PDA

Zobrazit normální verzi : Um, Rank?



Daw0
11-11-12, 00:35
Zdravím, až začnu psát to co mám na srdci, tak bych v prvém radu chtel pochválit váš furien server, protože je vážne perfeketnej, ale k veci, co bych tam rád uvítal.

Takže, četl jsem predošli témata o ranku a vidím, že ho tu hráči s furienu nechtejou ani videt, presto, bych se chtel zeptat, nešlo by udelat neco jiné než rank? jááá.. no nevím, ale bohužel mi tam chýbi neco jako rank, nejaka topka tech lepších hráču, aby bylo videt, jak kdo hraje, treba pište vy své návrhy, já bych tam proste neco jako topku uvítal no, fakt me nic nepadá, ak by se vám to libilo, tak jak jsem ríkal, pište své návrhy, co by to mohlo být, dekuju.

Edit: A tak me napadlo, nemohl by jse pridat dvojskok? si myslím, že by to nebylo na škodu, osobne vím, že tenhle server už máte takhle udalej dlouho, ale nebylo by lepší ho trošku oživit? udelat ho dokonalejší? Protože, hráči kterí treba hrají na GS,c-str*ke jsou zvyklí na dvojskok a tak by to podle mne bylo lepší, jakož je to návrh, takže posoudte sami, tot vše. Daw0 :)

*srsen*
11-11-12, 01:25
Když jsou zvyklí na jiných portálech,tak proč hrajou tady? Jsou 4 stejné furieny to máš pravdu,mohlo by být něco nového,ale to se uvidí.
Rank se tu řešil hodněkrát,byl tam i chvíli,ale pak se zrušil.

Daw0
11-11-12, 12:27
Ano, vím, že tu už rank byl, pak se zrušil, nuž jak ríkaš, sou tu 4 stejné furieny, 1 by se mohl udelat trošku jinak a videlo by se, jak lidi baví, kdyby zaujal, mohli by se tak postupne udelat další... takže se uvidí no.. )

DarwiN
13-11-12, 22:46
Ten rank , ako som už vravel je dobry napad (ale na nick) ale ten dvojskok je podla mna hlupost načo to tam davat . Ked su hraci hrat s 2skokom na inych portaloch nech hraju tam :) Pochybujem zeby sa zvysli počet ludi čo by hrali Furien na csko.cz .

It"s only my opinion.

QyXo
18-11-12, 14:15
Ten rak by som privítal..ale taký ktorý ráta iba Fragy :) nie death :)

yadort
18-11-12, 15:14
qyxo,lebo 100 umres a 1 kill ? :D
jinak pro ;)

QyXo
18-11-12, 18:56
Nie Painter...rozmýšľaj trochu prosím ťa...kto by chcel mať v ranku to, že koľko krát sa mu nepodarí...ja nad slnko jasné, že by to viedlo k campenie...narozdiel od toho...že keď sa ti budu započítavať iba killy...tak nemôžeš campiť, aby si bol najlepší :)