PDA

Zobrazit normální verzi : R-pohled



yadort
10-11-12, 14:22
Čau,možná to bude vypadat úplně dementně ale chci se zeptat jestli by se nemohlo přidat n server Furien pro T na tlačitko R volny pohled jako na knife serveru a HNS :)
aspoŇ vych viděl sve strafy u Furienu. :D hodně lidí píše že skáču třeba dobře a já nevím jak tak proto
prosím o názor hráce z Furienu ne co to nehraju a třepou příspěvky děkuji .

*srsen*
10-11-12, 14:47
Čau,možná to bude vypadat úplně dementně ale chci se zeptat jestli by se nemohlo přidat n server Furien pro T na tlačitko R volny pohled jako na knife serveru a HNS :)
aspoŇ vych viděl sve strafy u Furienu. :D hodně lidí píše že skáču třeba dobře a já nevím jak tak proto
prosím o názor hráce z Furienu ne co to nehraju a třepou příspěvky děkuji .

Hoď si na zeď kde lítáš kamery, a pak to uvidíš. To je blbost,když ti to lidi říkají,je to pravda.

Mars
10-11-12, 15:03
Hoď si na zeď kde lítáš kamery, a pak to uvidíš. To je blbost,když ti to lidi říkají,je to pravda.
Srsen,ale painter a urcite mnoho dalsích dobrých hrácu chce videt jak skácou dokonce aj já :).Paintere myslím si ze je to dobrý nápad :).

yadort
10-11-12, 17:02
:D srsen hned pohotovej psat

*srsen*
10-11-12, 17:40
Tam není moc dobrých hráčů,už dávno ne.

yadort
10-11-12, 18:04
já vím ti co jráli dobře přestáli nebo dostali ban jako Ciper.,Daron a další

After
10-11-12, 21:05
já vím ti co jráli dobře přestáli nebo dostali ban jako Ciper.,Daron a další

A ako After :D Teraz tam behaju nejaky hrači smojim menom keďže ja už nehram.....

yadort
10-11-12, 21:07
nj,teď aspon si dělam dobru povest kazdu mapu skore 45:2 atd :DD

Mars
10-11-12, 22:45
jzs :D nj ted priklad dobrych hracu:Painter,Adio,nekdy ja,emer!kn,wallhack,slezoOo,nekdy aj ty srsnu :D atd... a davno dobri hraci:Jirkalol,SlezoOo,daron,marsoun (málo kdy chodí),Emer!kn vic si nevzpomenu :D

!!LOGIC!!
12-11-12, 13:10
Podle mě je to blbost chci vidět jak s tím pohledem trefíš hs :D

DarwiN
13-11-12, 23:40
Asi tak naco ti to je ..šak sa nakameruj.Popros nekoho nech ta nakemaruje tak ako keby kameroval demo ved ked sa hodis do spektu tak mozes pozerat aj ine pohlady.A potom nech ti to poslu :) naco take "hluposti" lebo ty sa chces vidiet jak skačes. Zbytočna praca pre Kotla.

yadort
16-11-12, 09:50
haha,ste mně pobavili kdo to nebude chtít tak si to nedá... dá rozum a ne psat hned sračky a to není docela že chci vidět jak skáču. je to lepší podlě mně..

DarwiN
18-11-12, 22:32
Ok chápem ale zbytočna práca pre Kotla ked´ si to da asi 1/25 hračov čo hraje Furien.

sTr3s
09-12-12, 20:44
Taky si myslím, že je to blbotst..;) Jak říkal Darwin řekni někomu ať tě natočí a potom pošle...fakt zbytečná práce pro KOTLA...;) :))

yadort
10-12-12, 19:48
ok ,prominte vseci promin kotle sorry darwine že ste se vubec divaly na tento thread.. fakt sorry ja to takhle nemyslel ! lock

Mars
10-12-12, 20:44
Paintere ja jse te zastavam.Pro Kotla to nemusi byt tk tezka prace.Je to dobry napad(si myslim ja).Sak at rozhodnou admini.
Nemá cenu se tady hádat...

DarwiN
10-12-12, 23:40
Joj Painter my sme to tak nemysleli v poho bereme tvoj názor a žiadosť, ja ta rád sam natočim ked chceš tento piatok ok?