PDA

Zobrazit normální verzi : unban dik - baf



optyk
17-11-12, 20:40
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 46450)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): nerf
[AMXBANS] Tvuj nick: nerf
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:55825682
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:55825682
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 217.117.209.54
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 217.117.209.54
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: baf
[AMXBANS] Server: Kotelna - Mega pub | csko.cz (de_aztec)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================
už asi po 2 , nebavi mě to porad rešit , prosim demo a rovnou unban dik

ZEUS
17-11-12, 20:45
Si nějak věříš ne ?

http://csko.cz/forum/showthread.php?10471-unban Tvoje předešlá žádost.... Jestli mě paměť neklame, tak mi kofi psal, že si byl zapatý, ale neměl, protože musel formát hdd, tudíž ti dal unban. A ejhle... máš baniq... Rád si počkám na demo.

btw. na sft máš baníček. http://www.shifters.eu/profile/DESETLETBERUDROGY

Takže dej nosánek dolů a počkej si na demo.

+ http://csko.cz/forum/showthread.php?11624-unban-pros%EDm už za tohle bych ti ten unban nedával....

baf
17-11-12, 20:46
to co si tam daval kamarade http://csko.cz/dema/upload/dir/nerf.dem

optyk
17-11-12, 20:54
aha zeus , podivej se proboha kolik sem toho s anticheatem vyhral , dostal sem ban kvuli tomu ze sem na pubu chytnul haxora a chtel sem ho vyhnat pryc , proto sem si zapnul cheaty..( ktery ani nefungovali , hned mi spadla hra..) a celou tu dobu sem byl pripojenej na anticheatu , proboha za mesic sem vystrilel celou ligu , protoze to hraju nakej patek , kdyby na lize nebyl anticheat mam uz davno ban .stahni si demo a ja cekam na verdikt

optyk
17-11-12, 21:02
sexy demo no a ted mi rekni kde tam vidis AB ? :D

tyger103
17-11-12, 21:12
Podle mě je clear.

R3S
17-11-12, 21:15
já jsem tě dneska asi dvakrát spectil , vím že si optyk, äle aimbot si neměl jestli si zapnul potom tak seš vůl

E: těch prvních 5 killů s tou M4 ???

optyk
18-11-12, 13:29
tak sooooooo ? tvle dostanete 5 hlav a hned davate bany

ZombieBot
18-11-12, 14:27
Co tady brečíš ty drzej fracku? Slušnost ti něco říká? Ne. Padej.

akka~
18-11-12, 14:37
Mě se zdá clear.

optyk
18-11-12, 15:00
tobě říkam mlč ty smrade jeden , nevim s kym se bavis ! to si zkousej doma na tatinka ne na mě ty hajzle jeden , vubec nevim co sem pises o tvuj nazor se nikdo neprosil , tak zmizni pryc a bez si hejtovat nekoho jinyho , nakej zombiebot omg to co je proboha , ses koukal na minimax nebo na disneycchanel ? nebo kde si vzal ten nick dite pochcnany

ZombieBot
18-11-12, 15:13
tobě říkam mlč ty smrade jeden , nevim s kym se bavis ! to si zkousej doma na tatinka ne na mě ty hajzle jeden , vubec nevim co sem pises o tvuj nazor se nikdo neprosil , tak zmizni pryc a bez si hejtovat nekoho jinyho , nakej zombiebot omg to co je proboha , ses koukal na minimax nebo na disneycchanel ? nebo kde si vzal ten nick dite pochcnany

Ty jsi komik. Je ti sotva patnáct let (pokud by ti náhodou bylo více, čemuž neměřím, tak by jsi měl jít vrátit občanku) a už si vyskakuješ. Kam tenhle svět spěje? :D

optyk
18-11-12, 15:18
říkám ti to naposled fakane , ZOMBIEBOTE :DDDD , nikdo se tě neprosil aby si sem psal svoje priblblý komentare , tak prosimte di si je psat nikam jinam ok , pokud myslis ze mi je 15 let, muzem se nekde sejit , staci dat adresu ja si pro tebe prijedu me to problem nedela
takze naposled ! uz sem nic nepis decko hnusne

ZombieBot
18-11-12, 15:25
říkám ti to naposled fakane , ZOMBIEBOTE :DDDD , nikdo se tě neprosil aby si sem psal svoje priblblý komentare , tak prosimte di si je psat nikam jinam ok , pokud myslis ze mi je 15 let, muzem se nekde sejit , staci dat adresu ja si pro tebe prijedu me to problem nedela
takze naposled ! uz sem nic nepis decko hnusne

Táta tě odveze? No nic, s tebou to asi nikam nevede. Nevím, kde to žiješ, ale rozhodně tě nikdo neučil slušného chování.

optyk
18-11-12, 15:32
debil

ZEUS
18-11-12, 15:45
Zombie, nevšímej si ho :-)
A pro tebe optyku bych radil, aby ses zklidnil a nenadával..

znedlob
18-11-12, 16:06
debil

Velmi inteligentní příspěvek, svědčící o tvé inteligenci.

Zoid
18-11-12, 16:22
Myslím že s jeho chováním nebude na škodu, když mu ten ban zůstane :)

optyk
18-11-12, 16:35
kdyby ste misto tech svejch online keců a hejtů , demo stahli a vyresili to . néééé vy si musime hrat na strasny skajlory , kotelnaci zkurveny vyprcany

optyk
18-11-12, 16:39
Velmi inteligentní příspěvek, svědčící o tvé inteligenci.
a ty si co za hovno ? zase se sem mrda nakej picus co tu nema co delat. kaspaři tohleto fkat

kashpi
18-11-12, 16:40
a já myslel, že ve 20 už člověk vyleze z puberty a začne se chovat rozumně jako dospělej člověk, asi sem se spletl

optyk
18-11-12, 16:41
další hejter...

kashpi
18-11-12, 16:42
a další dement co si myslí, že je král světa :D

Milk
18-11-12, 16:44
Špatně vychovaný, navrhuju ban na fórku za ty urážky.

optyk
18-11-12, 16:49
a ty si co ? mliko CZ ? proc sem pises picoviny zase ? dalsi retard tvle

optyk
18-11-12, 16:49
píčusove kotelnacky cus

Slunicko
18-11-12, 16:51
Mohl bych vedet proc tohoto typka dal resite ? A nikdo to jeste nelocknul? Je to ubohej nevychovanej fracek neumi se chovat tak nazdar nesmite se prece se vsemi tak srat.. Toto tema je o ZADOSTECH o unban a ne jeste aby si on rikal co tu budete delat...

kashpi
18-11-12, 16:53
koukal jsem na demo, ale nevypadá to jako normální AB, ale něco tam smrdí, nevěřím mu, že z těch 11 killů 11HS bylo čistý

At koukne někdo další

Lallinka
18-11-12, 16:57
Nechtěl by ses takhle trochu uklidnit? Ty po nás něco chceš tak se sem snad můžou vyjádřit i ostatnî admini a ne, že se tě budeme muset ptát jestli nám to dovolíš.

znedlob
18-11-12, 17:01
a ty si co za hovno ? zase se sem mrda nakej picus co tu nema co delat. kaspaři tohleto fkat

Já se takovými retardy, jako si ty přímo bavim. Každým postem se tu akorát víc ztrapnují, protože je vytočim a oni pak začnou psát sračky.
Ale abych nebyl OT: Demo jsem stáhnul a pozdějc se na něj podívám.

apach29
18-11-12, 17:15
No nemusi bejt tak sprostej, ale chapu ho. Na demu neni zadny AB.
Taky by jste nebyli nadseni z toho, kdyby vam dal nekdo ban nepravem.

optyk
18-11-12, 17:21
a co ja se s adminama bavim normalne , jenom s kokotama z kotelny ktery si sem prisli zahejtovat se bavim timhle stylem , furt sem budou psat naky sracky tvle , proc ? nikdo se je o to neprosil , ja sem prisel zazadat o unban bafa a vedeni , a ne naky nsaky z publiku do pici , tak uz si uvedomte

Ale mate pravdu, jsem nevychovanej kreten, a protoze me rodice nenaucili se chovat tak je ze me zaostalej picus, a co?

znedlob
18-11-12, 17:40
Tak proč jsi kashpiho nazval "hajterem", když on je z vedení?

Zoid
18-11-12, 17:41
Píšeš tu sračky, ale bavíme se, pokračuj...

kashpi
18-11-12, 17:44
Zkuste řešit to demo a ne jeho chování. To se může řešit později taky banem, ale pokud nemá AB, tak není dobrý mu dát nálepku cheater s AB, ale jen prostě nevhodné chování na pár dní. Teď řešte prioritní věci

Slunicko
18-11-12, 17:44
Ale na demu bych rekl vazne zadne ab neni ( chovani je jina vec za to bych mu naky ten ban dal taky )

Lazik
18-11-12, 17:48
Demo som nekukal neni som doma.. Ale naco to vobec riesite ked on napisal ze nepotrebuje aby sa mu tu vyjadrovali admini? Tak sa mu tu vyjadri len banujuci admin napise ze AB tam je a je to vyriesene ked sa mu tu nemame vyjadrovat

514Pro
18-11-12, 18:44
Beru hlavne tu prvni akci s m4, mezi killama je pouze 15-20ms mezi dobou, kdy jsi ho mohl videt a fragem, coz je hodne malo, tolik dam, kdyz budu klikat, kdy se na obrazovce zmeni barva a klik, ale nevim, jestli je za tudle dobu mozny naaimovat, kliknout 1-2x a pak hned naaimovat dalsiho se stejnym vysledkema takto 2x za sebou, stim, ze tam taky nemusi nikdo stat, pac ti 3 spoledni CT padnou z prvni, aniz bys je predtim videl.

I kdyz je kratke demo, na WH to nevypada, takze pro me je to neco mezi 1 z 1000 uzasnych fragu a 1 z 1000 beznych cheateru.

Druha vec, co me zaujala, zadny derovani, zadna strelba "navic" kdyz vchazis do prostoru, kde muze nekdo byt, za 2 kola strelby s m4 na 7 fragu ne vic nez 20 naboju,coz muze vypovidat az o prilis velke jistote, ze to vzdycky das.

Osobne bych v tomto pripade ocenil delsi demo, kdyz tocim AB, pockam si, az se 2-3x viditelne zaklepe nebo da nemoznej frag.

baf
18-11-12, 18:50
At na to kukne aji Kotel.To bylo k demu a k tvemu chovani co tu predvadis bych ti jen zmenil duvod a delku nechal.

Kotel
18-11-12, 19:12
clear
vetsina by se nechovala jinak, kdybyste dostali ban za cheaty
btw http://csko.cz/forum/showthread.php?10471-unban
(http://csko.cz/forum/showthread.php?10471-unban)EDIT: nadavat jste mu zacli vy...

Charon35
18-11-12, 19:15
a co ja se s adminama bavim normalne , jenom s kokotama z kotelny ktery si sem prisli zahejtovat se bavim timhle stylem , furt sem budou psat naky sracky tvle , proc ? nikdo se je o to neprosil , ja sem prisel zazadat o unban bafa a vedeni , a ne naky nsaky z publiku do pici , tak uz si uvedomte

Ale mate pravdu, jsem nevychovanej kreten, a protoze me rodice nenaucili se chovat tak je ze me zaostalej picus, a co?
08-11-2012 - 15:25 optyyk djkofi nevhodne chovani vuci admin teamu na foru 10080 minut

Vyriešte AB, ale aj keď dostaneš UB, tak si tu pár týždňov nezahráš. Za to, že takých "zaostalých picusov" tu nepotrebujeme. Inde by sa s tebou nikto o UB ani nebavil, tu môžeš byť rád, že sa aspoň niekto pozre na to demo. Tak si rozmysli do koho budeš srať, lebo tí "kkti z kotelny" do ktorých sereš sa ti možno postarajú o UB. Mentál.

EDIT: OK, do hry to ťahať nebudem.

baf
18-11-12, 19:27
mas tam ub

ZombieBot
18-11-12, 20:56
clear
vetsina by se nechovala jinak, kdybyste dostali ban za cheaty
btw http://csko.cz/forum/showthread.php?10471-unban
(http://csko.cz/forum/showthread.php?10471-unban)EDIT: nadavat jste mu zacli vy...

S tím nesouhlasím. Do chatu napsal link an žádost o unban a poté napsal: ,,vyreste to kundy". Tak jsem se do něj opřel.