PDA

Zobrazit normální verzi : COD-Unban-WH - Lazik



AssAssin|CZ
20-11-12, 17:27
Zdravím,

Dne 11.11 na serveru COD-MW jsem dostal Perma za WallHack.
Jelikož,jsem měl problémy s Internetem, tak jsem o Unban nemohl napsat dříve.
Nebudu vám tady vypisovat jestli jsem měl WH nebo neměl jde o to, že jsem byl ponížen tím, že jsem v Ban listu jako hříšník.

Jestli mohu, prosil bych demo.

[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 45816)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): PwReD By AssAsin|CZ :P
[AMXBANS] Tvuj nick: PwReD By AssAsin|CZ :P
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:545458596
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:545458596
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 78.102.178.159
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 78.102.178.159
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Lazik
[AMXBANS] Server: Kotelna - COD:MW

Díky za vaše poznámky či dodání dema.

ZombieBot
20-11-12, 18:10
Někdy ses mi vážně nezdál. No, to jsem zvědavej na demo. :)

Lazik
20-11-12, 18:16
Mam to tuto dlhsie uploadnute pretoze to chcel vidiet Kunder

Demo: http://csko.cz/?UPD=u12psVDl

Casy ktore vypisem su snad k tvojmu demu pretoze mam viac vycasovanych dem v mobile ale tak je to z 11.11.

4:20 - priamo si ides pre kill
5:00 - vies ze bezi zrovna na tom mieste
8:19 - zas vies ze tam bezi a ani si ho nevidel
11:26 - vidis ich cez stenu tak tam radsej nejdes
11:39 - zase ale vies ze uz vybehne, ja osobne som pocul len ten rebrik
11:51 - asi najzaumavejsi cas... ako si vedel ze vybehne zrovna odtial predsa ho nebolo pocut
13:13 - zase ides naistotu nanho ze je tam

Potom si bol kolo v specte a zrazu si hral uplne inak co je vidiet aj na deme.. Nebol si si vobec isty, zacal si walkovat co si dovtedy nerobil ale hlavne ze si bol strasne zmätený... Potom si bol kolo afk zas a odpojil si sa..

DarkAspecT
20-11-12, 18:24
WH jasné, GJ Lazik.Dlouho se mi nezdál,to co dával občas na awkách jsem neviděl.

Kunder
20-11-12, 18:44
Dobré však volal se mnou, ale bože za to a hned perma ? Já vím, že to je zakazáné ale kolik lidí to neudělalo ..

Lazik
20-11-12, 18:53
To nikto nevedel ani ja aj ked mi tam nieco pisali ze s niekym vola... ale pokial si pametam vacsinou casu si bol snim v teame takze WH tam bude aj tak.. Mozno urobilo ale nechytili ich pri tom

djkofi
20-11-12, 19:01
Dobré však volal se mnou, ale bože za to a hned perma ? Já vím, že to je zakazáné ale kolik lidí to neudělalo ..

tím pádem bys měl dostat ban i ty za nedovolenou spolupráci! navíc máš jak koukám VIP, takže si krásně využil ESP, že? Nechám na zvážení Lázika, zda dá ban i tobě...

DarkAspecT
20-11-12, 19:03
Naprostý souhlas s kofim,pokud dostal ban on,měl by si ho mít taky,aby to bylo spravedlivé.

Kunder
20-11-12, 20:21
Možná začnu být fér a přiznám chyby... Assasinovi koupím steam a sobě nový.. Nechci ho v tom nechat samotného..
Je to super kluk a i když jsem mu radil, no je to lidské, přátelé jsou přátelé nenich jich moc a i když ho neznám osobně vím, že to je skvělý kluk..

Dáte mi Ban ? bude mě to trochu štvát ale co už jsme přece lidi..Tady pěníze nehrajou roli..

R3S
20-11-12, 20:27
jelikož s náma jednáš férově možná bych se za tebe přimluvil z Lazika zda by ten tvůj ban nenechal bejt a ty jemu koupíš nový...

ZombieBot
21-11-12, 18:20
Možná začnu být fér a přiznám chyby... Assasinovi koupím steam a sobě nový.. Nechci ho v tom nechat samotného..
Je to super kluk a i když jsem mu radil, no je to lidské, přátelé jsou přátelé nenich jich moc a i když ho neznám osobně vím, že to je skvělý kluk..

Dáte mi Ban ? bude mě to trochu štvát ale co už jsme přece lidi..Tady pěníze nehrajou roli..

Pokud dostaneš ban na steam, tak každý další steam = obcházení banu. Takže by jsi dostal další perma.

Jinak, jsem za perma oboum.

Kunder
21-11-12, 20:35
Takže, já bych s Kotelnou bohužel zkončil úplně ale Assasin by tady mohl hrát ne ?

Milk
21-11-12, 20:37
Kunderovi bych ban nedával, když chce věnovat steam assasinovi a sobě koupit nový, tak nevidím důvod, proč by měly dostat ban.

Trey
26-11-12, 17:12
Som za perma obom, no ak si kúpia steam nechal by som ich hrať