PDA

Zobrazit normální verzi : cikna, aneb ako sa dostat z dole hore



BAWSON
11-06-11, 14:07
zadam o unban (kterej sice do tech 30 min urcite nedostanu, ale nevadi :D), takze se do da brat i jako stiznosti na ciknu (silvie nebo co to ma za low nick).

Hráč BAWSON - Hardstyle Session
Typ banu SteamID
SteamID STEAM_0:0:24811569
IP adresa skrytý
Udělen 11-06-2011 - 13:54
Délka BANu 30 minut
Vyprší 11-06-2011 - 14:24 (0 měsíců 0 týdnů 0 dní 0 hodin 28 minut ještě zbývá )
Důvod Otravovani hracu
BAN dal Admin sILV3 (sILV3)
BAN dal Server Kotelna - Furien | csko.cz (de_dinaunion)

zaznam z chatu:
13:34:07 <STEAM_0:0:14670660><188.123.104.162> *DEAD*sILV3 : nsak (co rict? neser tygra a tygr te necha byt.)
13:34:20 <STEAM_0:0:24811569><94.242.94.118> *DEAD*BAWSON - Hardstyle Session : po kom ty hovoris nsak, ti skYl
13:37:03 <STEAM_0:0:24811569><94.242.94.118> BAWSON - Hardstyle Session : ide cikna po masle a spadne, yes
13:46:55 <STEAM_0:0:24811569><94.242.94.118> BAWSON - Hardstyle Session : tam mas cikno
13:52:33 <STEAM_0:0:24811569><94.242.94.118> BAWSON - Hardstyle Session : silvie?
13:52:37 <STEAM_0:0:24811569><94.242.94.118> BAWSON - Hardstyle Session : preco si cikna?
po tomhle me cikna (silvie) kickla. prisel jsem zase na server a napsal:
13:53:22 <STEAM_0:0:24811569><94.242.94.118> BAWSON - Hardstyle Session : uz vim o kom zpival tu novou pisnicku rytmus :]
13:54:15 <STEAM_0:0:24811569><94.242.94.118> *DEAD*BAWSON - Hardstyle Session : a ted vsichni! jebe jebe jebe
13:54:42 <STEAM_0:0:24811569><94.242.94.118> BAWSON - Hardstyle Session : a jebe jebe jebe
a po tomhle mi dal ban.

UFOusek
11-06-11, 14:32
silve.. Uzasnej admin, na furienu pul kola prokempi a druhou pulku prospamuje "Nekempit, budem za to kickovat!". Ja jsem pro unban

BAWSON
11-06-11, 14:37
taky jsem si vsimnul jeho chovani na furienu... jeste kdyz byla ta prvni verze furienu, tak kdyz on hral za furieny ap osledni furien kempil a nic nedelal, tak to prehlizel... jeste jsem mu psal, ze at mu da slay... von nic. ale kdyz on byl antifurien a posledni furien kempil, tak mu dal slay...

Larodar56
11-06-11, 14:44
Nevím co silv3 psal o tom kempením (nic proti) ale choval ses jak idiot.

UFOusek
11-06-11, 14:44
Vsak on si jako podelanej admin s pravama, kurva, sedl na spawn do rohu a zacal nas strilet, to neni mozny.. No evidentne clovek na svym miste, na foru snad ani neni, takze zadnej flamethread nebude. Achjoo, achjoo.

UFOusek
11-06-11, 14:45
Nevím co silv3 psal o tom kempením (nic proti) ale choval ses jak idiot.

"Nic proti, proste te ted jenom nazvu idiotem, kdyby to bylo malo, pridam i curaka, nebo tak, ale hlavne si to neber nejak vic osobne, jo?"

Trsak
11-06-11, 15:48
Já bych ti zatohle dal perma, už jen za to že bys mi vynadal do Rytmuse.. :D

BAWSON
11-06-11, 15:51
ja bych mu dal taky perma za to, ze mi vynadal do nsaku.... muhehehe.

Larodar56
11-06-11, 15:55
"Nic proti, proste se ted jenom nazvu idiotem, kdyby to bylo malo, pridam i curaka, nebo tak, ale hlavne si to neber nejak vic osobne, jo?"

Ty si Bawson?

MARTiii
11-06-11, 15:57
kopa sracek tady absolutne o nicem
jurob se vratil v ceske podobe ? :-D

UFOusek
11-06-11, 15:57
Ty si Bawson?

Ne, cekal jsem, ze to pochopis, achjo. Tim postem jsem vyjadril vyznam tvyho zbytecnyho postu, kterym jsi BAWSONa ulizanym zpusobem urazil.

Ridik :D
11-06-11, 18:29
to chceš unban na těch 30 minut :D to si snad můžeš počkat ne?

znedlob
11-06-11, 18:41
Vyprší 11-06-2011 - 14:24


Už vypršel.

BAWSON
11-06-11, 18:52
kopa sracek tady absolutne o nicem
no joo, ti co tomu nerozumi, tak pro ne je to holt kupa sracek, neda se nic delat :).

ridik kYler - "takze se do da brat i jako stiznosti na ciknu"

larodar - si debil. promin, ze to takhle musis slyset (neber si to samozdrejme osobne)

vite, ono je to jednoduche. "jak ty ke me, tak ja k tobe." kdyz me nazval NSmakem, tak si sam zavaril.... potom to neunesl a dostal jsem kick a potom mu preplo v hlave a dostal jsem banan. nejde mi ani o ten ban, ale o to, ze si to sam vyprovokoval... ale pritom ja dostal ban. nemelo by to byt naopak?
navic ten reason je taky nejak vadnej - "otravovani hracu". ja jsem "otravoval" mozna tak ciknu (silvii) ale to jen diky tomu, ze me nazval jiz zminenym nsmakem, protoze jsem ho sejmul a ocividne ho to nasralo.

UFOusek
11-06-11, 18:56
no joo, ti co tomu nerozumi, tak pro ne je to holt kupa sracek, neda se nic delat :).

ridik kYler - "takze se do da brat i jako stiznosti na ciknu"

larodar - si debil. promin, ze to takhle musis slyset (neber si to samozdrejme osobne)

vite, ono je to jednoduche. "jak ty ke me, tak ja k tobe." kdyz me nazval NSmakem, tak si sam zavaril.... potom to neunesl a dostal jsem kick a potom mu preplo v hlave a dostal jsem banan. nejde mi ani o ten ban, ale o to, ze si to sam vyprovokoval... ale pritom ja dostal ban. nemelo by to byt naopak?
navic ten reason je taky nejak vadnej - "otravovani hracu". ja jsem "otravoval" mozna tak ciknu (silvii) ale to jen diky tomu, ze me nazval jiz zminenym nsmakem, protoze jsem ho sejmul a ocividne ho to nasralo.


k ridikovi: Co bys chtel, pise "xD" smajliky a napsal slovo "chybi", mam ho na blacklistu

k ladoralovi: njn, nas slepici brain, taktez na blacklistu

k sylvynce: Pokud te nazval NSakem jako prvni, tak by mel vyhodit sam sebe, no ale to se asi nestane..

InVitro
11-06-11, 20:15
Tak tě nazval nsákem bože to je toho a ty děláš jak kdyby ti vyfakoval celou rodinu

BAWSON
11-06-11, 20:21
not. on me nazval nsakem a kdyz jsem se branil, tak me kicknul a po te zabanoval. mel by byt pokaran a nebo dostat stejne jako ja 30 minutovej ban. a nebo treba facku aby se probudil... to by stacilo :).

Larodar56
11-06-11, 20:50
Ufon: Ufousku, to byl názor na Bawsona, ne na nějakého vola. K nějakému tvému dětinskému blacklistu se nebudu vyjadřovat.
Bawson: Já tě chápu, taktéž si o tobě myslím něco svého.

Kotel
11-06-11, 21:10
Mozna je nacek, tak se ho to dotklo.

UFOusek
11-06-11, 21:18
Ufon: Ufousku, to byl názor na Bawsona, ne na nějakého vola. K nějakému tvému dětinskému blacklistu se nebudu vyjadřovat.
Bawson: Já tě chápu, taktéž si o tobě myslím něco svého.


Takova pekna ulizana odpoved. Zadnej blacklist nemam, boze, to byl pouze slovni obrat, kterym jsem chtel podtrhnout nevhodne chovani uzivatele Ridik by killer a tebe. Je to na tebe dost ulizany, nebo ti tam mam dopsat osloveni "mylorde"?

BAWSON
11-06-11, 21:26
cikna = mnou vymyslena prezdivka, druhej nick - jak chcete. to, ze tam videlA misto slova "cikna" neco jineho tak za to ja uz holt nemuzu. mozna by melA nosti brejle a nebo mozna pouzivat lupu.

t.twisted
11-06-11, 21:31
cikna = mnou vymyslena prezdivka, druhej nick - jak chcete. to, ze tam videlA misto slova "cikna" neco jineho tak za to ja uz holt nemuzu. mozna by melA nosti brejle a nebo mozna pouzivat lupu.

A nebo možná bys to mělA přestat hrát, než ti z toho rupne cévka.

BAWSON
11-06-11, 21:34
A nebo by tu meli prestat psat trotlove, kteri tomu nerozumi a prisli jen rejpat.

MARTiii
11-06-11, 21:39
:-dddddddddddddd

kotr
11-06-11, 22:46
Souhlasím s bawsonem, (co ja vim jestli TEN nebo TA, ma takový potentovaný nick), on/a si začne rejpat a pak se diví že se mu/jí to vrátí a pak ho zabanuje :D

Smile
11-06-11, 23:09
A nebo by tu meli prestat psat trotlove, kteri tomu nerozumi a prisli jen rejpat.

Chudák kotel by tu pak byl sám...

Larodar56
12-06-11, 00:47
Takova pekna ulizana odpoved. Zadnej blacklist nemam, boze, to byl pouze slovni obrat, kterym jsem chtel podtrhnout nevhodne chovani uzivatele Ridik by killer a tebe. Je to na tebe dost ulizany, nebo ti tam mam dopsat osloveni "mylorde"?

Tak proto si takový kripl? No nic, nechci z toho dělat zase nějakou hádku, tak radši ustoupím. :) Nebo jak se jinak říká... moudřejší ustoupí.

UFOusek
12-06-11, 07:39
Jo, bez se ulizat, olizat nebo tak neco, zdarec. A zrovna od tebe si ja nadavat nenecham, tak na ty kriply bacha ;).

sILV3
12-06-11, 15:03
Ach jaj. No dobre, sa vyjadrím teda:

Takže k tvojmu celému problému asi toľko, že si riadne detinský. Napísal som do sayu "nsak", dobre. Kde tam ale vidíš, že to je na teba? Často keď dostanem trápny kill, tak napíšem "boha", "nsak", "omfg, to si robíš srandu" a podobne. Začal si ma tam urážať, fajn. Prvé správy prehliadnem, no keď už štvrté kolo píšeš na môj nick somariny, dostal si kick. Nedal si si povedať, pokračoval si, tak si si aj oddýchol. Tak to robím vždy, dnešným príkladom je grey, ktorý urazil moju osobu. Následne dostal kick, vrátil sa opäť nadávajúc, tak si hodinu oddýchne. Prečo mi vlastne nadával? Ostal sám ako furien a ja som stál vo vode na mape dust_castle. Dostal kill a bol som kemper, decko a blbecek. Málo kedy rozdávať kick/ban, ale keď si just nedá človek povedať, bude odmenený tak, ako si zaslúži.
Ako na war3ultimate mi bežne nadávajú do lám, cheaterov a haterov, ale nevadí mi to. No ak človek vyslovene provokuje a priamo uráža moju osobu s účelom ma naštvať, nič iné ako trest nemôže čakať.
A ešte k tým slayom na furiene: Pre boha, chlapče, spamätaj sa. Však ten server je/bol nedoladený a ja sám som nevedel, začo mám kickovať. Keď ale každé kolo kvôli kempom trvalo 2min, vtedy som to začal slayovať. A ak sa tak nestalo, tiež ma nemôžeš viniť, veď nemám oči všade.
UFOusek, neviem kto si, nezaujímaš ma a ani tvoje uštipačné poznámky, hough. Kotr to isté.

Tí, čo si ma zastali, ďakujem. Lock topic.

BAWSON
12-06-11, 15:19
ty pocmaranej idiote usoplenej... (sorry, ale na idioty proste nemam nervy, tak jsem to musel dat najevo) ty me muzes zacit urazet ale ja tebe ne? ty mi muzes napsat nsak a ja tebe nemuzu rikat cikna? si myslis, ze si necham srat na hlavu od takoveho idiota jako si ty? to, ze to napsies nejakemu.... kterej se te boji protoze si mysli, ze si PAN ADMIN, ze ja si to necham libit? se probud ignorante a dej si kick a ban na 30 minut a potom se semnou teprve muzes bavit. je strasne detinske, ze kdyz te zabije, tak musis proste napsat to svoje gayovske "nsak" a nebo "lama" a taky jako podobni idioti tve urovne "cheater!!!". a no a co, ze je nedoladeny? furt si tam psal jak ko..., ze za kemp je ban ale kdyz ty si byl furien a nechtel si byt antifurien, tak si klidne nechal posledniho furiena kempit. musel jsem te jeste upozornovat aby si to kickoval.... proste to neumis, smrdis, tahne ti z huby a jeste pises jak trotl. u me si proste skoncil a kdyz te na serveru vypicuju, tak se nediv. HOWHG.

hopik
12-06-11, 15:21
sylve by zkrátka adminem bejt NEměl.. s tim GreYem to dneska taky přehnal.. seberte mu ty práva ať se necítí bejt něčim lepší než ostatni a zase se trošku sklidní..

sILV3
12-06-11, 15:39
Bawson, už len to, ako sa vyjadruješ hovorí za všetko. Mimochodom, ako môže byť "nsak" urážka, keď hráme na NS serveri?:confused1: Podľa mňa nie je čo riešiť. Ohľadom toho furiena to napíšem trošku zrozumiteľnejšie a jednoduchšie, zrejme si ani to nepochopil: je mi absolútne jedno, či som F alebo A-F. Systém sa včera zmenil asi 3krát a prehadzovanie bolo niekoľko krát zmenené. Slayol som kemperov aj s gunmi, aj furienov.

A hráči sú presne nato, aby upozorňovali adminov. Ja nevidím všetko, snáď aspoň to ti došlo.

Hopik, ty si človek čo chodí na warcrafty a stále dostáva hlavy. Patríš medzi ľudí, čo mi vypisujú že som cheater. To hovorí za všetko.

Larodar56
12-06-11, 15:46
Silv3 je dobrej admin, jen to občas trochu přepískne. :/

edit: ale s tím kempením, jestli sám kempíš a vyhrožuješ jiným ať to nedělají jinak kick, tak sorry ale si blbeček

hopik
12-06-11, 15:58
lol? na warcraftu sem nebyl minimálně rok a půl, aim vůbec nehraju.. snad nikdy sem nikomu nenapsal že je to cheater, i když dával i nemožný..

BAWSON
12-06-11, 15:58
"nsak" me stejne urazi jako tebe prezdivka "cikna". hraju na steamu a ty mi povis, ze jsem "nsak"? a touhle vetou : "už len to, ako sa vyjadruješ hovorí za všetko" se jenom snazis zazdit pravdu, kterou jsem v minulem prispevku napsal. navic, vice lidi ti tu pise, ze si proste vice mene idiot, ale ty - jakozto "PAN ADMIN" to nechapes, protoze mas nos jako pinokio moc nahore. timto si ziskal cestne misto na mem seznamu trotlu a pasuji te na křováka roku. (vaz si toho! tohle se nepodari jen tak nekomu!) reseni? - nafackovat mu tak, ze mu ten nos zase klesne na normalni hodnotu a zase bude normalni.

hopik
12-06-11, 16:00
btw. bawe kdy plánuješ to zveřejnění tvýho seznamu trotlů? :D

sILV3
12-06-11, 22:17
Netrápiš ma a tvoje malé hovienka v piesku tiež nie. Adminujem dlho a nikdy som nemal väčší problém ani sťažnosti, iba tu na kotelne - najprv JuroB, teraz ďalší monsterexpert. A vôbec si o sebe nemyslím nič hrozné, adminom som už strááášne dlho a nefetujem virtuálny svet.


"už len to, ako sa vyjadruješ hovorí za všetko" se jenom snazis zazdit pravdu, kterou jsem v minulem prispevku napsal. navic, vice lidi ti tu pise, ze si proste vice mene idiot, ale ty - jakozto "PAN ADMIN" to nechapes, protoze mas nos jako pinokio moc nahore.

Robiť bublinu z 30minútového banu, ktorý si si zaslúžil? Môžeš byť rád, že to nedopadlo horšie a dúfať, že ešte nedopadne.
Prídeš mi presne ako človek, ktorý bude stále dookola tvrdiť svoju bezvýznamnú pravdu ktorá nič neznamená, až dokým sa z toho sám nezcvokne. Nič konkrétne sem ešte nikto nenapísal na moju osobu, len prikyvujú na topic (tipujem že väčšina čakala, že sa sem nevyjadrím - davová psychóza).

Som zvedavý, kedy sa to lokne:whistling:.

Smile
12-06-11, 22:29
No tak nebyl sem ve hře v danou chvíli, ale pročítal sem si záznam z chatu...Podle mě byl ten ban dost předčasný, ten kick byl celkem pochopitelnej, ale mohl si mu prvně třeba napsat ať se sklidní, ale místo toho si mlčel a nechal věci pěkně hromadit...Kdyby ti aspoň nadával, ale tohle bylo obyčejný škádlení...S takovou by musel dostat ban každej druhej...Vem si jen tady na fóru, ban by tu měla polovina lidí, kdyby se dával za tohle...

BAWSON
12-06-11, 22:30
hmm, poradi mi nekdo jak mu to mam vysvetlit? myslite, ze trotlovstina pomuze? ti my muzes nadafať ďo nsmákof, ale ja ťjebe nemožjem rikať "cikna"? začněž sy prfní ale ja ďostanu baň? uz to chapes? pochopil si? nebo ti to mam napsat jeste jinym jazykem? a nebo tvoje retardace ti brani v chapani? navic to, co mi je po tom, ze dlouho adminujes a nebyla na tebe zadna stiznost? taky jsem adminoval 2 roky a zadna stiznost na me nebyla a co jako? A mas pravdu, ja si budu trvrdit stale svoje, protoze vim, ze tys udelal chybu, kteoru si nedokazes priznat. kdybys mi nenapsal "nsmak" tak bys tady nedostaval latu. snazis se stale vykroutit a nebo se snazis o to, aby se to tu locklo, protoze uz to nejak nezvladas a nevis jak se dale obhajovat. jedne pojebany prispevek pises hodinu a i presto to stoji za jedno MAXI hovno.
a uz jsem si vzpomel co jsem chtel jeste napsat :D - ja jsem slusny hrac. nenadavam, neobvinuju vsechny, ze maj cheaty, snazim se hrat na nejake te urovni a hlavne hrat fer. ti, kdo semnou hrajou, tka vedi, ze to tak je, ale kdyz si nekdo zacne a nebo mele kokotiny na serveru, tak to je uz jina. ty se potom div, ze kdyz si zacnes tak ja do tebe reju.
10:47:58 <STEAM_0:0:14670660><188.123.104.162> *SPEC*sILV3 : to je retard
10:48:08 <STEAM_0:0:14670660><188.123.104.162> *DEAD*sILV3 : ty si riadny dement
10:57:05 <STEAM_0:0:14670660><188.123.104.162> *DEAD*sILV3 : co to ma kurva byt
10:59:40 <STEAM_0:0:14670660><188.123.104.162> *DEAD*sILV3 : ja to jebem (chudak, zas ho nekdo zabil :DDDDDDDDDDDDDd)
11:37:38 <STEAM_0:0:14670660><188.123.104.162> *DEAD*sILV3 : to je hnup
14:21:53 <STEAM_0:0:14670660><188.123.104.162> *SPEC*sILV3 : to je curo
11:12:23 <STEAM_0:0:14670660><188.123.104.162> *DEAD*sILV3 : DO PICE
12:24:30 <STEAM_0:0:14670660><188.123.104.162> *DEAD*sILV3 : ale co to ma kurva byt? (asi ho zase nekdo sundal :( chudak malej, rupne mu brzo cevka v palici.)
12:48:41 <STEAM_0:0:14670660><188.123.104.162> (ALL) sILV3 : za kemp budem kickovat ( tady je to jeho slavne kickovani za kemp na furien modu. by mel sam/a sebe kicknout.. idiot.)
13:42:18 <STEAM_0:0:14670660><188.123.104.162> *DEAD*sILV3 : toto je magor
13:52:38 <STEAM_0:0:14670660><188.123.104.162> *SPEC*sILV3 : kokot

sILV3
12-06-11, 22:55
Snažím sa o stop flame, lebo tebe z toho už dobre prepína na hlavu.
To smile: Predčasné? Ani náhodou, malo sa to decko spamätať, nie urážať administrátora serveru. To že adminujem znamená, že som správca serveru a nemá mi vypisovať somariny. Vie, že si to nemôže dovoliť a zato že je soplavé uplakané decko si snaží teraz dokázať, že je najväčší chudáčik. Zahodil by si na zem papier a policajt ti dá 5 eur pokutu. Ty mu zato vynadáš? No môžeš, ale dostaneš predvolanie a ešte vyššiu pokutu. Sme stále ľudia a keď sú raz pravidlá, treba ich dodržiavať. Zato, že niekomu sa to nepáči, sa teraz mám potrúdkať? To že som nemal žiadnu odozvu asi znamená, nech to nechá radšej nechá tak. Provokoval ďalej a trest si zaslúžil. Nejdem sa s ním na serveri handrkovať ďalších 10 minút. ČO BY SOM tým dokázal? S takýmto faganom? Nadával by na serveri ešte viac a dostal by ešte väčší ban. Bolo by na fórku o milión príspevkov viac, o to ja nestojím a preto žiadam NO FLAME! Možno to kotla baví čítať, možno baví vás sa sem vyjadrovať a nadávať jeden druhému, no ja nie som na to absolútne zvyknutý. Vec je vyriešená a má to byť už dávno zamknuté.

Už len podľa správania vidno, že BAWSON je magor a vypatlanec, čo sa nevie správať. Hviezda veľká je, no len na internete a hlavne na tomto fórku.
Potvrdzujem teda: áno, si chudáčik a hlavne chudák.

sILV3
12-06-11, 23:00
Gratulujem, našiel si všetky nadávky z celého týždňa, už len podľa časov vidno, že si to ťahal pomaly z pred mesiaca. Dá mi cenzúru a 30sek si počkám. Som si vedomý toho, že v hre občas nadám. Rovnako ako pri futbale keď ma kopnú, zrevem či je už načisto debil. Nechodím do kostola a nikomu konkrétne nenadávam. Či áno? Tvrdiť, že som nepovedal nikdy nadávku, to je už smiešne a na hlavu. Niekto ma zabil a napísal som: "to je hnup". Ako keď pozeráš film, naháňa ho príšera a ty povieš: "to je debil, prečo nešiel doprava".

BAWSON
12-06-11, 23:03
on to stale nepochopil :(((((( polepsil sis o jeden stupinek na seznamu trotlu (ziskal si ho za nechapavost a demenci, ktera se u tebe projevila). to prirovnani s policajtem - policajt nepude po meste a nerekne ti "hej ty spodino" a nebo podobnej paskvil. stale nechapes, ze ty sis zacal? nejsi ty nahodou nejakej madar nebo neco podobneho, ze tomu stale nerozumis? staci jen rict... dma to do googl prekladace a klidne ti to prelozim i do jineho jazyku, abys to uz chapal a mohl se omluvit :). "Hviezda veľká je, no len na internete a hlavne na tomto fórku." rekl jsem to Sedlymu, reknu to i tobe... staci prijet do Ostravy a uvidi se kdo je HvJezda nebo cos to za brecku napsal. no jooo, ty si pan "SPRÁVCA!!" ty muzes proste vsechno!!! muzes vsem nadavat, ale tobe nemuze nikdo nic.

k tomu fotbalu - nedostal si kopackou nahodou do hlavy, ze si takovej vadnej a pocmaranej? vypada to tak... :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

jo a tebe prijde normalni urazet hrace, kteri te zabijou? me ne... takhle by se admin rozhodne chovat nemel, nevim kdo nebo co te dostalo na kotelnu, ale mel bys zase tzv. "odfajcit" nekam do tramtarie. by me zajimalo, co by jsi delal, kdybys me zabil a ja bych napsal do chatu "to je kokot".

sILV3
12-06-11, 23:14
Tebe príde normálne, keď nadáva hráč? Mne nie a preto každému hráčovi čo napíše nadávku treba dať ban.

To je rovnaká hlúposť, ako si napísal ty mne. Každý jeden hráč, ktorý nechodí do kostola 7/7, tak napísal minimálne "lama". To proste patrí k emóciám a administrátori sú ľudia rovnako. Ani raz som sa nedostal do potýčky s hráčom len kvôli tomu, že som napísal "to je hnup" a ver mi, že keby som prezrel všetkých adminov a aj teba, nájdem MINIMÁLNE 10 urážok, alebo nadávok. Robíš už z komára somára a mňa to maximálne unavuje. Nemá to zmysel lebo ty si chybu nepriznáš, urážať ma budeš ďalej a nepochopíš, že admin sa musí starať o server, aby sa udržal poriadok. Totižto keď sa admin rozhodne, tak polovica ho miluje a polovica nenávidí. Prečo? Lebo nie všetci majú rovnaký názor a jeden hovoril áno, druhý nie. Nikdy sa ľudia (a už tobôž nie na kotelni alebo celkovo v hrách) nezhodnú jednohlasne. Hry sú súťaže a súťaživosť je dravá, emócie a subjektíve pocity budú prevažovať.
Keby si napísal "to je kokot", dostal by si cenzúru a bolo by mi to jedno. Keby si ju úmyselne obchádzal pravidelne, upozornil by som ťa.

*Hviezda je spisovné slovo v slovenčine.

BAWSON
12-06-11, 23:19
posledni pulka postu me totalne nezjima, mohl sis ji odpustit. a tebe prijde normalni, ze admin nadava hracum? me ne... si dej sam sobe za to ban. banujes neco, co sam delas... je to normalni? "Mne nie a preto každému hráčovi čo napíše nadávku treba dať ban." tak muzes zacit u sebe. nebo PAN ADMIN je na tom jinak? on muzes vsechny urazet ale ostatni jeho ne? jeste abych te nenastval s tou druhou pulkou postu, kterej si psal zbytecne, tak admin jsem byl, vim jake to je... byl jsem dokonce admin na vice portalech - na znamejsich a nebo i na tech mene znamich.

k te cenzure - ja dostal nejake upozorneni? pokud vim, tak jsem dostal ihned kick za... co? za to, ze ti rikam "cikna" ? ty mi muzes rikat "nsak" ale ja tobe nemuzu rikat "cikna"?

sILV3
12-06-11, 23:26
To si ale trošku pletieš. Nebanujem za to, že niekto nadá. Banujem za priame urážanie. Ty si veci prekladáš úplne inak, ako sú napísané podľa toho, ako ti pasujú. Tá prvá veta je irónia ako bič, mal by si si prečítať aj to čo ťa úplne nezaujíma, lebo to je to najpodstatnejšie. Keď budeš starší (alebo trošku múdrejší) pochopíš, čo som ti chcel vlastne vysvetliť.

O.K., HOUWGH, nemá to zmysel, už sem nepíšem. Tebe sa proste nedá racionálne nič vysvetliť. By ma strašne zaujímalo, kde si bol admin.

BAWSON
12-06-11, 23:37
jako ironicka veta mi to nepripada. nevim jestli je to tim, ze jsem Cech a neumim tak excelentne slovensky a nebo jsem jen tak blbej, ze uz ani to nepoznam a nebo mjsem unavenej - nevim... ty portaly ti teda vyjmenuju. (predem chci upozornit, ze nechci delat reklamu) - 4game. cz (adminoval jsem tam neco kolem 2 roky, jeste dneska jsem tam adminoval, ale podal jsem zadost o odebrani prav.) cs-live.cz (tam jsem adminoval asi pul roku. byl jsem tam nejakou chvilu i jako HeadAdmin.) forgate.eu (uz neexistuje, byl jsem tam radovej admin asi pul roku) g-round.eu (byl jsem neco jako spravce serveru asi neco kolem 2 mesicu. portal po te zaniknul) potom jsem mel par nabidek jako napriklad z firecat.sk a nebo z dalsich par portalu, ktere jsem odmitnul.

Kotel
12-06-11, 23:39
Rad bych presne vedel, za kterou vetu dostal ban. Byl jsem v tu dobu na serveru a ani jsem nevnimal, co psal. Pripadne co konkretne ti vadilo.

sILV3
12-06-11, 23:47
Niečo v zmysle, že Rytmus napísal pesničku o mne: Jebe jebe jebe. Kvôli tomuto robí chalan celý rozruch:

13:34:07 <STEAM_0:0:14670660><188.123.104.162> *DEAD*sILV3 : nsak
13:34:20 <STEAM_0:0:24811569><94.242.94.118> *DEAD*BAWSON - Hardstyle Session : po kom ty hovoris nsak, ti skYl
13:37:03 <STEAM_0:0:24811569><94.242.94.118> BAWSON - Hardstyle Session : ide cikna po masle a spadne, yes
13:46:55 <STEAM_0:0:24811569><94.242.94.118> BAWSON - Hardstyle Session : tam mas cikno
13:52:33 <STEAM_0:0:24811569><94.242.94.118> BAWSON - Hardstyle Session : silvie?
13:52:37 <STEAM_0:0:24811569><94.242.94.118> BAWSON - Hardstyle Session : preco si cikna?
po tomhle me cikna (silvie) kickla. prisel jsem zase na server a napsal:
13:53:22 <STEAM_0:0:24811569><94.242.94.118> BAWSON - Hardstyle Session : uz vim o kom zpival tu novou pisnicku rytmus :]
13:54:15 <STEAM_0:0:24811569><94.242.94.118> *DEAD*BAWSON - Hardstyle Session : a ted vsichni! jebe jebe jebe
13:54:42 <STEAM_0:0:24811569><94.242.94.118> BAWSON - Hardstyle Session : a jebe jebe jebe

Kotel
13-06-11, 00:04
Tim kickem jsi ho vyprovokoval a navic sis zacal. Pokud ho znas, tak jsi mel vedet, ze to pujde resit na forum. Chce to vic trpelivosti. Hraci se banuji za vazne poruseni pravidel a tohle byl soukromy spor. To cos tu napsal neni dobra vizitka.
Hlavne me nebavi resit prkotiny, u kterych stravim vzdy nejvic casu.

sILV3
13-06-11, 00:10
Si snáď robíš srandu. Neviem kto to ani je, a vyprovokoval? Ani to nebolo mierené konkrétne na neho, zrejme bol čupnutý a prišlo mi to proste nonstimácke. On potom stále točil jednu rozprávku a dostal kick. To naozaj len mne príde, že celé toto je smiešne a nahlavu padnuté? Píšem ako to je a na žiadnej vizitke si nezakladám, jemu len vadí že ho niekto proste kickol a to je pod jeho úroveň. Vyzerá že komentáre, čo som písal ostali navnivoč. Vyjadrovať sa sem už nemá zmysel a budem tak robiť naozaj len vtedy, keď to bude nevyhnutné. Pre mňa posledná kvapka, takýto koniec.
Keby si lockoval témy vtedy, keď to je vhodné, ušetril by si si čas aj námahu. Dopo.

BAWSON
13-06-11, 00:16
tak ty to stale nechapes jo? cetl sis vubec ty moje posty nekdy? kdyby sis ty nezacal, tak tu zde nejsme. tou vizitkou kotel myslel to, ze nadavat hracum za to, ze te zabijou neni zrovna dobre. admin ma jit prikladem... coz ty nedelas.
a kdyby kotel lockoval tema, tak by se treba nedozvedel jak to skutecne bylo a ja bych byl ten spatnej. jde videt, ze te spravedlnost nezajima a chtel bys jen vsechno lockovat a vsechny urazet beztrestne.

dEEEEEEEEEEL
13-06-11, 07:15
Ty si to moc bereš . Nevedel že si ho zabil ty a automaticky iba napísal "nsak" . Čo ti to prosím ťa vadí ? Však nsak nie si :-D
A potom si už len ty otravoval že je nejaká cikna či čo to :D Tak ťa kickol a stále si pokračoval dalej tak dal ban ...
Smile (alebo kto to písal ) .Mal ho upozorniť ? Mne príde ten kick ako upozornenie.
Ano viem je to iba moj názor ... názor 0
bye

Kotel
13-06-11, 07:22
Mel pockat, az toho BAWSON napise vic, pak by to nikdo neresil. Takhle je to sporne.