PDA

Zobrazit normální verzi : žádost o unban - piner



--HanZ--
20-11-12, 10:39
poprosím vás o zrušení banu za wallhack, nic nemám. Dík
výpis níže

Mas BAN pro tento server! (id 46777)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): (2)Player
[AMXBANS] Tvuj nick: --HanZ--
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:460621723
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:460621723
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 84.242.70.90
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 84.242.70.90
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: .Piner
[AMXBANS] Server: Kotelna - Deathmatch | csko.cz (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vl

ZEUS
20-11-12, 11:18
Ahoj, tak jednoduchý to nebude. Počkáme si na demo od Pinera

R3S
20-11-12, 11:48
včera jem tam byl Piner tě dost dlouho spectil pak ti ho dal, takže počítám že tam WH bude

--HanZ--
20-11-12, 12:46
Ok, počekáme. Mě by zajímalo jak k tomu že používám WH přišel.

Piner
20-11-12, 16:12
http://csko.cz/dema/upload/dir/2player.dem - Přišel jsem na to tak, že mi psali 2 lidi na steam a jeden ve hře přes !, jenže už nevím kdo to byl.


jsou tam dost podivné časy,
2:53 - koukáš přesně na ESP
3:50 - nejspíš náhoda
4:13 - nějakým způsobem jsi musel vědět, že tam někdo je.
5:25 - sice jsi skočil, ale uplně přesně podle ESP.
5:40 - za tenhle frag jsem tě banoval, to mě usvědčilo.

Pokud jsi podle ostatních adminů clear, dostaneš UB a omluvu ode mě, víc ti dát nemůžu.

A jestli tě můžu poprosit, nikdy si už nedávej nick player, nemusí se ti to vyplatit, dost cheaterů hraje s nickem player, a adminovi se to demo nemusí přezálohovat.

--HanZ--
20-11-12, 17:12
tak jsem si to přehrál, odpovědi jsou v textu


http://csko.cz/dema/upload/dir/2player.dem - Přišel jsem na to tak, že mi psali 2 lidi na steam a jeden ve hře přes !, jenže už nevím kdo to byl.


jsou tam dost podivné časy,
2:53 - koukáš přesně na ESP - no jo, jdu za roh tak koukám; stejně jsem ho netrefil. Tři sekundy potom jsem ji dostal já na stejném místě, stejná situace.
3:50 - nejspíš náhoda - vždycky tam někdo vyleze
4:13 - nějakým způsobem jsi musel vědět, že tam někdo je. - slyším zbraň, tak jdu opatrně
5:25 - sice jsi skočil, ale uplně přesně podle ESP. - byl tři metry ode mě, jasně že vim kde má hlavu i za rohem
5:40 - za tenhle frag jsem tě banoval, to mě usvědčilo. - zastřelil spoluhráče , podle krve zleva, takže tam musel být

Pokud jsi podle ostatních adminů clear, dostaneš UB a omluvu ode mě, víc ti dát nemůžu.

A jestli tě můžu poprosit, nikdy si už nedávej nick player, nemusí se ti to vyplatit, dost cheaterů hraje s nickem player, a adminovi se to demo nemusí přezálohovat.

na videu je i spousta situací kdy jsem to dostal zpoza rohu a pokud bych měl WH tak se to nestane, třeba v 4:14, 4:32, 5:13 atd....
jen mě naštvalo, že mě to náhodou s p90 šlo a dostanu BAN za nic. Špatný je, že nejde dokázat absenci cheatu, záleží jak se domluvíte. Za unban budu rád.
Player byl renonc, po reinstalu mě to nechtělo brát nick.
Dík
HanZ

R3S
20-11-12, 18:02
ten poslední kill je whčkovej jinak nic extra nebylo. mohla to být náhoda.

*srsen*
20-11-12, 19:05
Podle mě je čistý.

BiA Fz
20-11-12, 20:36
Podle mě tam wh je, ta hra neni normální. Ale není tam na druhou stranu čas, kde by to bylo jednoznačně vidět. Pffff, uvidíme co ostatní.

Kotel
20-11-12, 20:49
5:40 ? tam nic neni, zbytek nechapu, mozna lysohlavky? ta zed ho chtela zabit

Piner
20-11-12, 20:50
Co tím myslíš Kotle ? Nějak jsem tě nepochopil

R3S
20-11-12, 21:28
oukej dám si lysohlávky a sčíhnu to znovu a dám vědět..:D

E: 5:40 to je ten poslední kill - jedninej banovatelnej moment. příště - nechat ho možná ještě projevit.

Piner
21-11-12, 17:08
Omlouvám se, víc-krát už se takový fail nebude opakovat.

Máš UB.