PDA

Zobrazit normální verzi : Nové mapy na GunGame - návrhy na přidání



Nekromancer
02-11-12, 14:25
Znovu bych chtěl otevřít diskuzi o mapách, konkrétně:

Hlasoval bych pro vyřazení gg-pirania: Osobně mi přijde extrémně nevhodná, a co jsem sledoval, tak často lidé zkouší změnu přes rtv, takže asi nebudu jediný.

A abych nebyl jen kritik, dávám návrh na dvě nové:
http://gamebanana.com/cs/maps/156895
http://gamebanana.com/cs/maps/162424

Obě jsem hrál, a jsou to trochu jiné, než se tu hrají běžně, tak pro takové malé oživení...

mirous
13-11-12, 13:44
Taky jsem pro vyřezení Piranie..to je opravdu na gg nevhodná mapa a pak ještě ta jak jsou tam 4 výtahy, nemůžu si vzpomenout na jméno. Pravidělní hráči ji vždy změní, ale pokud je tam více nováčků kteří rtv ani neznají, tak je to peklo. Co třeba místo toho mini italka, pool day?

Bezdak
13-11-12, 13:50
Taky jsem pro vyřezení Piranie..to je opravdu na gg nevhodná mapa a pak ještě ta jak jsou tam 4 výtahy, nemůžu si vzpomenout na jméno. Pravidělní hráči ji vždy změní, ale pokud je tam více nováčků kteří rtv ani neznají, tak je to peklo. Co třeba místo toho mini italka, pool day?

Ta 3 patrová mapa s 4 výtahama se jmenuje gg_ancientbattlearena_cs16 taky jsem pro její odstranění.

Nekromancer
15-11-12, 23:23
Taky jsem pro vyřezení Piranie..to je opravdu na gg nevhodná mapa a pak ještě ta jak jsou tam 4 výtahy, nemůžu si vzpomenout na jméno. Pravidělní hráči ji vždy změní, ale pokud je tam více nováčků kteří rtv ani neznají, tak je to peklo. Co třeba místo toho mini italka, pool day?

Ohledně accient battle arena, netvrdím, že je to nějak extra dobrá mapa, ale jinak mi přijde rozložením hodně podobná třeba Anubis, co vám na ní přijde nevhodné?

Jinak pool day je hrozně malá, není špatná na klasické módy, ale představ si, že by ti tam hrálo 14 hráčů, a neustále by se spotovali mezi sebou, to by byl absolutní chaoz...

mirous
17-11-12, 20:51
accient battle arena přesně to je ona. Je hrozná a to tvrdí celá řada hráčů. Já osobně vždy z této mapy odcházím. Anubis mě zprvu vadila, ale teď jí mám rád. Jen trvalo než se hráči naučí chodit do toho středu. Ovšem battle arena je něco jiného. Všichni chodí všude možně, neexistuje střed kde by se všichni sešli, protože někdo kempí nahoře a střílí po těch dole, někdo se vozí výtahem, jinej chodí v tmavejch chodbách. Kdyby tam alespoň byly nastaveny zbraně na dvojí kill a ne na 4 nebo 5 nebo kolik tam je. Je to pak děsně nudný a dlouhý..nedej bože když je tam jen pár hráčů

S poolday máš pravdu, moc malý, ale existuje celá řada pooldayů..třeba poolday 2

mirous
17-11-12, 20:54
Třeba teď..odešel sem z ní před půl hodinou a ještě jí hrajou..

heilig
18-05-13, 19:25
miro to vieš keď tam niesme my alebo frenky tak im to trvá !!!! :D :D :D

mirous
03-10-14, 13:58
! Již brzy nové mapy na našich GUNGAME serverech!!

Bezdak
30-01-19, 22:07
Prosím zrušit mapu - fy_sandstorm
nemá s GG nic společného, to je mapa možná tak na awp

YenG
30-01-19, 23:04
Prosím zrušit mapu - fy_sandstorm
nemá s GG nic společného, to je mapa možná tak na awp

Tak ako píše Bezdak.
Mapu by bolo najlepšie odstrániť, aj pri plnom počte ľudí na servery je ta mapa veľmi veľká a nikoho ta mapa nebaví.

sweet bitches
03-02-19, 18:05
zrušila bych mapu aim_mp5 je to velká mapa a lidi utíkají. anthology je taky mapa o ničem kde nikdo nehraje.

sweet bitches
03-02-19, 18:07
Ohledně accient battle arena, netvrdím, že je to nějak extra dobrá mapa, ale jinak mi přijde rozložením hodně podobná třeba Anubis, co vám na ní přijde nevhodné?

Jinak pool day je hrozně malá, není špatná na klasické módy, ale představ si, že by ti tam hrálo 14 hráčů, a neustále by se spotovali mezi sebou, to by byl absolutní chaoz...






ale za tu srandu a ten masakr by to stálo ne? :D

YenG
12-02-19, 20:55
Čau čau,

mám takú otázku, dalo by sa už konečne niečo spraviť s mapami ?

gg_cs_reflex - zdlhava mapa možno pre dôchodcov, ktorý majú čas. Mapa asi omylom dostala gg pred názvom. Totálne o ničom.

fy_sandstorm - vyššie spomenutá Bezdakom. Mapa možno pre 24 hráčov. Aj plný server je na túto mapu málo. Hrá to minimum hráčov.

gg_waterland - Absencia nožíka, mapa je pekne spracovaná, no naozaj na gg ten nôž je potrebny, hlavne keď už má posledný knife, ako mu v tom môžu iní zabrániť ? :wall:

gg_aim_mp5 - Takisto mapa dostala omylom pred názov gg, táto mapa nemá čo robiť na gg, mapy majú byť malé, rýchle a nie extrémne obrovské kde nieje šanca hodiť HE. Teda pokiaľ tam nehrajú nejaké individuá..

Ľudia nikdy nenapíšu všetci rtv, no každý pýta inú mapu.
Toto sú mapy, ktoré bežne robia z plného serveru poloprázdny až prázdny.
Pokiaľ človek nemá v pohode adminov vo friendliste, čo sú ochotný zmeniť mapu, tak sa tie mapy hrajú nekonečne dlho.

sweet bitches
15-02-19, 07:22
Čau čau,

mám takú otázku, dalo by sa už konečne niečo spraviť s mapami ?

gg_cs_reflex - zdlhava mapa možno pre dôchodcov, ktorý majú čas. Mapa asi omylom dostala gg pred názvom. Totálne o ničom.

fy_sandstorm - vyššie spomenutá Bezdakom. Mapa možno pre 24 hráčov. Aj plný server je na túto mapu málo. Hrá to minimum hráčov.

gg_waterland - Absencia nožíka, mapa je pekne spracovaná, no naozaj na gg ten nôž je potrebny, hlavne keď už má posledný knife, ako mu v tom môžu iní zabrániť ? :wall:

gg_aim_mp5 - Takisto mapa dostala omylom pred názov gg, táto mapa nemá čo robiť na gg, mapy majú byť malé, rýchle a nie extrémne obrovské kde nieje šanca hodiť HE. Teda pokiaľ tam nehrajú nejaké individuá..

Ľudia nikdy nenapíšu všetci rtv, no každý pýta inú mapu.
Toto sú mapy, ktoré bežne robia z plného serveru poloprázdny až prázdny.
Pokiaľ človek nemá v pohode adminov vo friendliste, čo sú ochotný zmeniť mapu, tak sa tie mapy hrajú nekonečne dlho.





se vším s tebou souhlasím kromě watterland, je to dobrá nezvyklá mapa, nechme ji bejt takovou jaká je, jinak s tebou plně souhlasím s ostatníma mapama

YenG
15-02-19, 17:21
se vším s tebou souhlasím kromě watterland, je to dobrá nezvyklá mapa, nechme ji bejt takovou jaká je, jinak s tebou plně souhlasím s ostatníma mapama

No fajn, ešte ten waterland by sa dal prekusnúť, kvôli tebe :wub::beer:

sweet bitches
16-02-19, 01:34
No fajn, ešte ten waterland by sa dal prekusnúť, kvôli tebe :wub::beer:





Bych si prosila 😂 ale kdyz uz jsme u toho tak by nebylo na skodu pridat neco jako je crazy. Nějakej navrh?

Burak1
17-02-19, 15:02
Čau čau,

mám takú otázku, dalo by sa už konečne niečo spraviť s mapami ?

gg_cs_reflex - zdlhava mapa možno pre dôchodcov, ktorý majú čas. Mapa asi omylom dostala gg pred názvom. Totálne o ničom.

fy_sandstorm - vyššie spomenutá Bezdakom. Mapa možno pre 24 hráčov. Aj plný server je na túto mapu málo. Hrá to minimum hráčov.

gg_waterland - Absencia nožíka, mapa je pekne spracovaná, no naozaj na gg ten nôž je potrebny, hlavne keď už má posledný knife, ako mu v tom môžu iní zabrániť ? :wall:

gg_aim_mp5 - Takisto mapa dostala omylom pred názov gg, táto mapa nemá čo robiť na gg, mapy majú byť malé, rýchle a nie extrémne obrovské kde nieje šanca hodiť HE. Teda pokiaľ tam nehrajú nejaké individuá..

Ľudia nikdy nenapíšu všetci rtv, no každý pýta inú mapu.
Toto sú mapy, ktoré bežne robia z plného serveru poloprázdny až prázdny.
Pokiaľ človek nemá v pohode adminov vo friendliste, čo sú ochotný zmeniť mapu, tak sa tie mapy hrajú nekonečne dlho.

Kromě waterland jsem smazal všechny. Změnil jsem pouze na gg1 a gg2.

sweet bitches
17-02-19, 21:40
Kromě waterland jsem smazal všechny. Změnil jsem pouze na gg1 a gg2.





Budou se nějaké přidávat?

YenG
17-02-19, 23:08
Burak Dík




Budou se nějaké přidávat?

No ono tých máp na spôsob crazy veľa neni, skús nejaké nájsť a potom ich sem postnúť. Mapy už sa nevytvárajú nejako, na gg sú stále tie isté

sweet bitches
18-02-19, 02:11
Burak Dík





No ono tých máp na spôsob crazy veľa neni, skús nejaké nájsť a potom ich sem postnúť. Mapy už sa nevytvárajú nejako, na gg sú stále tie isté



Právě proto se ptam tebe 😂😂😂

valentino
29-04-20, 01:11
nově přidané mapy na všechny gg servery:
chk_paranoia
gc_ac_arena_winter
gg_arab
gg_nane
gg_tr_mp5_s
gg_zoog

valentino
29-04-20, 15:06
mapy přidané na gg:
scout_zknives_buzzkill
aim_harddesorientation

AtN
29-04-20, 19:05
super vecer ak sa ukludni ping tak pojdem vyskusat :) inak este mi napadlo co taka mapa fy_bikini? tiez taka mala - akcna