PDA

Zobrazit normální verzi : Brept



grEy
02-11-12, 15:33
Zahrame si na Simona. Simon hovori vsetky prikazy a zakazy platia. Simon premenovava Simona na Zehlicku. Zehlicka hovori vsetky prikazy a zakazy platia. Zehlicka ukoncuje Simona. Vsetky prikazy a zakazy platia.

Hlasujte prosim bez toho, aby ste si pozreli vysledky.

Lynviy
02-11-12, 15:41
Z pohledu pravidel by to mělo být tak, že se hraje pořád Simon, protože se říká, že všechny příkazy musí začínat slovním spojením Simon hovorý/říká... jenže tady řekneš jenom "Simon premenovava Simona na Zehlicku" a ne "Simon říká, že se přejmenovává na Žehličku".

Mr.Brown
02-11-12, 15:47
Nemusí řikat simon se přejmenovavá na žehličku, ale simon přejmenovává simona na žehličku. Dal mfk

grEy
02-11-12, 15:48
Nechal zit tych, co si mysleli, ze sa nehra nic a ostatnych zabil...

grEy
02-11-12, 15:56
Hrozne vtipne, ked ta to nezaujima, tak sa do toho neser, nikto ta to nenuti citat.

Tupelko
02-11-12, 15:58
Podle mě se hraje žehlička.

*srsen*
02-11-12, 15:58
Myslím,že máš na mysli dneska mě. Tak abych to ujasnil co jsem řekl:
Zahrajeme si na simona,simon říká všechny příkazy a zákazy platí. Simon přejmenovává simona na veverku,veverka říká všechny příkazy a zákazy platí.
Pak jsem řekl,kdo si myslí,že se hraje veverka ať jde na tuhle boční stěnu,kdo si myslí,že se hraje simon ať jde na tu druhou boční stěnu,kdo si myslí,že se nehraje nic,ať jde na červeno bílou čáru,nikdo nezůstane u zadní stěny. Pak jsem zabil všechny co se pohli,protože jsem začal dávat příkazy,bez toho aby to řekla veverka, jedinej spešl Hectssssss to pochopil,odkoukal jsem to tady na Jb od jednoho hráče,a moc se mi to zalíbilo.
Pokud uznáte za vhodné,že jsem dal MFK,tak si trest odpykám,pokud mi dáte za pravdu,tak vám děkuju,ale už to dávat nebudu,protože se většinou zbavím všech lidí,tímto se omlouvám za zkaženou hru,nashle.

Lynviy
02-11-12, 16:01
Myslím,že máš na mysli dneska mě. Tak abych to ujasnil co jsem řekl:
Zahrajeme si na simona,simon říká všechny příkazy a zákazy platí. Simon přejmenovává simona na veverku,veverka říká všechny příkazy a zákazy platí.
Pak jsem řekl,kdo si myslí,že se hraje veverka ať jde na tuhle boční stěnu,kdo si myslí,že se hraje simon ať jde na tu druhou boční stěnu,kdo si myslí,že se nehraje nic,ať jde na červeno bílou čáru,nikdo nezůstane u zadní stěny. Pak jsem zabil všechny co se pohli,protože jsem začal dávat příkazy,bez toho aby to řekla veverka, jedinej spešl Hectssssss to pochopil,odkoukal jsem to tady na Jb od jednoho hráče,a moc se mi to zalíbilo.
Pokud uznáte za vhodné,že jsem dal MFK,tak si trest odpykám,pokud mi dáte za pravdu,tak vám děkuju,ale už to dávat nebudu,protože se většinou zbavím všech lidí,tímto se omlouvám za zkaženou hru,nashle.

Jestli je to tak, jak říkáš, tak to potom měli dostat kill, protože se hrál Simon a neříkalo se nic.

grEy
02-11-12, 16:02
Este si zabudol, ze si povedal:
Veverka ukoncuje Simona. Vsetky prikazy a zakazy platia.
Ked som sa ta spytal, preco si ma zabil, tak si mi to argumentoval tym, ze si ukoncil Simona a tym padom aj Veverku.

*srsen*
02-11-12, 16:12
Este si zabudol, ze si povedal:
Veverka ukoncuje Simona. Vsetky prikazy a zakazy platia.
Ked som sa ta spytal, preco si ma zabil, tak si mi to argumentoval tym, ze si ukoncil Simona a tym padom aj Veverku.

Počkej,počkej, já jsem ti řekl,že jsem řekl ukončuju veverku,všechny příkazy a zákazy platí,tím pádem se už nic nehrálo,z důvodu,že když hraju simona a přejmenuju ho,tak je vlastně přejmenovanej,takže ukončím přejemenovanou veverku,a už se nic nehraje.
Hra na simona je prostě jediná, zahrajeme si na simona všechny příkazy a zákazy platí. Simon přejmenovává simona na veverku,veverka říká všechny příkazy a zákazy platí, pak když ukončuju (veverku) říkám, veverka ukončuje veverku,všechny příkazy a zákazy platí, já jsem si myslel,že už se dál nic nehrálo,ale pokud máte vy pravdu,nemám problém zajít na server s JB adminem aby mi udělil 3 týdenní ban za MFK,který sem ani nedal,protože těch 7 lidí sem zabil podle toho co sem psal v prvním postu.
Ale asi máte pravdu,tak se omlouvám všem,kterým jsem způsobil kill na Jailbreak serveru,a i vám na forum,kdyby něco napište mi to do Pmky,a zde už to můžete locknout.
Přeju hezkej den.

grEy
02-11-12, 16:17
Predtym si pisal, ze sa hrala veverka a teraz pises, ze sa nehralo nic, tak co vlastne?

Kotel
02-11-12, 17:56
Chtel bych mit vase problemy.

Qip
02-11-12, 18:20
Tak co řešíte? Prostě zakažte přejmenovávání simona na jiná jména a je po problému.

Charon35
02-11-12, 21:19
Tak co řešíte? Prostě zakažte přejmenovávání simona na jiná jména a je po problému.

Som Za. Často nesldujem poriadne čo kto hovorí a potom neviem čo sa deje, keď to niekto premenuje 100 krát. Každý si myslí, že má pravdu a namiesto zábavy tam vznikajú nervy, lebo zostanú 2 t z 24... Zbytočné zbavovanie sa Tčiek. Šak niekedy sám Sim on nevie čo povedal.

DarkAspecT
02-11-12, 21:24
Teda nechci se vychloubat ale srsen asi myslel me tohle jsem u nikoho nevidel a prislo mi ze kdyz to budu mlit rychle tak je zmatu,napis jestli sem to byl ja

*srsen*
02-11-12, 21:26
Teda nechci se vychloubat ale srsen asi myslel me tohle jsem u nikoho nevidel a prislo mi ze kdyz to budu mlit rychle tak je zmatu,napis jestli sem to byl ja

Nebyl,zde nejde o rychlost,já mluvím pomalu a snažím se mluvit srozumitelně.

vydle
02-11-12, 21:33
Tak co řešíte? Prostě zakažte přejmenovávání simona na jiná jména a je po problému.

Souhlasim akorad se clovek zbavi behem 30 secund vsech lidi.

Podle toho co se tu pise by se furt mel hrat simon pac simon nerek ze se prejmenovava

Dexter.Morgan
02-11-12, 21:49
Dotaz k tematu - Pry, ze kdyz se hraje simon, tak staci rict jenom "Zahrajem si na simona (nic vic) ".Tak se ptam, jestli je nutne rict jeste "Simon rika vsechny prikazy a zakazy se plati".

Giussepe
02-11-12, 22:04
Tak když už jste zas u toho slovíčkaření, mám taky jeden dotaz. Když se řekne: Zahrajeme si simona. Simon říká všechny příkazy a zákazy platí. A pak třeba řekne: vyjděte z cel.

Mám to splnit nebo ne? Sice u toho neřek "simon říká" ale předtím řekl, že VŠECHNY přikazy platí.

Podle mě ta věta "simon řika ze vsechny prikazy a zakazy plati" vůbec nedává smysl a nechapu proč to každý povídá.

grEy
02-11-12, 22:18
Pretoze to znamena, ze vsetky prikazy a zakazy, ktore boli doteraz platia...

Qip
02-11-12, 22:48
Tj. když simon řekne pusťte klávesnici a pak řekne, zahrajeme si zahrajeme na simona, ale neřekne všechny zákazy a příkazy platí, ruší se tím příkaz pusťte klávesnici.

Ale pozor, tohle platí na všechny příkazy, které před simonem řekl, nikoliv však na samotné "zahrajeme si na simona", jak si taky někteří myslí. Prostě řeknou zahrajeme si na simona, ale schválně neřeknou, že všechny zákazy a příkazy platí a myslí si, že se tedy simon nehraje.

Mr.Brown
02-11-12, 23:53
Obecně když, neřekne simon říká všechny příkazy a zákazy platí, mužete si dělat co chcete když nedá příkazy, ale simon se hraje..

Lynviy
03-11-12, 01:31
Simon říká všechny příkazy a zákazy platí. - Tohle je první Jail Break, kde sem to viděl, že se to "musí" říkat, jenže je to zcela irelevantní... povídání či jak to nazvat, protože je jasný, že ty příkazy platí (i zákazy).

kono159
03-11-12, 18:34
Ked povie "Zahrame si Simona.", hra sa simon, ale prikazi a zakazi neplatia. Ked sa hra Simon a povie "Ukoncujem Simona.", Simon sa stale hra (sak hra na simona sa ma koncit slovami "Simon ukoncuje Simona.", je to v pravidlach). Simona prejmenuje slovami "Simon hovori, ze Simon sa prejmenuvava na blablabla.", (si myslim, ze aj toto je v pravidlach). Ked ukoncuje blablabla tak ma povedat "Blablabla ukoncuje Blablabla.", tym sa ukonci blablabla as. Simon.

Vsetko je v pravidlach, staci len citat.

Kuzli
03-11-12, 18:42
Hraje se žehlička. Žehlička by měla ukončit všechny příkazy a zákazy.

Kuzli
03-11-12, 18:44
Z pohledu pravidel by to mělo být tak, že se hraje pořád Simon, protože se říká, že všechny příkazy musí začínat slovním spojením Simon hovorý/říká... jenže tady řekneš jenom "Simon premenovava Simona na Zehlicku" a ne "Simon říká, že se přejmenovává na Žehličku".

Když měnim sajmona, taky říkám "simon přžejmenovává simona na žehličku" ne "simon říká simon přejmenovává simona na žehličku" kravibna žádnej MFK

Giussepe
03-11-12, 21:07
Když měnim sajmona, taky říkám "simon přžejmenovává simona na žehličku" ne "simon říká simon přejmenovává simona na žehličku" kravibna žádnej MFK

gEt sToP má pravdu. Každý příkaz by měl začínat spojením : Simon říká/hovorí/povedá....
proto se v originále ta hra nazývá "SIMON SAYS"

hfsaa
03-11-12, 21:41
Simona prejmenuje slovami "Simon hovori, ze Simon sa prejmenuvava na blablabla.", (si myslim, ze aj toto je v pravidlach) toto je totalna zbytocnost , ze musis hovorit simon hovori ze simon sa premenuvava , nestaci proste simon premenuvava simona? alebo aj ukonecenie simona : musim hovorit: simon hovori simon ukoncuje simona alebo simon ukoncuje simona? to su take reptacky ...

Lynviy
03-11-12, 22:09
toto je totalna zbytocnost , ze musis hovorit simon hovori ze simon sa premenuvava , nestaci proste simon premenuvava simona? alebo aj ukonecenie simona : musim hovorit: simon hovori simon ukoncuje simona alebo simon ukoncuje simona? to su take reptacky ...

To je celkem podstatný, protože to je součást tý hry, ale tohle je totální zbytečnost... Simon říká všechny příkazy a zákazy platí.

3k a Jerry
03-11-12, 22:38
Celé jsem to nečetl, ale podle toho by se měla hrát žehlička protože simon se přejmenoval. Na druhou stranu celkově ta hra simon říka se ukončila takže je to zajímavé. Ale podle mě by se měl prostě celkově ukončit simon at se jmenuje klidne i "Odra22 ukončuje simona" , tak se ukončí celá hra. Takže se nic nehrálo.

Lynviy
03-11-12, 22:41
Zahrame si na Simona. Simon hovori vsetky prikazy a zakazy platia. Simon premenovava Simona na Zehlicku. Zehlicka hovori vsetky prikazy a zakazy platia. Zehlicka ukoncuje Simona. Vsetky prikazy a zakazy platia.

Podle tohohle se hraje pořád Simon, protože se neřeklo Simon říká, že se přejmenovává na Žehličku, pořád se hrál Simon.

3k a Jerry
03-11-12, 23:01
To je to slovíčkaření spojene se hrou simon a pěkně mě to sere :D Ale nemusel říct "Simon říka" podle mě by bohate stačilo říct "simon přejmenovava" .. Takže se polejte benzínem a čau. Podle mě se nic nehrálo.

Mr.Brown
03-11-12, 23:13
Celé jsem to nečetl, ale podle toho by se měla hrát žehlička protože simon se přejmenoval. Na druhou stranu celkově ta hra simon říka se ukončila takže je to zajímavé. Ale podle mě by se měl prostě celkově ukončit simon at se jmenuje klidne i "Odra22 ukončuje simona" , tak se ukončí celá hra. Takže se nic nehrálo.

Přesně tak.

Giussepe
03-11-12, 23:32
To je to slovíčkaření spojene se hrou simon a pěkně mě to sere :D Ale nemusel říct "Simon říka" podle mě by bohate stačilo říct "simon přejmenovava" .. Takže se polejte benzínem a čau. Podle mě se nic nehrálo.

jelikož se ta hra v původu jmenuje "SIMON SAYS" tak se domnívám, že by tam to spojení "simon říká" mělo být.

podle mě se hrál stále simon

3k a Jerry
04-11-12, 09:59
Takže by měl říct "Simon říká že simon se přejmenovává na žehličku" to je takove kostrbaté .

kono159
04-11-12, 11:08
Tak dajme do pravidiel aby sa hralo ako to mysli simon. Ale nikto zas nebude vediet ako to on mysli :)

Piner
07-11-12, 23:20
Hraje se žehlička.
Nikdy to nebylo tak, aby simon musel říkat " Simon říká, že simon přejmenovává simona na žehličku, žehlička říká, že všechny příkazy a zákazy platí atd atd .. " Nevím jestli se něco za ten půlrok co tam moc nechodím něco změnilo, ale nasázel jsem takhle X killů a nikdo si nikdy nestěžoval.
Pokud někdo dostal kill za to, že poslouchal příkazy žehličky, měl by dostat UB.

Lynviy
07-11-12, 23:32
Hraje se žehlička.
Nikdy to nebylo tak, aby simon musel říkat " Simon říká, že simon přejmenovává simona na žehličku, žehlička říká, že všechny příkazy a zákazy platí atd atd .. " Nevím jestli se něco za ten půlrok co tam moc nechodím něco změnilo, ale nasázel jsem takhle X killů a nikdo si nikdy nestěžoval.
Pokud někdo dostal kill za to, že poslouchal příkazy žehličky, měl by dostat UB.

Já si na to stěžoval pořád ve hře, když to někdo hrál špatně, podle morálky i pravidel SIMON SAYS to má být "Simon říká, že se přejmenovává na XY."