PDA

Zobrazit normální verzi : fu



Maly Buu
11-06-11, 14:16
Jo Kotle tak sme s euz dosti pobavili, to zabijeni i tak stoji uplne za picu, tak bys to mohl vypnout, nic to hre nedalo, akorat si to pekne zkurvil...dik

Larodar56
11-06-11, 15:30
Tak poslouchej ty čůráčku, Kotel na tom maká a snaží se to udělat co nejlepší, většina lidí si cení to co dělá, jen ty takový chcípáček má hloupé žvásty.

Karl0s
11-06-11, 15:31
Dřív než sem naskáče 50 lidí a začne lézt kotlovi do prdele a tobě nadávat, tak bych rád řekl (tedy pokud se jedná o ten kill na classicu) , že máš pravdu v tom, že by se to mělo vypnout.

Larodar56
11-06-11, 15:39
Já nevím jak ty Kájo :), ale já si Kotlovo práci se serverama cením. :)

Maly Buu
11-06-11, 17:13
jj larodar ty ses ale alpinista ....... to neni urazka toto to je fakt ... co se to zaplo, prestali chodit na kotelnu lepsi hraci a za dalsi, za demenci druhejch nemuzes ty, pokud ma nekdo bombu a neplantne a co mas delat... nic dostanes kill...

Maly Buu
11-06-11, 17:13
a uz nepis, nemam naladu na maly kluky

Karl0s
11-06-11, 17:22
řikám snad někde že si jeho práce necenim

Larodar56
11-06-11, 21:43
a uz nepis, nemam naladu na maly kluky

Já zas na malé děvčátka. :) Neměl by si ze sebe dělat vola, Kotel dělá co může, aby se servery líbily všem. :)

UFOusek
11-06-11, 21:45
Já zas na malé děvčátka. :) Neměl by si ze sebe dělat vola, Kotel dělá co může, aby se servery líbili všem. :)

A jindy na ne naladu mas? Pfuu, pedofil. Btw, servery se libilY, ne libilI. Yanks.

MARTiii
11-06-11, 21:51
to je velka hrubka laro OPRAV SI TO

UFOusek
11-06-11, 21:52
Martii, rovnou to tu zamitni, nema to cenu

Kotel
11-06-11, 22:04
Zajimave, ze kdyz jsem to vypl, tak vetsina hracu to chtela zpet. A hrace v top10 povazuju za ty lepsi. Zatim proti tomu nebyl nikdo jiny nez ty.

Trsak
11-06-11, 22:31
Kteří "lepší" hráči odešli? :D

MARTiii
11-06-11, 22:37
Kteří "lepší" hráči odešli? :D

jn ja sem tam porad :-D

Larodar56
12-06-11, 01:38
Opraveno.

edit:


A jindy na ne naladu mas? Pfuu, pedofil. Btw, servery se libilY, ne libilI. Yanks.

na kretény taktéž nemám náladu :)

ZombieBot
12-06-11, 11:31
Může mi někdo vysvětlit ten systém co je na classicu? Tam je zaplej FF či co?

Charon35
12-06-11, 11:45
Může mi někdo vysvětlit ten systém co je na classicu? Tam je zaplej FF či co?
FF je Off. Len na konci mapy po nesplnení úlohy je death. Čiže T ak nepoložia, CT ak nedefusnu. Je to proti kempeniu atď., ale niekomu to vadí, lebo nemôžu šetriť gun.
+ nekempí sa toľko a hýbe sa to (admin môže presunúť bmb inému T)
- ak za 20 sekúnd zomrie 8/10 T a zostaneš sám proti 10 CT (alebo naopak), nemáš šancu (zbytočná smrť) (ale či je to až taký mínus, je subjektívne)

t.twisted
13-06-11, 08:48
Spíš je na chuja to, když dostane bombu hráč, který si myslí, že má na zádech baťůžek se svačinou. To je pak těžké položit a nezbývá ti než za ním běhat a doufat že ho někdo sestřelí.. Pak se stává kick na konci kola nesmyslným, protože je způsoben nezkušeností daného hráče, který tak svým počinem případně poškodí i ty kteří za to nemůžou.

MARTiii
13-06-11, 10:44
Spíš je na chuja to, když dostane bombu hráč, který si myslí, že má na zádech baťůžek se svačinou. To je pak těžké položit a nezbývá ti než za ním běhat a doufat že ho někdo sestřelí.. Pak se stává kick na konci kola nesmyslným, protože je způsoben nezkušeností daného hráče, který tak svým počinem případně poškodí i ty kteří za to nemůžou.

na to by se hodila ta vychytavka pristupu na server v jinem threadu od charona, tim myslim ze bombu by dostal hrac od ranku xxxx ale nevim jak by to bylo slozite na naprogramovani, k tomu necht se vyjadri IT profesionalove :-D

EDIT: divne sem to napsal :-Dtak radsi jeste jednou, myslim to tak, ze pristup by mel kazdy, jen bombu by dostal hrac s rankem od xxxx

Charon35
13-06-11, 10:51
na to by se hodila ta vychytavka pristupu na server v jinem threadu od charona, tim myslim ze bombu by dostal hrac od ranku xxxx ale nevim jak by to bylo slozite na naprogramovani, k tomu necht se vyjadri IT profesionalove :-D

No veď to. Práve kvôli takým prípadom, ako opísal Twist, ten thread mal byť.

Kotel
13-06-11, 12:29
Pridelovat bombu podle ranku mozne je.

MARTiii
13-06-11, 12:54
no vyborne tak je o jeden problem min ?

Maly Buu
13-06-11, 14:39
hral sem na mnoha sevrech od vetrniku, iii ( stare iii coz byl sam. server), pres cele UG a radu dobrych serveru, ale az tady se setkavam s nazorem ze kill po splneni ukolu he fair.... lisknete si .. hru to nezrychluje a nic dobreho to nedela

Charon35
13-06-11, 15:25
Pridelovat bombu podle ranku mozne je.
Takže to bude? Aj s tým točením máp?

Kotel
22-06-11, 16:14
Jo.