PDA

Zobrazit normální verzi : Už mi to vadí a nejsem sám ..



Vasilacek
12-11-12, 23:53
Preventivně navrhuji ban hráčům DOBRA MANDARINKA , MACA 52 , ORC LORD...
A všem co pořád a stále dokola škemrají o XP jiné hráče čímž blokují normální lidi co si chtějí zahrát ty jejich tajné skrýše atd... než se zabijou a bla bla to se kolikrát čeká minutu jen na to než se zabijí navzájem nožem.

Konkrétně to dělá mandarinka a maca nejhorší hráči serveru toto.

Orc lord tam mi zas příjde že člověk co si dá jméno bota aby začínal na 15 levelu mě příjde prostě podvádění.
Já osobně sem nahrával od 1 až do 22 což mám teď snad 3 měsíce mě jen trvalo dostat se na level 15 v životě sem nikomu neřekl o expy.

Jen chci aby občas nakoukl ňáký admin na tyto servery a dal ban hráčům co stále jen řeší expy chci si v pohodě zahrát odreagovat se po dlouhém dni v práci.
Ban by stačil třeba aji na 2 dny jen já myslím že by je to dost zkrotilo.

Toť můj návrh chci aby se k tomu ostatní co zde hrají vyjádřili jak takovou věc vidí oni děkuji :)

DJ Pon-3
13-11-12, 16:54
mandarinka už toho nechal ale maca je strašnej

Vasilacek
14-11-12, 21:51
Jak tak vidím tak je stejně v tom podporuješ a expíš je ... tím kazíš hru i ty kugis !
Mandarinka , FBI zvoncin , P@jda...

Nechápu o co těmto hráčům jde já si tam du zahrát a tím samozřejmě zábavou i expím ale oni tam jdou jen expit až budou mít 30 lvl tak se zblázní asi.
Nevím proč si tam nejdou o půlnoci třeba to tam vůbec nikdo není.

Acid
14-11-12, 22:02
Dodejte důkaz a pak s tim admini můžou něco dělat

DJ Pon-3
15-11-12, 13:47
okai, od tohoto okamziku uz neexpim NIKOHO

pajda
17-11-12, 12:34
Ahoj,já už sem to expení přestal dělat.Ale dneska tu byl Maca 52 a chtěl po nás abys me ho expily ze expne nás a my jsme mu říkaly stále ne a stale nas otravoval.

_AnGeL_
17-11-12, 13:03
Pajda nie si iný. Keď som ťa videl v hre tak si sa pýtal vyšších lvlov či ťa naexpia a stavím sa, že si z tým neprestal.

E: Mal by byť zato aspoň BAN na 3 dni.

pajda
18-11-12, 12:18
Pajda nie si iný. Keď som ťa videl v hre tak si sa pýtal vyšších lvlov či ťa naexpia a stavím sa, že si z tým neprestal.

E: Mal by byť zato aspoň BAN na 3 dni.

To sice ano ale to bylo to předevčírem možná dřív ale už to nedělám.
Vasilicek ti to podvrdí

_AnGeL_
18-11-12, 15:49
Ja tam už často nechodím, ale hráč No Fear to robí tiež a keď ho zabijem tak začne nadávať. Je my z toho ZLE... Mohol by sa sem vyjadriť nejaký admin alebo kotel či sa to bude riešiť.

Vasilacek
18-11-12, 17:55
No Fear a mxforlife.cz další dva co expí a hrozně jim vadí když tam hrajeme kolem nich a občas je zabijem.
Nadávky atd.. máš pravdu.
Taky by mě zajímalo jestli už se to bude řešit a vyjádření někoho z Adminů důkazy klidně dodám :) P@jda říkal že má video. Tak budem čekat.

pajda
22-11-12, 14:43
No Fear a mxforlife.cz další dva co expí a hrozně jim vadí když tam hrajeme kolem nich a občas je zabijem.
Nadávky atd.. máš pravdu.
Taky by mě zajímalo jestli už se to bude řešit a vyjádření někoho z Adminů důkazy klidně dodám :) P@jda říkal že má video. Tak budem čekat.

Ahoj bohužel nemám to video. Sice jsem nahrál ale nenašel jsem ho.