac pozitívnej energie? (To 2.)
Človek sa má cítiť dobre, nie zle
Aby dosiahol dobrocit, musi on vyslať cnosti,
keď vyšle cnosti, lásky, príjme dobrocit,
keď príjme dobrocit, pritiahne si ďalší.
Keď ďalší dojde, precíti ho slabo až fest.
Keď precíti ho, príjme zas ďalší
a tým I pozitívne události.
Tým prispeje lásky k okoliu,
keď iní ho príjmu, budú cítiť sa fajn,
to vyšle pozitívnu energiu ďalej.
Ľudia ju príjmu a budú šťastne žiť, budú všetci sa mať super, bude to dobre. Tak to má byť!

Musíte sa cítiť dobre, musíte milovať, poznávať, musíte rozdávať!
Všetko čo som doteraz vyrobil v píšetexte malo dotiahnúť tento moment tu sem! V textu je zakódovaná obrovská múdrosť, vieš?!
Textový algorytmus šťastného života u neho je.
Pozri:

Áder ojebe Ádela
ten ojebe iného
Ten posere niečo iné

a i iné:

Áder popraje pozitívum Ádelovi
Tomu sa zlepší nálada, pritiahne si super deň, pošle lásku ďalej
tú príjmu tuční, uvedomia sa.

jazzin
12-06-11, 03:12
pls lock. Díky

Smile
12-06-11, 09:28
Asi by si se nechtěl vrátit do té jiné dimenze, že ?

Larodar56
12-06-11, 09:39
Zabanujte toho Jurobova tučného klona.

UFOusek
12-06-11, 09:41
Aneb co delaj s psychikou navykovy latky... Juro, to mas abstak nebo sis prave neco pichl?

ZEUS
12-06-11, 09:56
tvl, cos to hulil... takový výmysly...lock omg... a ban him...

Charon35
12-06-11, 10:38
Dlho pršalo, tak mu kapkalo na karbit, blbovi. Nemohol ísť von, lebo mu mama zakázala, tak sťahoval hecky, pootravoval ľudí na 20. fórach, napísal 15 slohových prác a hral sa na ohromne humorného človeka tým, že pourážal všetkých naokolo. Ale si vtipný, vieš o tom? Ale nie kvôli tomu čo píšeš, ale že si stále taký retard a tebe to vôbec nedochádza :D real life looser

Pavol
12-06-11, 11:34
Piču musíš držať teraz, čítaj! Žiaden vtip. V tom texte je čistá pravda, bol som napojený na vyššiu energiu a písal som, preto je to tak divne napísané, využíval som malé percento mozgu, musel som zamerať vedomie na energiu, nie na mozog. Ľudia sa odklonili z cesty, hovná. Musíte sa riadiť tým textom... do tej dimenzie by som sa vrátil, ale najprv vám musím podrobne popísať zmysel života. Ľudia sú takí egoisti zaslepení Fyzikálnými zákonmi, že je pre nich obtiažne aby to chápali, ale ak to nepochopia, neprejdú to 5 dimenzie, Zem bude eliminovaná, pretože na nej nebude možný život, to vyšle negatívnu energiu do okolného vesmíru. A žiadnu omámnú látku som nikdy nepoužil, v minulých dimenziách som žil v minulých životoch. Preto šírke lásku, majte sa radi, buďte sami sebou, využívajte mozog len na príjmanie dôležitých informácii a situácie riešte srdcom, nech sa za vás boh nemusí hanbiť.

Smile
12-06-11, 11:43
využíval som malé percento mozgu

Děláš to asi často, že ? Zapoměl si dopsat na konec "Milujte se a množte se!"

UFOusek
12-06-11, 11:46
Vyjebanej hipik, uz by zase mohl dostat banan...

foxik
12-06-11, 11:48
Tomu Čechovi Jazzinovi BAN, evolve je pán, ste kokoti.

Unregistered
12-06-11, 12:01
Kvôli takým hlúpym a zlým ľuďom ako Charon sa tu blbo žije, musíš prestať žiť Charon alebo zmeniť svoje chovanie, ináč tu bude bordel. Keby si aspoň vtipný bol, ale čo s takým človekom, čo je hlúpy, trápný, zlý...

Unregistered
12-06-11, 12:02
Děláš to asi často, že ? Zapoměl si dopsat na konec "Milujte se a množte se!"

To bol vtip? Som mu nejako nepochopil.
Nezabudni napísať ,,to pretože využívaš malé percento mozgu."
Úplne zabiješ.

evoLvee
12-06-11, 12:20
Takze jsem lama, staci vam to?
Ale jsem si jisty, ze jsem takovy, ktery chce, aby byl cs 1.6's vyvoj krasny a jeste hezci. Takco ja se jen zeptam, jestli ma "evolove", ktery hraje na classicu delsi dobu, wh nebo ne. Moje odpoved zni ano, a to vy byste rekli "ne". Muj omyl on stepo jsem si uznal a to je uz v poho. Ale co se tyce "evolve", ktery bohuzel neni nejdulelezitejsim tematem v tomto okamizku, muj spolumixer s nickem "ChTs" mi dneska rikal, ze Jurob uznal, ze evole ma WH, zatimco ten samotny Jurob mel WH a jejich spolumixer Foxik nema nic cheaterskeho. Ja bych rekl, ze se divate na dema se svojim nazorem na daneho hrace, ale ne jako treti osoba. Mojem poslednim slovem je, ze nejsem cech a moc cesky neumim ale jste dali mne pozitivni hlas za moji zadost "o admin pravo" a diky tomu a nebo kvuli tomu jsem skoro zadane konflikty neudelalm, ikdyz nekteri cesi nadavali s rasistickym umyslem, a to protoze nejsem zadny vietnamec a jsem Korejec. Kdyby oni napsalali nechutne kommenty na Koreu, tak bych neresil tak jednoduse... Dik vam za precteni. A nevadi mne, ikdyz takhle odchazim ze sveho oblibeneho portalu.

Kenji, nechápem načo si sem cestoval, kúp si letenku do Kórei, tam choď obrábať ryžové plantáže a prosim nezhoršuj mi náladu.

Smile
12-06-11, 12:27
Kenji, nechápem načo si sem cestoval, kúp si letenku do Kórei, tam choď obrábať ryžové plantáže a prosim nezhoršuj mi náladu.

Už běž zase spat usoplenče, nedostal si svou denní dávku Sunaru, tak ti to trochu leze na mozek...

UFOusek
12-06-11, 12:28
Ty bys zase mohl vratit kolo sousedovi a pekne napochodovat zpatky do ghetta, dementiku, a uz neodpovidej, diky

foxik
12-06-11, 12:30
Vy pojebané nuly české čo ste nič nedokázali a idete tu nakladať, sa zamyslite či máte na to, aby ste si mohli otvárať hubu na Evolveho aspoň.

evoLvee
12-06-11, 12:31
napíše nejaký smile, ? btw čo je Sunar ? nejaka pičovina pre deti, ktoru k nám dovažaju naši spoluobčania z Korei ?

UFOusek
12-06-11, 12:32
No pekne mu lezes do prdele.. Vis co? Vem ho za ruku a bezte do ghetta spolu

MARTiii
12-06-11, 12:33
tenhle sbor bambini de slovakia v cele s jurobem by se mohl vratit zpet do ustavu

UFOusek
12-06-11, 12:34
O vikendu maj evidentne prochazky

Smile
12-06-11, 12:35
Už zase foxičku ? Je ti 14 a jediný co si dokázal bylo prosedět celej život za cskem, seš hrdina...

btw. e-vole, běž se zeptat maminky, určitě ti řekne co je Sunar...

evoLvee
12-06-11, 12:37
Všetci máte pravdu, česi sa zastanu čechov, ale od Martiho som to nečakal, robte čo chcete, uznajte za pravdu Kenjimu, je to predsa admin, Smile : pomlčal by som o vtierani do riti. CHCEM BAN !

Smile
12-06-11, 12:39
Všetci máte pravdu, česi sa zastanu čechov, ale od Martiho som to nečakal, robte čo chcete, uznajte za pravdu Kenjimu, je to predsa admin, Smile : pomlčal by som o vtierani do riti. CHCEM BAN !

Nic o vtírání sem neřekl, ale nevadí...Navíc nechápu, proč bych se Kenjimu měl vtírat, nikdy sem ho na serveru neviděl, protože tam nehraju...Jenom nemám rád usmrkánky co nerozumí tomu co píšou, toť vše...

foxik
12-06-11, 12:39
Ja nemusím nikomu liezť do riti, nie som chuj čo ráno vstane z tej smradľavej postele a ide do školy niekde napokraji nejakej dediny ku svojim škúlavým kamošom. Prídeš domov, mama ťa pobozká :* a ideš za komp kde ideš machrovať ako so svojimi škúlavými kamošmi, však je to tak UFO?

foxik
12-06-11, 12:40
už zase foxičku ? Je ti 14 a jediný co si dokázal bylo prosedět celej život za cskem, seš hrdina...


:dddddddd

evoLvee
12-06-11, 12:41
Smile,to o tom vtierani bolo o UFOusokovi, sorry.

foxik
12-06-11, 12:42
Sorry nevypíšem ti čo som kedy a kde dokázal, nie som pojebaný, namyslený a arogantný čech, proste mi to príde trápne, viem že tebe nie, kedže pochádzaš z riti sveta ale ok.

Unregistered
12-06-11, 12:43
Debili, skapte! Hlavne Kenji, to je strašný jebo, nechceli ho v Kóreí, tak šiel robiť bordel v Česku. Haha, máte v česku Kenjiho!!! :D:D:D

evoLvee
12-06-11, 12:44
Jednoducho som chcel povedať, že ja si len pridem zahrať na klasik, ale nejaky Kenji nema čo robiť, tak začne nadavať do WHčkarov a podobne, a cela kotelna stojí za ním.

UFOusek
12-06-11, 12:46
Ja nemusím nikomu liezť do riti, nie som chuj čo ráno vstane z tej smradľavej postele a ide do školy niekde napokraji nejakej dediny ku svojim škúlavým kamošom. Prídeš domov, mama ťa pobozká :* a ideš za komp kde ideš machrovať ako so svojimi škúlavými kamošmi, však je to tak UFO?

Ghetto ceka, utikej.. A vyndej tu hlavu z evolveho prdele, ja vim jak moc ho uznavas, ale prej s tebou chodit nebude

Smile
12-06-11, 12:47
Debili, skapte! Hlavne Kenji, to je strašný jebo, nechceli ho v Kóreí, tak šiel robiť bordel v Česku. Haha, máte v česku Kenjiho!!! :D:D:D

Radši 10xKenjiho než jednou tebe...

evoLvee
12-06-11, 12:47
Tvoj humor sa mi páči, UFO ! uplne zabijaš, podla mna si na 5 bilbordoch v českej dedinke ... chod robiť zabavača do miestnej krčmy. Dobre, mal si jednotku z dejepisu, vieš čo je to ghetto, si pán.

Unregistered
12-06-11, 12:48
WAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAA :D:D:D:D:D:D:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Kto dá väčší trapas ako Ufousek je majster

UFOusek
12-06-11, 12:49
WAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAA :D:D:D:D:D:D:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Kto dá väčší trapas ako Ufousek je majster

Gratuluju, jsi majster

MARTiii
12-06-11, 12:49
evolve proti tobe v celku nic nemam, obcas te potkavam na surfu, jen je skoda ze se tahas s takovyma *CENSORED* a proto mi nezbyva nez te hodit do stejneho pytle :-D

Unregistered
12-06-11, 12:51
Kokot.

UFOusek
12-06-11, 12:52
Kokot.

Tesi me

Unregistered
12-06-11, 12:53
Gratuluju, jsi majster

http://img69.imageshack.us/img69/7591/omc.png (http://img69.imageshack.us/i/omc.png/)

foxik
12-06-11, 12:53
evolve proti tobe v celku nic nemam, obcas te potkavam na surfu, jen je skoda ze se tahas s takovyma *CENSORED* a proto mi nezbyva nez te hodit do stejneho pytle :-D

8D 9D 10D 20D 28D 32D 45D 58D 32D 76D 87D 98D 101D

Všetky palce mu dajte hore, českí "bratia".

Unregistered
12-06-11, 12:53
Tesi me

hh, tak som v škôlke odjebal jedného chalana

Unregistered
12-06-11, 12:54
Idem hrať tenis, čawte.

foxik
12-06-11, 12:55
Idem hrať tenis, čawte.

bb

morbe
12-06-11, 13:02
hahahaha, zase tahle kid crew, to ma Kotel z toho, ze tu nechava tyhle 14ti lety dementky.. takovy komentujou na undzwei.eu galerku hustyma, vypatlanyma srackama 24/7 a honi si kokotky nad tim

foxik
12-06-11, 13:13
hahahaha, zase tahle kid crew, to ma Kotel z toho, ze tu nechava tyhle 14ti lety dementky.. takovy komentujou na undzwei.eu galerku hustyma, vypatlanyma srackama 24/7 a honi si kokotky nad tim

Morbe, koľko máš rokov?

foxik
12-06-11, 13:22
Píš, ty chuj.

ZEUS
12-06-11, 13:28
Ježiš, panebože zamkněte to tu někdo....

Charon35
12-06-11, 13:50
Ježiš, panebože zamkněte to tu někdo....

Kotel tu nie je a fórum nikto nemá na starosti...bohužial.

Unregistered
12-06-11, 14:51
Kotel tu není, nemáš sa komu vyplakať a nemá Ťa kto zachrániť, okrem tvojích kamarátov smile a ufousek, ktorí sa ma snažili zbatliť, keď som tu nebol a aj tak sa im to nepodarilo.

jazzin
12-06-11, 14:55
prosím jakýhokoli moderátora, ať to lockuje. Děti si můžou založit svůj topic pro ventilování demence. Dík

bones
12-06-11, 15:15
prosím jakýhokoli moderátora, ať to lockuje.
Vítej a padej, žádnej problém.

No chcelo by to moderatora niekoho rozumnejsieho a aktivnejsieho na fore. Asi apach, invitro, rixie, zeus.. vlastne hocikoho kto tu neflamuje zbytocnostami.

Unregistered
12-06-11, 16:41
Ale piču...

apach29
12-06-11, 16:51
Skoro dva dny tu nejsem a uz je tu z toho zase jeden velkej bordel :D

Unregistered
12-06-11, 17:40
Je z toho 1 veľký cháron.

Charon35
12-06-11, 17:51
:mellow: lol?
Založ si ďalších 10 účtov, daj si 10 palcov hore a škráb sa na bruchu aký si kinder king. ;)

"Proti blbům není ochrany, jsou příliš vynalézaví." (sry Apach, skopčil som to, ale úplne sa to na neho hodí:)

Unregistered
12-06-11, 17:59
To sa hodí na tvojho oca, ty si už iné kafe.

Rixie
12-06-11, 18:31
Jur0 ... Nech si ty rasistické poznámky na Kenjiho, urážky na nás a už se PAKUJ ! Nikdo tu na tvoje kecy není zvědavý. Myslíš si, že si dobrý, když někomu napíšeš "Ty tučná vyjebaná mrdko" ? ... Ztuční ti to tvé tučné EGO co ?

Larodar56
12-06-11, 19:35
Přesně tak Rixie, taky nemám žádné připomínky k tomu, že Jurob je z mentálně postižené rodiny.

Unregistered
12-06-11, 20:17
Nerobte sa múdrymi, och.... debili ste, nemám veľké EGO, ale žijeme aby sme sa zabávali, musíte to pochopiť, ináč BAN.

Unregistered
12-06-11, 20:18
A ja som nič na kóreu nepísal, ale to nepochopíte, lebo ste debili.

Unregistered
12-06-11, 23:58
Are you here?

ZombieBot
13-06-11, 11:39
Don't spam bitch!

ZEUS
13-06-11, 13:36
Prosím, zamkněte to tu...