PDA

Zobrazit normální verzi : Nadavky na Supporta a na Sappera...



Snifter
07-11-12, 23:55
Hele uz to slysim nekolikrat ze support a sapper je lama atd... Tak uz to fakt pochopte... TOHLE NENI JEDINEJ SERVER CoD Z SUPPORTEM A SAPPEREM !!!
Dik za precteni a jestli se tu chcete hádat že jsou pořad lamy tak pokračujte...

Drago
16-11-12, 17:15
No, nadávaj ti který zabiješ :) dneska mi taky nadávali(sem fire) stačí jim říct at hrají taky supa/sapera nebo dát si na ně mute(příkaz /mute)

Milk
16-11-12, 17:24
Jak už jsem někde psal: sapper je sračka. Killuješ si všechno, běhám po mapě se šutrem a jak si mám všímat těch malých (skoro) neviditelných min? COD by měl být trochu o aimu, a ne o minách, které zabíjí, i když si mrtvý. Navíc jsem slyšel, že bude rank na CODku a opravdu bych nechtěl, aby mi rank kazily nějaké zas*ané miny.

caHor
16-11-12, 19:28
Ja zdieľam názor Milk CZ-a...
A k ranku: Je tam zbytočný...

Beat
16-11-12, 22:53
Jak už jsem někde psal: sapper je sračka. Killuješ si všechno, běhám po mapě se šutrem a jak si mám všímat těch malých (skoro) neviditelných min? COD by měl být trochu o aimu, a ne o minách, které zabíjí, i když si mrtvý. Navíc jsem slyšel, že bude rank na CODku a opravdu bych nechtěl, aby mi rank kazily nějaké zas*ané miny.

Na ranku by ti to zobralo len 2body tie miny a rakety tiež, tak je to na w3.
A rank by mohol by. :)

Acid
16-11-12, 23:57
Jak už jsem někde psal: sapper je sračka. Killuješ si všechno, běhám po mapě se šutrem a jak si mám všímat těch malých (skoro) neviditelných min? COD by měl být trochu o aimu, a ne o minách, které zabíjí, i když si mrtvý. Navíc jsem slyšel, že bude rank na CODku a opravdu bych nechtěl, aby mi rank kazily nějaké zas*ané miny.


Když jseš u min a sraček, tak bych vypnul rakety, protože to už se nedá...Všude běhaj lowky s raketama a myslí, že jsou mega skilleři, kteří umí mačkat E (C)...Zamyslete se, rockeťáci.

Slunicko
17-11-12, 08:41
Vy se zamyslete nad sebou ta postava je volne pristupna, muzete za ni hrat taky pisete ze to ma byt o aimu? Ale po mapce vsichni behate s comandem a davate jen knifem to si myslim ze aim neni. A jeste k tomu neni to nahodou fun mod?..ma to byt zabava ne server na nadavani.

ja cod sice nehraju aktivne ale obcas tam zajdu ( hraju za snipera ) ale ja si myslim ze kdo nehraje bez mozku tak je pro nej saper dobra postava tam jde taky o nalou tu taktiku a musi u toho premyslet ne jako opet napr. Comando ze se schova za krabici nekdo de okolo tak ho sunda ( me to nevadi ale kdyz uz o tom pisete proberte si v hlave co je horsi )

Beat
17-11-12, 09:20
Comandovia sú zväčša šaškovia behajú only knife a potom keď už do neho strielam naboje, tak len drži knife a čaka kým umre.

caHor
17-11-12, 10:21
ja cod sice nehraju aktivne ale obcas tam zajdu ( hraju za snipera ) ale ja si myslim ze kdo nehraje bez mozku tak je pro nej saper dobra postava tam jde taky o nalou tu taktiku a musi u toho premyslet ne jako opet napr. Comando ze se schova za krabici nekdo de okolo tak ho sunda ( me to nevadi ale kdyz uz o tom pisete proberte si v hlave co je horsi )

AKo si písal: COD sice nehráš aktívne, tak čo tu riešiš? Nechápeš to..
Niekto to hrá hodinku na deň.. Ja to prestávam hrať, prídem na hodinku dve len tak 4fun a nejaký lamer s raketkami a fulloutom na mna vybehne spoza steny a tie FZ ho ani netrafia tak čo mám spraviť? Strelí si raketu pod nohy + fullout => Jasný kill..
Sapper:Sapper je to isté čo support.. Zakempený no má míny.. Väčšinou sú tie míny od seba 0.0000001cm čo nechápem ako to zdravý rozum môže dopustiť.. Potom sa pri tých minách zakempí a čaká na nejakého hráča, ktorý si tie míny nevšimne a do neho začne streľať tých 50 nábojov fulloutom..
Dá sa takto hrať?
Síce máš pravdu, je to o taktike, ale čo.. Výdem za roh a bum som dole lebo ko*oti kempia ako o život...

Acid
17-11-12, 11:32
Comandovia sú zväčša šaškovia behajú only knife a potom keď už do neho strielam naboje, tak len drži knife a čaka kým umre.

Že ty se zrovna ozýváš ;-) Neříkám, že jsem si nikdy commanda nevzal, ale ty jseš zrovna typ, kterej půlku kola běhá knife a druhou půlku rakety...
Koneckonců, jak už řekl Slunko, je to fun mod a Sapper a Support je prostě classa d“aná. V MW (originální hře) to taky používáj a ty můžeš jenom napsat noob.

Milk
17-11-12, 11:43
Vy se zamyslete nad sebou ta postava je volne pristupna, muzete za ni hrat taky pisete ze to ma byt o aimu? Ale po mapce vsichni behate s comandem a davate jen knifem to si myslim ze aim neni. A jeste k tomu neni to nahodou fun mod?..ma to byt zabava ne server na nadavani.

ja cod sice nehraju aktivne ale obcas tam zajdu ( hraju za snipera ) ale ja si myslim ze kdo nehraje bez mozku tak je pro nej saper dobra postava tam jde taky o nalou tu taktiku a musi u toho premyslet ne jako opet napr. Comando ze se schova za krabici nekdo de okolo tak ho sunda ( me to nevadi ale kdyz uz o tom pisete proberte si v hlave co je horsi )

Zkus tam někdy si zahrát trochu déle, a až budeš v situaci, že jsi poslední, máš defuzovat a najednou šlápneš na minu, taksi myslím, že tě to naštve. Já nenadávám tak moc na miny, jako to, jak jsou neviditelné. Kdyby byly aspoň trochu viditelné, tak by mi to zas tak nevadilo, přeskočím to. Komando jak do něj jednou střelíš, tak nemá šanci. To je taky problém, to kempení komandem, ale myslím si, že ten sapper je horší.

Kazki
17-11-12, 11:50
Jedina ale jedina classa co tam je a je to o aime je sharpshooter, zvysok je 4fun... mna tiez strasne seru te rakety... ked na mna vybehne a ja mam commando s 200hp a on si v klude streli raketu nekde do prdele odo mna a da kill... ja som uz navrhoval nech sa da prec to ze int zvysuje dmg min/rakiet... rakety nemaju brat 6278288406882761 hp... nastavit to tak aby rakety brali 100hp max.. 1 mina 50hp