PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva (DM FFA)



Kroxy
02-11-12, 15:32
Zdravím celý admin team a hráče kotelny.
Chtěl bych zkusit znova požádat o práva na serveru DM FFA a DM FFA Only HS.

Vysvětlení:
Takže jak už asi víte tak jsem tu asi před dvěma měsíci o práva žádal. Práva jsem dostal, ale byli mi odebraný z důvodu (8 Banů na NS, Multi-Účet).
Myslím si že bany. které jsou na nonsteam verzi jsou už téměř staré. Nemám je za žádné nepovolené programy (Hacky). Bany jsem spíše dostával na JB serveru, kde jsem nebyl seznámen s pravidly. Když jsem mód pochopil nebyl potom žádný problém. A bany jsem nedostával. Co se týče m-účtu neudělal jsem si ho schválně CS jsem hrál s přestávkami takže jsem na fórum chodil málo kdy. Když jsem se chtěl přihlásit tak jsem zapomněl heslo k starému účtu. Udělal jsem si nový, psal jsem i ZEUSOVY ať mi starý účet smaže.

Něco o mně:
Jmenuji se Dominik je mi 16 let, a chodím na střední školu (první ročník) Obor zámečník / Opravář strojů a zařízení. Counter-Strike hraji dohromady asi 4-5 let.
Adminoval jsem na portálu GameCity.sk. Zabývám se tvorbou grafiky , stránek , a designu. Na kotelně hraji asi 3 roky. Moje oblíbené servery jsou (JailBreak, DM FFA, DM FFA Only HS) Hacky poznám a taky hráče na fórum hlásím.

Údaje:

Nick ve hře: Kroxy!
SteamID: STEAM_0:0:342265 (Nejsem prvním vlastníkem STEAMU)

Děkuji že jste si tuhle žádost přečetli. Myslím si že každý by mohl dostat druhou šanci. Přejí hezký pozbytek dne.

Giussepe
02-11-12, 15:35
byl jsem proti předtím, jsem proti i ted.

I-Mouse
02-11-12, 15:38
wtf, ty si tie prava pred 2 mesiacmi dostal? Nejak asi zabudam

inak proti.

Kroxy
03-11-12, 08:54
Dík za vaše názory, mohl by se ještě někdo vyjádřit, který na daném serveru hraje?

Toreto
03-11-12, 09:52
Neodobral ti tie práva sám Kotel ? ..Možno by si si to mal vybaviť rovno s ním..

Kroxy
03-11-12, 09:59
Neodobral ti tie práva sám Kotel ? ..Možno by si si to mal vybaviť rovno s ním..

Máš pravdu asi jo.

Smooke
03-11-12, 10:41
Na Jb s ním problémy nejsou. Netuším jak na ostatních serverech. Jednu šanci už jsi dostal. Pořád nevím jak to bylo. To ví asi nejpřesněji sám Kotel. Musíš na něho :happy:

Lazik
03-11-12, 21:46
Prava si tu mal asi polhodinu, potom ti ich Kotel vzal... Hned na to si si urobil zas vlastny portal (jb) a ponukal si tam hracom od nas miesto admina aby tam hrali... ja som to nikdy nenapisal, ale vzdy som bol proti a tak to aj ostane..

kashpi
03-11-12, 23:29
myslím, že ta žádost ani nemá cenu

Tupelko
04-11-12, 00:51
Znám ho sice jen z jb ale je to v poho hráč.Čýtery nahlašuje jak vidím.Tak bezvýznamné pro.:)

Kroxy
04-11-12, 08:43
Prava si tu mal asi polhodinu, potom ti ich Kotel vzal... Hned na to si si urobil zas vlastny portal (jb) a ponukal si tam hracom od nas miesto admina aby tam hrali... ja som to nikdy nenapisal, ale vzdy som bol proti a tak to aj ostane.. Nevím co to tu povídaš o portálu, ale měl jsem jeden server JB zkoušel jsem svůj mód.

Lazik
04-11-12, 09:11
Nevím co to tu povídaš o portálu, ale měl jsem jeden server JB zkoušel jsem svůj mód.

Ano bol to len server ale nazval som to portal.. Ale to je jedno.. aj tak vsetkych si nas tu klamal este v prvej ziadosti, huntil si posty a to sa mne proste nepaci

Kroxy
04-11-12, 09:36
Ano bol to len server ale nazval som to portal.. Ale to je jedno.. aj tak vsetkych si nas tu klamal este v prvej ziadosti, huntil si posty a to sa mne proste nepaci

Ok.

Bezdak
04-11-12, 10:42
V minulé žádosti jsem nepovažoval za nutné tam psát, ale zmýlil jsem se, proto to teď napravim. Jsem proti tomu, aby si dostal práva.

Lallinka
05-11-12, 21:03
5. listopadu 2012
20:52 - Kroxy: Zdravím. Omlouvám se za spam, ale chtěl bych ti představit nový portál http://www.*********.crew.sk/news.php + Nábor Adminů

kashpi
05-11-12, 22:07
ještě mu tu dělej reklamu :D
odkaz jsem viděl taky už dneska, a nevím proč by to tu mělo být vůbec otevřený...
Snad nebude Charon proti :)

Charon35
05-11-12, 22:10
ještě mu tu dělej reklamu :D
odkaz jsem viděl taky už dneska, a nevím proč by to tu mělo být vůbec otevřený...
Snad nebude Charon proti :)

EE.