PDA

Zobrazit normální verzi : Classic 2 [only steam]



akka~
11-11-12, 19:33
Čaute, vím že už to tady jednou bylo a moc se ten server nechytil, ale. Je možné že teď těch steamerů je tady více a nechcou hrát s NS, nic proti nim nemám, ale jak se teď bavíme na steamu s Osolem, tak NS hází flashe pod nohy a podobné krávoviny a ti co mají steam už jsou snad o něco chytřejší. Takže bych chtěl poprosit aby se udělal server only steam.

Piner
11-11-12, 19:37
Já jsem pro, nemusí to bejt zrovna classic ale třeba nějakej jinej server, chtěl bych někdy začít hrát publici, ale nesnáším když mě sundá do zad s prominutím " kid ", kterej čupí ve tmě s awp. Tohle by se na only steam serveru nestalo.

SeveRo
11-11-12, 20:12
Možná by se chytl víc deathmatch než classic.

akka~
11-11-12, 20:18
Já teda radši přeferuju classic, než DM. Na DM je ti celkem jedno jestli se někdo zakempí, hned se respawneš a flashe tam nejsou.

Acid
11-11-12, 20:34
Určitě PRO

Konečně jenom steamers :)

BiA Fz
12-11-12, 14:24
Taky jsem pro, only steam server jen na 12/13/14 slotů a nechat tam třeba jen dust2 a inferno. Kolikrát když se chce ten skiller vyžít a jde na classic jako top server, tak se stejně stane, že je tam nějaká lama, co mu hodí 2 flashe, když to chudák ustojí a přežije, lama se krčí za rohem a kouká jak dostává čočku, a když to ještě pořád chudák skiller přežije, lama ho pro jistotu při ústupu blokne, aby fakt neměl šanci přežít, a stává se to furt. Pak často nevyhrává tým s lepšími hráči, ale s menším počtem těch horších :-))

:moqq
12-11-12, 14:46
Nemyslim si, ze by tam bylo min kidu. Posledne jsem si na jednom z mistnich serveru vyslech, ze jsem kid (od steama), protoze mam 6-mistny steamID. Takze tak.

Kazdopadne se da ale predpokladat, ze tam bude min cheateru. ;]

Acid
12-11-12, 14:54
Míň kidů bych řekl, že bude, páč ani neumí poslat SMS :D Cheaterů určitě taky :)

R3S
12-11-12, 16:40
už jsem to tu někde předhodil za mě pro , nebo pokuj je to v možnostech techniky udělat další classic steam

tyger103
12-11-12, 17:04
Sice tu to bylo,ale proč to nezkusit.Podle mě tu hraje více steamáků,než tehdy.Jsem PRO

Raw
12-11-12, 17:23
Ahoj,
nevím zda-li to je řešení dané problematiky. Steam nic neřeší, spousta Steamerů, kteří hrají na Classicu nemá ponětí o tom co dělá a naopak je několik Non-Steam hráčů, kteří by nám natrhli bez problémů. Spíše bych udělal Classic Pro, kde by byli aktivní Admini a banovalo by se za nepoložení bomby, teamflash, neplnění úkolu map, blok spoluhráčů atd...

akka~
12-11-12, 17:50
Aktivní admini. Promiň ale musím se zasmát. :DDD Vím, že máte svůj život, ale.. Jako už to tady bylo tolikrát, vždycky na chvíli to zabralo a potom už nic.

Acid
12-11-12, 17:55
Rawe to s téma ukolama a mapama se mi líbi.

Konečně by se začlo tymově hrát...Ban za jedinej block!

kashpi
13-11-12, 06:59
:mega_shok: pokud se nudite tak jdete ven a nebo se ucit, ale nevymyslejte blbosti

akka~
13-11-12, 16:38
To mi řekni, že by jsi nešel na steam server, kdyby byl.

Bezdak
13-11-12, 16:42
Minule taky bylo hodně lidí pro a nikdo tam nehrál. Ono když vidíš na serveru online 6 lidí tak radši zajdeš třeba na mega kde je server plnej a zahraješ si plnohodnotně. Co byl ten classic steam tak sem ho viděl plnej jen jednou a to jsem spamoval všechny friendy na steamu ať si tam jdou zahrát a ještě jim psal ať spamují svoje kámoše, jinak tam vždy bylo tak okolo 5 lidí.

akka~
13-11-12, 16:55
Jenomže, teď tu tady může být více steamerů.

kashpi
14-11-12, 09:59
popravdě bych tam ani nešel. Někteří hráči co tu hrajou a mají steam si myslí, že jsou něco víc a jsou tak celkově namachrovaní. Každej někdy udělá chybu na serveru a nepotřebuji aby mi někdo nadával.
Na posledním gatheru co sem teď hrál se stávalo dost často, že mě můj spoluhráč atakoval a dokonce i zabil... Ale co už, to se stane. Na publicu by to bylo nadávek :D
Nehledě za to, že blbě hodí nekdo flash. Vy si myslíte jak ste pro, ale nikdo není neomylnej

Spíš bych udělal server jako je classic, ale s více mapama něco jako "Classic Pro" samozřejmě i pro NS, kde by bylo normální friendly fire, ale prostě by se to snažilo udržet na vyšší úrovni a admini by to museli hlídat a tvrdě trestat.
Občas mi FF chybí, když mě nějakej bloker "sere" :D

:moqq
14-11-12, 19:43
Kashpi, to neni vubec spatnej napad.
Neco jako whitelist s kvalifikaci?

EDIT: Otazka je, zda-li clovek opravdu chce hrat proti lidem, kteri jsou vsichni dobri. Jestli clovek tak trochu nejde rad postrilet lamky.

kashpi
15-11-12, 09:44
tož já si taky rád zastřílím do "lamek", ale tak proč nejít na server, kde je prostě větší úroveň a raději se tam trápit a něco se třeba přiučit.
Kdysi dávno, když se stavěl Vyšehrad, Šemík byl ještě hříbě a Žižka měl obě oči, sem chodíval na normální servery a užíval si, ale jednou za čas sem si rád zašel na iii a prostě se "zapotil" a snažil se u toho i myslet a něco se i naučil :)

:moqq
15-11-12, 10:57
Jojo, icka pamatuju. Nejsem zadnej GZak. :)
Ale na procisteni serveru od uplnejch lam a zdrzovacu mam jinej navrh. Za cas ho sem nekam placnu.

R3S
16-11-12, 18:48
něco podobného jako je panoramix, ale musím uznat , že náš classic je snad už i na lepší urovni..:). ale když jsou na panoramixu lidi tak jdu tam protože tak je opravdu co se učit..

3necky
16-11-12, 21:26
Kvalitní steam server se neudělá tak, že se do názvu napíše Classic II Steam. Pořád to bude o tom, jací lidi tam příjdou a jestli se jim tam bude líbit. Bojím se, že v dnešní době ten fenomén kupování si steamu přes sms trochu pohřbil to, na co jsme byli zvyklí - že steam server znamená vyšší úroveň. Ostatně je to i patrné na tom panoramixu.
Pokud je ale záměr, aby na takovém novém steam serveru hrávali steam štamgasti tady z kotelny, tak to není zas tak špatný nápad. Ale ten server nebude v tom případě pořád plný a jak už někdo napsal, obsazenost na serveru je hlavní kritérium. Já bych tam případně rád hrával, ale když to bude hra 5 na 5, tak to si raději zajdu s kámošema na mix. A myslím, že to i většina.

Kotel
16-11-12, 22:09
2x byl classic jen steam a vydrzel plny maximalne tyden. Hraci tam hrali, ale po case odesli. Jakmile byl zase ns, hralo tam treba 18 steam a 2 ns.

R3S
16-11-12, 22:20
je to fakt.. návštěvnost bude menší , nevím jak ostatním ale mě zlatě stačí ke štěstí 10 hráčů , zase viz ten panoramix , kolem desate už je prázdnej

Johny Pampeliska
20-11-12, 22:42
no a gamesites i ve 3 ráno plnej jantarů, Kotel by sem mohl taky dát lazery do hry, asi to bude tim, že tam je tak plno :smart: