PDA

Zobrazit normální verzi : Jsem pohoršen, požaduji změnu skinů!



tonny669
20-11-12, 12:29
Dnes jsem se byl podívat na server s názvem JailBreak a velmi mě naštvaly a pohoršily! Skiny vězňů jsou oproti těm dozorcovským nápaditě tmavé, máme v tom snad hledat nějaký rasistický podtext? Také si troufám tvrdit, že většina vězńů má pruhované pyžamo, které se dnes ve věznicích už prakticky vůbec nepoužívá.

Jasné spojení s holocaustem, nehledě na stupidní příkazy dozorců. Celý systém JB serveru mi tak přijde jako simulace koncentračního tábora v Osvětimi. Teď už jen zbývá, aby si pro nás na konci každého kola přijel vlak a odcestovali jsme do nedalekého Birkenau. Já se, jakožto poloviční Rom, který má vzdálené židovské příbuzné cítím velmi uražen. A tímto požaduji změnu skinů na nějaké vhodnější. Hlavními aspekty nových skinů by měla být světlejší pleť a smazání skinů černobílé barvy s pruhy.

Bohužel jsem nenašel lepší obrázek pro srovnání, ale tento myslím bohatě postačí.
1900
Schválně zkuste porovnat obličeje dozorce a vězně. Ano, ten vězeňský je nápaditě minimálně o několik odstínů tmavší. + Vězeňské "pyžamo" jé také velmi dobře viditelné.

Předem děkuji.

Charon35
20-11-12, 12:33
Dnes jsem se byl podívat na server s názvem JailBreak a velmi mě naštvaly a pohoršily! Skiny vězňů jsou oproti těm dozorcovským nápaditě tmavé, máme v tom snad hledat nějaký rasistický podtext? Také si troufám tvrdit, že většina vězńů má pruhované pyžamo, které se dnes ve věznicích už prakticky vůbec nepoužívá.

Jasné spojení s holocaustem, nehledě na stupidní příkazy dozorců. Celý systém JB serveru mi tak přijde jako simulace koncentračního tábora v Osvětimi. Teď už jen zbývá, aby si pro nás na konci každého kola přijel vlak a odcestovali jsme do nedalekého Birkenau. Já se, jakožto poloviční Rom, který má vzdálené židovské příbuzné cítím velmi uražen. A tímto požaduji změnu skinů na nějaké vhodnější. Hlavními aspekty nových skinů by měla být světlejší pleť a smazání skinů černobílé barvy s pruhy.

Bohužel jsem nenašel lepší obrázek pro srovnání, ale tento myslím bohatě postačí.
1900
Schválně zkuste porovnat obličeje dozorce a vězně. Ano, ten vězeňský je nápaditě minimálně o několik odstínů tmavší. + Vězeňské "pyžamo" jé také velmi dobře viditelné.

Předem děkuji.

1. Nie, nehľadaj v tom nič.
2. Nemajú tam ani skútry, vo vačšine bazén, skelenné boxy, atď atď.

Je to výlučne náhoda, nie zámer.

R3S
20-11-12, 12:50
Nechci se tě nějak dotknout , ale jako většina vaší menšiny hledáte rasismus tam kde není..

Kotel
20-11-12, 12:52
Pokud budou vsichni bili, bude to prece diskriminace mensin. Jine modely k dispozici nejsou. V USA je totiz ve vezeni vice cernochu, coz ma vliv na deti, ktere delali tyto skiny. Ve vetsine starych filmu maji vezni pruhovana pyzama.
Jinak si myslim, ze je to dost davno na to, abys vedel, jak to driv vypadalo v koncentracnich taborech, pokud jsi tam tedy nebyl v minulem zivote. Rozhodne tam nemeli sprchy, prolezacky, fotbalove hriste, bazen...
Jsi zrejme prvni, co si toho vsiml a klidne je mozne, ze si od tebe vemou ostatni priklad a tmavsi vezne budou nazyvat cikany a vymysli nove hry na tema Osvetim. Tohle se me nebude libit mnohem vic.

DarkAspecT
20-11-12, 12:55
Podle mě to určitě nebyl záměr a ty skiny nevytvořil nikdo z kotelny,akorát je vyhrabali odněkud.Co jsem koukal skiny jsou skoro všude stejné a nemyslím si,že se to bude měnit kvůli tomu,že si myslíš,že jsme je tam dali,aby se národnostní menšiny cítily uraženy.Ten mód o těch příkazech je,mě spíš přijde,že si to až moc bereš na svou osobu.Nějaké vlaky do Osvětimi co jsi tu řekl je absolutní blbost,mód je ve fun složce,ne ve složce ,,Zabij cikány"(nic proti,napadlo mě to jako první).Pokud se tou hrou budeš bavit a ne hledět na detaily,zapomeneš na to.Peace

Master Yoda
20-11-12, 14:03
Pokud budou vsichni bili, bude to prece diskriminace mensin. Jine modely k dispozici nejsou. V USA je totiz ve vezeni vice cernochu, coz ma vliv na deti, ktere delali tyto skiny. Ve vetsine starych filmu maji vezni pruhovana pyzama.
Jinak si myslim, ze je to dost davno na to, abys vedel, jak to driv vypadalo v koncentracnich taborech, pokud jsi tam tedy nebyl v minulem zivote. Rozhodne tam nemeli sprchy, prolezacky, fotbalove hriste, bazen...
Jsi zrejme prvni, co si toho vsiml a klidne je mozne, ze si od tebe vemou ostatni priklad a tmavsi vezne budou nazyvat cikany a vymysli nove hry na tema Osvetim. Tohle se me nebude libit mnohem vic.

zabiiil :D :D :D

*srsen*
26-11-12, 21:02
Když se ti přece nelíbí bílé pyžamo, jako vip máš možnost mít oranžový oblek ne? To už není tak hrozné, ale něco to stojí.

ivoros
26-11-12, 21:42
Jak už tady bylo řečeno, tohle je FUN mód, tedy hra pro zábavu a nikoliv pro úrážky nebo narážky na rasismus. Beyond believe, ale je to tak a určitě to nebyl ničí záměr. Jestli se cítíš dotčen, tak promiň, s tímhle nic neudělám, ale ujišťuji tě, že barvy pleti ve hře nemají nic společného s pletí lidskou!

ZombieBot
26-11-12, 22:24
Ahoj tonny. Tyhle skiny hráčů se používají už dobrou řádku let. Co znám mod Jailbreak, vždy tam byly tyhle skiny. Navíc, tvůrcem modelů je někdo neznámý, z nějaké země a rozhodně barva skinu není záměr.
Jailbreak má být fun mod, takže spojovat to s holocaustem je poněkud irelevantní.