PDA

Zobrazit normální verzi : unban prosím



optyk
08-11-12, 15:35
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 45294)
[AMXBANS] Mas 6 dnu, 23 hodin, 51 minut a 56 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'nevhodne chovani vuci admin teamu na foru'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): optyyk
[AMXBANS] Tvuj nick: OST
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:55825682
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:55825682
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 217.117.209.54
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 217.117.209.54
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: djkofi
[AMXBANS] Server: Kotelna - dust2 only | csko.cz
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================

optyk
08-11-12, 15:36
poprosim admina djkofi :DDDD aby dodal dukaz o mem nevhodnem chovani vuci admin teamu na foru :) diky

optyk
08-11-12, 15:37
jo a kdyby neco , nulka ses ty djkofi :)

514Pro
08-11-12, 15:50
Vzhledem k tvejm veselejm kecum bych unban necekal, spis naopak, pripadne i ban na foru, vysledek je na tobe...

djkofi
08-11-12, 16:06
poprosim admina djkofi :DDDD aby dodal dukaz o mem nevhodnem chovani vuci admin teamu na foru :) diky

dukaz je v PMkach, nebudu ti to screenovat, sam si to psal....a jen dokazujes, ze mas nevymachanou hubu..nebudu se s tebou dal o nicem bavit..pokud nemas zaklady slusnyho chovani, je to problem vychovy, ne muj, takze si uzij ban a za tyden dovi ;)


jo a kdyby neco , nulka ses ty djkofi :)

je mi jedno jestli si markeloff a nebo spawn...nevim, co ma spolecnyho aim s chovanim..tak se prober

unban NEBUDE

cFc|Lu!z
08-11-12, 16:44
jo a kdyby neco , nulka ses ty djkofi :)

Chceš důkaz? Tak se podívej na svůj post. Cíleně v něm urážíš kofiho.

optyk
08-11-12, 17:32
tak poslouchej ty skajlore , ty mi tady pises v PMkach ze sem nula a podobny picoviny a kdyz napisu ja , ze si sasek tak mě chceš banovat , tak prestan bejt drzej spratku jeden a nekdo ten protest vyreste

optyk
08-11-12, 17:34
a i kdyz sem napsal tady na netu tobě ze si sasek , coz v tomhle pripade kdy ty mi pises jaka jsem nula , neni nevhodny chovani
tak nevim proc mi das ban na server ty ubozaku jeden , tvle nakej djkofi

optyk
08-11-12, 17:38
píčusové kotelnacký

ZEUS
08-11-12, 17:40
Klidni slovník mladej....

akka~
08-11-12, 17:52
píčusové kotelnacký

Máš něco proti kotelně ty zmrd*? Tak vypadni a utíkej si na gayshites.

*srsen*
08-11-12, 18:03
Proč když nadává na forum dostane ban ve hře? To je trochu blbý,hodně blbý.
To je jako když něco provedeš v práci, ale doma za to dostaneš zaracha.
Jsem pro UB, když nadává na forum,má ho postihnout trest na forum,nikoliv ve hře.

514Pro
08-11-12, 18:19
Proč když nadává na forum dostane ban ve hře? To je trochu blbý,hodně blbý.
To je jako když něco provedeš v práci, ale doma za to dostaneš zaracha.
Jsem pro UB, když nadává na forum,má ho postihnout trest na forum,nikoliv ve hře.

Pac na foru si nezahrajes a mit ban na foru a ne ve hre v podstate neni zadny postih. Nevim, proc bychom meli nechavat hrat hrace na nasich serverech, kterej je drzej a urazi vsechny okolo. O takove individuum nikdo nestoji.

djkofi
08-11-12, 18:35
nehodlam se tim dal zabyvat, a laskave nepretacej veci, jinak nez jsou! nebo sem ty posty hodim...nemam naladu na deti!!! tak se prober, nevis s kym mluvis, tak aby se ti nestalo, aby te pak ten "spratek", ktery je mimochodem o 5 let starsi jak ty, nekde proplesknul....locknete to pls...

R3S
08-11-12, 20:37
ZABANOVAT PERNAMENTNĚ na foru i na servery. Jak ho tam já chytim jede s permicí . takovýdle lidi tu fakt nepotřebujem

Piner
08-11-12, 21:02
jo a kdyby neco , nulka ses ty djkofi :)


tak poslouchej ty skajlore , ty mi tady pises v PMkach ze sem nula a podobny picoviny a kdyz napisu ja , ze si sasek tak mě chceš banovat , tak prestan bejt drzej spratku jeden a nekdo ten protest vyreste


píčusové kotelnacký


Za tohle bych ti ten ban nejraději prodloužil aspoň na měsíc, aby sis uvědomil kde jsi, s kým mluvíš a jak se chováš.
Teď budeš litovat, že si radši nedržel hubu.

*srsen*
08-11-12, 21:10
Za tohle bych ti ten ban nejraději prodloužil aspoň na měsíc, aby sis uvědomil kde jsi, s kým mluvíš a jak se chováš.
Teď budeš litovat, že si radši nedržel hubu.

Jak si myslel to, s kým mluvíš?

Trey
08-11-12, 21:23
poprosim admina djkofi :DDDD aby dodal dukaz o mem nevhodnem chovani vuci admin teamu na foru :) diky


Myslím, že tie dôkazy si si dodal sám...
Som za predĺženie na nejaký mesiac alebo perma

Piner
08-11-12, 21:42
Jak si myslel to, s kým mluvíš?

Jakože s adminama, a ke starším a dospělím by měl trochu projevit trochu " úcty " . V realitě by si to nedovolil