PDA

Zobrazit normální verzi : Prosím o UNBAN



Plutko
12-11-12, 19:58
Zdravím všechny, nedavno jsem si řekl že si zahraju po dlouhe době Counter Strike. Nainstaluju, zapnu, připojim se na server a zničeho nic mě to kopne a napise že mám BAN. (Ještě jsem měl starý nick PluTo)

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 37438)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Slowmo'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): DraGon[A]ge
[AMXBANS] Tvuj nick: PluTo
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:1498782462
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:874819555
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 5.104.16.18
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 5.104.16.18
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz (http://www.csko.cz) muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: BiA Fz
[AMXBANS] Server: Kotelna - Hide N Seek c21 | csko.cz
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
PluTo se pripojil k Policistum
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj k

Nikdy jsem neměl nick DraGon Age NIKDY!!!. Žádné cheaty nepoužívám. A přesně tohle se stalo i kámošovi. Jestli by bylo možné dát mi UNBAN byl bych rád

Dík za pochopení.

Plutko
12-11-12, 20:00
Jo a tady je mé IP - 5.104.16.18

akka~
12-11-12, 20:01
Máš sdílenou IP s cheaterem, kdychom dali UB tobě, dáme i UB mu a to nechceme. Pořiď si na steamu csko. Myslím že můžete zase lock:D

Plutko
12-11-12, 20:03
A co když už CS ten cheater nehraje a nebude to zkoušet?

Plutko
12-11-12, 20:04
A fakt si musim kupovat CS nestacil by mi jenom Steam?

BiA Fz
12-11-12, 20:07
Píše, že to je on. Nedělej tu z nás blbečky. I kdybych připustil tu tvojí lež že ty necheatuješ, na tu i.p. adresu tu jsou už dva bany za cheating (jednou wh, podruhý slowmotion) a přesně ta i.p. adresa je zabanovaná a proto se nemůžeš připojit. Unban nepřipadá v úvahu. Pokud tu chceš hrát, kup si ve vánoční akci originální hru Counter strike 1.6 na Steamu, bude za 50 kč a s ní se budeš moct připojit.