PDA

Zobrazit normální verzi : Tato hra neni aktualne k dispozici



Goufy
20-11-12, 21:56
Zdravím všechny hráče...
Kdykoliv si chci zapnout hru tak mi to napíše "tato hra neni aktualne k dispozici" a to pokaždé.
Dřív jsem hru hrál v pohodě ale teď po půlroční pauze když si chci hru zahrát tak mi ji počítač nedokáže zapnout. Nevím proč.
Steam mám nový úplně a i když sem odinstaloval steam a stáhl jsem si nonsteam zde tak po kliknutí na ikonu na skočila černá obrazovka na 1 sekundu a pak zase plocha. Hru jsem nespustil zatím ani jednou.
Zkoušel jsem ověřit integritu mezipaměti hry. A nic stejný problém mám u Condition zero hra se prostě nespustí i když mám steam.

Přeji příjemné hraní a děkuji za pomoc ! ;)

Milk
21-11-12, 10:40
Mi to taky občas dělá, ale většinou počkám 5 minut a už mi to na steamu jede. Jestli máš problém u ns tak to nevím.

Goufy
21-11-12, 11:00
Nonsteam vůbec nereagoval to když sem zkusil zapnout tak tam na 1 sekundu naběhla černá obrazovka a pak zase plocha a vůbec to nereagovalo.
A když si seženu steam tak mi to píše tohle.
Zkoušel jsem všechno podle tohoto návodu https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=4595-wexn-6831
Kromě reinstalaci ovladačů a furt nic hra se mi nepodařila zapnout ani jednou.

koNan
21-11-12, 13:41
Pokud máš Windows 7 můžeš zkusit nastavit kompatibilitu na Windows XP SP3....(ale mi to na W7 jede bez problému)
A stahoval sis to CS tady z Kotelny?

ivoros
21-11-12, 15:36
...stáhl jsem si nonsteam zde...
Jop, stáhl to tu. Mě to dělalo to samé po reinstalaci Win XP => musel jsem si stáhnout nový ovladač grafické karty...

Goufy
21-11-12, 15:37
kompatibilitu na Windows XP SP3 už jsem zkoušel. Jak jsem psal hrával jsem CS bez problému (STEAM). Akorád teď mi to nejede a i když zkouším nainstalovat nonsteam stažený zde z kotelny který mi jel vždy a všude tak mi hra nejede. Příjde mi jak kdyby počítač nedokázal hru zobrazit po zapnutí. Jednoduše NONSTEAM nereaguje a steam napíše "tato hra neni aktualne k dispozici". ;-)

Goufy
23-11-12, 11:13
I ovladač grafické karty jsem přeinstaloval a nic hra dělá furt to stejné.