PDA

Zobrazit normální verzi : Admin



Ass@sin
04-11-12, 20:57
Prosim vás nemohli bi ste vybrať na PaintBall niakeho Admina lebo tam furt nadavaju ,chodia do klanou aj ked ho tam nechu atd... Pls určte nakeho Admina

Charon35
06-11-12, 19:14
Na nadávky zavolaj cez "!". NS klany sa neriešia, pretože nemôžme tušiť, kto v ňom je (keďže povedčine nemajú oficiálny zoznam).

Acid
06-11-12, 20:29
Ale važne je na PaintBall nejaky admin?

Tak někdo tam určitě zaskočí

Charon35
06-11-12, 22:31
Ale važne je na PaintBall nejaky admin?

V čom je ten mód taký špeciálny aby musel mať zvlášť admina?

^BraIn
06-11-12, 22:47
Tak to je troška neférové aby na ostatných serveroch admin bol a na paintbolle nebol žiaden. Nie je tam žiaden admin....admin tam bol Mr. Safari a ten tu nebol viac než rok si myslím keď nie dlhšie...

Charon35
06-11-12, 22:52
Tak to je troška neférové aby na ostatných serveroch admin bol a na paintbolle nebol žiaden. Nie je tam žiaden admin....admin tam bol Mr. Safari a ten tu nebol viac než rok si myslím keď nie dlhšie...

Nemôže byť na každý server 1 admin. To by ich muselo byť aspoň 120 aby sa mohli aj striedať.

^BraIn
06-11-12, 23:02
Chápem ťa máš pravdu viem že sa to všetko nedá uskutočniť ale musíš uznať že tam nikoho nemáte a aspoň keby tam bol jeden tak by to bolo dobré...či nie?

SomTu/sefk_O
25-11-12, 14:53
Určite by mal byť na pb admin.Sú tam niektorí whckari a mne sa nechce na nich natáčať videá a dôkazy... vlastne nikomu sa to nechce :D

Charon35
25-11-12, 19:52
1 špeciálany admin na PB? Bol by tam možno hodinu denne, takže by vám nič nepomohol dokopy. Zbytočné.
@SOMTUSEFKO: Od toho tu je ten blbý !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! teda stačí napísať ! nick a dôvod. Z PB už ani neviem kedy som nejaké hlásenie videl. To isté platí na furienov. 4 servery. Na 1 napíše niekto, kto má csko stiahnuté deň, že tam má každý WB. Nejaký admin tam je, lenže na druhom je fakt niekto s WH, lenže kým si overí, že na 1. nič nemá, ten z 2. odíde. Nedá sa byť všade. Potom sem niekto postne demo a frfle, že admini nechodia na volania.

ivoros
25-11-12, 20:40
Na Mr.Safari se ještě pamatuju......
Na PB občas zaskočím a žádný moc velký problém jsem tam neviděl, až na pár vyjímek ("kotelna je na pi*u" atp..), ale to fakt jen zřídka, takže si nemyslím, že by bylo nutné nabírat spec. admina na PB. Podle mě je to nyní zbytečné, ale to je zas otázkou věci...