PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o práva :D



Valdez-9
04-11-12, 17:35
Zdravím som tu zo žiadosťou o admina. No volám sa Lukáš. Chodím na strednú školu a mam 16 rokov. Myslím že vek nebude dôležitý, skúsenosti mam a robil som tu kedysi admina na tomto portáli. O práva som prišiel kvôli jednej somarine ktorú som oľutoval. Niektorý admini vedia čo a keď nie spýtajte sa kotla ja to tu nebudem vypisovať. Aj ty ktorý si myslia že sa bavím stále rovnako s Plantom tak to nie je pravda stačí sa spýtať Kotla. Chcel by som požiadať najmä práva na server Classic. Po prípade aj na Jailbreaky 1,2,3 občas si to zahrám a pravidla poznám a tak tiž by som chcel požiadať práva aj na server War3ultimate server ovladam a nemam s nim nijaky problem. Nebol by som proti keby Kotel mi dal globál práva všetky módy si občas zahrám. A každý mód skoro ovládam. Keď Kotel nebude súhlasiť tak potom nemusi mi davat globál práva stačí mi len na dva serveri Classic a War3ultimate. Môj steam je STEAM_0:1:45303524. - http://steamcommunity.com/id/Valdez-9/

Tu je moja žiadosť ktorá bola pred rokom a stal som sa potom adminom. Viem že by ju dakto vytiahol tak preto ju tu dávam. http://csko.cz/forum/showthread.php?2849-%8Eiados?-o-pr%E1va

Csko hrám viac než 3,5 roka. A hrám pod nickom Valdez-9. A hrám to po cely čas na kotelne.

Prečo chcem robiť admina?
Chcel by som vám pomôcť s hráčmi čo cheatuju, robia bordel, nadávajú a tak ďalej. Csko hrám denne tak aspoň 3 hodiny, niekedy aj viacej.

Skúsenosti AMX ovládam 100% robil som tu admina.

Rozoznať Wallhack, Aimbot a tak viem.
Cheateri hlásim stále keď ich vidím a keď žiadny admin nepríde tak ho dám na fórum.

Môj skype: Lukas_lolo
Môj ICQ: 633352910

S pozdravom Valdez-9 :)

Slunicko
04-11-12, 17:40
Nevim co to bylo za somarinu ale pamatuji si te z jb jeste kdyz jsem hral pod nickem pechYsko a si fajny player moje PRO nic neznamena ale aj tak ti ho dam.

nevim jestli to myslis v dobrem nebo spatnem v kazdem pripade diky za kompliment a jestli si to myslel ve spatnem slova smyslu tk uz jsem se hodne zmenil muzes se kohokoliv zeptat ale jb s tima tardama co tu hraji uz fakt nikdy vic..(nerikam vsichni)

Valdez-9
04-11-12, 17:42
Dik ja teba si tiež pamätám nemohol by som na teba zabudnúť.

*srsen*
04-11-12, 17:51
Dobrej hráč,Pro

Kunder
04-11-12, 17:55
Tebe si pamatuji jako hráče i jako Admina, nemám tušení proč ti byli odebrány práva ale i tak šanci si měl a promrhal si ji.
Nicméně žádost se mi pěkně četla.
Si v poho hráč ale nevím zda tu šanci dostaneš znova.
Práva na JB ? Znám tě jen z JB ale zeptám se tě jak dlouho tam hraješ, celkově ?

Valdez-9
04-11-12, 18:01
Jailbreak som tam hral od začiatku jak Kotel vytvoril server. Hral som ho do 4-5 mesiaca tohto roku stále a pravidelne. A potom som začal miešať servery a chodil som všade. Jailbreak si občas zahrám. Ako prídem na server tak stále je treba tam admina.

znedlob
04-11-12, 18:13
Tebe si pamatuji jako hráče i jako Admina, nemám tušení proč ti byli odebrány práva ale i tak šanci si měl a promrhal si ji.
Nicméně žádost se mi pěkně četla.
Si v poho hráč ale nevím zda tu šanci dostaneš znova.
Práva na JB ? Znám tě jen z JB ale zeptám se tě jak dlouho tam hraješ, celkově ?

Kdyžtak mě opravte, ale mám pocit, že mu byli odebrány za vynášení z admin fora plantovi, který v té době vlastnil svůj portál.
Musel by jsi tu být dýl, aby jsi vědět o co jde. Ale za mě NE.

Valdez-9
04-11-12, 18:16
Preto ma nevyrazili ale za Baner sedly... som ta opravil

znedlob
04-11-12, 18:20
Preto ma nevyrazili ale za Baner sedly... som ta opravil

Baner?

Valdez-9
04-11-12, 18:22
Banner na jeho web skusal som ci funguje nechcel mu poriadne ist, dal som si na profil uctu na forku. A vsimol si to hned Bezdak. Chcel som to hned zmazat.

DarkAspecT
04-11-12, 18:23
Já sem pro bez ohledu na jeho minulost,je v pohodě,spíš de o to zas co na to Kotel.

grEy
04-11-12, 18:38
Banner na jeho web skusal som ci funguje nechcel mu poriadne ist, dal som si na profil uctu na forku. A vsimol si to hned Bezdak. Chcel som to hned zmazat.
Mal si ho tam minimalne par dni.

Valdez-9
04-11-12, 18:41
No mal som to tak, zmazoval som ho ale jako sa nezmazal tak zabudol som na to. Som si bol isty ze tam nie je.

Bezdak
04-11-12, 18:43
Prej hned smazal. http://csko.cz/?UPD=0YVNe9kc
Koukej na datum tý reklamy a datum co mam na winech.

Valdez-9
04-11-12, 18:47
Daval som to mazat neviem com sa to nezmazalo. Moja vina urcite by som si to nechcel nechat v profile a prist o prava. A teraz nepytal ich naspet.

BUBEN
04-11-12, 18:48
NE

grEy
04-11-12, 18:54
http://oi45.tinypic.com/eu3uyb.jpg

Valdez-9
04-11-12, 18:56
No podľa teba asi tak keď neveríš tak never a tvrď si stále svoje. BUBEN prečo nie chcel by som tvoje odôvodnenie .

dtr
04-11-12, 19:28
nie

Valdez-9
04-11-12, 19:34
Ako som pisal hore nech kazdy da aj svoje vysvetlenie-odôvodnenie.

Tupelko
04-11-12, 19:44
Od Zajíce:Valdez, pohodovej hráč, pamatuji si ho když byl admin dříve a myslím, že si zaslouží být jim znovu, mám s ním nahráno dost gatherů tak určitě mu dávám velké pro :)

BUBEN
04-11-12, 20:05
Nebudu ti to vysvětloval. Jsem prostě proti.

Valdez-9
04-11-12, 20:32
Ok teba chapem.

Valdez-9
04-11-12, 21:18
Niekto sa baví na Pánka :D

Kunder
04-11-12, 22:06
Jsem nikdo .. ale přesto.. Měl si tady práva? měl.Promrhal si je? ano.
Je to jako kdyby si dostal Perma a tímhle prosím o znovu vrácení do hry.


Ne

Raw
04-11-12, 22:12
Myslím, že tohle je plně na kotlovi, udělal si co si udělal. To už nevrátíš a teď je otázka na kotlovi, jak mu to uškodilo. Myslím, že si v pohodě člověk co hrajeme na gatherech i na classicu sem tam zahrajeme, takže by jsem nebyl proti.

Valdez-9
04-11-12, 22:30
Dik važim si vaše nazori.

*Pitbull*
05-11-12, 14:13
Pro.

Johny Pampeliska
05-11-12, 14:58
Myslim, že by to nefungovalo dobře, kdyby ti to Kotel dal, už jenom kvůli těm starším adminům, co tu napsali NE ...

_AnGeL_
05-11-12, 19:19
Kto je bez chyby nech sa prihlási, každý robí chyby je to ľudská vlastnosť. Prečo by niekto nemal dostať druhú šancu. Inak za mňa máš ​ÁNO.

3k a Jerry
05-11-12, 21:05
Vycházím stebou dobře, jsem rád když přijdeš na jail nevím jak to máš na clasiku. Ale už jak píšou ostatní udělat takovou chybu že necháš týden reklamu na svojem profilu tady (bezdak si fotí všecko :D) a napsal si že si to tam měl chvilku tak to ti trošku nevyšlo.

Já jsem proti. Beru názor tak jak je, ne jako vetšina co to Pro píšou jen ze známosti, nebo dobrej simon - hraje gathery snama apod.
Možná by se dalo pouvažovat o spešlu, pokud by byl zájem a aktivita s tvojí strany by tam byla.

Valdez-9
05-11-12, 21:08
No dik za vyjadrenie :D

apach29
05-11-12, 22:01
Rozhodne pro, doufam, ze editnes zadost a vemes i war3 U, vidavam te tam a admin se zkusenostna s modem je tam potreba.

Valdez-9
05-11-12, 22:46
Tak na prianie Apacha som si dal žiadosť aj na server War3ultimate, server ovladam a nemam s nim problem a občas tam zájdem. Ďakujem Apach :D

bones
06-11-12, 07:55
edit: je tu par veci, ktore musime este s valdezom prebrat

apach29
06-11-12, 08:54
Promin bonesi, ale na war3 U je admin treba hodne. Valdez ten mod ovlada dokonale a rad bych ho tam videl jako admina.
To s tou reklamou neni zas tak velkej pruser jako treba cheating. A vzhledem k tomu, ze nutis (http://csko.cz/forum/showthread.php?10380-%8E%E1dost-o-pr%E1va-CS-W3FT-mod) se tu uz nejak neukazuje, bych tam rad videl nekoho, koho znam a vim, ze je dobrej ne jen jako hrac, ale i jako admin.

Flash
06-11-12, 12:05
Kvuli plantovi sem proti... vedel si moc dobre, o koho jde, jste spoluzaci, mate se na steamu, nejspis spolu i hrajete ale nechal si to tu 14 dni bez povsimnuti, i kdyz by si celou tu aferu vyresil behem minuty. Byl bych jasne pro to aby si dostal prava, uz jen kvuli tomu, co o tobe napsal apach a v dobe, kdyz si mel modrou, si byl, si myslim, slusnej admin, bez vetsich problemu, az pak na tu reklamu ale to vem cert, holt stalo se. Kazdopadne timhle sis to u me posral, plant se vrati, jako uz tolikrat, neprejde ho to, to je jasny. Co bys ale v ty chvili udelal ty, kdyby ses dozvedel, ze zas hraje na Kotelne a byl bys adminem? Budes delat zas blbyho jako ted a krejt kamose, nebo jak? Bud muzes bejt kamarad nebo admin, nic mezi tim, co se cheateru tyce, asi takhle ti to reknu, preber si to jak chces.

Valdez-9
06-11-12, 13:39
Ach jaj.

apach29
06-11-12, 15:12
Ja mam na steamu v pratelich Billyho, Juroba, Grega a spoustu jinych, o ktrych si tu myslite svoje a neradi je tu vidite. Jsem proto snad horsi clovek? Nebo mam cekat bam na tady na foru za to, ze jsem se stal nezadoucim proto, ze delam moderatora Greovi?
Kotel ma si myslim dost nastroju na to, aby si zjistil, jestli tu Plant hraje nebo zada o prava, tak by jste si to nekteri, co mate ruzovy nicky, mohli pohlidat.
Tahle zadost neni o Plantovi, ale o Valdezovi, kteryho vetsina z nas zna jako admina, kterej svoji praci umi. Proto ma i moje maly, bezvyznamny PRO.

3k a Jerry
06-11-12, 15:39
Na druhou stranu musím souhlasit s apachem že jako admin si tu problém žádný neměl a pokud žádáš o práva na Clasiku a w3 tak bych byl Pro kdybys byl CHH. Takže část svého předchozího příspěvku beru zpět.

Valdez-9
06-11-12, 15:42
No diki Apach a Jerry no dufam ze sa to poriesi s tim Plantom :D

grEy
06-11-12, 15:44
Ja mam na steamu v pratelich Billyho, Juroba, Grega a spoustu jinych, o ktrych si tu myslite svoje a neradi je tu vidite. Jsem proto snad horsi clovek? Nebo mam cekat bam na tady na foru za to, ze jsem se stal nezadoucim proto, ze delam moderatora Greovi?
Kotel ma si myslim dost nastroju na to, aby si zjistil, jestli tu Plant hraje nebo zada o prava, tak by jste si to nekteri, co mate ruzovy nicky, mohli pohlidat.
Tahle zadost neni o Plantovi, ale o Valdezovi, kteryho vetsina z nas zna jako admina, kterej svoji praci umi. Proto ma i moje maly, bezvyznamny PRO.
Jemu ale nikto nevycita priatelenie sa s plantom ale to, ze ako admin sem hadzal reklamu a navyse vedel, ze plant tu ma multiucty a nikomu to nepovedal.

Valdez-9
06-11-12, 19:57
Môžem vam povedať že to bol 100% Plant. Viem že som vam to neskoro povedal ale az teraz to hovorim. Mam svoj dovod preco som to nepovedal a ani sa ho nepytajte. Ja viem svoje a ty vies svoje kazdy si mysli daco insie ked cita toto co ja pisem. Nemohol som s tym nic zrobit staci Grey? Ked daco chces tak pot sukromne. Ja ti pisat prvy nebudem. Grey hucis somariny co ani sam nevies kde je pravda a pripajas sa k tomu. :D

grEy
06-11-12, 20:09
Ja viem svoje a ty vies svoje kazdy si mysli daco insie ked cita toto co ja pisem.

Grey hucis somariny co ani sam nevies kde je pravda a pripajas sa k tomu. :D
Seres si do huby. Napisal som svoj nazor a nikomu ho netlacim, nech si kazdy mysli co chce, mne je to u riti, ako som napisal - je to len moj nazor a za mna mas nie. Nemam co s tebou rozoberat, jednoducho si tu robil reklamu na iny portal a ze si to chcel skusat ti bohuzial nezerem, pretoze sa to dalo vyskusat na HOCIJAKOM inom fore a ne tam, kde si (bol) admin. Dalej neverim tomu, ze by ti plant posielal banner (ci ako sa to vlastne vola), aby si ho vyskusal na kotelni a neverim ani tomu, ze si to chcel zmazat a nahodou sa to nezmazalo.

Valdez-9
06-11-12, 20:13
Ok never napisal si nie. Nevieš kde je pravda ale mne to je jedno. Tvoj nazor naj je aky chce.

Kroxy
06-11-12, 20:34
Byl bych PRO.
E: Můj názor

apach29
06-11-12, 21:37
Seres si do huby. Napisal som svoj nazor a nikomu ho netlacim, nech si kazdy mysli co chce, mne je to u riti, ako som napisal - je to len moj nazor a za mna mas nie. Nemam co s tebou rozoberat, jednoducho si tu robil reklamu na iny portal a ze si to chcel skusat ti bohuzial nezerem, pretoze sa to dalo vyskusat na HOCIJAKOM inom fore a ne tam, kde si (bol) admin. Dalej neverim tomu, ze by ti plant posielal banner (ci ako sa to vlastne vola), aby si ho vyskusal na kotelni a neverim ani tomu, ze si to chcel zmazat a nahodou sa to nezmazalo.

Vis sam greyi, ze tu byli a jsou admini, co se prohresili vice nez ze by meli jen banner na jinej portal. Nebudu jmenovat, kdo vi, ten vi a ja to nechci znova resit.

Pikii :D
07-11-12, 17:11
Pro hrával som sním už veľmi dávno super hráč aj admin až na to čo urobil " :( ". Na jb som sním hrával už od začiatku. Ked som potreboval aby dal ban vždy "VŽDY" bol ochotný prísť a zabanovať to :) ,ale ako sa tu už spomínalo je to ,už asi len na kotlovy "_" či ti tú druhú šancu dá :) "!"!"

Flash
08-11-12, 13:40
Ja mam na steamu v pratelich Billyho, Juroba, Grega a spoustu jinych, o ktrych si tu myslite svoje a neradi je tu vidite. Jsem proto snad horsi clovek? Nebo mam cekat bam na tady na foru za to, ze jsem se stal nezadoucim proto, ze delam moderatora Greovi?
Kotel ma si myslim dost nastroju na to, aby si zjistil, jestli tu Plant hraje nebo zada o prava, tak by jste si to nekteri, co mate ruzovy nicky, mohli pohlidat.
Tahle zadost neni o Plantovi, ale o Valdezovi, kteryho vetsina z nas zna jako admina, kterej svoji praci umi. Proto ma i moje maly, bezvyznamny PRO.

Ocividne si me ani trochu nepochopil, ani v nejmensim. Kdybych to bral takhle, tak budu muset zavrhnout i sam sebe, protoze mam Cracka na steamu, na facebooku a normalne se bavime, nemam s nim jedinej problem. Jenze muj post narazel na to, ze by tu Valdez eventuelne nechal bez povsimnuti hrat cheatera a to je uplne jina vec... absolutne neodsuzuju, ze se nekdo s nekym bavi, to ani nahodou, nedovolil bych si to ale cheateri u me pochopeni nemaj a lidi, co jim to dovolej, nebo je v tom podporujou, taky ne. Myslim, ze v tomhle sme za jedno, ze cheating je svinstvo a o to jediny mi slo. Kdo se s kym bavi je jen a jen jeho vec, kdyz to do niceho nezasahuje.

Kazdopadne tady slo o nedorozumeni, nebo spis nevedomost. Valdez se zachoval ferove hned, jenze nikdo z nas to celou dobu nevedel, proto ten muj post... ted nam bylo receno, jak to vlastne bylo a ja muzu klidne rict, ze sem pro to aby dostal prava, protoze mi v tom nic nebrani.

apach29
08-11-12, 15:14
Tak se s nama podel o to, jak to bylo doopravdy. At mame vsichni prehled co a jak :).

Piner
08-11-12, 15:44
Já jsem pro.

Odehráli jsme spolu asi jen 2 gathery ale jsi v poho, skill máš, pamatuji si tě ještě z JB. Možná udělal nějakou cýpovinu, ale každej dělá ve svým životě nějaký chyby, neodsuzoval bych ho za to a kdyby to bylo na mě, další šanci bych mu dal.

djkofi
08-11-12, 16:32
dal bych ti moznost max CHH,at se ukaze, na prava to nevidim, viz komenty ostatnich, nebudu je opakovat

Dlouhis
08-11-12, 17:30
NE

Charon35
17-11-12, 14:30
Neviem, či tu potrebujeme niekoho, kto zas poštve proti sebe polovicu adminov. Zázračne, keď sa tu ukázal Plant si si zhruba v tej istej dobe podal žiadosť, aby si neskôr potvrdiť, že to bol on. Neviem či náhoda, alebo si sa chcel zalíškať a šplhnúť si. To nechám na Kotla.

btw tie 4 strany som ani nečítal, nemá to zmysel. Len chcem upozorniť mladších členo fóra a celej komunity. Najskôr si zistite o koho ide a potom komentujte. Posty ako "nvm co si spravil ale vyzeras fajn" sú každému na nič. Dik.

EDIT: Navyše neviem prečo stále dávať práva tým istým ľuďom, ktorí už niečo pokašlali, keď je tu rada ďalších, ktorí zatiaľ nič nepokašľali. heh

Valdez-9
18-11-12, 12:45
Charon bola to nahoda určite to tak nebolo. A neviem prečo davať stale prava kazdemu co vobec nie je skuseny. Dakto nevie poriadne zistit z adminov WH a hraje s tym hracom dalej. Ja by som nazmar nebol. Nepoviem keby som prisiel o prava ze som dakomu dal bezdovodne ban. Ked ide o toho Planta tak som to ulotoval.

A mala poznamka teraz nie som tak online zhoreli mi veci na bedny - maticna, ramky, graficka a opravovat to nebudem, kupujem novu bednu.

apach29
18-11-12, 15:22
Ja doufam, ze Valdez ty prava dostane. Jak jsem se bavil s Kotlem, je tu moznost z Valdeze udelat CHH bez pristupu do admin fora a nemoznosti banovat prez web.
Nejsem proti tomu, pokud mu date prava na ty servery co chce, kdyz jsou admini proti tomu, aby se prava pro kona159 rozsirila o war3U.

R3S
19-11-12, 21:21
dost náhod najednou to je fakt

Valdez-9
20-11-12, 16:38
R3S nehovor tu aj ty tu o nahode sam si pisal Plantovy, ste sa bavili o Plantovy v admin foru a mal dostat unban. A pisal si mu sam citujem.

Jak to vypadá tak budeš mit unban,ale odemne to nemáš .
Si myslis ze nie som informovany. A este jeden mu pisal po tebe ze mozno dostane unban. No ja to berem ako vynasanie z Admin fora, neviem jak ty.

kashpi
20-11-12, 17:12
nepripada mi to jako vynaseni, ale asi vec nazoru :D

DarkAspecT
20-11-12, 17:56
Mě to přijde spíš,že když se řeší důležitá věc o určitém člověkovi v af,tak by to mohl vědět(je to můj názor).

R3S
20-11-12, 18:12
[QUOTE=Valdez-9;138444]R3S nehovor tu aj ty tu o nahode sam si pisal Plantovy, ste sa bavili o Plantovy v admin foru a mal dostat unban. A pisal si mu sam citujem.

Hele ano tohle jsem mu psal ,to nepopírám hráli sme spolu , bavili sme se normálně spolu ,měli sme se na steamu. Nechápu co píšeš jako vynášení , důležité je kdy to bylo . bylo to v tom okamžiku kdy to bylo u ledu a kotel psal že na tom demu nic není, tak jako já.Napsal jsem mu i že to ode mne nemá z toho důvodu aby nepřišel na forum a nenapsal do te žádosti o unban" R3S mi řekl že mi date unban tak mi ho dejte "tot vše. Žádnej jinej význam v tom nehledej .Pokud ti na tom přďpadá cokoliv divný klidně se ptej dál.Navíc jsem se zjevně mýlil pač planta nepamatuju a nemyslel jsem si že ho dopátraj. Když tu byl on to jsem tu ještě nebyl.

E: lze si to ověřit i u Lucioffa...

Valdez-9
20-11-12, 20:19
OK nechaj to tak aj tak toho Plant vedel vela z admin fora. Niektori admini vedia koho myslim. Keby sa o tom nebavilo v admin fore urcite by si mu to nenapisal ze mozno dostane unban. Ale mohlo sa stat ze to je aj tvoj nazor. Mno neviem.

Kotel
30-11-12, 13:45
Pokud je proti dost starsich adminu, tak to nepujde.

Valdez-9
30-11-12, 15:27
No tak ok. Uz to ani skusat nebudem. NEma to cenu.

I-Mouse
30-11-12, 16:52
No tak ok. Uz to ani skusat nebudem. NEma to cenu.

ONE MONTH LATER....





Žiadosť o práva :D
Založeno Valdez-9