PDA

Zobrazit normální verzi : Dali jste mi ban i když jsem to nebyl já



firefox77
11-06-11, 11:15
Dali jste mi prej ban na mojí ip adresu. To jste se spletli!

Hráč O.o.O.o.O.oOpetr
Typ banu IP adresa
SteamID Není SteamID
IP adresa 188.120.211.17
Udělen 07-06-2011 - 16:36
Délka BANu 161280 minut
Vyprší 27-09-2011 - 16:36 (3 měsíce 2 týdny 4 dny 5 hodin 27 minut ještě zbývá )
Důvod Wallhack
BAN dal Admin [Alpha] R!d!k_by_k!ll3r (Ridik_by_killer)
BAN dal Server Kotelna - War3FT | csko.cz (de_dust4ever)

Tohle já nejsem. Mám ip adresu 188.120.211.17 ale nick <*VANDRZTACI*>.:AMBRY:. a nikdy jsem nehackoval. NEMÁM NICK O.o.O.o.O.oOpetr! Tak prosím o vyřízení mé žádosti protože chci hrát cs na kotelně.

firefox77
11-06-11, 11:16
a nwm proč mám ban na všech servrech??!!!

firefox77
11-06-11, 11:18
Ale včera 10.6.2011 jsem ještě mohl hrát cs. Dnes mi to nejde

Rixie
11-06-11, 11:50
Je tam shoda IP adresy ... Ty sis toho nevšiml ?

UFOusek
11-06-11, 11:52
Tady nekdo umi pouzivat tlacitko "edit". Triple post je na perma sam o sobe, hih.

bones
11-06-11, 11:59
Z tvojej IP adresy sa cheatovalo. Stiahni si cs 1.6 z http://csko.cz/?strana=download a pripojis sa.

Rixie
11-06-11, 12:00
Tady nekdo umi pouzivat tlacitko "edit". Triple post je na perma sam o sobe, hih.

Ty by si měl být Board Moderator :))

UFOusek
11-06-11, 12:16
To nee, to bych pak musel zabanovat sam sebe za flame..

firefox77
11-06-11, 14:13
Tak jste blbě napsali ip protože z mího ip se NEHACKOVALO!!!! S nikým ip nesdílí!!!

firefox77
11-06-11, 14:17
S nikým ip nesdílí!!!

Smile
11-06-11, 14:18
Tak jste blbě napsali ip protože z mího ip se NEHACKOVALO!!!!

Nerozumíš slovům "sdílená IP" ? Vysvětlím to tak, aby si to pochopil...Prostě máš stejnou IP adresu jako někdo kdo cheatoval, kapiš ? Chceš po nás abysme šli a změnili mu IP adresu ? To není tak lehký, takže si prostě stáhni to csko na který ti tu někdo dával odkaz a smiř se stím...


S nikým ip nesdílí!!!

Mužete být klidně na druhý straně republiky, ale mít stejnou IP adresu...

btw. Tím, že dáš za větu tisíc vykřičníků si nepomůžeš...

firefox77
11-06-11, 14:29
Sorry za čas cs už mi de dík.

UFOusek
11-06-11, 14:35
mího

Kdybych mohl, vyzvracim se ti na klavesnici a zapalim ti bejvak, ale tak dejme tomu, jsem civilizovanej..

Smile
11-06-11, 14:56
life was much easier when apple and blackberry were just fruits.

:thumbup:

Ridik :D
12-06-11, 02:08
sry hochu ale nikdy nemuzzes vedet jestli nekdo nam stejnou ip jak ty ten chlapec wh mel a muzes to viresit leda zmenou ip adresy

vidim ze uz je po problemu :D

UFOusek
12-06-11, 07:41
viresit


hmmmmmmm, hmmm...mhhhhhhhh..

ZEUS
12-06-11, 09:53
viresit :D :D :D :D

ZombieBot
13-06-11, 11:34
Ježiši kriste... Admin má jít příkladem a né být negramot ježiši kriste, zachvilku to tu bude vypadat jako na GayShites. Achjo... Ten nick a ta negramotnost.. =)

Překlad pro ridika: Ješyšy kryste... Admyn má jýt přýklatem a né bít nekramot ješyšy kryste, zachvylku to tu bude vipadat jako na GaiShytes. Achjo... Ten nyck a ta nekramotnost.. XDXDXDXdxDxDxDXDXDXD::DDD:D::D:DXXDD

UFOusek
13-06-11, 15:21
Ten to bez tupyho smajlika "xD" nepochopi, dodelej tam jeste prosim toho tupyho smajlika Zombe..

kashpi
13-06-11, 18:08
sry hochu ale nikdy nemuzzes vedet jestli nekdo nam stejnou ip jak ty ten chlapec wh mel a muzes to viresit leda zmenou ip adresy

vidim ze uz je po problemu :D

Já vím uplně na 100% že nikdo nemá moji IP adresu :) teda krom mýho bratra :D

MARTiii
13-06-11, 18:18
Ježiši kriste... Admin má jít příkladem a né být negramot ježiši kriste, zachvilku to tu bude vypadat jako na GayShites. Achjo... Ten nick a ta negramotnost..

Překlad pro ridika: Ješyšy kryste... Admyn má jýt přýklatem a né bít nekramot ješyšy kryste, zachvylku to tu bude vipadat jako na GaiShytes. Achjo... Ten nyck a ta nekramotnost..

:D:D:D

ale nastesti to ke gayshites ma kotelna daleko

ZombieBot
14-06-11, 00:14
:D:D:D

ale nastesti to ke gayshites ma kotelna daleko

Naštěstí zatím ano, ale ještě pár takových ridiků a silv3ů a je tu GS jakbysmet.

grEy
14-06-11, 07:22
ještě pár takových ridiků a silv3&#367.
...a zombiebotov. Prepac ale to, ze ridik nevie moc dobre gramatiku z neho nerobi zleho admina. Pozri sa na seba, co si spravil a potom sud. Jako nemam nic proti tebe a stale ta mam svojim sposobom rad, ale "to" si spravit nemusel. Ridik je v pohode clovek a admin takisto.

Larodar56
14-06-11, 07:27
Asi tak jak psal grEy. Nejsi admin, přesto furt upozorňuješ, že by si jím měl být.

ZombieBot
14-06-11, 09:13
...a zombiebotov. Prepac ale to, ze ridik nevie moc dobre gramatiku z neho nerobi zleho admina. Pozri sa na seba, co si spravil a potom sud. Jako nemam nic proti tebe a stale ta mam svojim sposobom rad, ale "to" si spravit nemusel. Ridik je v pohode clovek a admin takisto.

Nechci se do tebe navážet, ale můžeš mi prosim napsat "to" co jsem proved? Prosím, napiš to sem. Díky. =)

Btw: k tomu ridikovi. Myslel jsem tím, že na GS mají "admini" věk okolo 12-ti let. A takto píšou, takže takhle jsem myslel to přirovnání.

grEy
14-06-11, 15:04
To, preco si stratil prava. To ti tu mam ako cele rozpisat? Nechcem napisat, ze o tom vela neviem, lebo by si ma chytil za slovicka, ale proste podstata sa nemeni a detajly som vediet nepotreboval/nepotrebujem. To je jedno, ako si to mysles. Proste ho hadzes medzi hovna z gs a pritom tam absolutne nepatri, akurat ze ma zlu gramatiku. Neni kazdy dokonaly.

ZombieBot
14-06-11, 18:40
Přišel jsem o práva protože jsem se jich vzdal. Založil jsem si portál a napsal jsem o tom kotlovi.
Original:

Ahoj, prosimtebe, chci sis s tebou promluvit ohledně mě a kotelny.
Před necelym měsícem jsem si s kamrádama založil vlastní portál - www.CSGate.eu.
A chtěl bych se zeptat na pár otázek
1) Necháš mi práva u tebe nebo ne? - Je to na tobě (reklamu u vás nedělám a svoje lidi jsem nato taky upozornil.)
2) Přál bych si, abysme byli spíš portály jakože přátelské, né jako vy a gameshits - souhlasíš?
3) Pokud by jsi souhlasil s bodem 2, vymělnil bys ikonky?:D
4) Přísahám, že u vás reklamu dělat nebudu a ani nikdo z mejch lidí.

Doufám, že ti to moc nevadí .. :(

Díky za odpověď. čau ;)

Kotel napsal, že je tam spousta věcí zkopčenejch, takže odmítá spolupráci. Vzal mi práva a tim to skončilo.
Ale nechápu, co si furt všichni myslí, že jsem něco ukradl? Nic jsem neukradl. Zde na kotelně 90% věcí Kotel nedělal, jenom to stáhnul a upravil. Stejně to bylo i u nás. Takže nevim, co je to s váma? Navíc, nápad se nedá patentovat, to pochopte. Kotlovi jsem se potom omluvil a omluvu přijal a konec.
Takže doufám, že se lidí jako Trsak a Martiii a další uvědomí, že psali nesmysli. Například Trsakovi jsem se to snažil v klidu vysvětlit ale jelikož mu je 15, tak je tvrdohlavý a zformuloval si to do blbostí. Navíc, nic jsem ani ukrádst nemohl, protože přístup k serveru a pluginům má pouze kotel.

grEy
14-06-11, 19:03
Preco potom seci pisali ze si to zobral?

ZombieBot
14-06-11, 19:27
To netušim. Navíc je to nesmysl. Kromě kotla přístup k serverům a pluginům nikdo jinej nemá. Takže lidi prosím, přemejšlejte, než začnete psát takové sračky co vám K... "někdo" nakecá.