PDA

Zobrazit normální verzi : Pro všechny Sherlocky



karl0b
17-11-12, 19:04
Pěkný den přeji.
Dnes máme v kalendářích sedmnáctého listopadu, výročí dne bojů za svobodu a demokracii v naší zemi a mě nenapadá lepšího data, ke kterému bych tento článek vytvořil a zveřejnil.
Určitě už některé z vás zajímalo, jak jsem se tady vyskyt, ne, nevyprdl mě satan a ani mě sem neteleportovali Reptiliáni, ačkoliv k tomu potřebnou techniku dávno mají. Delší dobu mě tu zajímá článek o League of Legends, v sekci zaměřené na jiné hry, do kterého často přispívám, a to byl také důvod mé registrace.

Říkají mi karl0s, pohybuji se zde už od pradávna, ještě před pádem jur0bovy říše, před zrozením nového fóra,... blablablabla
Tímto článkem bych chtěl požádat správce fóra (ten zbytek, který o mně neví), aby mi buď:

• Nebanovali účet, víceméně ho mám na lol thread (zbytek věcí radši nekomentuju, protože kdybych se měl vyjadřovat k ostatním věcem zde, musel bych to flamovat od rána do večera, abych to stíhal).
• pokud mi účet zabanují, ať o tom laskavě drží *CENSORED* a nevytahují se s tím v shoutboxu a kdo ví, kde ještě. Kdybych měl potřebu se skrývat, věřte, že na mě nepřijdete.

Mám tu ještě jednu prosbičku, kterou si neodpustím, kdyby si chtěl někdo se mnou či o mně popovídat, ať to prosím udělá teď, dokud nemám ban, jinak se totiž těžko odpovídá (pokud to není účel, hehe :-).
To je ode mě vše, přeji hezký zbytek večera, ciao.

Slunicko
17-11-12, 19:11
Ty tu uz nejsi vitan kvuli tomu vasemu serveru nebo jak? Jinak taky te znam uz takove 2 roky nejspis me budes znat pod nickem pechYsko
jak rekl valdez na me se nezapomina :D a je to takova blba otazka ale v dobe kdy se odehrala ta situace ( nevim jaka ) s tebou tk jsem o forku asi jeste ani nevedel..ale prece jen by me zajimalo co jsi udelal hral jsem s tebou skoro kazdy den jb a na obcasny hruby slovnik si mi prisel uplne v pohode a byl jsi jeden z nej. lidi na kotelne s kteryma se dalo neco delat ( aspon na jb )

dekuji za odpoved :)

Bezdak
17-11-12, 19:15
Škoda že ses začal chovat normálně až po perma banu na karlosovi. Jinak tě stejně nemá cenu banovat když máš dynamiku a už tu do lidí nejebeš.

karl0b
17-11-12, 19:21
Škoda že ses začal chovat normálně až po perma banu na karlosovi. Jinak tě stejně nemá cenu banovat když máš dynamiku a už tu do lidí nejebeš.

Nevím nevím, jestli na to mám odpovídat :-).

VieroVyznanie
18-11-12, 13:08
Oživujem tému. Ži!

vedouci venny
18-11-12, 22:03
A nechaj žit!

Charon35
18-11-12, 22:14
https://eucalyptus.atlassian.net/secure/attachment/10902/Ahhhh%2BNot%2Bagain%2B1297145580.jpg

karl0b
18-11-12, 23:31
https://eucalyptus.atlassian.net/secure/attachment/10902/Ahhhh%2BNot%2Bagain%2B1297145580.jpg

neurážej mě

VieroVyznanie
18-11-12, 23:38
neurážaj ho

Charon35
19-11-12, 09:46
neurážej mě

To nebolo na teba. Nemysli si, že si prdel vesmíru a všetko sa točí okolo teba. To bolo na toho "kolegu". ;)

karl0b
19-11-12, 11:06
Nemysli si, že si prdel vesmíru

neurážej mě, jestli máš nějaký problém, můžem si to vyříkat na steamu, já nikoho nepřemlouval, aby sem napsal

VieroVyznanie
19-11-12, 14:06
To nebolo na teba. Nemysli si, že si prdel vesmíru a všetko sa točí okolo teba. To bolo na toho "kolegu". ;)

neurážaj ma tvojím chabým humorom snažiacim sa napodobniť nevyvinutý humor uploadovania obrázkov nájdených na google, ja ťa tiež neurážam.

Slunicko
19-11-12, 14:30
Viero drz uz hubu nemysli si jak si hrozne vtipnej, pises tu chujoviny 1. tridy a tak se nediv ze ti neco kazdej povi :)

VieroVyznanie
19-11-12, 14:58
nejde o to, čo píšem, ale o to, že ma začína pán Cháron35 SVK urážať a zneužíva to, že má vyššie postavenie

Charon35
19-11-12, 23:05
nejde o to, čo píšem, ale o to, že ma začína pán Cháron35 SVK urážať a zneužíva to, že má vyššie postavenie

Kebyže to zneužívam, tak už tu nepíšeš.

http://www.cutenewbaby.com/wp-content/uploads/2010/07/Funny_Baby_Girl_CuteNewBaby.com_.jpg

VieroVyznanie
19-11-12, 23:52
zneuživať to môžeš rôznymi spôsobmi, ale nečakal som, že na to prídeš. môžeš sa ku mne chovať normálne?

Charon35
20-11-12, 00:50
Písal by som tak isto to isté aj bez nejakej "funkcie" a sám to dobre vieš, tak sa nesnaž.

http://www.ufunk.net/wp-content/uploads/2012/07/PSY-GANGNAM-STYLE-6.jpg

Piner
20-11-12, 07:12
Mě třeba vadí, jak si se mě tenkrát s gregem snažili ztrollit na TSku a moc vám to teda nešlo, po 2 minutách jsem odešel. Já bych si tebe ani jeho vůbec nevšiml, ale psali jste všude, kam ste mohli, psali ste urážející PMky na TSku, nebo jak se tomu nadává, vlezli jste těm hráčům do roomky a slušně řečeno jste je poslali do prdele. To se mi prostě nelíbí, když ti tu teď nedají ban, jak to bude vypadat za 2 měsíce ? Ego až do nebe a bůh ví kam dál.

Já bych byl radši, kdyby si tu dostal znova ban ( aspoň na forku ), stejně neděláš nic jinýho, než že svýma postama někoho urážíš. (Na noxianovi ta éra zatím nepřišla.)

karl0b
20-11-12, 10:14
Pověz mi jednu urážlivou frázi, kterou jsem řekl, teda pokud jsem se neprovinil tím, že jsem byl pár minut u někoho v roomce. To, že si tam bawsoň a billyboy chodí z lidí dělat pwdel, jsem už jednou odsral bezdůvodně banem of kofiho, takže si napřed ověř, kdo za čím stojí, protože tohle je křivé obvinění a navíc to nesouvisí s tímto článkem.
Psal jsem, že mě zajímá LoL sekce a toho se víceméně držím, nebudu ti odpovídat na zbytek tvých vět, protože bys odešel s brekem do admin sekce a následně já s banem do pryč.

ZombieBot
20-11-12, 11:21
Takže to znamená, že když ti tu napíšu: ,,Ahoj karlosi, jak se máš?", tak mě nezačneš posílat doprdele?

karl0b
20-11-12, 11:32
Mám se fanfárově, chodím čůrat 5x denně, hraju lolko, vařim polívky a ve zbytku času válim sudy po zahradě.

Piner
20-11-12, 14:38
Nebudu ti tu vypisovat žádný fráze, stejně by jsi řekl, že je to lež a bez důkazu tě to nezajímá. Já tě v jednom nechápu, in-game jsi úplně v pohodě, ale forko ? Podívej se na svůj minulej účet (Karlos), co post, to nějaké urážení, nebo trollení, pár výjimek se tam najde. To, že ty jsi se změnil po banu, neznamená, že já potřebuju ban abych se změnil. Je pravda, že ještě tak před půl rokem mě vše sralo, a skončilo v PMce některého z adminů. Možná tomu nebudeš věřit, ale i já se změnil.

Btw, podívej se, jak jsi odpověděl zmbotovi, zase je to ta tvoje ironie a bůh ví co dalšího, moc si se teda nezměnil.

Já tu v tomhle threadu končím, nemám na tebe nervy. Vylíčil jsem ti to stručně, upřímně.

Čau !

karl0b
20-11-12, 15:00
ahoj

VieroVyznanie
20-11-12, 16:38
Chár0b, zase si napísal nezmysel. zneužívaš to, že máš vyššie postavenie a penisolezci ti palcujú príspevky v každom prípade. ak by si si myslel, že si nenapísal nezmysel a chcel by si to spomenúť v ďalšom príspevku, prečítaj si text nižšie!

Ak človek vykonáva nejakú zlú činnosť a potom dostane privilégia, ktoré ho v tej činnosti ešte podporia, znamená to, že to privilégium zneužíva.
Dám príklad!: Ak nejaký šerif – ktorý zabíja ľudí a chráni ho imunita – zabíjal ľudí aj predtým ako dostal imunitu, ju zneužíva aj tak!

Slunicko
20-11-12, 17:11
Tu jsi na csku tu se lidi zabijet muzou chlape :) a jinak ceho zneuziva cim te urazil to si tak hloupej ze se necha vynervovat jednim obrazkem pro prdel a jak jsem psal ty si tu zacal psat ptakoviny tak se potom nediv ze te nekam posle..karlos umi mluvit sam za sebe nepotrebuje druhy hlas to si delej ve skole az budete mit hudebku ( timhle myslim prave to s tim neurazej ho a jeste par veci kolem..) a jestli neco chces pis mi v pmce toto tema je o necem jinym.

VieroVyznanie
20-11-12, 17:29
Tu jsi na csku tu se lidi zabijet muzou chlape :) a jinak ceho zneuziva cim te urazil to si tak hloupej ze se necha vynervovat jednim obrazkem pro prdel a jak jsem psal ty si tu zacal psat ptakoviny tak se potom nediv ze te nekam posle..karlos umi mluvit sam za sebe nepotrebuje druhy hlas to si delej ve skole az budete mit hudebku ( timhle myslim prave to s tim neurazej ho a jeste par veci kolem..) a jestli neco chces pis mi v pmce toto tema je o necem jinym.

To bol iba príklad na vysvetlenie toho, že svoje postavenie zneužíva, bože...
nejde o to, že som sa urazil, ale o to, že som zdroj jeho vtipkovania a takto by sa nemal chovať.
"ptakoviny" písať môžem, pretože je to len tvoje označenie pre určitý typ príspevkov a nikoho nimi neurážam.
Toto fórum je na diskutovanie, preto ho môžem podporiť. Boh...
musel som ti odpísať sem, lebo hlúpi ľudia si robia predsudky nazáklade formy príspevkov!

Slunicko
20-11-12, 21:48
Viero ten priklad jsem pochopil, ty jsi zase nepochopil muj mensi humor, ale vsimni si ze vy jste ti kteri do nej rypete. A pokus o troleni jak se tu podle me snazite se pokud vim take resi peknym, rychlym zpusobem dal uz se k tomu nebudu vyjadrovat

Charon35
20-11-12, 22:26
Charon, preco urazas? Vidis ze sa tu niekto snazi zmenit a napravit svoje chyby a ty napriek tomu provokujes :(

http://icanhascheezburger.files.wordpress.com/2008/02/funny-pictures-orange-cat-misses-you.jpg#missed%20you%20cat

btw jurob, ja som stále taký istý, ty stále zneužívaš IP a obchádzaš bany. Každý s IQ nad 50 si spočíta, kto čo zneužíva. :)


Aky jurob??
Ty nie.

VieroVyznanie
20-11-12, 23:17
http://icanhascheezburger.files.wordpress.com/2008/02/funny-pictures-orange-cat-misses-you.jpg#missed%20you%20cat

btw jurob, ja som stále taký istý, ty stále zneužívaš IP a obchádzaš bany. Každý s IQ nad 50 si spočíta, kto čo zneužíva. :)

urážam ťa snáď? nie, tak prečo to robíš ty?

Charon35
21-11-12, 00:35
http://ivytechpartners.com/blog/wp-content/uploads/2008/02/boring-prospecting.jpg

VieroVyznanie
21-11-12, 15:30
keby si sa videl cez oči človeka, ktorý má aspoň trochu zmysel pre humor, prefackal by si sa a skočil z okna.

Charon35
22-11-12, 00:47
Tebe niečo písať je jak písať perom do snehu. Keby si sa videl cez oči človeka, ktorý má aspoň špetku sebaúcty, tak tu zo seba stále nerobíš kreténa a nelozíš tam, kde ťa očividne nechcú. Nečakám, že to pochopíš, ale nezabudni napísať, že ťa urážam a že všetko som začal ja. Veď už aj Billybob ti vysvetlil, že si to celé začal ty, len ty si jednoducho nič nedokážeš priznať. Decko no. Tak tu zbytočne neohrozuj karlosov zatiaľ zdarne existujúci účet, neser sa všade a zmaž sa konečne zo sveta. Urobíš tým láskavosť nie len nám, ale aj tvojim "kamošom", ktorým sa tiež uľaví.

vedouci venny
22-11-12, 09:45
Viero ten priklad jsem pochopil, ty jsi zase nepochopil muj mensi humor, ale vsimni si ze vy jste ti kteri do nej rypete. A pokus o troleni jak se tu podle me snazite se pokud vim take resi peknym, rychlym zpusobem dal uz se k tomu nebudu vyjadrovat

Ty si zase nepochopil že tu nemáš co dělat

Slunicko
22-11-12, 11:17
Jzs ty se ani neozyvej trotle nejsem na tebe zvedavej tobe nikdo nic nepsal tk bud ticho je to offtopic a ja si muzu psat kam chci, nejsi tak dobrej jako karlos na troleni tak se o to nesnaz

vedouci venny
22-11-12, 13:18
Jzs ty se ani neozyvej trotle nejsem na tebe zvedavej tobe nikdo nic nepsal tk bud ticho je to offtopic a ja si muzu psat kam chci, nejsi tak dobrej jako karlos na troleni tak se o to nesnaz

Teď si mi to nandal ehm kdo tu psal něco o trollení? Jenom ty? Aha tak to jo ty si retard ty nic nevíš ty můžeš.. Je to offtopic takže si sem můžu psát co chci

Slunicko
22-11-12, 13:49
Vazne drz hubu nemam se potrebu s tebou hadat a nic jsem predtim tobe nepsal tak nevim proc se do me navazis a retarde si rikejnekomu doma a ne me a uz mi nepis, diky :)

VieroVyznanie
22-11-12, 15:44
Tebe niečo písať je jak písať perom do snehu. Keby si sa videl cez oči človeka, ktorý má aspoň špetku sebaúcty, tak tu zo seba stále nerobíš kreténa a nelozíš tam, kde ťa očividne nechcú. Nečakám, že to pochopíš, ale nezabudni napísať, že ťa urážam a že všetko som začal ja. Veď už aj Billybob ti vysvetlil, že si to celé začal ty, len ty si jednoducho nič nedokážeš priznať. Decko no. Tak tu zbytočne neohrozuj karlosov zatiaľ zdarne existujúci účet, neser sa všade a zmaž sa konečne zo sveta. Urobíš tým láskavosť nie len nám, ale aj tvojim "kamošom", ktorým sa tiež uľaví.

Začal si to ty, keď si napísal, že trpím demenciou.
Prečo by som ho mal ohrozovať? Ty to posúdiš podľa toho, aké názory budem písať ja?
Ty sa tu všade sereš, do každej témy musíš napísať svoj kvázy inteligentný nezmysel založený na predsudkoch, snažiac sa ho obhájiť postami, ktoré nedávaú zmysel, ale pre tučné deti a kamene vyzerajú múdro, aj napriek tomu, že nechápu obsah (ktorý sa pochopiť nedá) a posudzujú formu, ktorá je aj tak hnusná a tlstá ako Cháron

vedouci venny
22-11-12, 20:57
Vazne drz hubu nemam se potrebu s tebou hadat a nic jsem predtim tobe nepsal tak nevim proc se do me navazis a retarde si rikejnekomu doma a ne me a uz mi nepis, diky :)

Píšu do offtopicu a hubu držím a nehádám se takže asi tak idiote :)

karl0b
22-11-12, 22:11
verdikt nezaujatého vedení + lock, gracias

Charon35
23-11-12, 00:25
verdikt nezaujatého vedení + lock, gracias

To prvé je zbytočné, je to OT, lock v pohode. Vidím, že jurobov slovník stále obsahuje tie isté otrepané frázy už 3 roky. Progres jak hovado. Čím ďalej tým nudnejší.