PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o unban - Paradoxx



nicksveee
03-11-12, 17:13
Ahoj dostal jsme ban za nic proste hraju a admin
napíše že mám wh jestli admin tvrdí že mám wh chci k
tomu důkaz.Nejdou my všechny servery ale dostal jsme to na war3ultimate.
Moje konsole:
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 43363)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): nicksveee
[AMXBANS] Tvuj nick: nicksveee
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1337725150
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1337725150
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 88.101.123.78
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.101.123.78
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: ParadoXX
[AMXBANS] Server: Kotelna - War3 Ultimate | csko.cz (de_huntic)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ==================================

Čekám na paradoxe týden možná víc chci už to demo...........

kashpi
03-11-12, 17:21
teď tu někde paradox běhal, snad si tě všimne :)

nicksveee
03-11-12, 17:31
dal sjem už 2zadost o unban

kashpi
03-11-12, 17:41
jn, pamatuji si tě

napíšu mu

nicksveee
03-11-12, 17:43
kam...??? já se tu v tom neviznám můžeš mu napsat ty prosim.dík :D

kashpi
03-11-12, 17:53
však sem napsal, že mu napíšu, už sem mu napsal :)

nicksveee
03-11-12, 17:56
ok dík.....

Doufám že na toto odpoví lebo ma klepne.....

Zahraju si někdy...

kashpi
04-11-12, 08:57
toto je tvoje první žádost
http://csko.cz/forum/showthread.php?11222-%C5%BD%C3%A1d%C3%A1m-o-unban
je z 27.10

toto je tvůj ban
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=43363
je z 22.10

nevím proč si nepodal žádost hned, ale až po 5 dnech. HLTV ze serveru už nejsou. Takže sis měl podat žádost dřív (tím myslím i tu první)

nicksveee
04-11-12, 09:10
Já neměl čas já chodím do školy přijdu večer domu okloé 9hodiny ....... Takže nebudu mít unban? len tak mi date perma...????

kashpi
04-11-12, 09:13
jen tak? :D
ParadoxX nedává bany jen tak, neviděl jsem, že by dal neprávem ban a už vůbec ne za WH

jinak 22.10 bylo pondělí, takže v týdnu máš čas na hry :)
měl sis požádat hned jak tě to vykoplo ze serveru

Udělen 22-10-2012 - 17:59
takže si asi nešel spát :)

nicksveee
04-11-12, 09:52
čas mám sobota,neděle,pondělí a možná když jsou prázdiny dakedy.Chci vydět demo jak mam wh

kashpi
04-11-12, 09:57
tak proč sis tu žádost nepodal už v pondělí, ban jsi dostal přímo na serveru, takže si to viděl. Demo už po takové době není. HLTV se maže cca po 24hodinách

apach29
04-11-12, 10:11
tak proč sis tu žádost nepodal už v pondělí, ban jsi dostal přímo na serveru, takže si to viděl. Demo už po takové době není. HLTV se maže cca po 24hodinách

Admin musi nahravat demo pokazde, mate to napsany v povinnostech pro adminy v admin sekci, nemuzete se spolehat na HLTV. Kolikrat se mi stalo, ze se HLTV neulozilo, nebo Kotel neco delal a HLTV se neukladaly na zadnym serveru.
Tim nechci ParadoXXe nijak podelat, vime vsichni ze se temer nikdy neplete, ale i pro nej plati to, co pro vsechny adminy.

kashpi
04-11-12, 11:10
já vím ,ale mě jde o to, proč nepodal žádost hned, nemuselo se to takhle řešit a demo by dostal hned. Když ji podal po skoro po týdnu, tak už něco smrdí na tom...

apach29
04-11-12, 11:40
Smrdi to, ale co uz. Demo neni, takze .........

djkofi
04-11-12, 12:55
a kdo rekl, ze demo neni? zatim ho PARA nedodal ne? ale to neznamena, ze ho nema :)

kashpi
04-11-12, 13:02
demo nemá, protože dodává hltv, který se už smazalo
pokud by byl nevinnej tak podá žádost snad hned ne?

apach29
04-11-12, 14:53
Nezada po mesici nebo po pul roce. Ten skoro tejden se vleze do tolerance. Navic demo by jste meli archivovat aspon mesic. Jestli haxoval, bude haxovat zase a jednou na nej stejne dojde. Ted ale bez dukazu nemuzete udelat nic jinyho nez unbaM.

kashpi
04-11-12, 15:24
Kotel naposled psal, že týden na demo stačí, že dýl to nemá cenu :D

djkofi
15-11-12, 16:35
Admin musi nahravat demo pokazde, mate to napsany v povinnostech pro adminy v admin sekci, nemuzete se spolehat na HLTV. Kolikrat se mi stalo, ze se HLTV neulozilo, nebo Kotel neco delal a HLTV se neukladaly na zadnym serveru.
Tim nechci ParadoXXe nijak podelat, vime vsichni ze se temer nikdy neplete, ale i pro nej plati to, co pro vsechny adminy.

demo nahravam vzdy, ale nevim, proc bych ho mel kvuli nekomu, kdo si po mesici vzpomene archivovat a zrat si misto na HDD...? :) vis kolik dem natocim za mesic? prubezne to mazu, navic slo by to resit tak, ze bych kazdy nahrany demo upoval na net, ale to fakt s mym O2 ADSL a jejich uzasnym uploadem 45 -55kbps fakt neni v mym casovym zaberu, to by mi komp bezel 24 hodin denne jen na uploadu...

takze z techto duvodu, nejsem pro UNBAN..ban si mel hosek resit hned, popripade v rozumnym casovym intervalu..at se vyjadri ostatni, za me NE

apach29
15-11-12, 16:44
Ja to nemyslel tak, ze si ho mate nechavat pul roku v PC. Bylo to napsano hlavne proto, aby jste se na HLTV nespolehali a nenahravali vubec.
Podle me je mesic dostatecny prostor k zadosti o unban. Pokud se nikdo neozve, mazat. Ale to je jen muj navrh, zalezi na vas a na Kotlovi, jak si to zorganizujete.

Zoid
15-11-12, 18:50
Souhlasím s apachem, demo by se mělo nahrávat vždy...

Jsem pro UB, když bych někde dostal ban (ať už právem nebo ne) a nikdo nebyl schopný mi to dokázat asi bych ten portál zařadil do skupiny "GS a další odpad"..

R3S
15-11-12, 22:11
za prvéby se to vůbec nemělo řešit tady.
za druhé Paradox snad není malý dítě a obhájí si svůj ban.
BTW: na HLTV se spolehnou nejde, navíc jak se snad stokrát řešilo třeba při aimbotu to není pádnej důkaz
E: jestli si podá žádost za den nebo dva nebo za deset není rozhodující , nechápu co vám na tom nevoní . pokud demo není jsem pro Unban!

djkofi
16-11-12, 11:44
jen tak mezi námi, věřit člověku, co ma BAN na soe.cz za AB?

http://forum.soe.cz/viewtopic.php?id=2473

BiA Fz
16-11-12, 11:53
Kdyz uz ban z hltv; tak mit to demo stahnuty k sobe pac to online se rychle maze. Jestli ho Para nestahnul a tudiz uz zadny dukaz neni, zadost o ub byla podana vcas takze musi prijit ub {pokud teda para nema to hltv stahnuty a nereuploaduje ho]. I kdyby to bylo za speedhack se neda nic delat bez dema; ale uz by se to mohlo nejak vyresit za tech x dni.

baf
16-11-12, 12:58
Kotel psal ze staci tyden ja si je necham dva a pak mazu.