PDA

Zobrazit normální verzi : vip_slot



1488.6
13-06-11, 15:47
Jak jsem někde tady četl. Tak padl návrh něco na způsob, že ty co nemají vip nebo nízký rank se v určitou hodinu nepřipojí. Jsem hrál a najednou kicked, že slot je rezervovaný pro vip. Já si vip už nekupuju,stejně hru si zahraju tak 2hodiny maximálně tejdně i míň, tak by to pro mě to vip nemělo význam. Však takové omezení tady nikdy nebylo ne? Když je hráč ve hře a najednou kick. Úplná zbytečnost a nevýhoda vůči těm lidem co si zahrajou hru málokdy.

Charon35
13-06-11, 15:49
nízký rank se v určitou hodinu nepřipojí.

To sa zamietlo. Ostatné neviem ako je.

MARTiii
13-06-11, 15:54
nedostal si kick za neco jinyho ?

Kotel
13-06-11, 15:57
V tu dobu zrejme na serveru nebyl zadny ns hrac, ktery by nemel vip, takze to musi nekoho kicknout, aby se mohl vip pripojit. Na classicu je to spis vyjimka.

1488.6
13-06-11, 16:06
aha. Zrovna jsem měl čas:) Tak si zacvičím a zajdu na pivko:) a když zbude někdy čas se opět vrátím;)

MARTiii: nedostal:) http://i56.tinypic.com/2z9cwo6.jpg

Stalky
22-10-11, 20:44
Sdílím tento problém.. bohužel ale chybou je to,že by to nemělo vyhazovat dle ranku ale aspoň náhodně,protože když si chci zahrát a 6x za den mě to vyhodí tak už to prostě nasere a kor to když vás to vyhodí a přitom ve hře 2 afkaři v specu 3 blbci co si tam kecaj mezi sebou a plněj místo a pak to nemá vyhazovat..

Charon35
22-10-11, 22:00
Sdílím tento problém.. bohužel ale chybou je to,že by to nemělo vyhazovat dle ranku ale aspoň náhodně,protože když si chci zahrát a 6x za den mě to vyhodí tak už to prostě nasere a kor to když vás to vyhodí a přitom ve hře 2 afkaři v specu 3 blbci co si tam kecaj mezi sebou a plněj místo a pak to nemá vyhazovat..
Tak ešte raz:

To sa zamietlo. Ostatné neviem ako je. - Nevyhadzuje to podľa ranku. Ak to správne chápem, vyhadzuje to náhodne.

Ak nie, alebo sa niečo zmenilo, opravte ma.

Kotel
22-10-11, 22:23
Poradi vyhazovu:
cs verze nizsi nez 36
cs verze 36
cs verze 42 (lze stahnout na kotelne webu), steam

eronex
22-10-11, 22:37
Já si vip už nekupuju,stejně hru si zahraju tak 2hodiny maximálně tejdně i míň, tak by to pro mě to vip nemělo význam.

Ked sa ti tento portal páči tak prečo ho nepodporiť:)..

Edit: Mohlo to byť tim,že server bol už plný a nemalo to koho kiknuť ked sa pripojil VIP hrač,tak to kicklo asi teba pretože nemaš VIP-ko.

Stalky
23-10-11, 12:15
Poradi vyhazovu:
cs verze nizsi nez 36
cs verze 36
cs verze 42 (lze stahnout na kotelne webu), steam

Pokud se to řadí timhle způsobem tak je to pěkně nevychytané,protože co já vím tak na verzi 36 a žádnou jinou si můžu do New Game nacpat AMXko a též si i zahrát furiena ,ale na verzi 42 ,kterou jsem také měl,tyto 2 věci nefungovali.A pokud je steam jako poslední věc kterou to pak bude vyhazovat tak aspoň něco ,protože sám si steam do vánoc chci zakoupit..

KoviK
25-10-11, 13:11
Jak jsem někde tady četl. Tak padl návrh něco na způsob, že ty co nemají vip nebo nízký rank se v určitou hodinu nepřipojí. Jsem hrál a najednou kicked, že slot je rezervovaný pro vip. Já si vip už nekupuju,stejně hru si zahraju tak 2hodiny maximálně tejdně i míň, tak by to pro mě to vip nemělo význam. Však takové omezení tady nikdy nebylo ne? Když je hráč ve hře a najednou kick. Úplná zbytečnost a nevýhoda vůči těm lidem co si zahrajou hru málokdy.
Taky mi to delalo.. A to sem mel rank 100-výš .. :D ale dostal sem Banánek :DDDD