PDA

Zobrazit normální verzi : Deathrun - o čem je?



Larodar56
14-09-10, 12:12
Deathrun byl poměrně neznámym pluginem...V součastnosti se začíná prosazovat hlavně díky svojí zábavě a věřte mi že ta opravdu je.....

Deathrun se dělí na CT a T (1 T) ...jeden terrorrista se snaží pomocí pastí zabít všechny ct..když se mu to nepovede a ct proběhnou až do cíle na konci je čeká zbran kterou vemou a zabijou terrorristu.

Možno že na jiných serverech je to jiné ale zde na Kotelně máte možnost napsat FREE KNIFE (napište pouze free) kdy CT nemůže vzít zbraň a T nemůže spustit past...

Taky tu máte možnost koupit si pár věcí, stačí stisknout klávesu M a tam máte na výběr auto-bhop, větší rychlost, long jump, +1 život a neviditelnost...

Syrius.
26-10-10, 10:55
nj deathrun je sranda :) ja som to tiez hraval o sto sest :D teraz uz to nehravam ale v vzdycky sa najde chvila ked si to este rad zahram :)

hopik
30-11-10, 17:10
mě tohle nejvíc ze všeho nebaví :D a uplně miluju jak tam skáčou lidi s autobhopem a myslí si jaký to jsou skilleři přitom neumí ani strafe.. :/

Karl0s
30-11-10, 17:50
já neumim bhop ani s tou automatikou :D

hopik
30-11-10, 20:51
to jen drzis space..:)

Syrius.
21-12-10, 10:18
Máš pravdu hopik. Iba držíš space. Ale tu nejde o to. Ten bhop neni tažký. Tam ide o to že je dosť tažke sa naučiť ten bhop skákať cez prekážky. A keď ideš ohromnou rýchlosťou je to fakt dosť tažké. :D

Karl0s
21-12-10, 13:35
to jen drzis space..:)

ale to nenabereš žádnou rychlost ne?

hopik
21-12-10, 13:57
na autobhopu j.. na normalnim bhopu ne, a pres prekazky jde v poho skakat přes sbj.. to tam ale nikdo neumí a ani to nezná :)