PDA

Zobrazit normální verzi : Unban



Merry Christmas
12-11-12, 17:03
Dobrý den,

Možná si mě někdo z vás pamatuje, píšu tu už po druhé ale teď sem tu jako tak řečeno jiný člověk. Na tomhle portálu sem dostal Pernament Ban ale opravdu právem ikdyž sem předtím tvrdil něco jiného. Nejprve bych se vám adminům chtěl omluvit co sem vám tu psal za blbosti které vůbec neměly hlavu ani patu:). Chtěl bych se jenom optat jestli bych nemohl dostat Unban alespoň částečně nebo alespoň za jak dlouho:(. Víte v té době sem si asi myslel že když si člověk zapne WH a napodobí ostatní že je nějakej dobrej a že tim hraje líp. Ale teď vím že sem byl jako malé děcko které používa cheaty a ještě je ani nepřizná. Sice až teď ale přece sem si uvědomil že mi nejde úplně o tu hru tím myslim střílení a takovéhle věci ale jde mi o to že na servrech jako je třeba Jailbreak 1,2 nebo 3 mam hodně dobrých přátel. Proto sem se chtěl zeptat vás adminů jestli by se nedalo nějak udělat, abych dejme tomu měl Unban jen na Jailbreak??? Je to možna blbost ale rád bych dostal ještě poslední šanci na kotelně které bych rád dal v hodnoceních servrech 99/100%...

Děkuji za jakékoliv vyjádření, ať už špatné či dobré, ale chtěl bych jenom dodat, jestli bste byli tak hodní a nepsali my vyjádření jako: ,, Na to si měl myslet dřív než si to udělal ,, a takový věci. Tohle už dobře vím ale minulost už bohužel nevrátím, takže to beru.

Merry Christmas

tyger103
12-11-12, 17:06
Jestli si dostal perma na NS,máš možnost si ještě koupit originální hru.

ZEUS
12-11-12, 17:08
http://csko.cz/forum/showthread.php?9860-Uz-sem-tady-fakt-s-kotelnou-nastvanej!!!

Pravděpodobně to na unban nebude.

Merry Christmas
12-11-12, 17:13
Já si to taky myslím, říkal sem si to, předtím co sem tu psal , tak to byli blbosti největší byl sem naštvanej neprávem na vás ale teď když už to chápu je pozdě. Ale diky za váš názor:)