PDA

Zobrazit normální verzi : Přidat pravidlo



Qip
19-11-12, 15:40
Zdravím, jsem za přidání pravidla, že mód schovka se může zapnout pouze tehdy, jsou-li všichni CT ve zbrojnici.

Až do včerejška jsem měl za to, že tam to pravidlo je. No, není, ale jsem si jistej, že tam bylo.
Nevím, proč se zrušilo. Má to své důvody, př. simon to ani neohlásí a CT se někam rozběhnou a znemožní tak teroristům schovat se na určitá místa.

Většinou, třeba jako včera simon řekl jen "bude mód", já jsem se automaticky rozběhl pryč (hrál jsem za CT) a on pak spustil schovku. Za 1) jsem blokoval cestu na DR ( mapa mountains) a za 2) mě nějaký T zajel skutrem, když jsem nic neviděl a nemohl se hýbat.

//EDIT: Omlouvám se, omylem jsem to vložil do špatné sekce a nevím, jak to přesunout, pokud to vůbec můžu udělat. Prosil bych, aby to někdo přesunul do správné sekce. (JailBreak)

ByBezdak: Přesunuto.

Tupelko
26-11-12, 16:32
To myslím ani v pravidlech nebylo :D.
Ale mohlo by se to tam dát..Dobře , že jsi to tu napsal :)

Prasacko
27-11-12, 19:26
Potom dajte do pravidel že sa nemôžem vysrať do toho záchodu čo mám v cele.

DarkAspecT
27-11-12, 20:00
Taky mě štve to zajíždění tím skůtrem.

Potom dajte do pravidel že sa nemôžem vysrať do toho záchodu čo mám v cele.
Zkus to trollit jinde :)

Charon35
27-11-12, 20:09
Len si neviem predstaviť udržiavať to. Keď tam bude admin, tak koho zabije? CT o utieklo, alebo Simona, čo to neskoro ohlásil? Simon povedčine hlási, aby zostali CT v zbrojke. Je to dosť ojedinelé, že ťa to zrovna zastihlo na rebríku a že sa ťa zrovna dalo prejsť skútrom. Podla mňa zbytočné pravidlo navyše.

Prasacko
27-11-12, 20:14
Taky mě štve to zajíždění tím skůtrem.

Zkus to trollit jinde :)

Je to demencia CT keď sa nevedia dohodnuť, netreba tam žiadne ďalsie pravidlá...

Qip
27-11-12, 20:15
Myslím, že by nebyl problém, aby to CT po zapnutí modu automaticky teleportovalo do zbrojkyy ne?

Lexion
09-12-12, 14:03
podle me to aby pri zacatku schovky byly CT ve zbrojce je docela dobrej napad ponevadz kdyz sou vsude po mape tak podle treba zvuku mozou odhadnout kam vezni bezeli :)

Fropo
12-12-12, 18:23
je fakt že nas (CT) prejedu skutrem a proto sem: PRO
a pak bych CHtěl říct k tomu něco já:
SPARTA
KED je sparta tak oni se zakempý aby mali PP(POslední přání) Proto bxh tam dal CEMP MATER NEBO zrušil to PP

Fail.
02-01-13, 15:53
Jo dobrej napad Fropo...Račej ten camp meter....

ZeMi7
06-01-13, 08:25
Jojo, nevim jestli to do pravidel pridali, ale ted uz CT po zapnuti schovky jsou ve zbrojce. A navic myslim, ze pravidlo je na nic, protoze je ve vlastnim zajmu CT, aby nevylezali, protoze je pak nekdo zabije :)


(MULTITHREAD)
Fropo nic ve zlym, ale toto bys mel psat jinde, navic v posledni dobe tu byly 2 thready o sparte, takze pochybuji, ze by se to jeste nejak resilo... Fropo, abych to shrnul CELKEM DOBRY NAPAD, ALE SPATNY THREAD :)

3k a Jerry
06-01-13, 09:43
Musímě zase brát že na asulutu zustát ve zbrojce při schovce je smrt ..

Charon35
06-01-13, 10:24
No a zas kvôli nejakej somarine upravovať pravidlá špecificky podľa každej mapy omg...

Kuzli
06-01-13, 11:14
Na assaultu máš jistou smrt tak jako tak. Když spustí schovku třeba za 10 vteřin, stejně si dole a můžou tě přeject tak i tak. Jinak souhlasil s Qipem, i s Fropem. Camp meter při spartě by se hodil. Když sem death a vidim nějaký T kempit, hned dávám přesun. Ikdyž myslim si, že by bohatě stačilo, kdyby se CT vždycky nezakempily na nějaký debilní místo, kam se 3/4 T neni schopný vyskočit.

E: To s Qipem myslim to automatické přesouvání do zbrojky (jestli to de), nemyslim tam zbytečně přidávat pravidlo.

Trey
06-01-13, 11:39
No tak napr pre assault by sa to miesto kam ich presunie dalo inde.

Kuzli
06-01-13, 11:40
Třeba na tu střechu, která je vedle zbojky.