PDA

Zobrazit normální verzi : Ziadost o unban



Abaddon
13-06-11, 12:52
Zdravim Vas!

11.6. som dostal ban udajne za WH... co vobec nieje pravda, nikdy som necheatoval...a to na ziadnom serveri. Nieco take ubohe proste nepotrebujem. Na Vasom portali hram uz nejaky ten mesiac (najcastejsie na AIM a AWP, v poslednom case aj W3) a myslim ze vela hracov a aj adminov Vam moze potvrdit ze necheatujem, tak neviem preco zrazu ten ban...
Bol by som rad ak by ste s tym nieco urobili, lebo na Vasom portali hram skutocne rad a nechcel by som prist o zabavu na Vasich serveroch kvoli nejakemu nedorozumeniu.

Vopred dakuejm za skore vybavenie. Abaddon

Nick v hre : Abaddon
IP: 178.40.169.19

Vypis : Fw: BAN

NET Ports: server 27015, client 27005
Server IP address 192.168.1.2:27015
Connecting to 212.80.69.60:27028...
Connection accepted by 212.80.69.60:27028
* Privilegia nastavena

BUILD 4883 SERVER (0 CRC)
Server # 8
Warning: RAD_ERROR_NOCONTENT for cellid 180
Warning: RAD_ERROR_NOCONTENT for cellid 181
Abaddon connected
Mistress has left the game
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas 15 tydnu , 5 dnu , 7 hodin , 16 minut a 52 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Zabanovany nick : Abaddon
[AMXBANS] Duvod : ' Wallhack '
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Zabanovane SteamID :
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa : 178.40.169.19
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.

bones
13-06-11, 13:04
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=8248

Detaily banu

Hráč Abaddon
Typ banu IP adresa
SteamID Není SteamID
IP adresa 178.40.169.19
Udělen 11-06-2011 - 17:03
Délka BANu 161280 minut
Vyprší 01-10-2011 - 17:03 (3 měsíce 2 týdny 6 dní 3 hodiny 59 minut ještě zbývá )
Důvod Wallhack
BAN dal Admin Ridik :D (Ridik_by_killer)
BAN dal Server Kotelna - War3FT | csko.cz (fy_iceworld_sk)

Abaddon
13-06-11, 13:16
To je sice pekne ale ja som nic nemal !!

Abaddon
13-06-11, 13:34
Tak mi sem dajte teda to demo kde som tak silno cheatoval !!

ZEUS
13-06-11, 13:36
Počkej si, banující admin dodá demo a podle něho se rozhodne, zda si měl a nebo jak říkáš neměl.

Ridik :D
13-06-11, 13:42
Demo mám bohužel na druhém Pc takže ho dodám až zítra . Zítra kolem 13 hodiny tady to demo bude.

Abaddon
13-06-11, 13:48
No dobre ja si pockam... Ale je fakt divne ze 3/4 roku pohoda a zrazu ban... Ja fakt take cosi k zivotu nepotrebujem ako cheaty

Ridik :D
13-06-11, 13:52
Zítra ho tu budeš mýt :)

Abaddon
13-06-11, 13:55
A ty si fakt skalopevne presvedceny ze som cheatoval? =D

jazzin
13-06-11, 13:57
Pár slov. Proti Abaddonovi jsem hrál několik hodin na awp serveru. Ani jednou se mi nestalo, že by dal Abaddon předstřel nebo se ustřelil a dal mi přes zeď na 45. Čistý hráč, navíc sympaťák. Přiznávám, že jsem ho však nespectoval a rád bych viděl demo. Myslím si však, že tento ban byl udělen neprávem.

Abaddon
13-06-11, 14:03
Velmi pekne dakujem jazzin za podporu ;)

jazzin
13-06-11, 14:18
Velmi pekne dakujem jazzin za podporu ;)

Heh to je samozřejmý, proti lidem jako ty je čest hrát. Snad se potkáme na serveru !
S pozdravem a přáním brzkého unbanu
I AM THE BLACK WIZZARDS

pro stouraly: Jo, je to gramaticky blbe, I Am The Black Wizards je moje oblíbená písnička a to jedno Z se tam vloudilo omylem a už jsem na něj nahrál moc expů... tudíž ..

Abaddon
13-06-11, 14:53
Heh to je samozřejmý, proti lidem jako ty je čest hrát. Snad se potkáme na serveru !
S pozdravem a přáním brzkého unbanu
I AM THE BLACK WIZZARDS

pro stouraly: Jo, je to gramaticky blbe, I Am The Black Wizards je moje oblíbená písnička a to jedno Z se tam vloudilo omylem a už jsem na něj nahrál moc expů... tudíž ..

Ah,tak to som netusil ze si to ty =D
Skor pre mna bola cest zahrat si s tebou. Aj ked po dlhej dobe som sa pri niekom citil ako mala lamicka =D
Ale o to viac ma tesi ze hrac ako ty si ma zastane =)

Inak musim uznat ze aj mne to S na konci jaxi sturalo v hlave =D

Rixie
13-06-11, 16:50
Taktéž jsem tě spectoval, protože si hráči stěžovali. Souhlas s Biockem, podle mě CLEAR. Přes to se rád podívám na to demo :).

Abaddon
13-06-11, 17:13
Dakujem Vam obom, aj ja si rad pozrem to demo,lebo viem ze tam nic nebude =)

kashpi
13-06-11, 17:51
Přimlouvám se za Abaddona, pokaždé když ho potkám na serveru (AIM) tak se najde nějakej hráč co si na něj stěžuje, že má WH, snad pokaždé sem donucen jít ho spectovat a i když někdy míří zajímavě, tak si myslím, že je v tom jen skill. Už několikrát sem is chtěl ají pozvat kolegy adminy aby šli spectovat za mnou, ale fakt to není potřeba a jelikož ho tu potkávám často, tak stojím za tvrzením že je čistej a slušnej hráč.

Abaddon
13-06-11, 18:06
Přimlouvám se za Abaddona, pokaždé když ho potkám na serveru (AIM) tak se najde nějakej hráč co si na něj stěžuje, že má WH, snad pokaždé sem donucen jít ho spectovat a i když někdy míří zajímavě, tak si myslím, že je v tom jen skill. Už několikrát sem is chtěl ají pozvat kolegy adminy aby šli spectovat za mnou, ale fakt to není potřeba a jelikož ho tu potkávám často, tak stojím za tvrzením že je čistej a slušnej hráč.

Dakujem Kashpi ;) Neviem sice co myslis tym zaujimavim mierenim, ale tak ked pocujem niekoho za stenou tak mierim smerom kde by mal vyst,ale to je myslim uplne normalne... Ah, to fakt si si chel zavolat dalsich? =D Ako fakt...hram to asi 11 rokov... sice z prestavkami a vzdy len 4fun, ale za cely ten cas som ziadne cheaty nepouzil. Asi je to trapne,ale ani neviem kde sa to stahuje,nezuajimalo ma to proste.
Minule som chcel aj poziadat o post admina,ale kedze nemam steam a navyse odchadzam na prazdniny do zahranicia,tak som si povedal ze to pocka a potom si kupim aj steam a dufam ze ten post dostanem, lebo mne cheatri lezu na nervy asi rovnako ako vam...

kashpi
13-06-11, 18:22
Sakra 11 let to hrát, to hraješ snad od prvních beta verzí :D
Já sem od přírody nedůvěřivej vůči lidem co nemají steam (i těm co ho mají :D) Vím že i NS hráči můžou být dobří a někdy docela dost. Třeba můj bratr tu hrál na NS a časem dostal ban neprávem, tak sem mu koupil steam ať má klid.
Jinak ano někdy sem si chtěl pozvat i další adminy, ale fakt jen když sem hrál na sluchátkách co jsou jen "mono" takže nerozliším vlevo vpravo prostě nic...Pak sem si sebral svoje sluchátka od druhéh pc co používá můj bratr a bylo mi to hned jasný, že je slyšíš, právě to že slyšíš někoho za zdí, tak míříš fakt do míst kde někdo je teda jako +/-
A cheaty ani nehledej, ještě si stáhneš nějakej vir do pc:D

Abaddon
13-06-11, 22:05
Sakra 11 let to hrát, to hraješ snad od prvních beta verzí :D
Já sem od přírody nedůvěřivej vůči lidem co nemají steam (i těm co ho mají :D) Vím že i NS hráči můžou být dobří a někdy docela dost. Třeba můj bratr tu hrál na NS a časem dostal ban neprávem, tak sem mu koupil steam ať má klid.
Jinak ano někdy sem si chtěl pozvat i další adminy, ale fakt jen když sem hrál na sluchátkách co jsou jen "mono" takže nerozliším vlevo vpravo prostě nic...Pak sem si sebral svoje sluchátka od druhéh pc co používá můj bratr a bylo mi to hned jasný, že je slyšíš, právě to že slyšíš někoho za zdí, tak míříš fakt do míst kde někdo je teda jako +/-
A cheaty ani nehledej, ještě si stáhneš nějakej vir do pc:D

No pokial si pamatam tak to bola verzia 1.0.0 =D A pravdupovediac ja som na steame nikdy nehral, teda okrem herne, takze neviem ani posudit aky je medzitym rozdiel. Ale vravim, ked pridem z anglicka, kupim ho a budem sa uchadzat o post toho admina =) No tak sluchatka robia moc, aj ked moje stare dobre mi odisli a teraz mam len sluchatka z MP3 a navyse hram na notebooku,co tiez neni ziadna slast,ale da sa to =D
A uistujem ta ze cheaty ani hladat nebudem, ja ich proste nepotrebujem ;)

Maly Buu
13-06-11, 22:13
mit????? takovy lidi tady zamestnavate??

ZombieBot
14-06-11, 00:22
Verze 1.0.0 nikdy neexistovala (oficialně). Tehdy se začínalo Counter-Strike Beta 1 - 7.1 a pak teprve releasy. Nicméně od verze 1.1. Takže don't lie bitch!

Abaddon
14-06-11, 01:23
Verze 1.0.0 nikdy neexistovala (oficialně). Tehdy se začínalo Counter-Strike Beta 1 - 7.1 a pak teprve releasy. Nicméně od verze 1.1. Takže don't lie bitch!

Vole naser si ;) Chcel by som vidiet teba ako si pamatas taku vec spred 11 rokov,ake cislo za tou bodkou bolo ;)

ZombieBot
14-06-11, 10:49
Vole naser si ;) Chcel by som vidiet teba ako si pamatas taku vec spred 11 rokov,ake cislo za tou bodkou bolo ;)

Před 11-ti lety mi bylo 12 let. To jsem o csku neslyšel ani pomalu. Nicméně stejně nevěřím tomu, že to hraješ 11 let. (Rok po roce vydání?) Jelikož nemáš steam tak lžeš. Nonsteam hra tolik let nemá, což znamená, že by jsi musel mít steam.

Ridik :D
14-06-11, 10:57
Tady je to demo http://www.ulozto.cz/9367969/abadon-dem

Abaddon
14-06-11, 11:16
Před 11-ti lety mi bylo 12 let. To jsem o csku neslyšel ani pomalu. Nicméně stejně nevěřím tomu, že to hraješ 11 let. (Rok po roce vydání?) Jelikož nemáš steam tak lžeš. Nonsteam hra tolik let nemá, což znamená, že by jsi musel mít steam.

Vobec ma netrapi ci mi veris alebo nie x) Akurat viem ze vtedy som bol piatak na zakladke a vtedy som ani PC doma nemal, zato som behal skoro kazdy den do herne kde mali steam (ale to si si uz asi vyssie neprecital ;) Ver si comu chces,ja ti nic dokazovat nemusim.

ZombieBot
14-06-11, 11:20
Tady jde o lhaní, ne o to, že by jsi mi měl něco dokazovat. Já taky můžu tvrdit, že Bill Gates je můj bratr.

jazzin
14-06-11, 11:21
ze steamu se dalo CS hrát až od verze 1.5, potom zpětně i 1.3. AMD liga se ještě v roce 2002 nemusela hrát ze steamu :) Jdu na to demo.

Abaddon
14-06-11, 11:27
Boha no ukrizujte ma =D Bol som piatak,cize to bolo 11 rokov dozadu,chodili sme s chalanmi do herne ako besni hravat CS... Ci uz to bola neviem aka verzia a steam ci NS mi je ukradnute,hlavne ze to slo =D Tak si verte comu chcete, dokazat vam nemam ako,ze je to pravda.

ZombieBot
14-06-11, 11:29
ze steamu se dalo CS hrát až od verze 1.5, potom zpětně i 1.3. AMD liga se ještě v roce 2002 nemusela hrát ze steamu :) Jdu na to demo.

Cože? Nicméně teď se ukázalo, že lže. Tohle já třeba nevim. =) Dík za info. =)

Ridik :D
14-06-11, 11:30
vy se tu hádate o nějakejch "dosovejch" hrách přitom už má vyjít nebo se taspoň povída nové csko :D

Abaddon
14-06-11, 11:31
Vole Zombie ty si mudry jak kopa hoven... Ale o to viac mi je ukradnute co si o mne prave TY myslis ;)

Abaddon
14-06-11, 11:34
vy se tu hádate o nějakejch "dosovejch" hrách přitom už má vyjít nebo se taspoň povída nové csko :D

No len aby to stalo za to x) Source ma napriklad vobec neohurilo...

Ridik :D
14-06-11, 11:36
Ta verze 2.1 nebo jaká to je má bejt placenná a má tam být admin prej 24 hodin denně :D o čemž silně pochybuju :D

jazzin
14-06-11, 11:37
Jáj, neni to uplně jedno? Já začínal taky v herně a ještě v roce 04 jsme tam místo 1.6 smažili 1.5ku ;) a vzpomínám na to jako na zlatý časy. Tehdejší steam jsem si kupoval za 800, což byla docela pálka, ale zahráli jsme si proti dobrejm enemy a klan jsme měli (prvo)třídní - 8.D (SensoR) :D a 8.C (Pivsons) to byla rivalita. O informatice jsme měli před sebou vytisklej de_dust2 a plánovali jak pomocí flashu uděláme fake na A a pujdem přes mid B (později nám to vyšlo i proti nafetovanejm fu.sk, ale to už je jiná story). Každopádně jsem tu abych pokecal o tom demku.

Kdybych se pokusil vyčasovat situace, ve kterejch abaddona usvědčim s cheatu, tak bych moc nepochodil. Naopak je tam přemíra časů, který dokazujou, že je čistej. Je mi líto, že se musím postavit proti rozhodnutí nejnovějšího admina, ale můj vertikt je clear. Rád bych věděl, podle čeho jsi ridiku usoudil, že je haxlej? =)

Ridik :D
14-06-11, 11:39
no kouknu to demo ještě jednou radši a pak ti to řeknu

Ridik :D
14-06-11, 11:56
no tak nejspíš mojí chybou se ztratila půlka dema :( takže musím říct že je clear není tam na icewordlu moc vidět ale nejspíš to byla moje chyba :( takže nejspíš unban

jazzin
14-06-11, 12:21
no tak nejspíš mojí chybou se ztratila půlka dema :( takže musím říct že je clear není tam na icewordlu moc vydět ale nejspíš to byla moje chyba :( takže nejspíš unban

Hlavu vzhůru a rychle oprav to "vydět", než dorazí ufounek :)

Abaddon
14-06-11, 12:25
Super, dakujem,takze unban? x) Ale fakt mozem odprisahat ze som nic nemal...ani raz :)

jazzin
14-06-11, 12:29
fwd: ZEUS

Abaddon
14-06-11, 12:32
Jestli se nepletu, tak práva na unban má pouze Kotel, takže chybující admini nemohou operativně napravit svou chybu, ale čeká se. Badluck bro'

To je v pohode x) Kamarat mi aj ponukol ze to nejak obide a to odbanuje, ale chcel som z toho vyst cisty, za tych par dni to stoji ;)

ZEUS
14-06-11, 12:46
Jestli se nepletu, tak práva na unban má pouze Kotel, takže chybující admini nemohou operativně napravit svou chybu, ale čeká se. Badluck bro'

Banující admin může editovat pouze svůj ban popř. smazat udělený ban.
Takže i ridik může dát unban.

bones
14-06-11, 13:04
Jo, kazdy admin moze unbanovat svoje bany. Kotel nam to nedavno sprovoznil, takze neznalost sa ospravedlnuje. :)
K demu, je tam par situacii a fragov, ale WH sa z toho usudit neda. Staci to pozriet so sluchatkami, bez nich to ani nema vyznam, kedze je to mala mapa a kazdy tam dupe.

@Jazzin: Neuveritelne, jak keby si to vytiahol z mojej hlavy, az na tie nazvy klanov. Tiez sme mali triedne klany (x3m | bones), tak isto sme mali vytlacene overviewy map a kreslili taktiky, to su nezabudnutelne casy. Dvaja hraci z fu.sk su z Trnavy, ktori chodili hravat do herne spolu s nami :) http://www.youtube.com/watch?v=CJHCxGNJ9fs&t=1m37s

jazzin
14-06-11, 13:22
Jo, kazdy admin moze unbanovat svoje bany. Kotel nam to nedavno sprovoznil, takze neznalost sa ospravedlnuje. :)
K demu, je tam par situacii a fragov, ale WH sa z toho usudit neda. Staci to pozriet so sluchatkami, bez nich to ani nema vyznam, kedze je to mala mapa a kazdy tam dupe.

@Jazzin: Neuveritelne, jak keby si to vytiahol z mojej hlavy, az na tie nazvy klanov. Tiez sme mali triedne klany (x3m | bones), tak isto sme mali vytlacene overviewy map a kreslili taktiky, to su nezabudnutelne casy. Dvaja hraci z fu.sk su z Trnavy, ktori chodili hravat do herne spolu s nami :) http://www.youtube.com/watch?v=CJHCxGNJ9fs&t=1m37s


No ja chEEse potkal až v dobách, kdy už byl těžce nehratelnej, on byl pro fuckare nedocenitelnej, nabehl na plant rozdal 2 hlavy a meli vyhrano. A bylo mu jedno ze drzi v ruce deagle a enemy to do nej rasi akckem. Silenej aimer. Kvuli defeaters a fu.sk tvrdim, ze csko umi slovaci lip jak cesi. A to jeste mimo tyhle klany figurovali lidi z klanu alyen a v!per, nim, skreqo, bafo a vase nejvetsi hvezda - guardian.

Ridik :D
14-06-11, 13:44
máš unban :) porpvé co jsem se mýlil :D chybama se člověk učí :)

UFOusek
14-06-11, 13:57
Tak poprve to urcite neni, viz slovo "vydet"..

UFOusek
14-06-11, 15:48
jazzYn.. Chich