PDA

Zobrazit normální verzi : Oldschool - admin si robí co chce



marsa
04-11-12, 11:19
Zdravím,
dnes mě, stejně jako mnoho rozhorčil admin na serveru oldschool, který si mění mapy podle sebe. Myslím že to byl Dari, ale nejsem si jistý, zjistěte si z výpisu serveru. Nicméně mi přijde velmi trapné, když si většina odhlasuje mapu cs_office a admin na konci nenápadně mapu přehodí na de_prodigy, takže všichni pak koukají jaktože je to a ne tamto. Myslím, že portál takovýchto rozměrů si nemůže dovolit takovéto kiksy, které hraničí s demencí.
To je ode mě vše, doufám, že se to bude nějak řešit a neže se najdou nějaké výmluvy.
Marša

RaM0n3s_StR!k3
04-11-12, 19:48
Nechápem čo sa ti na tom nepáči.Office sa hráva v kuse a je dobré raz začas zmeniť aj nejakú inú mapu.Navyše prodigy je oldschoolová mapa a na serveri ju skoro nikto nepozná.Daktorí hráči si zmenu mapy cenia a daktorí nie,ale mapy ako napr. cs_office,cs_assault_lol,cs_italy,cs_estate,de_wes twood už niektorým hráčom lezú na mozog a preto niektorý admini niekedy zmenia mapu.

Facened
04-11-12, 20:20
Nechápem čo sa ti na tom nepáči.Office sa hráva v kuse a je dobré raz začas zmeniť aj nejakú inú mapu.Navyše prodigy je oldschoolová mapa a na serveri ju skoro nikto nepozná.Daktorí hráči si zmenu mapy cenia a daktorí nie,ale mapy ako napr. cs_office,cs_assault_lol,cs_italy,cs_estate,de_wes twood už niektorým hráčom lezú na mozog a preto niektorý admini niekedy zmenia mapu.

Nato sluzi hlasovanie

Mars
04-11-12, 20:26
Mu jde aj o to ze si chce zahrat tu danou mapu.Me se to tky stalo nedavno na base builderu zm ted nevim co to bylo za admina no, ale me to moc nevadilo.Marsa být tebou bych to nechal plavat neni to tak velky prohresek...

Acid
04-11-12, 20:39
Taky jsem to dělal, když jsem byl admin na jednom určitém serveru...Ale vždycky jsem položil anketu

Mazlik
04-11-12, 21:25
Shodou okolností jsem byl taky na tom serveru a moc se mi to nelíbí že admin změní na de_prodigy moc tu mapu nemusím cs_office se ještě dá :)

kashpi
05-11-12, 15:29
ok, takže navrhnu Kotlovi ať se dá možnost votovat mapu jendou za 20 map, ano? Teď je to jednou za 5 map a tím pádem se točí pořád dokola

cs_assault_lol
cs_italy
cs_estate
cs_militia
cs_office
de_greece
de_dust
de_westwood


A co zbytek skvělích map:

de_abou
de_atlantis
de_aztec
de_aztec2
de_blue_b5
de_bob
de_bright
de_burscheid
de_cbble
de_celtic
de_crossfire_sector
de_forge
de_chateau
de_clear
de_clan3_heat
de_cpl_fire
de_cpl_mill
de_cpl_strike
de_damaged
de_heat
de_iced2k
de_mog
de_piranesi
de_prodigy
de_scud
de_storm
de_survivor
de_torn
de_vertigo
de_village
de_vegas
cs_backalley
de_mirage

kashpi
05-11-12, 15:33
Jinak aby OldSchool plnil svůj název, tak bych nechal jen a pouze tyto mapy
cs_italy
cs_estate
cs_militia
cs_office
de_dust
de_cbble
de_chateau
de_piranesi
de_prodigy
de_scud
de_storm
de_survivor
de_torn
de_vertigo

a ještě bych přidal
as_oilrig

RaM0n3s_StR!k3
05-11-12, 15:54
Ja by som tam ešte pridal cs_arabstreets a cs_alpin.

DaRi.
05-11-12, 17:13
Ano, já jsem to změnil.. Už to není oldschool, protože se jebou pořád dokola mapy u kterých je over u jednoho z týmu aby si nasbírali body.. Podle mě zrušit rank a odstranit mapy u kterých je ten over přehnaný... 100% smazat greece, protože Ts se dostanou na plant dřív než CTs! Jaký debil tu mapu mohl vytvořit?

btw: Na 80% dávám vote...

sunkovyzavin
05-11-12, 18:29
Kashpi dobry vyber map len ta militia by sa mohla vypustit.
Tam stacia 2 awp skilleri u Ts a CTcka drzia v overe az do zmeny mapy.
Par custom map by ste mohli nechat.

zavo
05-11-12, 18:42
To ze Dari zmenil mapku na Prodigy je super, hraci musia spoznat aj ine mapky nie stale Italy, Aztec, Militia, Office, ......
Mna uz nebavi stale chodit na nejake mapky co sa opakuju stale dookola, preto som prestal hravat aktivne CS. Toto, ze Dari zmenil mapku mi vobec neprekaza, no minule som kempil s AWP na dust2 mapke, konkretne na B plante, a cakal som pekne na Tcka. Zabil som nejakych 3och no potom ked som isiel dat 4teho admin ma slapol a ma zabili koli sprostemu slapu.
Moja otazka je preco som dostal ten slap? CT maju kempit na plantoch, ja som to robil a aj tak ma nejaky admin slapol.

zavo
05-11-12, 18:45
Kashpi dobry vyber map len ta militia by sa mohla vypustit.
Tam stacia 2 awp skilleri u Ts a CTcka drzia v overe az do zmeny mapy.
Par custom map by ste mohli nechat.
to je blbost CTcka si kupia AWP tiez a je to pohoda, takmer ziadna vyhoda tu neni, akurat Tcka strielaju zo strechy.
ja by som skor tak pridal mapku Rats fabi(meno si poriadne nepametam), tato mapka sa hravala este minuly rok na oldschoole a neviem preco, ale odstranili ste ju, bola velmi oblubena a ponukala vela moznosti pre dobru hru ako aj pre T tak aj pre CT.

snowrider
05-11-12, 18:52
to je blbost CTcka si kupia AWP tiez a je to pohoda, takmer ziadna vyhoda tu neni, akurat Tcka strielaju zo strechy.
ja by som skor tak pridal mapku Rats fabi(meno si poriadne nepametam), tato mapka sa hravala este minuly rok na oldschoole a neviem preco, ale odstranili ste ju, bola velmi oblubena a ponukala vela moznosti pre dobru hru ako aj pre T tak aj pre CT.
Myslím že to bolo kvôli tomu, že keď sa prekročil limit hráčov, vždy to zabilo aspoň 2 Ts na spawne.

kashpi
06-11-12, 01:37
Spis spousta hracu tvrdila ze to neni oldschool mapa. Coz takovych tam je plno

:moqq
14-11-12, 12:34
Jinak aby OldSchool plnil svůj název, tak bych nechal jen a pouze tyto mapy


Ano, ale v takovem pripade bychom potrebovali jeste jeden, vice experimentalni server (jehoz funkci z hlediska map defakto oldschool plni). Myslim, ze ackoli soucasny maplist nema s nazvem oldschool vpodstate nic spolecneho, tak je spousta lidi s vyberem map spokojena.
Ano, taky bych se citil vic oldschool, kdyby se hraly mapy, ktery vim, ze se hraly (btw estate je remake starsiho mansionu, ale ten by v takovym poctu hracu davat poradne snad ani nesel), ALE soucasny stav mi prijde prijatelnejsi, nez kvuli slovickareni vyradit spoustu 'alternativnich' map.

- Naprosto vsak souhlasim s prodlouzenim nominace map na 10+ (v maplistu je tusim 42 map). Tohle je podle me nejdulezitejsi.
- Soucasne navrhuji odstranit assault_lol, jelikoz je i na mega1 a mega2 a parkrat jsem ho videl i na vsech trech serverech soucasne (!).
- Taktez bych z odstranil militii, jelikoz tahle mapa je tak overacka, ze by se dala hrat 2v15. CT po ctvrtym kole pisou rtv.
- Chapu DaRiho frustraci greece, ale bohuzel nesouhlasim a jsem presvedcen, ze se da hrat i za CT, ackoli T jsou opravdu na BP drive a je volena pravdepodobne jen temi, kteri po loadu okamzite mackaji join T (stejne jako v pripade militie). Hratelnost a variabilita teto mapy podle me vsak prevysuje jeji nedostatky (naprosto automatova mapa - nema smysl kupovat awm, to se jinde nevidi!). Z dalsich duvodu uvedu fakt, ze to zrejme je nejhranejsi mapa oldschoolu (na stats ma nejvyssi pocet zahranych fragu) a rek bych, ze se nehraje na mnoha konkurencnich serverech (tj. plus pro kotelnu).
- Italy je na tom podobne, jako militia a assault (ale v mensim meritku), navic se taky hraje na mega1 a mega2, takze opet otazka, zda-li je tu (nebo tam) potreba.
- Atlantis. Nemyslim si, ze je to mapa na normalni hrani. Neni vubec 'sportovne' zalozena. Nejradsi bych vyradil.



Podle mě zrušit rank a odstranit mapy u kterých je ten over přehnaný... Kazdej spravnej ranker vi, ze nejvic bodu ma prece za splneni objektivu, takze to naopak povazuju za prospesnou motivaci :)

kashpi
14-11-12, 12:52
nemám slov...
musím jedině souhlasit :)
pěkně si to shrnul :)

sunkovyzavin
09-12-12, 13:17
co to jako je, zvoli sa prodigy admin to asi nevie zahrat tak da nove votovanie?
konkretne 24 nO. STEAM_0:0:1732628 78.102.237.38 CZ

GMplEmKo
05-02-13, 10:57
Hele tak jako většina lidi prodigy neumi napřiklad já ji vůbec neovladam a tak když chce nebo si někdo napiše at změni mapu tak mu vyhovi...nevim co mate za problem....
Jo a nechtěli by ste dat mapu huntic ta je docela dobra a da se na ni rychle udělat rank jelikož je mála tak je Luxusní :) diky všem že sem se mohl vyjadřit..

Charon35
05-02-13, 11:07
Hele tak jako většina lidi prodigy neumi napřiklad já ji vůbec neovladam a tak když chce nebo si někdo napiše at změni mapu tak mu vyhovi...nevim co mate za problem....
Jo a nechtěli by ste dat mapu huntic ta je docela dobra a da se na ni rychle udělat rank jelikož je mála tak je Luxusní :) diky všem že sem se mohl vyjadřit..
Náhodou by si sa naučil niečo viac ako fulloutit na jednej chodbe? Len si pekne zahraj niečo normálne ty ranker :D

Ohľadom tých máp. Možno by Kotel mohol spraviť 2 servery. 1 s fakt oldschool mapami navrhnutými Kashpim a druhý s ostatnými mapami čo sú tam. Nech si hrajú asssault do zblbnutia, ja by som si radšej išiel zahrať na druhý server prodigy. Preto často nechodím na oldschool, kvôli tým assault mapám round n´ round.

BTW k sťažnosti: Vidíš, problém je skôr v mapách. Ťažko hodnotiť, keď tam nikto z nás nebol.

Alw4d
05-02-13, 11:23
O mapy nejde jen hráči a občas já tam nominuju nějakou mapu. Ty co tam jsou a opakují se, tak hráči neví, že tam jsou starší mapy a možná i lepší