PDA

Zobrazit normální verzi : Zdielana IP



Rudolfino
18-06-11, 19:22
Zdravim dobry ludia prosim Vas mam taky problem totizto zdielam IP adresu s nejakym inym hracom, ktory dostal Perma ban za Wallhack a teraz nemozem hravat na Kotelna serveroch. Prosim Vas dalo by sa to nejako vyriesit??? Hrozne som si oblubil Kotelna serveri, pretoze to hravame s chalanmi v skole a doma mi to nejde :/ prosim pomozte tu je hlasenie z Konzoly ::: ---
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Zabanovany nick : *Aspire*oNe
[AMXBANS] Duvod : ' wallhack '
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Zabanovane SteamID : VALVE_0 : 0 : 448734162
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa : 195.168.109.90
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] =======================================

Dakujem, Rud4s

Kotel
18-06-11, 19:25
Z teto ip adresy se 4x cheatovalo, takze je permantne zablokovana. Tvoje jedina moznost je koupit steam nebo vlastni ip.

Rudolfino
18-06-11, 19:29
A prosim Vas, nedal by sa dat aspon unban na servery Zombie a Deathmatch??? Tie mi stacia. A ak by sa tam este raz vyskytol cheater, tak uz nebudem ziadat znova. Prosim.

Unregistered
18-06-11, 19:50
mám stejný problém Rudolfino... Kotle nešlo by dat unban prosím? /error/ Not 414

Kotel
18-06-11, 20:19
Cheater se vyskytl 4x a to bohate staci.

Unregistered
18-06-11, 20:41
Dobre teda, ako poviete. Ale je mi to luto, pretoze som prestal hravat CS ale ked som v skole nasiel Vase servery, tak som bol nuteny sam sebou si stiahnut CS. Bohuzial, neda sa to. Aj tak Vam dakujem. Majte sa. Nech sa vam dari.

UFOusek
18-06-11, 20:49
Dobre teda, ako poviete. Ale je mi to luto, pretoze som prestal hravat CS ale ked som v skole nasiel Vase servery, tak som bol nuteny sam sebou si stiahnut CS. Bohuzial, neda sa to. Aj tak Vam dakujem. Majte sa. Nech sa vam dari.

Fake, na to, ze odchazis zabanovanej, to je moc slusne napsany.

Rudolfino
18-06-11, 21:07
Fake, na to, ze odchazis zabanovanej, to je moc slusne napsany.

Nepotrebujem tu vsetkym vynadadat, zato, ze som nedostal unban. Neni som decko, ktore si potrebuje vylievat zlost na ostatnych, pretoze sa nieco nestalo po jeho voli. Ak si myslite, ze je to fake, tak je to vas nazor. Chcel som unban, neda sa dat, v pohode, ja s tym nic nenarobim tak naco sa rozculovat? :) Slusne som Vas o nieco poziadal, slusne ste mi povedali ze to neni mozne, slusne som sa rozlucil :).

UFOusek
18-06-11, 21:10
To byla dobre minena poklona..

Rudolfino
18-06-11, 21:22
Tak to potom dakujem. Asi sa taka reakcia casto nevidi :), no vzdy potesi viac, ako odpisanie cloveka hned zo ,,supy'' ked ste vy slusny, budem ja je to jednoduche. Len mi je naozaj luto, ze nemam unban aspon na Deathmatch a Zombie 1+2 serveroch. Ale co uz, nie vzdy vsetko vyjde.

UFOusek
18-06-11, 21:31
Ne, tady jsme casto posilani do analniho otvoru..

ZEUS
18-06-11, 22:56
Kup si steam a můžeš tady pařit do haleluja :-)... jednou nepůjdeš v pátek a v sobotu do hospody a budeš mít steam :)

UFOusek
18-06-11, 22:58
Kup si steam a můžeš tady pařit do haleluja :-)... jednou nepůjdeš v pátek a v sobotu do hospody a budeš mít steam :)


To zni sakra tak pekne, ze si asi koupim jeste jeden..

Rudolfino
19-06-11, 18:09
Tak neislo by teda nejako dostat unban? Priserne sa nudim a vase servery su asi najzaujimavejsie a najviac ma bavia, prosim dajte mi sancu zahrat si.