PDA

Zobrazit normální verzi : ShizzaP, Cartonnage, Wizzards aka admin?



jazzin
13-06-11, 16:46
Ahoj, všiml jsem si, že se tu s úspěšnejma žádostma o admin práva roztrhl pytel a i já jsem se rozhodl zvednout hozenou rukavici a jít s kůží na trh.

Co jsem zač?
Jmenuju se Michal, jsem 20 let mlád a druhým rokem studuju na UK v Praze. Jak je z názvu topicu jasný, docela střídám nicky a proto jste mně mohli poslední dva měsíce potkat jako CARTONNAGE (classic server), ShizzaP (dm) anebo I AM THE BLACK WIZZARDS (zbytek). V současnosti hraju z nového steamu STEAM_0:1:24899531

Proč já?
Držím hubu a krok. Jsem týmový hráč a táhnu za jeden provaz. Ve své práci na postu admina hodlám být pilný jako včelička (někdy i 8 hodin denně), silný jako lev (veškerá rozhodnutí 2x překontroluju, než je učiním), mazaný jako liška (cheateři nepostřehnou, že se na server připojilo nebezpečí) a moudrý jako sova (vždy vyslechnu zkušenější adminy). Nechci abyste kupovali zajíce v pytli a proto napíšu pár řádek o svých zkušenostech. Musím přiznat, že adminem jsem byl naposledy na CS 1.5 serverech (konkrétně 1010, murkka, Underground, Imafex, Paruka, Botnet, Atomic, Asgards a Vembloud), uplynulo drahně let ve kterých jsem buď cs fetoval s klanem a účastnil se různých offline akcí nebo měl ženskou a potom .. no. V současnosti už nestřílim "soutěžně" ale naháním si ego na nic netušících nonsteam kotelňácích (omluvte tento marnivý vrtoch vysloužilého starce).

Jádro pudla
Moje motivace k napsání textu, který čteš je nad slunce jasnější. Rád bych nastoupil běh na dlouhou trať jako součást zdejší admin crew. Celkem běžně volám adminy na cheatery a jiná nepřizpůsobivá individua, která bych mohl zvládnout sám. Jako běžný smrtelník obdivuju práci, kterou pro nás Kotel dělá bez nároku na odměnu a chtěl bych hlavně jemu nabídnout svůj čas a zkušenosti jako zanedbatelnou formu vděku.


Na závěr poděkuju za Váš čas a požádám abyste omluvili míru, ve které se opírám o berličku klišé.
S pozdravem
Váš Jazzin'

Charon35
13-06-11, 16:56
A nedostanem Ban, že hráš s lamou? ^^

MARTiii
13-06-11, 16:59
jo tak ty si ten BLACK WIZZARDS, bylo o tobe napsano par stran :-D

jinak sem pro

negative
13-06-11, 17:07
Aj ja som za.

Zero
13-06-11, 17:09
shizz frag hunter =D
T-UP!!

ZEUS
13-06-11, 17:35
Znám ho z DM...Dobrej hráč a jako člověk umí psát i myslet. Takže já jsem za.

UFOusek
13-06-11, 17:39
Si to napsal tak dobre, ze si ani rejpnout nemuzu... Jsem pro, konec.

bones
13-06-11, 17:41
Skilla playa, ktoremu by som niekedy doprial, nech sa mu pokazia tie sennheisery. Vie rozoznat cheaterov od skillerov a na post admina ma dostatocne skusenosti, uz tu par cheaterov chytil a zavolal do hry, ked bolo treba.
Este by som poprosil nastavit verejny profil na steame https://steamcommunity.com/profiles/76561198022101411 nech vidime, kolko mas nahrateho.

tl;dr - som za

Rixie
13-06-11, 17:47
Jsem pro ;).

foxik
13-06-11, 17:57
Jsem proti tomuhle čěskému dementovi, dík.

Karl0s
13-06-11, 17:58
Si to napsal tak dobre, ze si ani rejpnout nemuzu... Jsem pro, konec.

Moc zvířat !!!!11!1!1!1!1!1 http://flyffworld.com/forums/images/smilies2/Ridicule.pnghttp://flyffworld.com/forums/images/smilies2/Ridicule.png
Jinak jsem pro

Smile
13-06-11, 18:10
Jsem proti tomuhle čěskému dementovi, dík.

Sem pro zabanování tohohle dementa, dik...

foxik
13-06-11, 18:36
Sem pro zabanování tohohle dementa, dik...

Za větou se nedávají tři tečky, jenom jedna, si ostudou tohohle debilního národa.

Karl0s
13-06-11, 18:41
Za větou se nedávají tři tečky, jenom jedna, si ostudou tohohle debilního národa.

Jsi , ne "si"

UFOusek
13-06-11, 18:42
Za větou se nedávají tři tečky, jenom jedna, si ostudou tohohle debilního národa.

Nekaz prosim normalnimu a slusnymu hraci jeho thread s prihlaskou, diky.

morbe
13-06-11, 19:28
Po dlouhy dobe by tady mohl dostat prava nekdo uzitecnej, urcite pro.

Smile
13-06-11, 19:30
Ikdyž se tu na fóru nevždycky shodneme, tvoje názory nestojej za hovno..Řekl bych, že to máš v hlavě vpořádku, zkušenosti zřejmě nepostrádáš a přihláška je napsaná dobře..Za mě ano...

kashpi
13-06-11, 19:49
Taky jsem pro

jazzin
13-06-11, 20:12
Jo, tak tohle jsem nečekal, za všechny pozitivní hlasy děkuju, kurevsky (hodně) si jich vážim.

*Překvapil mně UFOunek, od něhož jsem rozhodně nečekal požehnání ale pořádnou pumelici do čenichu! Takový zoofílie a ani jsem nenapsal na kterejch serverech hraju!
**Smile: Dík parde, tohle gesto bych od Tebe nečekal. Respekt (bez ironie).

Na foxíkovu adresu snad jen, že děkuju za názor, určitě sem taky patří, protože se jedná o to jestli se hodim na post zdejšího admina. Že si foxik myslí, že se nehodím ani na post zdejšího hráče je jeho hodnotnej podnět, kterej respektuju. Takže foxíku, nemáme si už co říct, tak mně ignoruj, já se budu řídit svou výzvou a dělat to samé.

InVitro
13-06-11, 20:21
Jn tohle je rofl, nějvětší banner tady a najednou žádost o práva . Dobře ty chlape . :-) Za mě YES !

UFOusek
13-06-11, 20:24
Jakou pumelici? Tahle zadost si zaslouzi prava a pusinku jako bonus.

ZEUS
13-06-11, 20:26
Příjde Martííí a napíše tu, že se žádost zamítá :D :D :D

InVitro
13-06-11, 20:29
Ale trochu rychleji s těma právama než zase dostane ban za wh . :-DD

MARTiii
13-06-11, 20:39
ha TUTO ZADOST NELZE ZAMITNOUT

:D Dal Ta Bhoper:D
13-06-11, 20:40
Pekne napísané, som pro.

Smile
13-06-11, 20:57
ha TUTO ZADOST NELZE ZAMITNOUT

I mistr tesař se někdy utne...



Jinak toto...
Jakou pumelici? Tahle zadost si zaslouzi prava a pusinku jako bonus. ...podle mě byla nabídka...

UFOusek
13-06-11, 21:16
Prdlajs nabidka, to byla pochvala. :D

Smile
13-06-11, 21:23
Nooo, jenom aby..jenom aby...:D

MaaReeK168
13-06-11, 21:36
Poznám ho. Dobrý hráč aj dobrý kamoš. Ten proste musí mať práva. :-D

BAWSON
13-06-11, 22:03
bawson je za dva, takze 2x NE.

Shamino
13-06-11, 23:04
Jsme pro :-)

*Don /Km Crew/ Balfas*
13-06-11, 23:23
Tak to si zabil ShizzaP, vysloužilý stařec, ve 20-ti :D Tj konec :D Co ti mladí dneska nevypotí :D Ale joo, buď si admin, hlavně když budeš méně hrát a víc spectovat (proti Tobě se prostě nedá) :D

Hey Foxik, ty si fakt hrozný, otravný, nevychovaný kinder! :D

Larodar56
14-06-11, 00:16
Jsem pro :)

P.S: Foxik je jurobovo tučné prase, snažte se ho ignorovat chlapcííí. :)

jazzin
14-06-11, 11:48
Thanks! You guys take me higher! <3
http://chzgifs.files.wordpress.com/2010/12/frogfailp1.gif

jazzin
14-06-11, 11:55
Tak to si zabil ShizzaP, vysloužilý stařec, ve 20-ti :D Tj konec :D Co ti mladí dneska nevypotí :D Ale joo, buď si admin, hlavně když budeš méně hrát a víc spectovat (proti Tobě se prostě nedá) :D

Hey Foxik, ty si fakt hrozný, otravný, nevychovaný kinder! :D


U svatýho kaktusu, teď už jsem regulérně dojatej, já myslel že tvoje nenávist ke mně sahá do nebes. Navíc teprve třetí koment a zrovna kvůli mně. Chtěl jsem, aby ta žádost vnesla svěží vítr do zatuchlých vod toho našeho malého kotelňáckého rybníčku. Ale cejtim, že po herní stránce si tu nemám co dokazovat a radši svejm bejvalem cílům posloužim, ať se jim pro změnu hraje líp.

apach29
14-06-11, 13:05
Jsem pro, jestli Jazzin udela ten testik z poznavacky cheatu :D

jazzin
14-06-11, 13:24
Jsem pro, jestli Jazzin udela ten testik z poznavacky cheatu :D

Koukám, že jsem si na sebe upletl bič a s úklonou vám ho věnoval :D Ale jdeme po kvalitě a ne kvantitě. So let the rockoff begin!

apach29
14-06-11, 14:14
Kdo jinemu jamu.... Jaziinku :D Doufam ze priste uz te budu moc privitat mezi nami adminy :)

Kotel
16-06-11, 21:10
Souhlasim. O vikendu poresime prava.

chmod a+x /bin/laden
16-06-11, 21:18
To je komik :-)
a co rict na foxika? Get out of here, it's gonna blow!

foxik
16-06-11, 21:30
Na foxíkovu adresu snad jen, že děkuju za názor, určitě sem taky patří, protože se jedná o to jestli se hodim na post zdejšího admina. Že si foxik myslí, že se nehodím ani na post zdejšího hráče je jeho hodnotnej podnět, kterej respektuju. Takže foxíku, nemáme si už co říct, tak mně ignoruj, já se budu řídit svou výzvou a dělat to samé.

Tu sa robíš múdry a na servery mi nadávaš do uplakaných slovákov...gL~

jazzin
16-06-11, 23:02
Tu sa robíš múdry a na servery mi nadávaš do uplakaných slovákov...gL~

Ok ignorovat mně neumíš v chatu si určitě dokážeš najít jak to bylo. Společně s expLem jsme si všimli, že když na kotelně někdo brečí, tak je to slovák. Mně nevadí se občas pohádat, zvlášť když vím, že je proti mně nasraný dítě, tak jsem do toho šel. Měl sis rozmyslet jestli měla ta výměna názorů smysl a že se mnou určitě nechceš kamarádit. Mně je to šumák, můžeš si mně nenávidět dál, já Tebe budu mít rád pořád stejně :)

*Don /Km Crew/ Balfas*
16-06-11, 23:07
Souhlas, Foxik ty si pořád na něco stěžuješ to je bez diskuze. And ShizzaP, nějak ti přicházím na chuť chlape :D

MARTiii
16-06-11, 23:36
jazzin krot svuj skill jasny ? kdo ma furt cist ty stiznosti na tebe pres vykricnik :-D

chmod a+x /bin/laden
16-06-11, 23:59
Jazzin do slováků se nenavážej, je snadné zobecňovat, že ti a ti brečí častěji, za to umění tolerance je myslím znakem charakterního hráče.

foxik
17-06-11, 09:20
Ty a ten ďalší debil ste videli 2 slovákov čo plakali a preto musíš nadávať každému slovákovi že je uplakaný? Teraz mi dá Kotel ďalší ban a jeho český brat ostane bez povšimnutia, skapte.

Smile
17-06-11, 09:34
Ty a ten ďalší debil ste videli 2 slovákov čo plakali a preto musíš nadávať každému slovákovi že je uplakaný? Teraz mi dá Kotel ďalší ban a jeho český brat ostane bez povšimnutia, skapte.

Hahaha, ty si retard...Jak mužeš tohle napsat...Ty, kterej nadával celýmu národu, protože sme vás porazili v hokeju...

znedlob
17-06-11, 11:12
Znám tě z DM. Jsi slušný a dobrý hráč. Jsem PRO.

jazzin
17-06-11, 11:46
Jazzin do slováků se nenavážej, je snadné zobecňovat, že ti a ti brečí častěji, za to umění tolerance je myslím znakem charakterního hráče.

Klaním se, právě jsem si našel novej vzor. Jo věděl jsem moc dobře, že tyhle slova budou fungovat jako rozbuška, ale znovu přiznávám, že ztrapňovat invidiua jako foxik mně prostě baví. Mám na čem pracovat. :)

foxik
17-06-11, 14:03
Hahaha, ty si retard...Jak mužeš tohle napsat...Ty, kterej nadával celýmu národu, protože sme vás porazili v hokeju...

Tebe jebe už úplne? Skopíruj to sem a ja už na toto fórum nikdy nič nenapíšem.

Smile
17-06-11, 14:12
Tebe jebe už úplne? Skopíruj to sem a ja už na toto fórum nikdy nič nenapíšem.

Sorry, ale archiv na chatu tak dalekou historii nemá..Ale ty to víš moc dobře, tak ze sebe nedělej ještě většího dementa...

Xksko
17-06-11, 15:10
super hráč :)

foxik
17-06-11, 18:15
Sorry, ale archiv na chatu tak dalekou historii nemá..Ale ty to víš moc dobře, tak ze sebe nedělej ještě většího dementa...

Tak koktiny keď ich nevieš dokázať, dík.

UFOusek
17-06-11, 19:27
@foxik:

Dementiku, uvedom si, cos tu psal tak tejden dozadu s tim svym BFF (best frjeeends foreva), takovy sracky typu "cele Cesko je spatny narod" a ted si sem prijdes stezovat, ze nekdo povazuje slovensky kidy za ubreceny slovensky kidy? No zase ses shodil, ted uz te maj vsichni za ulhanyho malyho retarda. A neodpovidej, dik.

jazzin
17-06-11, 19:58
Asi to nikoho nebude zajímat, ale náš fight Shizzap, expLo vs foxik a jeste nekdo si muzete prohlidnout v historii chatu DM serveru. 9.6. někdy kolem 18-19 hodiny. Nijak hrdej na to nejsem, ale tak jestli si toužíš na sebe udělat názor, když už vychladly nervy klidně můžeš foxiku :)

Jednoznačně přiznávám, že potom co se slovák rozbrečel, tak jsem zareagoval, místo abych se na to s nadhledem a snášenlivostí vysral. Nejsem Gandhi, fakt je, že ze slovenskejch dětí co se neuměj chovat, nadávaj čechům a vlastně všem a hrajou na českym serveru mně svrbí rejpavej reflex.

Larodar56
17-06-11, 19:59
Jemu se jenom stýská po Jurobovi, tak tu pláče a mele blbosti.

jazzin
17-06-11, 19:59
Souhlasim. O vikendu poresime prava.

Dík. steam nick sleeent, budu čučet na dění kolem dreamhacku, takže bych měl bejt online.

jazzin
17-06-11, 20:00
Jemu se jenom stýská po Jurobovi, tak tu pláče a mele blbosti.

A tady se nedává ban za demenci a národnostní nesnášenlivost? Třeba na 4 roky, než doroste. Nebo nějakej permagag .. :)

Smile
17-06-11, 20:10
Na serveru...

19:38:40 <STEAM_0:1:30286935><88.212.37.209> FoxiK : nie sme namysleny a bezdovodne sa nepustame do cechov kedze ich mame v pazi..
19:39:05 <STEAM_0:1:30286935><88.212.37.209> FoxiK : ziadny cech mi nestoji za to aby som sa do nho obuval
19:40:42 <STEAM_0:1:30286935><88.212.37.209> FoxiK : JA PROTI CECHOM NIC NEMAM chapes?
...a na fóru...

Za větou se nedávají tři tečky, jenom jedna, si ostudou tohohle debilního národa.
Jsem proti tomuhle čěskému dementovi, dík.
Sorry nevypíšem ti čo som kedy a kde dokázal, nie som pojebaný, namyslený a arogantný čech
...si dost protiřečíš foxíčku...

Smile
17-06-11, 22:22
Áno, četl sem to celé...Stane se, taky sem kolikrát napsal nebo řekl blbosti, který sem tak nemyslel...Ale foxik je člověk, kterej dělá celýmu slovensku ostudu a ještě tam bude psát hovna, že on nic, že on nemá nic proti čechům..Přitom kdyby se dalo vrátit v chatu tady na fóru dál do historie..Ukázal bych mu, jakou má nevymáchanou hubu, spratek jeden...

Nijak tu Jazzina neobhajuju, stim co napsal zásadně nesouhlasím, ale musíš uznat, že na foxika všechno co napsal perfektně sedí...

BAWSON
17-06-11, 22:26
moure, rejpe do slovaku a potom se divi, ze ho nekdo zacne urazet.... taky se sere do toho, cemu nerozumi viz topic "cikna, aneb ako sa dostat z dole hore ". po vyreseni me zacal taky urazet do chatu, ale vubec nerozumel vo co go. bude to dalsi ubozak, kterej ma nos moc nahore. vsak uvidite jak se zacne chovat kdyz dostane prava :) HOWHG.

jazzin
17-06-11, 22:58
Pokud si dobře vzpomínám, tak si začal ten druhej týpek se senilníma kecama ve smyslu, že jsem cheater. Potom si přisadil a prohlásil, že můj 12 let mrtvej dědeček je dement. OK, přiznávám, že mi nevadilo si zaflejmovat, zároveň bylo toho 9.6. den před docela důležitou zkouškou a potřeboval jsem se odreagovat.

Rasismus jsem tam tušim nikde neprojevoval, nikdo si nevybírá kde se narodil. Navíc slovák nebo čech - rasa jsme stejná a přes 2 roky jsem chodil se slovenkou, zvlášť po telefonu to byl erotickej zážitek. Na slovensku mám příbuzný a přátele. Navíc mám většinu bratia srdečně rád. Nic to nemění na faktu, že vynervovanej si rád podám děcko, který se neumí chovat jak má a mám z toho dobrej pocit.

Bawson, ty docela překrucuješ co jsme si psali že jo. Zásadně nesouhlasim s tim, že by byl silv3 špatnej admin. To zaprvé. Zároveň jsem ti dal kontakt na sebe s tim, že se domluvíme kde se sejdem. Vím, že tam budu okolo 18 na Colours of Ostrava a možná ještě pár dní poté smrdět v některym z pajzlů na Stodolní. Proč na sebe tady sršet oheň, když si to můžem vyříkat z očí do očí? To je můj návrh. Buď si mně tedy přidej na steam - sleeent nebo mně ignoruj. Jak na fóru, tak ve hře a dostane se ti téhož ode mne.

jazzin
17-06-11, 23:23
smile a dúfam že si čítal celú konverzáciu ktorú začal Jazzin.
@Jazzin som myslel že si fajn típek čo so vie udržať nervy a ma brain... no ale ako som toto čítal... vieš čo neznášam najviac? Ak nejaký čech/slovák si začne myslieť že je niečo viac ako druhý len preto že je Čech/Slovák/Maďar... foxik sa zachoval ako pravý Slovák a ty ako rasista. Prečo nás hádžeš do jedného vreca? Akože som sa v tebe sklamal.. ja len dúfam že sa to už nebude opakovať ak chceš mať polovicu kotelny na svojej strane. Ja len toľko sorry Bye


Určitě jsem si nezačal, zároveň negeneralizuju. Přiznám, že jsem se roztržce na vděčné téma nebránil. Namachrovanej nejsem, naopak si myslim, že jsem schopnej docela hluboký sebereflexe. Vím, že nejsem moc chytrej, na druhou stranu to nepotřebuju slýchat od dětí. Nemám právo soudit, na druhou stranu tedy proč bych měl být souzen? Oko za oko, zub za zub. Jak se z lesa volá, jak ty ke mně ... a tak dále. 90% urážek po mně steče jako po navoskovaný kapotě. 9.6 jsem si řekl, že ne a hrdě nesl prapor demence, malosti, dětinskosti a nenávisti vstříc bitvě. Jsem nedospělej parchant a vím to, zároveň je mi jasný že za 5 let mi bude tahle konverzace uplně k hovnu a spíš než co jinýho, bych si měl vzít z tý hry přátelství co nejvíc lidí, protože přátel není nikdy dost. Čili se polepším. Asi. Pokud si zas nezačne a já nebudu nemocnej a ženská nebude v americe, takže jsem odkazanej na anču dlanču ... FUCK UŽ Prostě čím dýl nemám sex, tím větší neklid ve mně vře.

jazzin
18-06-11, 01:04
Když hraju na quakelive a někdo flejmuje, tak se ho rovnou posílám zpátky na CSko, ty lidi to většinou pochopí. Taky mi je příjemnější, když se lidi hrou baví, píšou si NS, N1, hf a gg. Přidádvaj se do friendlistů a kamaráděj se. Funguje to tak na Trackmanii, QL, SC2, W3, LOL (tam trochu míň), L4D i TF2. CS 1.6 a CSS jsou výjimky. Nevim proč, ale ty lidi tam degerujou a stávaj se z nich nepřející svině. Proč, to je téma na delší diskuzi. Myslim, že většina lidí je v jádru milejch a srdečnejch, v mojí "real-life" nátuře je lidem věřit a mít je rád. Ale jsem asi moc náruživej hráč. Přitom když jsem začínal, tak jsem měl radost když proti mně hrál někdo lepší a mně se ho nějakym způsobem povedlo zabít. Na klanový scéně to samý. Jezdili jsme na meziherňáky, pravidelně dostávali ve čtvrtfinále kotel od lepších týmů a my měli radost z každýho fragu a vyhranýho kola. Můj největší úspěch bylo prohrát s rozjetejma skyriders na pgct 08, potom co jsme vyřadili blacktrains v semifinále. A protože jsme hráli jak sky tak my z pgcc na hradčanský, tak nás pak pozvali na pivo. No pohoda, nevim kam se to ztratilo.

chmod a+x /bin/laden
18-06-11, 10:42
Jazzin, při čtení tvého příspěvku jsem si úplně vybavil jednu svoji aférku z mládí... slovenka, přírodní blondýna, přesto inteligentní, vtipná.... aaa proč to trvalo jen týden ?!? :-D

jazzin
18-06-11, 12:27
Jazzin, při čtení tvého příspěvku jsem si úplně vybavil jednu svoji aférku z mládí... slovenka, přírodní blondýna, přesto inteligentní, vtipná.... aaa proč to trvalo jen týden ?!? :-D

byla hokejistka a horní čelist měla nasazovací?

*Don /Km Crew/ Balfas*
18-06-11, 20:04
Stala se tady z toho celkem zajímavá interakce mezi Foxikovými stoupenci a Shizzou. Až na to, že ShizzaP má asi o 150 bodů větší IQ. Nicméně, souhlasím s faktem, že hry po netu, jsou úžasným nástrojem k seznamování. Výhodou v první řadě je anonymita a to, že se prostě nevidíte. To je pro mnoho lidí primární překážkou. Samozřejmě záleží na povaze hračů, jinak to v principu funguje. Názorným příkladem může být můj známý, který se se svou manželkou seznámil na WOW :)

bones
18-06-11, 20:14
Na obručke má vyryté:

Ring of Love
Binds when equipped
Unique-Equipped
Finger
+12 Love
Socket Bonus: +6 Happiness
"Forever together..."

jazzin
18-06-11, 20:57
Tak jo. Mám práva na Kotelně. U týhle příležitosti se sluší spáchat okázalej proslov. Říkal jsem si, že se nahraju a upnu to sem, ale zvítězila moje vrozená lenost a rozhodl jsem se pro krátkej slavnostní slib. Jako nová reprezentující tvář Kotelny budu všechna rozhodnutí činit v souladu se svým nejlepším vědomím a svědomím. K tomu mi dopomáhej Bůh. Amen.

Vážim si důvěry, kterou jste do mně vložili/y. A jak se říká na startu GTA2: And remember: "Respect is everything."

Karl0s
18-06-11, 21:47
hmmm , po čtení tvých příspěvků na tebe můžeme mít 3 obrazy
1. jsi nechutný vlezprdelka , co píše slušně aby měl práva
2. jsi lstivý , a šlo ti jen o práva a o to udělat tady bordel
3. jsi týpek, kterého kotelna potřebovala, nehorázný skill se slušným vychováním

Nicméně možnost 1 a 2 jsem vyloučil během pár vteřin, hodně štěstí a zdaru v adminování !

*Don /Km Crew/ Balfas*
18-06-11, 23:13
Na obručke má vyryté:

Netuším, ale i to může být možné :D