PDA

Zobrazit normální verzi : unban ok - Dlouhis



optyk
20-11-12, 16:49
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 46818)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): nerf
[AMXBANS] Tvuj nick: nerf
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:55825682
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:55825682
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 217.117.209.54
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 217.117.209.54
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Dlouhisek is superstar !
[AMXBANS] Server: Kotelna - Mega pub | csko.cz (de_nuke_rarea)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================
uz na to nemam,prosim o unban + demo..... a zaroven potrestat nejlepe odebranim prav adminykteří nemaji zkušenosti na to aby mohli tuhle funkci dělat... . dekuji optyk

kashpi
20-11-12, 16:52
a já si říkal, že jak sem si teď pročítal adminchat, tak že tu bude žádost :D
počkej si na Dlouhise, demo ma, psal že točí

optyk
20-11-12, 16:54
jj to se dalo čekat ...

R3S
20-11-12, 17:02
ty tu budeš asi často..:D jdou po tobě jak slepice po flusu :)

Kotel
20-11-12, 17:17
Prej nikdo nema takovej aim jako ty, takze nemuzes dostat unban. Problem je, ze takovej aimbot jsem jeste nevidel, takze se dostavame k predchozimu a predpredchozimu unbanu.

Dlouhis
20-11-12, 17:42
http://www.sendspace.com/file/q4rgr3 demo zde při zpomalení se mi to vůbec nezdá :wink: kotel demo viděl unban zatím není. A jestli tohle střílíš bez prográmku tak klobouk dolů před nejlepším aimerem co jsem za 6 let viděl.

optyk
20-11-12, 19:38
sem aimer ale zdaleko nejsem na takove urovni na jaky jsem byl pred tema XX rokama kdy jsem to hral , kdybych mel stabilni internet nehral to pres wifinu , mel svuj starej CRT monitor tak bych byl se skillem spokojenej , ale ty casy jsou davno pryc a uz to nebudu nikdy jako driv , ale k veci ...nechci na vas verdikt cekat mesic jako na predeslej

Kotel
20-11-12, 19:52
Do doby, nez najdeme spravny aimbot, davam unban.

Flash
21-11-12, 12:29
To demo se mi nelibi, neverim mu ani nahodou, uz u tech prvnich fragu mu to aimbotove lita, tohle cisty neni, navic me prijde, ze ma i wallhack, /discuss. Pravdepodobne bych se zameril na Leis Release, kterej mel i plant, neni to zadnej okatej aimbot, tezko se to rozpoznava... staci si vzpomenout, jak drtiva vetsina rekla plantovi clear. Posledni dobou se tenhle cheat hrozne rozjel, co sem tak koukal. Vetsina danych banu napriklad na shifters za cheating v posledni dobe, byla za tenhle multihack, takze se nebojim rict, ze optyk ho ma taky. Navic je v particce s kokotem hapohem ejkejej headmakerem, kterej se nejen tady proslavil jako haxor reditelzemekoule a jeho kamikem kerhisem, kterej ho kryl, takze tak. Za me bych mu unban nedal v zadnym pripade.


EDIT: stacila mi minuta googlovani jeho SID a podivejme se... http://shifters.eu/profile/DESETLETBERUDROGY prekvapivo MPH Leis Release detected, to je joke, k tomu asi nemam co dodat

Dlouhis
21-11-12, 17:26
Mimochodem tvé ospravedlnění na shifters.
Popis:
Sem piča , napojil sem pres ac na server a pak odpojil protoze enemy napsal delete. Hral sem na pubu a zapnul sem si cheaty. Nevím jak to vyřešíte jestli mi date ban přestanu hrat protoze sem hral jen kvuli tomu ze je to jedina liga s AC. Sem si vědom toho co sem udělal ale proste sem zapoměl ze sem byl pripojeny stale na AC,hraju tu s ac delsi dobu a tohle sem fakt nechtěl.Doufam ze se to vyresi a bude to v pohode , ten cheat sem zapnul a ani to nefungovalo , hned mi padla hra.sem kkt no , vzivote bych si ale nedovolil vědomně nake cheaty zapnout , sry

Milk
21-11-12, 18:57
Tak právě sem natočil to Leis AB, tak ho tu hodím a snad to nějak pomůže: http://csko.cz/dema/upload/dir/leis.dem

Kotel
21-11-12, 20:23
Zda se to byt uplne stejne. Ban muzeme vratit. Mame jistotu, ze to ma v pc.

optyk
21-11-12, 21:25
tak chlapci , zameril bych se hlavne na flashK protoze ten si o sobe mysli asi az moc
leis mph sem si zanul protoze jsem videl ze je za nej plno hracu zabanovanejch a muzu ti rict ze je to uplne normalni multicheat jako kazdej jinej,bohuzel kdyz sem ho pouzil byl sem pripojenej na anticheatu kterej na shifters lize povinej,za to sem taky dostal ban , snazil sem se to uhrat tak ze sem napsal pravdu tak jak to bylo
ty o me nevis absolutne nic , urcite nepotrebuju hrat s nakym cheatem priblblim kterej pozna snad uplne kazdej ..proboha stahni si ten cheat at vis jak to funfuje .
poprve mi to hru schodilo a podruhe kdyz sem to zpustil byl uplne noramlni aimbot wallhack espwallhack , proste normalni multihack¨
takze sis precetl nespravnou prirucku .. sry

optyk
21-11-12, 21:27
Mimochodem tvé ospravedlnění na shifters.
Popis:
Sem piča , napojil sem pres ac na server a pak odpojil protoze enemy napsal delete. Hral sem na pubu a zapnul sem si cheaty. Nevím jak to vyřešíte jestli mi date ban přestanu hrat protoze sem hral jen kvuli tomu ze je to jedina liga s AC. Sem si vědom toho co sem udělal ale proste sem zapoměl ze sem byl pripojeny stale na AC,hraju tu s ac delsi dobu a tohle sem fakt nechtěl.Doufam ze se to vyresi a bude to v pohode , ten cheat sem zapnul a ani to nefungovalo , hned mi padla hra.sem kkt no , vzivote bych si ale nedovolil vědomně nake cheaty zapnout , sry
a rikam snad neco ? ja sem to chtel zkusit kdyz sem to videl u druhejch zajimalo me co to je , bohuzel sem byl pripojenej na anticheatu ,
podivej se kolik sem toho s anticheatem na lize vyhral ,myslis si ze potrebuju hrat s nakou srackou ?
story

Bezdak
21-11-12, 21:31
Nějak si změnil důvod zapnutí na tom pubu s anticheatem. http://csko.cz/forum/showthread.php?11908-unban-dik-baf&p=137870&viewfull=1#post137870

Dlouhis
21-11-12, 21:32
a rikam snad neco ? ja sem to chtel zkusit kdyz sem to videl u druhejch zajimalo me co to je , bohuzel sem byl pripojenej na anticheatu ,
podivej se kolik sem toho s anticheatem na lize vyhral ,myslis si ze potrebuju hrat s nakou srackou ?
story
myslím že jo

optyk
21-11-12, 21:39
ale ano proboha vsak sem si to zkusil kdyz tam lital nakej kks s cheatama , prece sem tam nemohl napsat toto premejslej ne..

optyk
21-11-12, 21:39
myslím že jo
no tak radši nemysli :)

Flash
21-11-12, 21:40
Nemyslim si o sobe vubec nic, tvoje strelba odpovida Leis aimbotu, bylo to to prvni, co me napsalo, kdyz sem to demo videl, to sem este ani netusil, ze si dostal na sft ban, protoze me to steam id nezajimalo. Na tyhle dva posty ti muzu rict tak cool story, bro. Neverim ti ani nos mezi ocima, haxy v PC mas, hral si s tim na publicu, tady si dostal 3x ban za AB od trech ruznych adminu, co este chces? Kolik si toho vyhral na sft je uplne irelevantni, nakonec si tam dostal ban za cheating, takze ses stejne k smichu. Ban ti patri, ses haxor a takovyhle vyhovorky si nech pro nekoho, kdo ze sebe necha delat vola. Jinak kdyz uz sme u toho, tak Bezdak te celkem vychytal... kdyz uz se chces vymlouvat, tak to aspon nevyfailuj, tohle byla solidni selfownage.

optyk
21-11-12, 21:51
je pěkny že nekoukaš na SID ale to s mojí střelbou si opět nevychytal , jestliže nepoznaš aimbot tak se tu nemam o čem bavit , chapu že nebereš v potaz to co jsem vyhral , z 20 turnajů 20 zlatejch ok v pohode , srat na to,ale reknu ti jedno to co jsem sem napsal neni vymysl , s cheatama sem tady nehral a je mi jasny ze mě opět naložíš jakmile tuhle zpravu odešlu.
ban tady na kotelně mě nesere , zadal sem o unban kvuli tomu ze sem si chtel občas zastrilet , mrzi me ban na lize a to dost , kvuli jedne moji chybě nemůžu hrat ligu kde je anticheat , rikal sem si jak to bude supr hrat proti nekomu a vedet ze nema cheaty , jako za starych let kdyz sem to nehral přes internet...
unban asi nedostanu no kdyz tady mate takovyho profika jako je flashk
btw: bezdak me urcite nenachytal , prece sem tam na ligu nemoh toto napsat , snazil sem se to zachranit jak jen to šlo :(

Flash
21-11-12, 22:02
Dalsi cool story. Pro me to v tomhle threadu vicemene skoncilo, ja sem rekl svoje jako jeden z mnoha adminu, co se k tomu muzou vyjadrit a stojim si za tim, me zadnou takovouhle historkou neobmekcis a uz vubec ne tim, ze dodas "jako za starych let, co sem to este nehral po internetu", to je jedna z tech nejotrepanejsich frazi vsech tech radoby pro hracu, co taky zapnuli. Ostatni se mnou nemusej souhlasit, kazdopadne zatim mas celkem spatny score, co se admin teamu tyce. .)
Kouknete na to este nekdo, at se to pohne a eventuelne uzavre.

optyk
21-11-12, 22:11
a pod do mě , eště mi nalož :D

optyk
21-11-12, 22:13
néé fakt mam v piči kamo jestli budu mit ban na kotelne proboha to ti musi bejt snad jasny ...lockněte to at tehle progamer muze jit v klidu spat s doměním ze je to nejvetší skajlor z kotelny a že neni nikdo lepsi jak on , a jestli je nekdo lepsi..tak je to cheater .
flashK :DD tak to je darda :DD

ZEUS
21-11-12, 22:18
Ok pa.