PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva



Xksko
19-06-11, 15:00
Ahoj,jmenuji se Vojtěch Janů.Ve hře hraji pod přezdívkou Xksk0(dříve pod přezdívkou vNr) a je mi 15 let.Bydlím v Zubří u Nového Města na Moravě.Cs hraji třetím rokem ale na steamu prvním (koupen byl v srpnu nebo v červenci).Hraji denně tak 2 hodiny.Dříve jsem často hrál na Kotelně Classic,teď ale asi nejvíc na kotelně awp a občas i na Kotelně deathmatch.Chci se stát adminem protože nesnáším hráče kteří porušujou pravidla.Cheaty umím rozpoznat ale skušenosti ještě s adminstvím nemám.Dále nemám rád když někdo na awp kempy,a to nejčastěji na mapách kde jsou povolené pistolky.Ptal jsem se nubiqa a trsaka a ty by mi dyštak pomohli kdyby mi něco bylo nejasného.

Steam ID:STEAM_0:0:30526175

Omlouvám se za chyby,protože češtinu zrovna moc neovládám :(.

Trsak
19-06-11, 15:02
Znám ho, chodí semnou do školy. Já jsem pro :)
EDIT: Nejen že jsem Pro jakožto Profík, ale jsem i Pro to, aby byl přijat :D

MARTiii
19-06-11, 15:11
- vek
- zkusenosti
+ znam te z classu a tusim ze uz na kotelne hrajes taky peknou dobu
+ ses v klidu
pro/proti nevim
EDIT: proc sis zmenil nick ten vNr je vic sexy :-D

Xksko
19-06-11, 16:17
na nicku vNr hráli i moji mladší bratři ,takže rank byl jaký byl

UFOusek
19-06-11, 16:30
Nebrat-vsechno svadi na mladsi bratry..

MaaReeK168
19-06-11, 16:54
Poznám ho už dlhšie. Je to dobrý hráč aj kamoš. Som pre. :)

Xksko
19-06-11, 16:54
Nevymlouval jsem se,mám tři bráchy a sestru a když chcou jít na počítač a já jsem na komplu dlouho tak se nediv že mě otravují případně se začnou hádat.což mě při hraní ruší...

bones
19-06-11, 17:02
Chod na brigadu a kup si vlastny ntb a mas po probleme, je leto, najde sa hocico :) aj letaky roznasat.

Xksko
19-06-11, 17:09
No ted us to je v pohodě ted jsem na pc zavislej jen ja :),tak mám klid max.občas sestra chce jit na fb :)

vedouci venny
19-06-11, 18:10
Za prvé Trsak ? Ty bydlíš taky kolem Zr? Za druhé Xksko neměl si i nick vnb..? A za třetí proti tobě nic nemám :D

Trsak
19-06-11, 18:16
Za prvé Trsak ? Ty bydlíš taky kolem Zr? Za druhé Xksko neměl si i nick vnb..? A za třetí proti tobě nic nemám :D

V Novém Městě na Moravě :D

Xksko
19-06-11, 18:19
nick vnb jsem neměl :)

Fessy
19-06-11, 18:58
Jsem PRO, je to dobrej hráč :)

vedouci venny
19-06-11, 19:01
Trsak já bydlím v Zr no.. z NMnM je i johnix.. :D Jinak fajn dobrý lepší neřešit co se mu stalo xD

Trsak
19-06-11, 19:02
Trsak já bydlím v Zr no.. z NMnM je i johnix.. :D Jinak fajn dobrý lepší neřešit co se mu stalo xD

Co? :D

vedouci venny
19-06-11, 19:41
Po ten první smajlík je k tobě.. zbytek pro toho ..

negative
20-06-11, 08:20
aj letaky roznasat.

Bracho to je svinská robota...Síce to vyzerá dobre, ale keď to robíš polroka za málo peňazí tak ťa to omrzí. Plus letné slnko a navyše ti to dajú aj cez Veľkú Noc... Takže toto neodporúčam.

bones
20-06-11, 10:04
to bol priklad, teda ked chce, tak sa najdu "aj letaky roznasat." Kto nechce hlada dovody, kto chce hlada sposoby.

inak k tej teme teda: dostal tu par palcov hore, od Trsaka a par hracov, ale ja som urcite proti.

Cheaty umím rozpoznat ale skušenosti ještě s adminstvím nemám.

Ludia, ktori maju vedomosti, ze WH = wallhack, AB = aimbot a SH = speedhack sa hlasia do admin teamu, pritom budu banovat kazdeho podozriveho a budu tu vznikat len konflikty. Nechcem menovat opat konkretnych adminov, ale clovek, co ma prvy krat prava, tak mu stupne slava do hlavy a na serveroch sa prestane ovladat a zacne si tam pripadat king, ze moze robit vsetko, co sa mu zachce - ved som admin! Nikoho tu absolutne nestve, ze hraci, ktori nemaju ziadne skusenosti dostavaju veselo ''Za mna ano" a "Som pro" len kvoli tomu, ze ho hraci poznaju a nejsu s nim problemy.

tonda211
20-06-11, 12:33
znám ho dobře, taky mě štve jak se na qwp serverech kempi, jsem pro :)

Xksko
20-06-11, 12:39
bones ,já rozpoznám cheatery od skill hráčů,a kdybych si nebyl jist tak bych se zeptal trsaka nebo nubiqa,ty jsou na steamu furt :)

morbe
20-06-11, 12:59
dalsi zbytecny ,,admin,, .. nahraj si do single playeru amxx, nahod boty a hraj si, bude lepsi.

Xksko
20-06-11, 13:49
proč bych měl být zbytečný?na awp server chodi admini dost málo...

Rixie
20-06-11, 16:15
proč bych měl být zbytečný?na awp server chodi admini dost málo...

Vážně ? A co já, Zero, Biock a občas i Hunta ? :)

Xksko
20-06-11, 16:22
Všichni občas :), v poslední době vás tam moc nevídám jenom na dobré mapy například awp_india,ale na awp_fy_rush a podobné tam nikdo není .. :)

Charon35
20-06-11, 23:28
Ako hráč je v pohode, ale ako písal Bones. Nepíšte "ano" len preto, že ho poznáte z Classu. Sorry Xksko, ale bolo by to asi skôr trápenie :/ Veď skús načapať nejakého cheatera, aby sa ukázalo, že to fakt vieš rozoznať (teraz s HLTV to nie je problém ho usvedčiť) a možno potom. Ale teraz nvm nvm, už beztak v poslednej dobe dostali práva úplny beginneri (podľa mňa, na nikoho konkrétne nenarážam). Aby sa nestalo, že Kotelna sa stane skúšobňou adminov..... sry :/

EDIT: Ale držím ti palce v huntení :)

dtr
20-06-11, 23:49
Jsem proti vNr - dTr, VTIP. Stejně jsem proti, dopadlo by to jak u Icka, hrál by bratr a nedopadlo by to dobře. Můj názor.

Xksko
21-06-11, 13:51
Bratři uš cs 1/4 roku nehrajou,protože neví heslo na můj steam. :)

UFOusek
21-06-11, 14:09


Tak uš tahni

Xksko
21-06-11, 14:17
kam?

Xksko
21-06-11, 14:19
už no :)

Xksko
21-06-11, 14:27
hm asi před třemi dny byl na dm cheater,byl tam dvě mapy než přišel morbe a zabanoval ho.na awp se moc necheatuje ale hrozně kempy.

Xksko
21-06-11, 17:36
chci práva hlavně kvůli awp serveru

kotr
21-06-11, 20:13
Tvá gramatika je uš hodně dole.

Xksko
21-06-11, 20:25
už jsem se opravil :) češtinu mám za tři no :)

jazzin
21-06-11, 23:31
Nevim, po awp běhá jeden hráč u kterýho si nejsem jistej jestli nemá wh. Potom je tam Dark playboy, kterej se neumí chovat. Jinak se tam problémy nevyskytujou, možná občas usměrnit mapy. Mně třeba nepřijde, že by se tam kempilo, docela i naopak jsem nasranej, že nestíhám ty chumly rusherů. Sumasumárům.

1) Nevěřim, že poznáš cheat
2) Jsi v pohodě, nenadáváš, bezproblémovej hráč
3) na awp nemůže nepáchat tolik hrůzy dokud nebude slayovat walkující hráče aby urychlil kolo po svý smrti

Hele, vážim si tě jako hráče, ale na admina to nevidim. Leda tam občas zabanovat nějakýho snaživce s ab / speedhack. Tak nevim co myslíte vy? za mně je to tak 65 % ne 35 ano

Xksko
22-06-11, 11:28
Podle čeho soudíš,že nepoznám cheat?.Na awp se kempy hlavně na mapach kde jsou povoleny pistolky.

UFOusek
22-06-11, 11:30
Podle čeho soudíš,že nepoznám cheat?.Na awp se kempy hlavně na mapach kde jsou povoleny pistolky.


KempI, ne kempy, napises to 2x za sebou, boze

Xksko
22-06-11, 11:33
psal jsem to dříve s měkým i jenomže pak jsem se zeptal trsaka a ten mi odepsal že tvrde :),tak to píšu s tvrdým :)

dEEEEEEEEEEL
22-06-11, 11:35
Trsakovi zobrať práva !! :D

Xksko
22-06-11, 11:38
:D to jste všichni doma ?

UFOusek
22-06-11, 11:39
Trsakovi lisknout... Nejsme

Xksko
22-06-11, 11:43
takže ve škole/v praci?

Trsak
22-06-11, 12:56
Klid, vy jste psali ano u 20x horších :D

Smile
22-06-11, 13:42
Co to frcáš, že se kempí s pistolkama ? To jsou ty mapky, kde se to nejvíc rushuje...

Xksko
22-06-11, 14:15
jO? tak tam někdy pojd

Smile
22-06-11, 14:17
Ne diky, nehodlám csko dlouho zapínat...Ale dřív sem se tady awpčka něco nahrál, tak mi tu nevykládej takový hovna..Každej okamžitě s pistolkou rushuje...

Xksko
22-06-11, 14:22
s pistolkou rush jsme ještě na awp neviděl ale nebudu se s tebou hádat.

SLiM
22-06-11, 18:19
Ne diky, nehodlám csko dlouho zapínat...Ale dřív sem se tady awpčka něco nahrál, tak mi tu nevykládej takový hovna..Každej okamžitě s pistolkou rushuje...

Třeba já to tak dělám skoro furt :-D

vedouci venny
22-06-11, 19:28
Jojo nejvíc rushuje borec zůstane za krabicí a počká až dojdou mezitím vytáhne USP jak pán a pome viď :)

jazzin
23-06-11, 00:22
s pistolkou rush jsme ještě na awp neviděl ale nebudu se s tebou hádat.

awp_ruins - typicky za T po pravé straně a zboku do CT báze
awp_luder - klasika, nesrat se s kemperama a hrr na ně přes mid s uspčkem v ruce
awp_dust - tam se může nakoupit cokoli, nezřídka se bombí pistolema
awp_map - (takováta základní, názvy se mi pletou) - čas od času se někdo dostane na dostřel pistolkou

india, infernal, park, gowenna - tam se taky nekempí vůbec

a kdyz jsem online já, tak se nic jinýho (bohužel) nehraje. Musim vykoumat nějaký dobrý mapky, ať se tam trošku točí ta india. I když soukromě přiznávám, že pro mně je awp server india a to mezitim ...

Trsak
23-06-11, 14:13
Ta kempa
Kempa bez kempy jako žena bez ženy :D

UFOusek
23-06-11, 14:17
"Podle čeho soudíš,že nepoznám cheat?.Na awp se kempy hlavně na mapach kde jsou povoleny pistolky."

Tady to ale bylo mysleno jako sloveso, takze kempí, ne kempý... Zenu si strc za klobouk, zena by se mnou souhlasila.

Trsak
23-06-11, 14:22
"Podle čeho soudíš,že nepoznám cheat?.Na awp se kempy hlavně na mapach kde jsou povoleny pistolky."

Tady to ale bylo mysleno jako sloveso, takze kempí, ne kempý... Zenu si strc za klobouk, zena by se mnou souhlasila.

Ale on mi napsal, jestli nevím, jestli se píšou kempy/kempi, takže podstatné jméno takže klid :D

UFOusek
23-06-11, 14:23
Aha a kam ti to psal?

Trsak
23-06-11, 14:24
Aha a kam ti to psal?

Na steamu :D

UFOusek
23-06-11, 14:30
No nic, uz jenom to, ze neumi rozlisit sloveso od podstatnyho jmena je trapas..

Trsak
23-06-11, 14:32
No nic, uz jenom to, ze neumi rozlisit sloveso od podstatnyho jmena je trapas..

Teď jsi tomu dal :D :D :D
Děláš ze sebe češtináře a přitom ani číst neumíš...
On se mě ptal na slovo kempy a to je podstatné jméno.. Sloveso by bylo kempí... :D :D

UFOusek
23-06-11, 14:34
Teď jsi tomu dal :D :D :D
Děláš ze sebe češtináře a přitom ani číst neumíš...
On se mě ptal na slovo kempy a to je podstatné jméno.. Sloveso by bylo kempí... :D :D

"Podle čeho soudíš,že nepoznám cheat?.Na awp se kempy hlavně na mapach kde jsou povoleny pistolky."

Prijde ti tohle jako podstatny jmeno dopici?? Ja mu opravoval tohle, je mi jedno co si s nim pises na steamu boze..

Trsak
23-06-11, 14:35
"Podle čeho soudíš,že nepoznám cheat?.Na awp se kempy hlavně na mapach kde jsou povoleny pistolky."

Prijde ti tohle jako podstatny jmeno dopici??

:D :D:D:D:D::D:DD:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D hochu tak ty už laskavě nic nepi...

On se mě ptal na slovo kempy
Chápeš? :D

UFOusek
23-06-11, 14:39
:D :D:D:D:D::D:DD:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D hochu tak ty už laskavě nic nepi...

Chápeš? :D

Jj, jeste vic smajliku tam napis, lidi te pak budou mit za jeste vetsi buznu. T4k zn0va, je mi absolutne jedno, na co se te ptal, ja ho upozornil na sloveso "kempy". Pokud to nepochopis ani ted, tak se odhlas a neprihlasuj se tak tejden. Dik.

Trsak
23-06-11, 14:41
Jj, jeste vic smajliku tam napis, lidi te pak budou mit za jeste vetsi buznu. T4k zn0va, je mi absolutne jedno, na co se te ptal, ja ho upozornil na sloveso "kempy". Pokud to nepochopis ani ted, tak se odhlas a neprihlasuj se tak tejden. Dik.

:D Ale psali jste, že jsem mu to poradil já, přitom já mu poradil jen to podstatné jméno chápeš? Počkám do večera než tuto informaci zpracuješ...

UFOusek
23-06-11, 14:54
Kdybys vedel, jak moc mi je jedno, jakou vedete s tim dementkem konverzaci, achjo. Proste mel ve vete chybu, ja ho na to upozornil a uz nepis blbosti, ok?

Trsak
23-06-11, 17:52
Kdybys vedel, jak moc mi je jedno, jakou vedete s tim dementkem konverzaci, achjo. Proste mel ve vete chybu, ja ho na to upozornil a uz nepis blbosti, ok?

Ne, napsal jsi že bych si zato zasloužil facku :) jinak bych to neřešil, pochop...

dtr
23-06-11, 19:06
s pistolkou rush jsme ještě na awp neviděl ale nebudu se s tebou hádat.

Já nevím, tenhle člověk si po sobě ani nepřečte co napsal. Za mě určitě ne!

SLiM
23-06-11, 19:58
Jojo nejvíc rushuje borec zůstane za krabicí a počká až dojdou mezitím vytáhne USP jak pán a pome viď :)

Tím borcem myslíš mě? Jestli jo, tak potom je pravda že rushuju, ale že bych se schovával za krabice no nevim

Xksko
24-06-11, 08:35
já jsem to na steamu myslel jako sloveso ale ty jsi to trsaku asi pochopil jinak.Je pravda že jsem ti to napsal špatně ,takže je to moje chyba.

Xksko
24-06-11, 08:36
Uš se pls nehádejte.

Smile
24-06-11, 11:22
Uš se pls nehádejte.

Tak to ne, toto je moc...

UFOusek
24-06-11, 11:49
Uš se pls nehádejte.

Uš pls nebud krypl a dodelej si zakladku

kotr
28-06-11, 20:21
Předtím jsem tě opravoval na uš a zas to uděláš..Jinak ufoun to zas zabil :D HEADSHOT.