PDA

Zobrazit normální verzi : testarossa



Unregistered
13-06-11, 13:47
Dobrý den právě jsem se připojil a ukázalo mi to ban.
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Zabanovany nick : testarossa
[AMXBANS] Duvod : ' Wallhack '
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Zabanovane SteamID : STEAM_0 : 1 : 39630322
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa : 79.170.248.138
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] ========================================
Ano tohle je muj nick ale nechapu za co .
1. Mam steam tam cheaty nejdou a co sem slyšel tak by mě to stejně nešlo takže ani neskouším.
2.Nikdy jsem s cheatama nehral.
3.Prosím o demo.
4. Vyřešte to co nejrychleji prosím.
TY CO SI MI DAL TEN BAN STYD SE PROTOZE NIC NEMAM!!!!!!

bones
13-06-11, 13:51
http://csko.cz/dema/upload/dir/testaron.dem

myslim, ze tu nieje co riesit

jazzin
13-06-11, 13:53
http://3.bp.blogspot.com/-caC5emdxXsE/TeJJDdDgAyI/AAAAAAAAAiY/wV_DkKHi8IU/s400/cheater.jpg

Jasný wh, byl jsem v tu dobu na serveru. Pán se s tim vůbec nesral.

Kotel
13-06-11, 14:00
Pak se mame divit, co ze to mame za politiky v parlamentu. Az tohle vyroste, bude mnohem hur.

Unregistered
13-06-11, 14:00
aha to je dukaz jasne take kratke demu sak to nic nedokazuje jeste k tomu kdyz mam steam .
Prijde mi že admini na tomto serveru jsou ubozí něktří....
Zamyslete se nad sebou.
A kotle radím ti jednu věc některé adminy vyhoď.

jazzin
13-06-11, 14:07
aha to je dukaz jasne take kratke demu sak to nic nedokazuje jeste k tomu kdyz mam steam .
Prijde mi že admini na tomto serveru jsou ubozí něktří....
Zamyslete se nad sebou.
A kotle radím ti jednu věc některé adminy vyhoď.


Cheater a ještě mu pusinka smrdí hovínkama :) Takže já ti to povim mladej. Přesně víš odkud kdo vyjde, je jedno jestli dupe nebo ne, předmíříš si a BABAAAAAM předstřel jako kráva, reflex by LSD power. Zkus trochu míň koukat přes stěny a třeba se na tebe nepříjde tak brzo. Je mi jedno jestli je to demo dlouhý nebo ne, viděl jsem jak hraješ a stojím 100 % za bonesem, kterej tě banoval. Odhaxuj si na gamesitez :)


edit: podíval jsem se na to demo
2:54 totální výsměch, předstřel jako prase, ještě si deš se zoomem a čučíš do stěny
nechce se mi to podrobněji časovat, těch provarů jsi tam měl každý kolo dost. Vypadalo to, jak kdyby jsi neznal mapu, pokaždý sis přes stěnu předmířil, pak jsi zjistil, že se ten wh musí nějak maskovat, tak jsi crossem trochu uhnul. Navíc máš opravdu mizernej aim jak jsme mohli vidět na těch několika missech, sluchadla vůbec nepoužíváš, jinak by sis nenechal dát ten lacinej kill ze začátku dema. Zprvu jsem se bál, jestli je na demu dost průzkazného materiálu, ale nezklamal jsi. GL v životě.

Unregistered
13-06-11, 14:18
Když je někdo kks tak je bohužel s tím nic neudělám a ty radši mlč protože jak sem tebe viděl tak jsi pekna lamka.
Tak se do toho neplet hovadko male :)

grEy
13-06-11, 14:19
aha to je dukaz jasne take kratke demu sak to nic nedokazuje jeste k tomu kdyz mam steam .
Prijde mi že admini na tomto serveru jsou ubozí něktří....
Zamyslete se nad sebou.
A kotle radím ti jednu věc některé adminy vyhoď.
A co ze mas steam? To ako dokazuje ze nemas cheaty? Nebud smiesny a zamysli si sa nad sebou ty, ze ci je ti na nieco dobre to cheatovanie a kazenie hry druhym.. a ubohy si ty.

jazzin
13-06-11, 14:25
Když je někdo kks tak je bohužel s tím nic neudělám a ty radši mlč protože jak sem tebe viděl tak jsi pekna lamka.
Tak se do toho neplet hovadko male :)

Máš ty to ale štěstí, jedinej kokos tu jsi ty a nevěš hlavu, určitě je v tvejch silách dospět a přestat urážet jen protože jsi byl přistiženej s cheatem v počítačový hře. Hrdě se k tomu přiznej, pogratuluj adminovi, kterej tě dostal (bones) a zapracuj na sobě. Jestli budeš mít dál nerad mně protože jsem tě bonznul je mi celkem u zadele :) Ahojda

Larodar56
13-06-11, 14:28
http://www.printedclothing.com/shack/contents/media/pc425%20youre%20fired%20alan%20sugar.jpg

UFOusek
13-06-11, 15:30
Jezis, dalsi retardovanej krypl, co se neobtezuje zaregistrovat to tu kropi hovnama a jedinej jeho argument je "mam steam ---> nemam hacky".. To demo mluvi samo za sebe, bez komentare, WH. A pokud odpovis neco neslusnyho, urazejiciho nebo ponizujiciho, vyjebu s tebou tak rychle, ze ani nestacis zmacknout krizek u svyho internet exploreru.

ZEUS
13-06-11, 16:34
Jasné WH....

kashpi
13-06-11, 18:00
Jak se může někdo vymlouvat na to že má steam?? :D Vždyť pokud vím, tak cheaty jsou dělaný steamu na míru aby je VAC nepoznal, nebo se pletu?
Jinak demo je prokazatelný, ale to už zjistili všici předemnou

bones
13-06-11, 18:25
Bal som sa, ze demo nebude stacit, moja chyba, ze som nezacal tocit tie prve fragy co som videl, ked som prisiel na server. Ale skoda reci, kedze nemam dokaz.

Diky za potvrdenie dema.

Kotel
13-06-11, 19:08
No steam nema ani mesic, ale uz tu byli borci, co koupili steam a hned prvni den si sli s ab na public.