PDA

Zobrazit normální verzi : nespravodlivy ban



jegernaut
02-11-12, 16:48
Dobry den nepravom som dostal ban ziadne wallhack som nepouzival hram iba na kotelne zombie 2 a tam bi mi boly na 2 veci uz hravam dost dlho zombie 2 a neviem preco bi som to robil moj nick vo hre je DeXtEr=SV= inaksi som V.I.P. a mal som este aktivne v.i.p tak ma to trochu zarazilo tu mate konzolu
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 42695)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): Murgasss
[AMXBANS] Tvuj nick: DeXtEr=SV=
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:1535880226
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:2090611185
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 95.105.254.80
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.105.254.80
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Don Cica
[AMXBANS] Server: Kotelna - Capture the Flag | csko.cz (de_inferno)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj ko

akka~
02-11-12, 17:53
Máš sdílenou IP s cheaterem. Ub nebude, protože kdybychom dali UB tobě, dáme UB i mu a mohl by tu nadále hrát. Kup si na steamu csko a můžeš s náma opět hrát;)

Flopsaid
02-11-12, 17:57
Máš sdílenou IP s cheaterem. Ub nebude, protože kdybychom dali UB tobě, dáme UB i mu a mohl by tu nadále hrát. Kup si na steamu csko a můžeš s náma opět hrát;)

pravdu má

jegernaut
03-11-12, 04:12
Máš sdílenou IP s cheaterem. Ub nebude, protože kdybychom dali UB tobě, dáme UB i mu a mohl by tu nadále hrát. Kup si na steamu csko a můžeš s náma opět hrát;)

ten co ma tu istu IP adresu tak je z tej istej dedini a mi mame ten isty net chapete a to ze je cheater je pekna debilina takze mi mozte dat pekne UB bez vicitkov
a kupovat uz ni nejdem ziadny steam ci co dost ze vam kupujem VIP.

ZEUS
03-11-12, 07:12
Ale to není náš problém. Vyřeš si to ty. Unban se dávat nebude.

jegernaut
03-11-12, 11:07
Ale to není náš problém. Vyřeš si to ty. Unban se dávat nebude.
vies co daj mi tam dako vysieho postaveneho z ktorym sa dohodnem oks lebo zatial som sa nic nedozvedel lebo pisete nezmysli dakujem

I-Mouse
03-11-12, 11:36
gtfo, ub nebude, daj lock.

ZEUS
03-11-12, 13:35
vies co daj mi tam dako vysieho postaveneho z ktorym sa dohodnem oks lebo zatial som sa nic nedozvedel lebo pisete nezmysli dakujem

Vyšší postavený, sám majitel Kotelny bude mít stejnej názor, jako mají ostatní. Tak nevím, co chceš řešit. Nejsi jedinej, kdo má tenhle problém, ale prostě se unban dávat nebude. Když ti ho dáme, tak se ten týpek z Tvé dědiny může připojit znova a to nechceme.

jegernaut
03-11-12, 18:25
ten sa po prve o tom ani nedozvie lebo a CS vie ako vi o mojom bane viete on je statny ked mu ide cs ale kednejde najde si nieco ine a ak mi neveris pridz banskobytrcki kraj mesto Brezno 10 km od brezna dedina Benus ak chces dam ti aj cislo :) ak mi neveris alebo sa mozeme dohodnut na nieco normalnom

djkofi
03-11-12, 20:32
ty si asi stojis na vedeni ne? pochop, ze nikdo neumozni to, aby se diky tvymu unbanu dostal na servery CHEATER, ktery ma stejnou IP? rozumis tomu? jestli tu chces hrat, kup si steam a uz to nemusis resit, jestli si steam kupovat nechces, jdi hrat jinam nebo proti botum...

lock pls

PROTI

zavo
03-11-12, 22:19
ten sa po prve o tom ani nedozvie lebo a CS vie ako vi o mojom bane viete on je statny ked mu ide cs ale kednejde najde si nieco ine a ak mi neveris pridz banskobytrcki kraj mesto Brezno 10 km od brezna dedina Benus ak chces dam ti aj cislo :) ak mi neveris alebo sa mozeme dohodnut na nieco normalnom
-toto ta rodicia tiez neucili, ze nemas davat cislo domu, presnu polohu a miesto kde byvas? :D
UB nebude, kup si steam to co si vrazil do VIP si mohol vrazit do Steamu a ten budes mat cely zivot, a VIP neni az tak drahe :D su aj drahsie servery

jegernaut
04-11-12, 01:12
-toto ta rodicia tiez neucili, ze nemas davat cislo domu, presnu polohu a miesto kde byvas? :D
UB nebude, kup si steam to co si vrazil do VIP si mohol vrazit do Steamu a ten budes mat cely zivot, a VIP neni az tak drahe :D su aj drahsie servery
a teba asi neucili ak budes drzi dostanes po pisku zabudli asi tak sa potom im podakuj ked ta dakto zmlati

Raw
04-11-12, 02:11
Počet stran: 80
Rozměry: 100x140x5mm
Váha: 54g
Jazyk: Slovensky

http://dcdn.cz/shared/media/_thumbs/f/6/c/6/0f9278b280a731596535dde2/1316403666-195x290.jpg

Popis knihy

Zbierka pravopisných cvičení a diktátov zo slovenského jazyka pre 6. ročník nadväzuje na už prepracovanú príručku pre prvý stupeň ZŠ. Nové vydanie vychádza zo Štátneho vzdelávacieho programu a je prepracované a doplnené podľa nových Obsahových vzdelávacích štandardov pre 2. stupeň základných škôl. Jeho cieľom je pomôcť žiakom pri nácviku a upevňovaní pravopisných poznatkov.

Běžná cena: 48,- Kč
Sleva: 17%
Akční cena: 40,- Kč