PDA

Zobrazit normální verzi : Jazy<3-ziadost o unban



erik01k
08-11-12, 17:11
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 45309)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): Jazy<3
[AMXBANS] Tvuj nick: Jazy<3
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:932589350
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:932589350
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 176.106.190.60
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 176.106.190.60
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Dlouhisek like a postman!
[AMXBANS] Server: Kotelna - Classic | csko.cz (de_train)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ==================================

Ban som dostal nepravom na vasich serveroch kedze tam uz hram rok a pol a ziadne cheaty som nikdy nepouzival,tymto ziadam o unban.Pozrite si HLTV nech to posudia aj ostatny admini.

Dlouhis
08-11-12, 17:56
http://csko.cz/dema/upload/dir/jazy.dem zkus to jinde šéfe.Stačí kouknout na první 2 fragy protože tam už je hotovo.

djkofi
08-11-12, 18:43
http://csko.cz/dema/upload/dir/jazy.dem zkus to jinde šéfe.Stačí kouknout na první 2 fragy protože tam už je hotovo.


proc mi nejde to demo stahnout? :D

Dlouhis
08-11-12, 18:49
netuším mě to normálně tahá

erik01k
08-11-12, 18:51
nech sa vyjadria aj ostatny adminy a pozru demo dik.

EDIT:

Este co ktomu mozem dodat ze dlouhisek stiahni si cele HLTV-de_train od zaciatku a potom si premysli co napises a admini taktiez.

Dlouhis
08-11-12, 23:03
na co to stahovat celé ? myslím že tohle bohatě stačí kámo ;) Jsi si určitě vědom toho že jsi zapl i když třeba jen na chvíli jinak by jsi tohle nepsal :thumsup4:

erik01k
08-11-12, 23:25
dal si mi ban nepravom mam to nechat tak?Nikdy som nebol zapnuty a ani dalej nemienim byt zapnuty a za svojim nazorom si stojim a nenecham to len tak.

Trey
09-11-12, 06:52
dal si mi ban nepravom mam to nechat tak?Nikdy som nebol zapnuty a ani dalej nemienim byt zapnutya za svojim nazorom si stojim a nenecham to len tak.
z toho co si napisal mi to vyznelo tak, ze uz si bol zapnuty ale dalej nebudes ale to je jedno, pockaj kym niekto kukne demo, potom sa moze lock

t.twisted
09-11-12, 09:09
Ab tam je, unban nebude.

kashpi
09-11-12, 09:28
no něco na pomoc se střílením tam bude :)

djkofi
09-11-12, 09:38
pokud napisou Dlouhis, Twist i kashpi, ze tam neco je, nemam duvod se na demo divat.... proc nam k tomu ted nic nenapises na svoje ospravedlneni? kdyz si se tak moc hajil, ze jsi nic nemel?

erik01k
09-11-12, 10:38
Kashpi nato aby som hral dobre nepotrebujem ziadnu pomoc a este si mi pisal sam ze hram dobre a nech si kupim steam hraval som pod nickom Yong Jazzy.Nehral som tu 4tyzdne kvoli problemu s netom a kedze ma tato hra bavi tak som trenoval na botoch aby som nestratil skill a pridem si po dlhom case zahrat a ban.

a djkofi nebudem tu pisat slova takeho typu ze pls pls pls dajte mi unban uz sa to viackrat nestane ako podobne decka co mam vam este k tomu napisat ked 5 adminy idu proti mne?nikomu sa nebudem ospravedlnovat ked mam ban nepravom a si myslis ze skoci nato ze sa ti mam ospravedlnit to je iba tvoja taktika aby som sa priznal ci mam/nemam AB. Aj ked viem ze ziadne AB nemam.

[T]rey^^ ber si to ako chces ja som to napisal z mojej hlavy a viem co pisem a obranujem sa.

kashpi
09-11-12, 11:32
koukněte se na to ještě někdo... Ty první dva killy, jak psal Dlouhis, podle mě nejsou moc podezřelí, ale ten zbytek se to chová nějak divně. Nějak moc přesně. Ještě se podívám na hltv, ale on něj si moc neslibuji

btw psal jsem kofimu at se na to taky raději koukne


edit:

Kashpi nato aby som hral dobre nepotrebujem ziadnu pomoc a este si mi pisal sam ze hram dobre a nech si kupim steam hraval som pod nickom Yong Jazzy.Nehral som tu 4tyzdne kvoli problemu s netom a kedze ma tato hra bavi tak som trenoval na botoch aby som nestratil skill a pridem si po dlhom case zahrat a ban.

zajímalo by mě kdy jsem ti to psal. Na classic nechodím a pokud jsem tě potkal nějkde jinde už si to nepamatuji. moc teď už nehrávám

erik01k
09-11-12, 11:48
koukněte se na to ještě někdo... Ty první dva killy, jak psal Dlouhis, podle mě nejsou moc podezřelí, ale ten zbytek se to chová nějak divně. Nějak moc přesně. Ještě se podívám na hltv, ale on něj si moc neslibuji

btw psal jsem kofimu at se na to taky raději koukne


edit:


zajímalo by mě kdy jsem ti to psal. Na classic nechodím a pokud jsem tě potkal nějkde jinde už si to nepamatuji. moc teď už nehrávám

EDIT:

Prave na classiku si mi to pisal a Kashpi ja nezabudam.OK tak nech to este raz dobre prezru a cele demo.

kashpi
09-11-12, 11:52
a šeš si jistej, že to nebyl jeden kopírák s nickem Kaspi ? Já sem fakt na classic nechodím... sem tam na hlášení cheatrů, ale jinak ani ne

erik01k
09-11-12, 12:09
Ano som si isty ze si to bol ty lebo som sa pozrel na forum a bol si prave prihlaseny a steam id som si pozrel a som sa cudoval preco mi ty zrovna pises ked ma nepoznas a este k tomu ze si admin.

Dlouhis
09-11-12, 13:34
Kámo za těch čtyři pět let možná dýl kdy dělám tady admina a píšou mi i lidi od jinud abych se jim mrknul na demo.A viděl jsem spousty vážně dost cheatrů na to abych poznal jakýkoliv druh ABčka takže u mě si zkončil jestli tam nějaký admin neuvidí AB tak nemá proč být adminem.Tímhle jsi skončil u mě doufám že i na kotelně.:splachnout:

erik01k
09-11-12, 14:06
Tak co sem mam este napisat ked fakt tento ban dostanem nepravom.Stebu som skoncil uz davno ale na kotolni urcite nie.Este o mne budes pocut a vratim sa!