PDA

Zobrazit normální verzi : Awp



Company
02-11-12, 15:31
Zdravím. Hravam na vašom DM asi mesiac a už toho mam plne zuby. Chapem že aj AWP je zbraň a je sučasť hry, ale DM nieje AWP server. Skuste si prisť zahrať a nič ine ako AWP hrači nepouživaju (česť vynimkam). Zakepmi sa na jedno miesto a čaka s AWP. Nikto nebeha po mape ako to niekedy bolo ale len kempia na jednom mieste asi 4 hrači s AWP. Je to oničom, chodte si brúsiť skill na AWP server, chapem že DM je na skillovanie zbrani ale ak ma 80% servera AWP tak to už nieje DM. Je to nehrateľné. Ak chcu behať s AWP tak nech idu na AWP server a nie DM kde je učelom behať po mape a brúsiť skill ako kempiť na jednom mieste. Poprosím anketu o Zakázanie AWP zo serverov DeathMatch (alebo aspoň 1). Dúfam že to oceníte a pridáte sa ku mne. Ďakujem

Kotel
02-11-12, 15:36
Na prvním ne, na druhém klidně. DM je na trénink a hrát proti awp se chce naučit spousta hráčů.

Company
02-11-12, 15:59
Ked sa chcu učiť hrať AWP proti AWP (tak mi ten DM pripada) nech idu na AWP nie DM

Nekromancer
02-11-12, 16:02
Na těchto serverech se moc nepohybuji, ale určitě proti AWP bude mít jinou taktiku, pokud budu mít také AWP nebo něco jiného....

Company
02-11-12, 16:21
Ehm, takto rozmyšla 3/4 servera. Hm on ma awp tak si vezmem aj ja a ma ho cely server a neda sa tam normalne hrať.

tyger103
02-11-12, 16:23
Souhlasím s tím,aby se na DM 1 ponechalo vše jak je a na DM 2 zrušilo awp.

Nekromancer
02-11-12, 16:24
Nepochopil jsi mne. Já jsem obhajoval tu skupinu, která se chce učit proti AWP s něčím jiným (pro tu druhou skutečně je primárně určen AWP server).

Beat
04-11-12, 19:39
Veď tam a na DM FFA polka server ma awp a z toho 10% ho vie používať nie zoomovať 1min a dávať ľudí odzadu.

ZombieBot
05-11-12, 09:32
Na prvním ne, na druhém klidně. DM je na trénink a hrát proti awp se chce naučit spousta hráčů.

Hrát proti AWP ano, ale to, že ho má 90% serveru, tak to už se nedá. Sice sundám jednoho a další mě sundá do zad.

Slunicko
05-11-12, 10:36
Me osobne to nevadi ale neni tu nahodou awp dm? Tkze tu by se mohl omezit pocet awp treba 3 na team a po zabiti aby si nemohl treba 3 minuty vzit awp (nvm jestli o jde ale nemyslim si ze je to spatne)

Beat
09-11-12, 17:09
Me osobne to nevadi ale neni tu nahodou awp dm? Tkze tu by se mohl omezit pocet awp treba 3 na team a po zabiti aby si nemohl treba 3 minuty vzit awp (nvm jestli o jde ale nemyslim si ze je to spatne)

Na DM obyčajnom awp nechať, na DM FFA ho dať preč, veď už je DM FFA AWP tak načo bude tam?

Acid
09-11-12, 17:18
Super dotaz.
Souhlasim tygrem, aby se na DM 1 vše ponechalo a na DM 2 zrušení AWP.

Hrát se to fakt nedá

matis
10-11-12, 09:52
Ale ked vypnes AWP na DM 2 tak to tiez nieje riesenie vacsinou je DM1 plny a neda sa tam dostat, skor by som dal rychlejsi kempmeter lebo ved aj s Awom treba vediet hrat a na DM je to obtiaznejsie...vynimky su velke mapy, kde to je proti AWPcka dost tazke...

Mars
11-11-12, 10:18
já se zase chci učit AWP,ale nechce se mi čekat na AWP serveru když mě zabijí tk hraju DM,ale nechápu že vám to vadí když skoro všichni s AWP umí střílet hlavně na dálku a třeba AK-47 nebo M4A1 střílí hlavně na blízku.

*srsen*
12-11-12, 11:33
Když už je tady to téma, chtěl bych se zeptat proč na DM FFA Awp, mají někteří hráči, spíš asi boti, věčně pistolky, nebo když hra začne, tak mám místo awp taky pistolky, chyba nebo větší zábava?

Beat
12-11-12, 15:14
Když už je tady to téma, chtěl bych se zeptat proč na DM FFA Awp, mají někteří hráči, spíš asi boti, věčně pistolky, nebo když hra začne, tak mám místo awp taky pistolky, chyba nebo větší zábava?

Tiež mi to prišlo čudné.
http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=dailyawardinfo&award=1219&game=awpdmffa

elep
23-11-12, 15:22
Nechápu co všichni máte proti AWP. Když víte, že s arckou je někdo pořád na stejném místě, tak snad není takový problém ho zabít. DM je o rozehře, takže nevím co furt řešíte s tím, že vás dá do zad a podobné kraviny. AWP je normální zbraň a nevidim důvod jí dávat pryč z jakýchkoliv serverů.

Mars
10-12-12, 21:02
Souhlasim s Elepem je to normalni zbran a ze strili na dalku no boha Ak-47 strili taky do dalky a este headshoty.A ze na DM AWP nema co delat je blbost, pohrdam lidma co pisou"Zase AWP do prd*** bezte na AWP server!!!

Piner
10-12-12, 21:13
Ježiši proč se vyjadřuješ někam, kde se nikdo skoro měsíc nevyjádřil ? ..

Mars
10-12-12, 21:41
jaj, sorry ja sem na psp datum posl. prispevku je skoro uplne dole... :D

Pan Bramburek^
09-01-13, 20:33
Hraju tady chvíli, ale tenhle trend nadávat na awp je furt evidentně dost rozšířenej. Děti budou nadávat a budou nadávat..)))

Nechápu co na tom většina vidí za problém. Když někdo kempne s awp na jedno místo tak to s nim z 80% skoro neumí, tudíž vás málokdy trefí první ranou. Stačí si pro něj jen dojít.. Případně ho vyřídí někdo z týmu s awp, když mu napíšete co a jak..

ExBee
11-03-13, 23:00
Přihodím pár témat
-Zbraň jako zbraň.
-Každá ze zbraní má nějaké pro i proti.
-Za kemping se dává BAN. (pokud se nepletu)
-Co když si AWPčkaři začnou stěžovat na AK47? Zruší se pak?

Prostě se nad tím zamyslete...
Jestli vám AWP vadí, stěžujte si na Valve!

ixrewr
29-03-13, 00:22
1) zakazani awp na jednom ci druhem DM by situaci nevyresilo, pouze ji presunulo a problem by se akorat zvetsil
2) zrychleni camp-meteru by stejne nepomohlo, je to DM a vetsina awpkaru neustale beha (+ neni za potrebi probihat neustale celou mapu, staci si vyhranit usek a camp-meter vas stejne nezachyti)
3) vetsina lidi co odsuzuje awp si asi neuvedomuje ze to neni takova sranda - zkuseny hrac vam nasadi hlavu s ak casto drive nez stihnete vubec zareagovat a je nutne se neustale presouvat protoze podruhe chybu hrac zpravidla neudela a vyhunti si vas :-)
+ ve spouste map je awp spise nevyhoda (office, cpl strike, tuscan, inferno..)

A jen muj nazor - pokud vam dela problem zabit nejakeho hrace s awp, tak si nemyslete ze kdyz presedla na automaticke zbrane, ze ho budete ownit. Skill miva zpravidla stejny pro vsechny primarni zbrane.

Ixrewr, out.

Company
29-03-13, 11:21
Na jednom nemenovanom steam deathmatchy je obmedezný počet AWP na 6 a je to v pohode. Dobré riešenie. Dobre da ti zkusený hráč hlavu s AK ale keď tam stoja piati s AWP tak to by musel mať aimbot

matis
01-04-13, 14:56
No tuto temu by som najradsdej uzavrel....je proste somarina rusit AWP na DM, je pravda, ze ked sa niekto natrenovat s AWP, tak tu mame aj AWP DM FFA server, ale co ked sa potrebuje natrenovat pravo proti hracom s beznou zbranou? a napr. ja osobne kickujem kemperov s AWP zo servra, samozrejme po upozorneni....To teraz ako keby sa AWPcaky stazovali na cuperov s M4 co davaju len fullout....

ako exbee spomunul, tak je zbran ako kazda ina...

Chalager0
01-06-14, 09:24
company, blbosť tak ked ta to štve tak si aj ty zeber awo, viem že to tu už padlo je to zbran ako každá iná

Eidam
08-06-14, 16:16
na team DM je blbost rušit AWP, ale na DM FFA by se to podle mě zrušit klidně mohlo....když je plnej server a 2/3 serveru mají AWP, tak se to opravdu nedá

Chalager0
14-06-14, 23:29
awp je zbraň ako každá iná neviem prečo by sa mala rušit, keď niekto nevie hrať proti sniperom má smolu.

Cassi
17-06-14, 01:57
Můj návrh je, dát omezený počet AWP na DM i na DM 2... samozřejmě AWPčkaři si budou stěžovat, ale srovná se to. Opravdu je o nervy, když začne dust a 80% hráčů má AWP. Když jich sedí na jednom místě pět a kempí, to se tomu fakt nejde nijak ubránit. Popřemýšlejte o tom, díky. :) Mně i ostatním hráčům by to určitě zpříjemnilo hru.

matis
17-06-14, 07:46
Somarina omedzovat AWP, skor by som zrusil zrusenie kampmetru po kille, nech sa tie lamy trosku aj s awp hybu...

Zoyer
18-06-14, 16:10
Somarina omedzovat AWP, skor by som zrusil zrusenie kampmetru po kille, nech sa tie lamy trosku aj s awp hybu...
to je dobry napad + by to mohlo mozna i rychlejs narustat ten camp meter

j3liis
30-09-14, 14:43
Jo no přesně tak z DM bych normálně ty awpčka odstranil a byl by pokoj :D

matis
30-09-14, 14:48
Jo no přesně tak z DM bych normálně ty awpčka odstranil a byl by pokoj :D

pokoj pre koho? cuperov a fulouterov? :D:D Lebo na Dustu na 100 metrov fuloutom nic netrafi?