PDA

Zobrazit normální verzi : mužu se zeptat proc admini nereagujou na zpravy pres "!" ??



SliZo
11-11-12, 20:43
proc nereagujete na zprávy !,napisu 3krat ze na zm jsou oidi co skacou po txt,ale nikdo nema cas prijit na 5 min. a dat jim slay,kick,ban.zavolat ze strileciho serveru tak je vas tam behem 10 sec. 5,ale proc by mel nekdo chodit na zm,jeste kdyz vola slizo zejo...

Giussepe
11-11-12, 20:46
Proč by měl někdo chodit na ZM když tomu nikdo ze střileciho serveru nerozumí?

SliZo
11-11-12, 20:47
Proč by měl někdo chodit na ZM když tomu nikdo ze střileciho serveru nerozumí?
Čemu nerozumite na tom ze nekdo lozi po txt??
E:A lozeni an txt je snad zakzane vsude ne?
A kdyz tomu admini ze strilecich serveru nerozumi tak kde jsou admini ze zm, jako treba 72 panic,shini a dalsi?

Slunicko
11-11-12, 20:48
A hlavne nechapu proc hlasis kvuli texturam kdyz jde 1 kolo nekdo na texturu neznamena ze tam bude celou mapu muze z minuty na minutu z te texury odejit a jak se psalo "!" je tu hlavne kvuli cheatingu

SliZo
11-11-12, 20:51
A hlavne nechapu proc hlasis kvuli texturam kdyz jde 1 kolo nekdo na texturu neznamena ze tam bude celou mapu muze z minuty na minutu z te texury odejit a jak se psalo "!" je tu hlavne kvuli cheatingu
Nepsal bych kdyby tam byl nekdo 20 sec. behali tam hraci po texture minimalne 4-5,byli tam akzde kolo a kdyz maj jeste k tomu mg a bz a kropi to an tebe z vrchu tak se to fatk neda...proto jsem volal..

R3S
11-11-12, 20:53
tady jeden výcuc z pravidel:

8. Chyby v mapách, které hráčům dovolují dostat se třeba na skálu v de_nuke nebo na střechy v de_widlakof, se nijak netrestají, protože se jedná o úmysl autora mapy. Jiné je to třeba na Warcraftu, kde se hráč portne do zdi a pak ho ostatní nevidí nebo leze po stropě(skywalking) apod.

SliZo
11-11-12, 21:00
tady jeden výcuc z pravidel:

8. Chyby v mapách, které hráčům dovolují dostat se třeba na skálu v de_nuke nebo na střechy v de_widlakof, se nijak netrestají, protože se jedná o úmysl autora mapy. Jiné je to třeba na Warcraftu, kde se hráč portne do zdi a pak ho ostatní nevidí nebo leze po stropě(skywalking) apod.
Urcite si nemyslim ze je umysl autora byl aby se vyskakalo na txt lozilo pod mapu apod.

R3S
11-11-12, 21:06
co si ty myslíš nebo nemyslíš mi je celkem jedno , ale takhle to máme napsané v admin foru. já to nebanuju a banovat nebudu

ZEUS
11-11-12, 23:13
Ještě něco doplním, co jsi psal.

19:21:31 (Zombie2) SliZo. says: diky moc za ochotu +1
19:18:58 (Zombie2) SliZo. says: tak sarka prijdete nekdo?
19:15:50 (Zombie2) SliZo. says: muzete se tu nekdo stavit??lidi tu lozi po txt jak se jim chce...

Když už chceš něco nahlašovat, tak alespon dodej jeho nick. Co tam bylo za mapu ?

R3Si, možná by bylo dobrý shlédnout, co v nuke a dalších mapách je zakázáno a hlavně to nebyl záměr autora. V ESL lize je zakázáno tohle:

viz. http://www.esl.eu/cz/cs/5on5/iem_czech_cup/forum/2200/18679/839774/?singleposting=6570814&postcount=6

bod 4.3.2 Chyby/bugy map


Co se týče widlakofa, tak to je čistě jasný, že to byl záměr autora.

Jak psal Slunce, přes "!" se píše hlavně cheating, tohle má řešit admin přímo na serveru. Dám příklad, ačkoliv se to stát může, admin na střílecích servery, dostane hlášku přes "!" že tam lezej na textury, tak je sleduje furt nic 5-10 minut, mezitím přijde další hláška přes vykřičník, že na D2 je hax0r, tak co udělá admin ? Radši půjde na d2 zabanovat hax0ra, než aby čekal další minuty na blbou texturu, kde by rozdal ban na hodinu max. na 3.

Acid
11-11-12, 23:38
Přece jenom, když už hlásíš něco přes “!“ tak napiš nick a důvod, jak to má Bezdak v podpisu: Admini mají právo ignorovat, pokud nesplňuješ tyto hlavní podmínky

SliZo
12-11-12, 01:09
Ještě něco doplním, co jsi psal.

19:21:31 (Zombie2) SliZo. says: diky moc za ochotu +1
19:18:58 (Zombie2) SliZo. says: tak sarka prijdete nekdo?
19:15:50 (Zombie2) SliZo. says: muzete se tu nekdo stavit??lidi tu lozi po txt jak se jim chce...

Když už chceš něco nahlašovat, tak alespon dodej jeho nick. Co tam bylo za mapu ?

R3Si, možná by bylo dobrý shlédnout, co v nuke a dalších mapách je zakázáno a hlavně to nebyl záměr autora. V ESL lize je zakázáno tohle:

viz. http://www.esl.eu/cz/cs/5on5/iem_czech_cup/forum/2200/18679/839774/?singleposting=6570814&postcount=6

bod 4.3.2 Chyby/bugy map


Co se týče widlakofa, tak to je čistě jasný, že to byl záměr autora.

Jak psal Slunce, přes "!" se píše hlavně cheating, tohle má řešit admin přímo na serveru. Dám příklad, ačkoliv se to stát může, admin na střílecích servery, dostane hlášku přes "!" že tam lezej na textury, tak je sleduje furt nic 5-10 minut, mezitím přijde další hláška přes vykřičník, že na D2 je hax0r, tak co udělá admin ? Radši půjde na d2 zabanovat hax0ra, než aby čekal další minuty na blbou texturu, kde by rozdal ban na hodinu max. na 3.
Řekni mi jak mám vypsat nicky když jsem zombie a nevidím nicky Ctček a navíc jich tam bylo minimalne 6,jinak je vas v admin teamu X co má prava na strileci servery a to je problem aby jste se mezi sebou domluvili ze jeden skoci na zm a jeden pujde na to D2 to je sakra takovej problem???

karl0b
12-11-12, 02:36
Možná by mělo pár soukromníků upustit od myšlenky, že na zombie potřeba admin není.

koNan
12-11-12, 07:22
Na zombie je teďka dost problémů...Spamy, reklama atd.... O lození na textury ani nemluvim protože v 65% map na zm to jde...jedinný admin kterého jsem tam po dlouhé době viděl byl rIDer a rozhodně se nenudil :D

SliZo
12-11-12, 08:57
Na zombie je teďka dost problémů...Spamy, reklama atd.... O lození na textury ani nemluvim protože v 65% map na zm to jde...jedinný admin kterého jsem tam po dlouhé době viděl byl rIDer a rozhodně se nenudil :D
A právě proto že tam admini nechodí tak je chcu aspon zavolat přes ten ! který k tomu slouží..ale jak už jsem psal proste jste se na to vysrali a jestli mi ted zacnete psat ze tam nemusite chodit ze nemata porad cas a takovy jiny kecy co tu stale pisete,tak uz je to ohrany a kazdy vi ze to tak neni akorat se vam nechce na tech blbych 5 min. jit pryc kdyz na classu,d2only nebo jinem serveru mate megaultrahigh skore a vsichni vas uznavaj..

kashpi
12-11-12, 13:00
musím souhlasit se Slizem :)

hned jak jsem si všiml té poslední zprávy přes !, tak sem mu psal na steam co se děje a vysvětlil mi to, jak na to všichni serou. A musím fakt souhlasit, včera jsem se pomale musel doprošovat adminů aby někdo šel na server odkud někdo hlásil cheatery... a to se jednalo o server Mega. Hlavně že si tam povídáte přes ! navzájem spolu a děláte to nepřehledný, tak ignorujete zprávy co jsou důležitý...

ZEUS
12-11-12, 20:38
Na zombie nechodím, jde to mimo mě.

Trey
12-11-12, 21:32
Ja som zombie zo mesiac hrával ale bany za textúru som tam ani raz nevidel, a práva tam nemám, takže preto som tam ani nešiel lebo ban by aj tak dostali na konci tej mapy, keď už by dobugovali...

Lazik
12-11-12, 21:34
musím souhlasit se Slizem :)

hned jak jsem si všiml té poslední zprávy přes !, tak sem mu psal na steam co se děje a vysvětlil mi to, jak na to všichni serou. A musím fakt souhlasit, včera jsem se pomale musel doprošovat adminů aby někdo šel na server odkud někdo hlásil cheatery... a to se jednalo o server Mega. Hlavně že si tam povídáte přes ! navzájem spolu a děláte to nepřehledný, tak ignorujete zprávy co jsou důležitý..

Pravda... vcera som tiez cele doobedie behal po serveroch lebo nikto iny neni ochotny.. a ked napisem, ze tu mam cheatera nech sa tam niekto pozre tak su vsetci ticho a odpovedia mi az ked to napisem desiaty krat.. dneska poobede to iste.. Pod tam, pod hentam, tam je cheater a bla bla bla ale nikto sa ani nepohne..

Charon35
12-11-12, 22:36
Njn.Chcelo by to občas pohnúť zadkom z vyhriateho kempu za bednou na duste.

ZEUS
12-11-12, 23:19
Trošku tý aktivity děcka by to chtělo.

Shinigami
13-11-12, 19:48
Prepáčte za moju aktivitu, keby som na servery tak na hlásenie určite prídem. Bohužiaľ už 2 týždne som nehral csko a ešte dlho hrať nebudem. Nejde len o csko, ale celkovo som bez internetu, takže tak. Keby niečo píšem z mobilu.

DarwiN
13-11-12, 22:12
Na ZM hraje aj noirbun.A on je admin tak to hlaste jemu.

Acid
13-11-12, 22:23
Na ZM hraje aj noirbun.A on je admin tak to hlaste jemu.


To je hezký, že tam hraje, ale jeden nestačí...

Kotel
14-11-12, 10:42
Je tu bug, kdy se od urciteho hrace neodesilaji zadne zpravy, takze to mozna bylo tim.

noirbun
14-11-12, 10:59
ja tam nemám práva...

Prasacko
14-11-12, 17:35
Je tu bug, kdy se od urciteho hrace neodesilaji zadne zpravy, takze to mozna bylo tim.

Da sa to nejak opraviť ? Už ste to pisali pred určitým časom.... Nick mám stale ten istý a 1/5 pride admin ked volam cez ! takže tie správy tam asi chodia....

djkofi
15-11-12, 18:56
zm a w3 servery neresim, zaprve na tyhle servery prava nemam, nehraju to, nerozumim tomu a za druhy uz to ani nepovazuju za neco, cim by CSKO melo byt...nic proti lidem co si to mysli a tyhle mody hraji..

ivoros
15-11-12, 19:36
Když už jsme u toho zombie a u těch bugů....stává se mi, že když Bhoper nebo jiný zombík projde minou(projde, neproskoří nebo tak něco..), tak ne vždy ho to zabije a ta mina zmizí. Nejsem si jistý, zda to bylo nějakou dobu po zm.šílenství nebo ne, ale párkrát se mi to stalo...

SliZo
15-11-12, 20:53
Je tu bug, kdy se od urciteho hrace neodesilaji zadne zpravy, takze to mozna bylo tim.
Kotle ale vim ze se to odeslalo,jeste mi pak Kashpi psal na steamu ze to pak videl :)

kashpi
20-11-12, 16:03
viděl jsem 2 zpravy ze 3, ale nikdo na to nereagoval z ostatnich. Sam sem tocil na Oldschool, tak sem nemohl jít, ale to je asi fuk

Raw
20-11-12, 18:11
viděl jsem 2 zpravy ze 3, ale nikdo na to nereagoval z ostatnich. Sam sem tocil na Oldschool, tak sem nemohl jít, ale to je asi fuk

Vím, že ty chodíš opravdu tam kde se dá, ostatní by si z tbe měli vzít příklad. Dneska jsem chytl na Classu 2 haxy a nikdo nepřišel na Asay, tak co už ať hrajou dále ...

MARTiii
20-11-12, 18:24
souhlasim at hrajou dale

DarkAspecT
20-11-12, 18:32
Já se také snažím chodit všude,většina už mě zná a pak to leftuje.Když vidím,že už tam někdo je tak to nechám plavat.Jsem všude kde se dá.