PDA

Zobrazit normální verzi : žiadosť o unban - DarkAspecT



zEEpY
16-11-12, 16:24
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 46183)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): zEEpY~91
[AMXBANS] Tvuj nick: zEEpY~91
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:20124431
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:20124431
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 213.181.130.66
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 213.181.130.66
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: DarkAspecT
[AMXBANS] Server: Kotelna - Awp | csko.cz

mily adminko dodaj mi sem demo prosim ta a daj mi casy kde som udajne mal ten aimbot podla teba :) nauc sa co je fast zoom hraj dlho lebo mas steam 2012 si no skill a nauc sa adminovat a spectovat hracov ked sa ti nieco nezda dakujem ....a vas prosim o UNBAN ktory bol udeleny nepravom dakujem :)

DarkAspecT
16-11-12, 17:18
demo zde:http://csko.cz/dema/upload/dir/zeepy.dem

tyger103
16-11-12, 17:55
Demo jsem viděl.Když jsou dobré reflexy tak to awp občas "škubne" trhnutím myši,koukněte na to klidně někdo zkušenější,ale podle mě je clear.

Kotel
16-11-12, 19:32
Jak vysvetlis skoky kurzoru bez pohybu?
10:50 - Namiri kousek vedle hrace, stiskne mys a kurzor jde okamzite na trup nebo hlavu. Pri zpomaleni tesne pred vystrelem neni zadny pohyb kurzoru, jen skok na souradnici.

zEEpY
16-11-12, 20:13
kludne si to pozrite viaceri ja som nic nemal mam mysku SteelSeries Kinza optical a stava sa ze laguje kolkokrat sa mi to stalo aj inde kto ma pozna vie no na tomto serveri bude kazdy cheater aj steamer :) som poctivy hrac dlhorocne skusenosti adminovania na virgi uplne by som si zapinal :D

Piner
16-11-12, 20:20
Mohl by mi někdo vysvětlit čas 10:53 a čas 11:59 ?

Podle mě tam AB je.

DarkAspecT
16-11-12, 20:30
A lagovalo ti to každej druhej výstřel což?Neznamená,že máš steam,že musíš bejt čistej.Dal si mi kill a pak mi to na tebe hodilo spect a najednou ti to trhlo,takhle se podle mě cross normálně nechová,počkej co na to ostatní,já si za svým názorem stojím.

zEEpY
16-11-12, 20:32
okey jak myslite :) mne je jedno ked som to kukal tak ten cas tam to vazne vypada ako AB ten moment ale pozri si cele demo normalne fast zoomy cit v ruke reflexy ale ti pri mne za pocitacom nesedis ja viem

DarkAspecT
16-11-12, 20:37
Já to vidím z mýho pohledu,samozřejmě máš plné právo žádat o unban a hájit se.Podle mě to ab je,jak říkám počkej na ostatní.

Kotel
16-11-12, 22:44
To bude na dlouho.

514Pro
17-11-12, 01:08
Celkem jasny AB, klepe ti to, aimujes jinam a pak instant hlava a taky tvuj minimalni pohyb mysi je vetsi nez co tam "strilis" tak presne.

zEEpY
17-11-12, 22:58
tebe klepe niekde inde :) ano aimujem inam este mam aj wh co :D :D pozri si to viackrat za sebou pomaly a postupne keby mam AB tak davam same hlavy AB skube kazdy vystrel a pozri sa aj na moje mierenie a pohyb na abcku sa ti stale hybe obraz hraca pozri sa na par fast zoomov co tam padlo ...dalej si pozri akym stylom hram ...brain je moja silna stranka..nikdy som nic nemal za prve neriskujem VAC BAN a za druhe sa neznizim na taku uroven aby som pouzival hacky na zlepsenie skore a to v sprostom awp :D nikdy mi tam nikto nenadaval a zrazu pride admin a uz si mysli ze mam AB a ostatni cumia demo ktore ukaze inak ako spect :)

DarkAspecT
18-11-12, 00:56
Není pravda,ano ab škube možná každý výstřel,ale nemusí vždy skončit v hlavě,ab se dá nastavit například,že v hlavvě skončí jen každá třetí nebo pátá.O těch fast zoomech..Luder je mapa která má zlý sklon k tomu aby člověk čekal na spawnu za zdma se zoomem a čeká si,než mu tam nějakej jelen vlítne.A že ti nikdo nenadával,co jsem včera zjistiil si nějaký kámoš Z_u..Já třeba osobně jsem tam tvůj nick viděl poprvý.

hladik
18-11-12, 09:51
Seš zaplej , LOCK

zEEpY
18-11-12, 10:10
jo jo je to kamaratka byva kusok odomna ....ale tak kludne mi ban nechajte pojdem inde hrat ale uprimne som nic nemal nie som slahnuty :) no vas nazor je vas :) zbohom hraval som tam kvoli nej iba :) ja sa v tom nevyznam neviem ako funguje ABcko to som pisal len tak ked som spectoval a daval BANY ze sa hybe obrazovka v jednom kuse aj mierenie stale lieta na hraca ,,,vy ma nepoznate...ale ked sa zhodlo viacej adminov ze mam tak co uz smola I AM CLEAR .... len tolko ked som videl ako som dostal ban som sa smial asi 5 minút :D :D

DarkAspecT
18-11-12, 11:11
Tak je to vyřešený,myslím že lock.

Kotel
19-11-12, 09:38
AB skube kazdy vystrel
Kdyby ti to neskubalo kazdy vystrel, tak bys ban nedostal.

zEEpY
19-11-12, 12:00
viete čo mne to je jedno váš názor moj názor slovo proti slovu ....je mi to uprdele na nejakom low serveri hravat som tam hraval kvoli tej slečne....

ZEUS
19-11-12, 12:29
ok. Ked je to low server, tak si jdi jinam. Pa :-*