PDA

Zobrazit normální verzi : práva aim srvr + w3ft



Slunicko
04-11-12, 16:50
Ahojte, rozhodl jsem se že si podám druhou žádost o práva i když mi Charon řekl že mou minulou žádost unlockne nechtěl jsem tak učinit z důvodu kdyby někdo změnil svůj názor doufám v to hlavně u Paradoxxe čehož se asi nedočkám ale i tak to skusím.
Něco o mně:
Je mi 16 let prakticky už 17.Bydlím v Chodově u K.V.
Od ňějakých 13ti-12ti let závodně boxuju.
Counter strike mám koupený od minulého roka nepamatuji si přesně kdy.
Haxxing hlásim tu na foru jsem nahlásil myslím 7 cheaterů z toho jseden byl naprostý fail že kashpi :D,jinak dohromady jsem nahlásil asi něco málo přes 30 haxoru z toho jsem se jedinkrát spletl a to právě u zapnutého kashpiho.
S amx zkušenosti mám nevím jestli se něco změnilo adminem jsem byl asi 3-4 roky z5 na již zaniklém portálu The.hys.
Nyní studuji na stř. škole průmyslové v Lokti se zaměřením na IT přesněji na obor aplikace os. počítačů (ajťák) jsem ve druhém ročníku.
Zde na kotelně hraji již pomalu třetím rokem cs 1.6 jako takové už asi 5 let.
Myslel jsem že o práva již žádat nebudu nic méně rozhodl jsem se tak učinit protože mám hodně volného a nevyužitého času takže tento čas bych chtěl nabídnout právě tomuto serveru.
jinak tu na kotelně mám 2 již vypršelé bany už jsem je vysvětloval v minulé žádosti nebyli nějak závažné myslím že to bylo kopírace nicku to jsem hrál ještě paintball a otravování voice to jsem byl nasranej na luccu kvůli banu rehyho ale to už si myslím je hodně dávná minulost a od té doby nemám žádný prohřešek.
Práva bych chtěl na aim severy a w3ft popřípadě jak jste psali u nutise vzal bych klidně i w3u.
Dále máme klan s nutisem který už nehrál měsíc a nevím co s ním je..hlavně proto žádám o práva když on zřejmě přestal.

Steam ID:STEAM_0:1:47253533
nick ve hře: HAXXING IS SLUNCE S LIFESTYLE,a nicky na kterých jsem hrál dříve víte.
To bude asi všechno kdyby se na něco dál potřeboval někdo zeptat jsem vám k dispozici a určitě se ptejte.
skype:pechYsko

Děkuji všem co se dostali až do této fáze článku a tím pádem děkuji za přečtení.

Slunce

Jeste bych chtel dodat a nyni uz z mobilu takze se omlouvam za diakritiku.Doma jiz mam vse v poradku pc mam novy tkze facha ok nejspis dostanu jeste notas tkze snad to nedopadne jako ma minula zadost kvuli stupidnimu pc.A mozna me nekdo poznate z mych lp z mc takze i tim doufam jsem vas presvedcil a dokazal ze neco v te hlave mam protoze mluvit napr. 20 minut v kuse sam pro sebe je docel zahul.

http://csko.cz/forum/showthread.php?7497-War3FT-Slunce-pr%E1va zde je ma 1. Zadost kdyby mel nekdo zajem se kouknout nemusi hledat.

Milk
04-11-12, 16:53
Slunko je aktivní, skill určitě má a na gatherech je v pohodě. Já jsem PRO, aby dostal práva. :)

DarkAspecT
04-11-12, 16:54
Znám ho za mě obrovské PRO takže jestli nedostane on práva tak už nikdo.

*srsen*
04-11-12, 16:54
Posilka už skončila? No konečně... btw Pro

Slunicko
04-11-12, 16:55
Posilka už skončila? No konečně... btw Pro
posilka neskončila posiluju 3-4x týdně ale chodím až večer tkže ok.

Jinak všem díky jste náký rychlý :D

*srsen*
04-11-12, 16:56
Ty lepší žádosti ať tu nečekaj dlouho,ty špatné, ať si počkaj :)

Slunicko
05-11-12, 07:57
Diky ale nejsem moc presvedcen ze patrim k tem lepsim a podle me by to melo byt u vsech zadosti stejne proste zadne vyjimky jinak jeste jednou diky vsem

kashpi
05-11-12, 10:51
problém s ním nemám, na gatherech je v pohodě...
myslím, že jsem byl i minule PRO a nic se nemění.

Plus máš u mě plus, za to že tak hezky uznáš svoji chybu nesnažíš se ji zatloukat :)
Je fajn, že si tenkrát neřešil a nehledal kdo to je a když sem ti přišel podezřelej tak natočil a nahlásil. Spousta lidí si říká "on je admin, on necheatuje" a setkávám se s tím pořád, ale v minulosti tu byli admini co cheatovali, takže jen tak dál.
Důvěřuj, ale prověřuj :)

Slunicko
05-11-12, 12:57
Diky ti moc nemam co na tom zatloukat proste jsem to posral ale byla to moje jedina chyba z tolika cheateru tkze si myslim ze je to odpustitelne diky moc.

Giussepe
05-11-12, 17:09
já jsem PRO. znám ho z war3ftu, na AIM nevim jak často chodí(včera jsem ho tam teda potkal). Klidnej chlapík, férovej.

Slunicko
05-11-12, 17:28
Dekuji destiny vazim si toho na aimu jsem kazdy den jen jak mam novy nick tak tam zrovna moc nahrano nemam ale na minulych nickach mam hoodne a popravde v realu jsem nervak obrovskej ale tady se snazim vychazet ze vsema za dobre (kdyz nemam spatny den nebo to neni naky no brain) a jak jsem psal u tebe jsem taky doufal ze nazor zmenis tkze jeste jednou diky

Kunder
05-11-12, 18:03
Jedna z NEJlepších žádostí co jsem viděl :)
(píšu vážně)

Slunicko
05-11-12, 18:17
Hm diky..mas pro me i nejaky verdikt nebo jenom divny reci? :)
jinak divny protoze z tveho prispevku jsem nepochopil zda-li to byla ironie a jestli to NE ve slove nejlepsi bylo jako verdikt.

oij caramba
05-11-12, 19:22
Já sem pro Slunka určitě, tedka sem nebyl moc aktivní, jelikož sem měl zdravotní problémy, ale tedka opět začínám hrát, a co si pamatuji z dřívějška tak když byl nějaký problém bo nějakej nepořádek na serveru tak mě vždy kontaktoval abych to přišel vyřešit, jsem pro tohoto člověka v admin teamu :)

Slunicko
05-11-12, 20:45
Díky carambo :) a už se uzdrav ať můžeš znova rozkouskovávat server :)
kundere tky teda diky a mas nejaky verdikt nebo jen tohle :)?

Kunder
05-11-12, 22:43
Jak už jsem zmínil, žádost pěkná.
Znám tě dlouho,schopný pochopit :), v poho hráč, pomohl hodněkrát i skilla je.
Každá pomocná ruka se hodí a ta tvá je mocná.
PRO

Slunicko
06-11-12, 12:01
Tobě taky děkuju nevím v čem je má ruka mocná ale dík :D skill se tky trošičku vytratil co jsem začal hrát minecraft ale už se do toho zase dostávám..jinak co se týče toho w3u jestli by jste přijali valdeze tk bych tam nehrál kdyby ne jsem ochoten dostat se tomu modu na kloub hrál jsem tam všeho všudy 2x ale určitě bych se to za nákou chvíli naučil :)

d3r0v4c
06-11-12, 18:25
Určitě PRO :)

Piner
06-11-12, 20:21
Tak jinak.

Já jsem Proti tomu aby si nedostal práva.
To znamená, že ti dávám PRO PRO PRO PRO !!!! a PRO ! :D

E: Já si na to časem zvyknu, že budu dostávat palce dolů, přežili to jiní, přežiju to i já.

Slunicko
06-11-12, 21:09
Diky derovaci a pinere, nepalcujte ho dolu bylo to roztomily :D :D,jinak divim se ze se me tu zatim nikdo nesnazil nak "sundat" vytrollit a podobne a jestli bych vas mohl pozadat kdyz mi napisete pro nebo proti napiste i proc jste tak ucinili rad bych vedel cim jsem vas primnel dat napr. Pro a nebo cim jsem vas pohorsil pri negativnim verdiktu dekuji :)

514Pro
07-11-12, 10:33
Parkrat jsem byl drive rozporuplny z tvych prispevku na foru a ve hre, ale treba to jde s vekem a zlepsi(lo) se to. V tom pripade se priklanim k tomu to s tebou zkusit, tudiz jsem PRO

Slunicko
07-11-12, 15:16
Fuu ted nvm co mam rict tohle me potesilo asi ze vsech prispevku nejvic ty od zacatku co jsem hral w3ft jsi byl a stale jsi mojim vzorem spolu s paradoxxem vzdy jsem si rikal ze jednou snad budu hrat jako ty u paradoxxe se to zmenilo kvuli jeho chovani ke mne takze moc ti dekuju fakt si toho vazim :)

jimmy
08-11-12, 11:14
skill ma aktivní je za mě pro

Slunicko
08-11-12, 15:27
Diky moc, nejvic me udivuje ze k me zadosti pisou lidi ktery se vetsinou do zadosti nezapojuji a jsem za to rad. Ted jedu do nedele pryc takze zrejme nebudu hrat (podle netu) na forku budu (mobil) diky za pochopeni :)

akka~
08-11-12, 15:32
Já s ním hrál na aimu, skill má, je to haluzák, je klidnej. Takže PRO ;)

Flopsaid
08-11-12, 15:40
Já s ním hrál na aimu, skill má, je to haluzák, je klidnej. Takže PRO ;)

moc tomu nerozumím tak haluzák nebo skill ?

Slunicko
08-11-12, 15:51
Diky piro to neni haluz to jsou leta praxe :D flope myslim ze to bylo mysleno jako provokace ze srandy :)
ale samozrejme nejsem zadnej pro proste hraju jak se da obcas se tky stane ze nevytahnu lepsi score nez 20:10 a nekdy mam zas i proti dobrym hracum 50:4 urcite je toho hodne co zlepsovat a snazim se to vypilovat co nejvys :)

To score je jen priklad obcas je to jeste lepsi nebo horsi..

Kroxy
10-11-12, 10:09
Jo, PRO

Slunicko
10-11-12, 15:22
Taky diky :)

Montty non skill
11-11-12, 18:03
no slunko, ty jsi tu ještě chyběl! Kde jsi byl těch pár dnů, co u nás pršelo?! :D
Druhej pokus? Opět dávám pro , protože vidím že aktivitu máš ( doufám že ne jen protože chceš práva), navíc hráč na pohodu, žádnej uzlíček nervů, slušný a snažívý. Držím palce, protože já w3 hrozně nerad :D

tyger103
11-11-12, 18:13
Já jsem PRO ,jen mám dotaz,jak si psal že si hrál dřív paintball,nick?Kdyžtak PM,at si tu nepíšeme v tomhle tématu.

Slunicko
11-11-12, 18:54
Montas diky :D ne opravdu nehraju jen kvuli pravum zrovna ty bys mi mohl verit hraju tu uz dlouho a nemel jsem driv potrebu zadat o prava, diky tygre ted uz nevim presne hral jsem tam s rehym we loving the kings a ja jsem se jmenoval urcite neco s pechy/pechysko/ nebo neco podobneho uz si vazne nevzpomenu je to dlouha doba :)

Slunicko
13-11-12, 19:13
Ahoj, po dnešku jestli by to bylo možné tak jsem se rozhodl požádat o práva i na Dm ffa only awp hrál jsem tam dnes po druhé ale hodně mě to začalo bavit jelikož jsem vyrůstal na awp :D takže určitě se vyjadřujte i ktomuto serveru děkuji :)

jimmy
14-11-12, 09:20
Byl bych pro i tam, protože dost často je tam nějaký haxor a moc adminů tam nechodí

Slunicko
14-11-12, 15:21
Diky moc za duveru, je pravda ze hned 5 minut po zacatku meho hrani na tomto serveru jsem hlasil cheatera pres ! Bezdak tam hned dosel a zabanoval :) ale urcite se jich tam najde takovych vic jeste jednou dekuji:

slide
14-11-12, 19:28
Ja som PRO ale nehnevaj sa iba 19 hodin na WAR3 aktivitu by si na tomto serveri mohol zvíšit nie :) ?

Prasacko
14-11-12, 19:31
pro

Slunicko
14-11-12, 20:05
Slide ja se ted preorganizoval spis na classic servery vis sam ze na minulych nickach mam na waru pres 10 dni nahrano min. jinak diky. Nevim na co bych se mel hnevat psal jsem at pisete duvody co mam zlepsit a pod. Mam rad kritiku takze uplne v pohode pokusim se tam hrat casteji, prasatko moje mile tobe taky dekuju :)

a jinak slide aktivitu na serveru mam 99% takze vidis ze tam skoro kazdy den min. hodinu a na ostatnich serverech travim priblizne stejne ( na nekterych vic ) stridam servery w3ft, aim, fy, a ted uz i dm ffa only awp

slide
14-11-12, 20:53
Ja viem koľko máš nahraté na inom nicku ... a toto neni kritika skôr prosba :)... ide mi iba o to aby si na war3 nezanevrel keďže tam hrávaš menej často ako kedysi :)

Slunicko
14-11-12, 21:19
Rok az do nedavna jsem hral totiz prakticky jen w3ft a ted hraju na ctyrech serverech proto tam jsem mene casu ale pokusim se tam byt co nejcasteji :) diky

sILV3
15-11-12, 09:27
Ja som za, sluníčka poznám a je to šikovný hráč.

Flopsaid
15-11-12, 15:02
Jako minule taky Pro

Slunicko
15-11-12, 17:13
Diky moc silve a flope, tolik pro jsem nemel v cele minule zadosti za 3 mesice a tu uz je skoro dvojnasobek za 11 dni :D, diky moc vsem chlapi.

djkofi
16-11-12, 12:00
cekal jsem, kdy se ozves :) spis PRO

Slunicko
16-11-12, 14:52
Diky kofi :)

Charon35
19-11-12, 10:09
Na tom paintballe si mal nick asi pechYsko (resp. ^pechYsko.FK^), zrejme podľa tvojho priezviska. To si nemapätáš, či máš na steame fake meno? :D

Inak pri toľkých Pro asi nemá zmysel niečo písať. Ale musel by si aj hrať na War3... serveroch. Nie že si požiadaš tam o práva a budeš vkuse na DM s Pinerom skilliť.

OK.

Slunicko
19-11-12, 10:14
Děkuji moc, o w3 se nemusíš bát jak už jsem psal zvyšuju tam aktivitu a jsem tam co nejčastěji jinak žádal jsem o práva na 4 servery kde jsem aktivní takže nevidím problém, chodím hrát podle map. kdž je na waru dust2 vůbec neekám a jdu tam nebo jakákoliv jiná která mě baví ( nuke inferno change inferno aztec dust dust castle ) a ne na steamu mam opravdu svoje jméno ale ted mám třeba nick Slunce to z mého jména hádam neuhádneš :D a psal jsem že to bylo něco s pechy pechysko nebo tak něco pak jsem hrál ještě za [LEGENDS], a tento nick ^pechYsko.FK^ je správný jak si věděl? :D

ale w3 ultimate teda jde mimo mě psal jsem kdyby bylo potřeba nikdo se k tomu nevyjádřil takže jen war3FT :)

ZombieBot
21-11-12, 20:27
Na co se tedy čeká?

DarkAspecT
21-11-12, 21:05
Na co se tedy čeká?
Zřejmě na Kotla.

Slunicko
23-11-12, 14:47
Neni kam spechat vzdyt je cas ale uz bych byl rad kdyby se to vyresilo :) jinak ted o vikendu tu zase nebudu jedu pryc ( ode dneska do nedele ) jen ve hre; na forku budu :)

ivoros
26-11-12, 19:49
Jsem PRO Slunko :D, ale zima taky není špatná hmmmm..... ,D

Slunicko
28-11-12, 19:07
Dekuji oboum, ted bych se chtel jeste omluvit za malou aktivitu mam "zkusebni obdobi" od zitrka bych mel mit aktivitu opet stalou, diky za pochopeni :)

Slunicko
03-12-12, 21:27
Ahoj, myslite ze uz bych se mohl dockat konecneho verdiktu nebo je jeste moc brzo nebo jak to vlastne je? :)

Hectsssssssss
03-12-12, 23:38
Kdo si pocka ten se docka .

Slunicko
04-12-12, 06:19
Ja cekam napsal jsem to jen kvuli tomu ze zadosti napsane okolo meho terminu jsou davno vyresene ackoliv meli jeste mene rozhodnuti nez-li ja, samozrejme pockam ale jak jsem rekl..

e: A jinak Charon mi dal ok uz predd 15 dny a to uz vetsinou zadosti byvaji vyresene tak se jen ozyvam abys se nezapomnelo protoze se tu se Samantou citim hrozne opustenej :D

ParadoXX
04-12-12, 14:55
Já už vidim,jak banuje někoho,kdo bude lepší jak on nebo se odpojí,páč to neunese.Já moc času už nemam.Ale na test na měsíc bych mu je zkusil dát,ikdyž sem docela proti.Třeba překvapí a změnim na něj názor,než ten,co mam,když sem viděl,co provádí na serveru.

Slunicko
04-12-12, 15:02
Po takovych silnych slovech argumentovanych proti me by me zajimalo co provadim na serveru? To ze nerushuju poodle tvyho stylu neznamena vubec nic proste hraju jinak nez ty, pokud vim hrajes to asi dvojnasobne delsi dobu nez ja tak promin ze stale nemam score 50:0 jako ty...a jak jsem psal z cca 50 nahlasenych cheateru jsem se spletl jedinkrat takze nerikej ze bych banoval nespravedlive ale musim ti dat za pravdu ze kdyz to nekdo hodne pushuje a vubec na nej nemam tak proste odejdu treba na aim awp fy nebo jakkykoliv jiny server, ale tam chci prava take takze v tom nevidim problem, tady se prava na zkousku pokud vim nedavaji takze ses vyjadril verdiktem proti i kdyz nechapu za co proste uz to mezi nama je tak souzeno i tobe dekuji :)

a prosim az tu budes napis mi co bylo mysleno tim co delam na serveru to by me celkem zajimalo nikomu nenadavam, kdyz se mi nekdo nezda tak ho spectnu a nepisu zbytecne wh wh spaam a kdyz ma tak ho rovnou nahlasim kdyz ne odeberu se zpet do hry nebo na jiny server, to ze proste nehraju jako ty je dost spatny argument protoze v adminstvi neni zapotrebi skill hacky poznam to uz jste nejspis poznali sami a 4 killi na 1 smrt si myslim ze taky nejsem nejhorsi..( nerikam ze na vsech serverech ) , takze me ponekud zneklidnuje ta fraze "co dela na serveru" treba si toho jen nejsem vedom ale rad bych se to dozvedel a je zajimave ze s tim ( semnou ) mas problem jen ty :( uz asi pred 3 mesicema jsem se ti omluvil za naky ty nadavky ktery mezi nami probehly oboustrane a ty jsi me ignoroval i kdyz jsem chtel zacit odznovu a to pritom si ten konflikt vyvolal ty nesmyslnymi kicky kdyz jsem seel k tobe do teamu..samozrejme od te doby si mi nic neprovedl a ja tobbe tky ne tak jsem se ti omluvil ale ty ses s tim jeste ocividne nesmiril, samozrejme me stve tvuj verdikt ackoliv jsem ho cekal..

a jak si psal doufam ze te prekvapim a to v tom dobrem slova smyslu, jestli ti to pomuze muzu se ti tu i omluvit at to vsichni vidi a nejde mi o to abys zmenil nazor jen o to aby sis dokazal tu svou pravdu protoze si opravdu nejsem vedom toho jak hrozne se chovam na serverech..

Slunicko
06-12-12, 14:13
NEPRIJAT-Dekuji vsem kteri se za me primluvili dali mi pro a pod. nebudu stale poslouchat ze mi roste ego kvuli pravum ja vam tu chtel jen pomoct, takze si neotvirejte hubu jak uz ve hre tak tu na forku, ja takovy byl vzdycky a vzdycky budu tak nerikejte ze jsem se zmenil kvuli pravum ktery jsem jeste nedostal paradoXx ma asi pravdu prava mi asi proste nejsou souzeny, nemusite jasat hrat budu furt ty 3 roky jsem to vydrzel bez prav tak to vydrzim i dal samozrejme dekuju tem kteri tu na me byli hodny a tem co jsem psal na zacatku tehle vety, ted sice cas a vsechno potrebne k adminovani mam ale vazne nebudu poslouchat ty blbe reci o me ktere vlastne nejsou ani o me ale o tom jak me vidi proste si vy ( ti tupci urcite vi koho myslim ) musite bud zvyknout nebo ignorovat aby to nevypadalo ze je to smerovane na paradoxxe to urcite ne toho beru ten je takovy jaky je a aspon mi stale nevnucuje moje chovani moje udajne ego a podobne jako ti o kterych mluvim a jestli chcete neco dal resit muzete prijet ke me domu a nemusime si tu hrat na online hero champions takze vam to vsem zdeluji touto cesto a diky :)

a jestli by to bylo mozne a bude se vam chtit napiste mi tu jestli se tahle zadost ma locknout ( je zbytecna ) a nebo to skusit az ke konecnemu verdiktu..thx for all

ParadoXX
06-12-12, 14:17
třeba to jednou příde.

Slunicko
06-12-12, 14:22
třeba to jednou příde.
Treba jo, ja ani nevim proc ale ty si jak muj velkej strejda :D jsme na sebe oba takovy divny a pritom te mam nakym zpusobem rad a mam z tebe jaksi nejvetsi respekt tu na kotelne hned jak jsem podaval zadost myslel jsem si co na to asi Paradoxx no to jen takove mensi vyznani citu :D a kdyztak jak jsem editoval napiste mi jestli mam pockat na konecny verdikt nebo me proste nechcete mezi sebou.

Puky diky ze se me zastavas a tvuj post beru jako ze bych mel pockat ale tady opravdu nejde o to jak dlouho hrajes nybrz o to jak se tady reprezentujes ja si myslim ze jsem se nereprezentoval spatne obcas neco vyfailim dobre ale kdo ne ( jako treba ted si nejsem na 100 pro jistej s tema fpskama u raw ale vim ze kdyz mam malo fps tak ostatnim se tky laguju ) a okrem toho nevim co bych rekl hracum pomaham, hraju na normalni urovni zadnej pro zadnej noob, haxxing hlasim , nenadavam takze nevim co vic jeste delat aby me brali..

Slunicko
06-12-12, 15:35
Diky moc, nechci bejt jako ti ktery prava dostali hrali si na to ze jsou na vysoke skole a pod a pak kdyz jim prava kvuli necemu vezmou vyjde najevo ze nemaj dodelanou jeste ani zakladku a proste takovy to pretvarovani kdo me zna tak vi ze za ty 3 roky jsem se chovanim nezmenil, jak rikal pro treba v hlave mi par kolecek pribylo ale v zakladech jsem stale stejny, do riti se nikomu necpu nikomu nohy nepusinkuju ani nic jineho to snad vite sami nemam to zapotrebi nechavam to na vsech jaky maji na me nazor a okrem zavistivych jedincu maji na me lidi nazor dobry + paradox ale s tim jsem proste nezacal dobre to se nepocita :D ale doufam v to ze i s nim se udobrim a bude to v pohode, no co si budem nalhavat takovy prispevek jsem vubec ani v nejlepsim od nikoho necekal a moc ti za to dekuji ( bacha at mi to ego vazne nezvysite :D ) cenim si toho.

Flash
10-12-12, 14:34
Posledni dobou na foru ukazal, ze minimalne rozumove na adminovani ma, ja bych mu tu sanci dal. Uskodit to nicemu nemuze, hlaseni failnul jen jednou s kashpim, coz je solidni uspesnost. Navic kdyz takovyhle nejisty pripady nebude banovat sam a da je do admin fora, tak muze byt jen prinosem, je to tu otevreny dost dlouho a podle me kdyz se prijme on na w3ft a Samantha na Classic, tak to bude jen vyhra. Dalsi zadosti uz se ted psat nedaj a podle me tyhle dve sou jedny z tech rozumnejsich, logicky kvuli tomu zustali i otevreny, ze jo. :)
Jednoduse... sem pro + to samy u Samanthy, toho si z classicu este pamatuju a tam neni uz vubec o cem si myslim. Akorat se mi nechtej psat dva posty, tak sem to nacpal sem, precejen sou tu jen 2 zadosti, takze to na prehlednosti neztrati.

Prasacko
10-12-12, 15:08
Treba sa zamyslieť aj nad tým, že servery sú zahaxované a pochybujem, že v blízkej dobe by tu bol lepší a skúsenejší kandidát ako Slnko. Hrá tu už pomerne dlho (nie ako niektorý "Analolezci") , slušný, pohoďák...

Slunicko
10-12-12, 15:35
Tak když jsou ty vánoce :D, jinak kluci děkuju všem flash díky za tvou důvěru ke mne a prase tobě tky :)

hladik
13-12-12, 22:58
Už jsem to psal , ale dejte mu ty práva , potřebuju aby někdo čistil hlášení cheatrů od w3ft modu , já tomu modu nerozumím.

Slunicko
17-12-12, 18:22
Nevim jestli jsem to psal ale problem v tom nevidim prece jen na forku jsem min. 6 hodin denne a takze si celkem vsimam, jen tak doufam ze Kotlova verdiktu se dockam jeste pred ocekavanym koncem sveta :D

DaRi.
21-12-12, 15:19
Pro pro pro

Slunicko
21-12-12, 15:24
Tak od tebe bych to nečekal ani kdybych ti na účet poslal petstotisíc euro na kravatu od gucciho :D moc děkuju a finta konec světa nezabrala škoda :D

Tupelko
21-12-12, 15:37
V pohodě hráč , PRO.

Slunicko
21-12-12, 15:40
od tebe jsem to čekal až moc to už neni ono :D ale za ty čýtery ty jsou hlavní to díky :D (sranda, díky moc :) )

přes víkend tu nebudu, jedu k tátovi oslavovat :)

koblížek
24-12-12, 12:22
Nevím jestli to pomůže ale Pro

Slunicko
24-12-12, 12:54
Dekuju + vsem co se na to koukaji bych chtel poprat stastne a vesele vanoce, at pod stromem najdete co jste si prali a jeste mnohem vic, ja konkretne dostanu novou masinu takze tu budu jeste casteji :)

a samozrejme i stastny novy rok :)
9enapadla me jina cesta jak to napsat tak nak vsem tak to pisu tady ponevadz to sleduje spoustu lidi takze verim ze si to aspon nekdo precte:

Trey
24-12-12, 13:27
Aj ked je to uz asi zbytocne no som pro. Mohli by sa mu tie prava dat ako darcek na vianoce :D

Slunicko
24-12-12, 13:30
No jo, hold mam stesti ze jsou ty vanoce nebo bych se toho hadam nedockal (ODPOVEDI) :D diky a urcite to zbytecne neni, aspon mam z toho radost :D

Slunicko
24-12-12, 20:56
tak je to domá chlapci nová mašina už běží :)

sry za double ale musel jsem se podělit :)

Hladíku, nic moc vidím to na nepřízeň počasí, zataženo a tropické bouře :(

hladik
25-12-12, 14:12
Tak jak nám to se sluníčkem vypadá?
Já nevidím ani na protější barák.

Nekromancer
25-12-12, 16:39
Nevím, ale určitě by si již zasloužil vyjádření.

Slunicko
25-12-12, 20:16
Tak Hladíku samozřejmě se Kotel může rozhodnout bez ohledu na to kolik ostatních modrých lidí mi věří a zastávají se mne ale myslím si že by to bylo vhodné jak to myslíš ty :)
A Nekro, zástávám se stejného názoru :D

noirbun
25-12-12, 20:29
pro.. tu neni čo riešiť a nabrať ho čo najskôr

Slunicko
26-12-12, 12:25
Tak aky bude verdikt?
to ví jenom bůh :D a samozrejme Kotel

Slunicko
30-12-12, 18:47
Doufám že se vyhneme přísloví typu "jak na nový rok tak po celý rok", zatím to tak vypadá a čekat další celý rok na verdikt mi nezní moc hezky :D

jinak přeju hezkého silvestra, každej kdo může tak to pořádně opijte a kochejte se hospodou :)

Kotel
30-12-12, 19:03
Tak jo.

Slunicko
30-12-12, 19:04
Tak děkuju všem co se mě zastali, co mi dali pro i Paradoxxovi děkuju za účast v mé žádosti :) a Kotle tobě děkuju za důvěru ke mě

Piner
30-12-12, 19:16
Cg :)

hladik
30-12-12, 22:44
Gratuluji slunicko :-)