PDA

Zobrazit normální verzi : Unban war3 ultimate



ParadoXX
19-06-11, 16:59
BUILD 4883 SERVER (0 CRC)
Server # 25
[UWC3NG] You have been awarded 146 XP for making repairs to your teammate's armor
ParadoXX connected
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Zabanovany nick : ParadoXX
[AMXBANS] Duvod : ' wh '
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Zabanovane SteamID : STEAM_0 : 0 : 725204
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa : 86.49.105.248
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] ================================================
TiDy connected
Chmeldos killed ZCPPlayer with knife
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj

Žádný screeny sem nenašel v csku.Low rádoby admin l@m@ tvrdil,že má demo.A teď by mě zajímalo,podle čeho poznal wallhack.Asi ty práva má právem a určitě je zkušenější v csku víc,než já.Takže zádám vysvětlení,proč sem dostal ban za něco,co sem nikdy nepoužil.

Maly Buu
19-06-11, 17:00
WH, nebudu se o tom vice bavit

ParadoXX
19-06-11, 17:04
vážně?Tak mi sem dej důkaz.

jazzin
19-06-11, 17:05
Ok, pár lidí ti asi věří, problém je, že já tě znám dýl. Vím o tvejch haxech v Infixu, jsem si vědomej tvýho banu na playzone a teď ti upnu demo, na kterym sice nejsou žádný extra časy, ale vzhledem k tomu co jsi za člověka, že cheatuješ vědomě už nekolik let a ještě se na lidi utrhuješ, tak jsem pro ban. Jsi závislej na csku, takže si přiznej, že máš problém a něco s tim dělej. Nebo si kup čtvrtej steam.

To demo se uploaduje
edit:
http://www.sendspace.com/file/wujpae

v případě nutnosti vyčasuju a dodám starší dema, na kterejch byl prokázanej cheating tohohle hráče. Aspoň kdyby sis měnil nicky....

ParadoXX
19-06-11, 17:10
no,vzheldem k tomu,že na playzoně sem nikdy nehrál.A tohle je muj jedinej steam,co mam.Ty budeš asi taky ns low noob,kterej si myslí,že o csku ví všechno a cheatera pozná hnedka.Určitě si hrál nejvyšší ligu,takže můžeš vytahovat a křivě obviňovat někoho,kdo ani neni tim,kym si myslíš,fajn.Patří ti muj obdiv.A teď chci vidět to demo od toho chudáka,co mě zabanoval.A jak tak koukám,tak on asi nebude jedinej ubožák s právama,co tu je.

A ty dema bych docela rád viděl,pokuď sem to vůbec já,protože mně nikdy nikde nebyl prokázanej cheating a to,že si hrál někde ňákou ultra low ligu,kde byli low admini tvýho typu,za to já nemůžu.Blb zustane blbcem a nedá si nic vysvětlit.

UFOusek
19-06-11, 17:12
.Ty budeš asi taky ns low noob,kterej si myslí,že o csku ví všechno a cheatera pozná hnedka.

Tahni, banned, konec..

chmod a+x /bin/laden
19-06-11, 17:13
Na server chodí ještě jeden low hráč pod nickem ParadoXX, takže pozor na záměnu.

Unregistered
19-06-11, 17:19
Sice se ten ban netýká mě, ale myslím, že mám co říct k tématu.... Začal sem hrát asi 14 dní po něm na vašem ultimatu a bohužel uroveň je tak nízká, že ty děti co tam hrajou nás vidí za cheatery, ale to, že nepoužívají zvuk, ani mozek, který ještě nemaj tak to ale neznamená, že jsme cheateři... Ono tam hrát celý den a poslouchat od těch dětí, táhni cheatera si kokot atd atd není zrovna přijemné, když tomu absolutně nerozumí co csko je.... Myslím, že by ste nejdříve měli udělat pořádek na serveru aby si hráči nedovolovali nadávat... A k ParadoXXovi tak cheater to není, znám ho osobně vím jak hraje, hráli jsme spolu a zaprvý je dvakrát starší než vy a za druhý to dost dává... A tenhle steam je jeho první, jediný co si tady ukázal jazzin tak tvojí inteligenci a ten malý bubu nějaký dítě, se tu taky dost ztrapnilo...

Toto bylo jen jak to je, nejste první kdo se na něm vysekal, protože bohužel na ns serverech nelze čekat uroveň adminů, takže se vzpamatujte na žádným jeho demu nic nenajdete, dejte mu unban ať můžem jít zase hrát a huntit ty ubohý děti :D

screenek
19-06-11, 17:20
Sice se ten ban netýká mě, ale myslím, že mám co říct k tématu.... Začal sem hrát asi 14 dní po něm na vašem ultimatu a bohužel uroveň je tak nízká, že ty děti co tam hrajou nás vidí za cheatery, ale to, že nepoužívají zvuk, ani mozek, který ještě nemaj tak to ale neznamená, že jsme cheateři... Ono tam hrát celý den a poslouchat od těch dětí, táhni cheatera si kokot atd atd není zrovna přijemné, když tomu absolutně nerozumí co csko je.... Myslím, že by ste nejdříve měli udělat pořádek na serveru aby si hráči nedovolovali nadávat... A k ParadoXXovi tak cheater to není, znám ho osobně vím jak hraje, hráli jsme spolu a zaprvý je dvakrát starší než vy a za druhý to dost dává... A tenhle steam je jeho první, jediný co si tady ukázal jazzin tak tvojí inteligenci a ten malý bubu nějaký dítě, se tu taky dost ztrapnilo...

Toto bylo jen jak to je, nejste první kdo se na něm vysekal, protože bohužel na ns serverech nelze čekat uroveň adminů, takže se vzpamatujte na žádným jeho demu nic nenajdete, dejte mu unban ať můžem jít zase hrát a huntit ty ubohý děti :D

Larodar56
19-06-11, 17:20
Takže ParadoXX byl dopaden.

http://www.militaryphotos.net/forums/attachment.php?attachmentid=96305&d=1238774506

jazzin
19-06-11, 17:20
no,vzheldem k tomu,že na playzoně sem nikdy nehrál.A tohle je muj jedinej steam,co mam.Ty budeš asi taky ns low noob,kterej si myslí,že o csku ví všechno a cheatera pozná hnedka.Určitě si hrál nejvyšší ligu,takže můžeš vytahovat a křivě obviňovat někoho,kdo ani neni tim,kym si myslíš,fajn.Patří ti muj obdiv.A teď chci vidět to demo od toho chudáka,co mě zabanoval.A jak tak koukám,tak on asi nebude jedinej ubožák s právama,co tu je.

A ty dema bych docela rád viděl,pokuď sem to vůbec já,protože mně nikdy nikde nebyl prokázanej cheating a to,že si hrál někde ňákou ultra low ligu,kde byli low admini tvýho typu,za to já nemůžu.Blb zustane blbcem a nedá si nic vysvětlit.


Je jedno jestli urážíš tady nebo na serveru, bacha je to banovatelný. Ano, koupil sis starej steam a snažíš se vystupovat jako oldschooler. Tahle brněnská arogance se ale nezapomíná. Proč si nepřiznáš, že jsi vyklepanej z toho, že si nemůžeš zapnout a jít hrát csko. Nadáváš uplně zbytečně. Za pár let těm debilním adminům ještě poděkuješ. Teď bych tu rozvinul diskuzi, jestli bude fungovat presumpce viny a svědectví několika desítek lidí nebo tvoje nasraný nátlakový kecy. Jsem docela zvědavej. Hezkej večer přeju.

ParadoXX
19-06-11, 17:20
ne,od tý doby,co tam hraju,tak si každej mění nick na muj.Takže jedinej ParadoXX sem tam já,ostatní bez steamu,což je tam drtivá většina,nejsou ty,za koho se vydávaj.Sou to děti,přesně jako vy.Proto nemáte vůbec mít práva,když poznáte kulový a eště křivě obviňujete někoho,kdo neni tim,koho myslítě.Fakt ste ubohý.Ty práva vám patřej určitě právem.

Kotel
19-06-11, 17:22
Tady neni co resit, na demu bude videt konecne dukaz, na ktery cekame uz roky. Tak sem s nim. Zrovna pred par hodinama jsem dal pryc antiwh, predtim tam nehral?

ParadoXX
19-06-11, 17:23
prosimtě,ty ani nevíš,kde bydlim.Jenom si myslíš,že sem ňákej brněnskej vidlák.To seš možná ty a teď mě přestaň křivě obviňovat,ty smrade.Víš úplný hovno a meleš pořád dokola tu samou pohádku,kterou sis vymyslel.Ty chudáku.To snad neni možný už.

Smile
19-06-11, 17:24
prosimtě,ty ani nevíš,kde bydlim.Jenom si myslíš,že sem ňákej brněnskej vidlák.To seš možná ty a teď mě přestaň křivě obviňovat,ty smrade.Víš úplný hovno a meleš pořád dokola tu samou pohádku,kterou sis vymyslel.Ty chudáku.To snad neni možný už.

Neber Brno do huby skrčku..

Larodar56
19-06-11, 17:26
Njn, to jsou ty hovna z Gayshites. Jedna otázka, proč lezete sem ku*vit War3 ultimate, když ho máte na Gayshites taky?

jazzin
19-06-11, 17:27
ne,od tý doby,co tam hraju,tak si každej mění nick na muj.Takže jedinej ParadoXX sem tam já,ostatní bez steamu,což je tam drtivá většina,nejsou ty,za koho se vydávaj.Sou to děti,přesně jako vy.Proto nemáte vůbec mít práva,když poznáte kulový a eště křivě obviňujete někoho,kdo neni tim,koho myslítě.Fakt ste ubohý.Ty práva vám patřej určitě právem.

No comment, běž si šlehnout cska proti botům, než si sem přijdeš vylejvat zlost. Nic proti tobě nemám, akorát mi vaděj cheateři. Screenek tě možná zná, ale rozhodně za tebou nesedí když hraješ. Nebo cheatujete společně to je mi šumák. Klidně mi dejte taky ban, seberte práva a ukřižujte, ale tohohle člověka si Kotelna nezaslouží. Můj názor znáš, unban ode mně nedostaneš, klidně na tebe ty svý práva obětuju. Pokud Kotlovi nebude stačit tohle demo jako důkaz, přihodim pro něj další tvoje dema na kterejch si cheatoval, tvoje zabanovaný steam idčka, logy ip adres a všechno co bude potřeba k tomu, aby sis tu nezahrál. Mrzí mně, že i když jsi starší, možná i chytřejší než já, tak se chováš jako malej harant. Vzmuž se pYčo!

ParadoXX
19-06-11, 17:27
screenek to přesně trefil.Takhle to bohužel na ns portálech chodí a je.Takže ti,co hráli někdy dávno nejvyšší ligu a sou to oldschooleři,co už sou v cs důchodu nemaj šanci na ns bez jedinejch nadávek,urážek,křivých obvinění,apod.

chmod a+x /bin/laden
19-06-11, 17:28
demo z počátku nic moc, ale ty poslední tři kola jsou úplně jasné. ParadoXX je tedy zabanován, teď už jen zbývá, aby Kotel potrestal adminy za ty kecy. O Nejvyšším se nepochybuje :-)

Larodar56
19-06-11, 17:32
Takhle to bohužel na ns portálech chodí a je.


Na nonsteam.cz není nic o Kotelně hlupáku. Já tam vidím akorát jednu velkou sračku se jménem Gayshites.

Smile
19-06-11, 17:33
screenek to přesně trefil.Takhle to bohužel na ns portálech chodí a je.Takže ti,co hráli někdy dávno nejvyšší ligu a sou to oldschooleři,co už sou v cs důchodu nemaj šanci na ns bez jedinejch nadávek,urážek,křivých obvinění,apod.

Tak mi teda řekni frajere, proč se obtěžuješ hraním tady a nepálíš si tam hrát na nějakej profi steam server ? Udělal bys jednou v životě dobrej skutek..

UFOusek
19-06-11, 17:36
Furt tu ten retard bude psat, jak je dobrej, jak moc to umi.. Tak nehraj na NS portalech a tyhle problemy mit nebudes..

InVitro
19-06-11, 17:38
Za ten tvůj slovník co si tu předvedl bych ti unban nedal už z tohoto důvodu, frajere namyšlenej. Stojím za Jazzinem, to demo stačí na prokázání tvého haxingu a tvými pubertální výlevy tomu akorát dodáváš na váze, takže klikni na křížek vpravo nahoře a už se sem nevracej.
Dodatek : A přestaň už laskavě urážet náš adminteam !

jazzin
19-06-11, 17:43
screenek to přesně trefil.Takhle to bohužel na ns portálech chodí a je.Takže ti,co hráli někdy dávno nejvyšší ligu a sou to oldschooleři,co už sou v cs důchodu nemaj šanci na ns bez jedinejch nadávek,urážek,křivých obvinění,apod.

Nadáváš a urážíš tu jen ty. Ne, neznám tě, měl jsem možnost si s tebou zamixovat a říkal jsi něco o brnu, buď ženská studia.. co já vim. Jako bejvalej ug (pz) cheathunter si tě ale můžu docela v pohodě vylovit. Takže si užij svůj cs důchod bez cska nebo na jinym portálu se čtvrtym steamem. Nemám proč si vymejšlet, ani proč bych lhal. Snažim se dělat dobře svojí práci a uznej, že bez cheaterů bude kotelna lepším místem ke hraní. A ty cheater jsi. A párkrát ti to bylo dokázáno. A měl jsi i VAC banned steam. A ještě si ani nevymyslíš novej nickname. Chlape, jestli ti ty urážky vylepší den, tak si ještě posluž, každej má mít možnost hájit se :) Rejpnul bych si, ale nemá to cenu. Budu reagovat jen na Kotlovy komenty.

ZEUS
19-06-11, 17:45
Dobrá práce Jazzine :)... ted to ještě poslat na steambans.com :)

Larodar56
19-06-11, 17:46
Snad už to ta lama pochopí a odtáhne na ten svůj přiteplený portál.

ParadoXX
19-06-11, 17:49
se mnou si mixoval,ty dítě?Heh.Na ug ani playzone sem fakt nehrál a sem teď rád,že sem nehrál,protože to musela hodně uboháý úroveň,když tam byl chh takovej ubožák,co nerozezná CT od T.A co sem skončil v amd lize,sem nehrál v ani jednom mixu.No,je vidět,že víš kulový,o čem je řeč a že si mě opravdu s někym pleteš.Ale jak je vidět,tak ti to je jedno.Holt demenci nelze zmenit.Bejt tebou,zajdu k psychiatrovi.Třeba když budeš mít štěstí,ti z tý paranoji pomůže.

screenek
19-06-11, 17:50
Demo jsem shlédl také. Není tam absolutně nic průkazné, nevím kdo tam psal, že mu to střílí moc dostředu, ale ten kdo to byl tak by měl přestat s adminováním... Nevím kde tam vidíte wallhack, ale to co tady melete jsou řeči dětí... Podle mě by admin měl být chloubou portálu a ne to co tady předvádíte.. Ani jednoho admina neznám, takže nebudu říkat jací jste, ale paradoxx nic nemá a nevím co tu meleš o čtvrtým steamu... Myslím, že jsi ale uplně mimo a za takovéto obviňovaní to radši rovnou vzdej, protože dávat ban jen z toho důvodu, že si myslíš, že je to nějaký hráč je ubohý, demo neprokazetelný a toho ubožáka, jak tam psal že kotel tomu nerozumí, tak tomu bych zlámal ruce taky... Čili to shrneme, demo naprosto čistý, čili se tu jedná o nějakýho hocha, co si plete hráče

Kotel
19-06-11, 17:51
8:17, jak jsi vedel, ze bezi dalsi 2 a ze uz pak nebezi jeste nekdo? Ale ja tomu nerozumim, tak at to vycasuje Buu.

UFOusek
19-06-11, 17:53
se mnou si mixoval,ty dítě?Heh.Na ug ani playzone sem fakt nehrál a sem teď rád,že sem nehrál,protože to musela hodně uboháý úroveň,když tam byl chh takovej ubožák,co nerozezná CT od T.A co sem skončil v amd lize,sem nehrál v ani jednom mixu.No,je vidět,že víš kulový,o čem je řeč a že si mě opravdu s někym pleteš.Ale jak je vidět,tak ti to je jedno.Holt demenci nelze zmenit.Bejt tebou,zajdu k psychiatrovi.Třeba když budeš mít štěstí,ti z tý paranoji pomůže.

Dementiku, ten nos trochu dolu...

screenek
19-06-11, 17:57
8:17 ti klidně vysvětlím, zabil ty dva a pokud si ten admin vypnul zvuky aztecu a nandal sluchátka tak slyšel upuštěný granátu před paradoxxem, takže se dalo očekávát, že tam někdo pude. Velmi jednoduché

Larodar56
19-06-11, 17:59
Paradox si musel přivést kamaráda, sám na to obhajování nemá. Dáváte na sebe pozor i při cestě do školy? To je ta přiteplenost z gayshites.

apach29
19-06-11, 17:59
Tohle demo plus spoustu dalsich paradoxxxovych dem jsme tu uz videli skoro vsichni. Na tom demu opravdu neni nic 100% prokazatelnyho bohuzel. Mam taky asi dve jeho dema, ale ani na jednom neni nic, co by bylo na ban. Navic staci nastavit vampiric auru na plno ve skillech a kdyz derujes, vis, ze tam nekdo je, kdyz ho zasahnes. Je ale pravda, ze paradoxxx je velice neoblibenym hracem jak u adminu, tak u normal playeru a jako takovej bych mu dal status nezadouci.

screenek
19-06-11, 18:02
Nevím co sem taháš nějaký gs a nikoho si sem nepřitáhl, já sem to uviděl sám a jelikož jsou tady všichni proti němu, protože nikdo nic neví a já ho znám tak ho v tom nenechám, protože vím jaká je pravda.... a jak tu psal apach, když je vampiric aura nebo i přidávání peněz za zásah, tak i tak se dá poznat, že tam někdo je

MARTiii
19-06-11, 18:06
Ale ja tomu nerozumim, tak at to vycasuje Buu.

:D:D:D
jak napsal apach nic na 100%, takze by mela platit presumpce neviny
jazine asi vis neco vic mozna by nebylo na skodu sem hodit vsechny info. ,dema, ip, odkaz na pz ban, co ja vim, vsechn co pomuze
larodare ty ten portal dost nenavidis vid :-D

UFOusek
19-06-11, 18:07
@screenek


protože nikdo nic neví a já ho znám tak ho v tom nenechám, protože vím jaká je pravda

Nechces prava nebo tak?

Larodar56
19-06-11, 18:07
Část nováčků mu podlejzají a zdraví ho, část nováčků ho považuje za cheatera nadávají mu. Každopádně kdyby byl očištěn, tak by si ban zasloužil 100% za to sprosté divadlo co tady předvedl. :)

screenek
19-06-11, 18:09
@screenek



Nechces prava nebo tak?

Práva nechci nevím, jak si na to přišel, já tu pouze píšu jak to je a to je celý, tak se věnuj tématu

MARTiii
19-06-11, 18:10
paradoxx
ego down pls, thx

ParadoXX
19-06-11, 18:13
čas 8:17,kdy zabiju ty 2 ve vratech s tim,že jednomu po zabití spadne natažený hečko a bouchne,sou slyšel kroky za těma dalšíma vratama.Pokuď je tam neslyšíte,nehrajte to a pořiďte si lepší počítač,lepší zvukovku a herní sluchátka za 2litry minimálně.

Larodar56
19-06-11, 18:13
larodare ty ten portal dost nenavidis vid :-D

Hrál jsem tam akorát jail, tam každý kidadmin ignoruje free kill. Dále jsem dostal ban za slovíčko blbec. Prodloužil mi ho když jsme to řešili na foru. Kdybych vypsal všechny důvody proč ten low portál nemám v lásce, to bych tu byl do zejtřka.

Kotel
19-06-11, 18:18
8:17 ti klidně vysvětlím, zabil ty dva a pokud si ten admin vypnul zvuky aztecu a nandal sluchátka tak slyšel upuštěný granátu před paradoxxem, takže se dalo očekávát, že tam někdo pude. Velmi jednoduché
Ten granat upustil hrac, kteryho zabil. To je videt na ESP. Ty dalsi 2 pry slysel, ale ja je neslysel, takze bud je to bug nebo meli amulet. Muze na to mrknout jeste nekdo?

Pokud sem nikdo nenapise casy, tak nemam jinou moznost, nez dat unban. Paradox snad nikomu na serveru nenadava, dokud nedostane ban, takze v tom problem nevidim. Hral stejne i kdyz tam byl antiwh, dam tam hltv a muzete ho sledovat cely den. Nepreju si nic jinyho, nez server bez cheateru, ale bez dukazu uz jsme zabanovali nekolik hracu z esuby a dalsich top klanu, takze tomu bych se rad vyvaroval. Kotelna je ns server, protoze cesi a slovaci si originalky nekupujou. Moc steam portalu tu neni.

UFOusek
19-06-11, 18:18
Práva nechci nevím, jak si na to přišel, já tu pouze píšu jak to je a to je celý, tak se věnuj tématu


Tu vetu "protože nikdo nic neví a já ho znám tak ho v tom nenechám, protože vím jaká je pravda" jsi mohl zkratit na "Jsem nejchytrejsi."

InVitro
19-06-11, 18:21
Jen by mě zajímalo proč každýmu adminovi říkáš je dítě ? To by mě zajímalo kde si to vzal, že kotelna má dětský adminy ? Hlavně že ty jsi velký, vyzrálý a inteligentní člověk. :-S

ParadoXX
19-06-11, 18:23
tak sem demo shlídnul celý a kde vidíte ten wh?+Tam dokonce ten blbec píše,že mam aimbota.Že mi to střílí moc doprostřed.Já z něj nemůžu.Je to dokonce ten,co pomlouvá kotle.To je správnej admin.Ten ví úplný kulový o cs.Ale protože byl zvolenej low adminama,tak přece musí mít pravdu.Dyť má přece práva,takže je to mistr světa a csku přece musí rozumět nejlíp.To je přece jasná věc,ne?A to že muj nejspíš tak 15 a hraje cs asi tejden,to už nikoho nezajímá.Ale vloží se do toho někdo se skušenostma a už se ohrazuje,ikdyž moc dobře tady každej ví,že mam pravdu já a ne oni.Jenže oni to nikdy nezjistěj,protože na to nemaj mozek,ani zkušenosti.Proto budou mlít furt tu samou pohádku,aniž by znali fakta a věděli něco.Bohužel na ns to tak bude pořád.Já s tim nic neudělám.

Smile
19-06-11, 18:24
čas 8:17,kdy zabiju ty 2 ve vratech s tim,že jednomu po zabití spadne natažený hečko a bouchne,sou slyšel kroky za těma dalšíma vratama.Pokuď je tam neslyšíte,nehrajte to a pořiďte si lepší počítač,lepší zvukovku a herní sluchátka za 2litry minimálně.

Haha, 2 litry za sluchátka kvuli blbé hře ? Fail týdne...

ParadoXX
19-06-11, 18:29
tka to sami vidíte,s jakejma ubohejma počítačema tu ty kometnátoři ubohejch nevědomejch vět hrajou.Pak se mam divit a majitel portálu taky,že nedokážou poznat cheaty,když na to nemaj ani stroj a komponenty.

UFOusek
19-06-11, 18:31
Sbal holku na sluchatka za 2 litry.. Forever alone

ParadoXX
19-06-11, 18:35
protože nemáš sluchátka,tak to nevíš.Takže to vůbec nekomentuj

Charon35
19-06-11, 18:35
tka to sami vidíte,s jakejma ubohejma počítačema tu ty kometnátoři ubohejch nevědomejch vět hrajou.Pak se mam divit a majitel portálu taky,že nedokážou poznat cheaty,když na to nemaj ani stroj a komponenty.

Je mi osobne u prdele či si hackoval, ale za to ako sa tu prezentuješ, by si mal dostať aspoň po hlave nech sa spamätáš. Keď si taký King of Masters, čo robíš na NS portále? Niečo si potrebuješ dokázať, alebo kompenzovať? (Keby si nezačal rýpať, nič by som nepísal.)
BTW: Na inom portále by sa po tvojom výstupe demom ani nezaoberali (nie to ešte UB), tak začni uvažovať, ako sa tu správaš. Píšeš, že oni sú decká, ale ty správaš ešte horšie ako oni. Brain ON nielen v hre pls!

apach29
19-06-11, 18:36
ParadoXXi mozna nejsi haxor, ale naprosto presne ted vim, ze jsi ubohej. Ne kazdej ma na stroj za 40 litru a ne kazdej ma na sluchatka za 2 litry. Doporucil bych ti, aby jsi se trochu uklidnil a nez neco napises, tak o tom njdriv aspon hodku popremyslej. Ty nejsi a nikdy nebudes buh a s tema svejma vylevama tady si akorat udelas vice nepratel. Je mi jasny, ze CS je tvuj zivot a proto nemas zadnou jinou zalibu ani konicka, natoz nejakej vztah. Vaz slova, nez neco postnes a radeji to dej nejdriv nekomu editnout. Dekuji za kladny vyrizeni me zadosti.

Larodar56
19-06-11, 18:44
On se jenom vzteká, že nedostal práva, tak tu pomlouvá adminy.

ParadoXX
19-06-11, 18:45
fajn,ale sám vidíš,že oni s tim začli a to svou neznalostí a demencí.Takovej jazzin,ten tu furt mele ňáký kraviny o ňáký playzoně,kde se v životě nehrál,ani nebyl na těch stránkách,ostatní dementi,co tomu taky nerozuměj,se k němu přidaj,protože demence přitahuje demenci a furt se do mě navážej.Jediný,co sem chtěl jenom,bylo demo.Jinak nic sem nechtěl.A nadávat začali oni a způsobili so to taky oni.A nezajímá mě,co si oni myslej.Oni maj vědět,ne myslet.A tim,že nevěděj,způsobujou zbytečný dohady,který sou momentálně tady

UFOusek
19-06-11, 18:48
demence a demence jako dva stejne nabity naboje se musi odpuzovat.. :)

Larodar56
19-06-11, 18:49
Sorry, to je jen můj reflex na lamy z gayshites. :)

Smile
19-06-11, 18:54
Oni maj vědět,ne myslet.A tim,že nevěděj,způsobujou zbytečný dohady,který sou momentálně tady

Ahá takhle to u tebe funguje..Ty nemyslíš, ty prostě víš...Tak to hodně věcí vysvětluje...

MARTiii
19-06-11, 19:08
asi si pujdu nakoupit ten nejdrazsi hardware, abych to mohl nandat nonsteamakum :D:D:D

Kotel
19-06-11, 19:28
Dalsi pro nebo proti nebude? Takovych banu tu byly uz desitky. Znovu opakuju, ze hraci, co tu hrajou dele nez mesic a nemaji duvod odchazet, se daji zabanovat kdykoli.

jazzin
19-06-11, 19:30
Okej norecoil jsem vyloučil hned, však ho taky nemáš v reasonu. Gratuluju, asi dostaneš unban. Já to ale udělám takhle. Za urážky adminů, kotla, portálu a vulgarity obecně je ban až na tejden. Uděláme inventuru s tím, že všechno co se stahuje jak na obecnou vulgaritu, portalu, kotla se bude umocnovat. Pak ti tu spocitam ban a omluvim se za to, ze jsem ti dal nepravem ban za cheaty, ktery mas, ale protoze je Kotel z nejakyho duvodu moc velkej slusnak nebo se boji tvejch silnejch kecu, tak ti da unban. A ty bany budes dostavat po kouskach vzdycky treba na pul hodiny. Uznas, ze si to zaslouzis. Nic osobniho proti tobe nadale nemam. Jsi mnohokrat zabanovany cheater. Na steam servery nelezes, protoze by s tebou hned vyjebali, tak jdes na ns, protoze si myslis ze tu ty nevedomy lamicky budes ownit. Jinak tvoje verze pohadky je teda ta, ze arogantnich steam hracu s nickem "ParadoXX" je vic jo? Jsi totalni no manner i na ns portalu jsi pro ostudu. Pak se jeste muzem pohadat o konkretni casy. Zatim =)

ParadoXX
19-06-11, 19:33
tak jak?Demo je snad jasnej důkaz,že nic nemam.

ParadoXX
19-06-11, 19:39
ach jo.A furt bude mlejt kraviny a furt.Holt já s tim nic neudělám.On někde viděl někoho s mym nick a hnedka sem to já.Holt debili nikdo nezmení.Proto sem radil psychiatra.Ale podle toho,co tu píše,tak mu asi neni pomoci.Tak já nevim,jestli žije v jiný realitě a nechce tomu věřit,že realita je úplně jiná nebo je tak blbej.

Kotel
19-06-11, 19:50
Jazzin vzdy napise slohovou praci o demu a tady nic? Zrejme to neni tak jednoznacny wh.

UFOusek
19-06-11, 19:55
ach jo.A furt bude mlejt kraviny a furt.Holt já s tim nic neudělám.On někde viděl někoho s mym nick a hnedka sem to já.Holt debili nikdo nezmení.Proto sem radil psychiatra.Ale podle toho,co tu píše,tak mu asi neni pomoci.Tak já nevim,jestli žije v jiný realitě a nechce tomu věřit,že realita je úplně jiná nebo je tak blbej.


DebilY nikdo nezmeni... Zije v jiny realite? A to fakt pises ty, clovek, co prosedi 12 hodin denne za CSkem se sluchatkama za 2 litry? Jako fakt?

Larodar56
19-06-11, 19:56
Za tu vulgárnost by měl něco dostat.

jazzin
19-06-11, 20:08
Jazzin vzdy napise slohovou praci o demu a tady nic? Zrejme to neni tak jednoznacny wh.

Odskočil jsem si na večeři a cw, takže tenhle sympaťák musel počkat.

BAWSON
19-06-11, 20:17
uz pred dvouma rokama na soe ho hodne lidi podezrivalo z cheatu. skoncilo to vzdy u toho, ze demo nic neprokazalo. tady se taky parkrat resil, stale nic... navic tam bylo antiwh a jeho styl hrani se nezmenil. demo jsem nevidel, bohuzel momentalne nemam sluchatka, takze bych prd poznal, ale pripada mi to, jakoby jazzin dostal vcera prava a hned zabanoval nejvetsiho skillera na war3 serveru. taky bych rad videl ty logy, posty a dalsi kraviny, se kteryma se tu jazzin vytahoval.

MARTiii
19-06-11, 20:19
dejte mu uz unban, tohle je do nebe volajici
SAMY KECY A DUKAZ NIKDE

Kotel
19-06-11, 20:24
Ban uz je zrusen. Tohle demo je mene prukazne, nez jaka se resili u jinych hracu. Na serveru mate ted i hltv, tak muzete kazdy den zkoumat, jak se to hraje. Mozna pak prijede na to, ze proste umi. Jazzin tu napsal spoustu spiny, ale presumpce viny v demokratickem state nefunguje a nevim, jak muze fungovat na jinych portalech. Divim se, ze jsem jeste nedostal ban ja, kdyz hraju pres ns bez prav.

MARTiii
19-06-11, 20:29
ban uz je zrusen. Tohle demo je mene prukazne, nez jaka se resili u jinych hracu. Na serveru mate ted i hltv, tak muzete kazdy den zkoumat, jak se to hraje. Mozna pak prijede na to, ze proste umi. Jazzin tu napsal spoustu spiny, ale presumpce viny v demokratickem state nefunguje a nevim, jak muze fungovat na jinych portalech. Divim se, ze jsem jeste nedostal ban ja, kdyz hraju pres ns bez prav.

amen

jazzin
19-06-11, 20:40
Nevim jaké parametry musí splňovat vulgární cheater, aby mohl být zabanovaný, ale asi musí být trochu okatější, aby to zdejší stará škola snesla. To nejdlůžitější tedy na začátek. Můj verdikt je jasné wh, ale ne takové, aby to přesvědčilo Kotla a Apache a proto dávám unban. Povahu a osobní antipatie stranou, pojďme se pozastavit nad určitými rysy hry pana AMD oldschoolera.

1. Neumí házet granáty
2. Nepokrytě kouká přes stěny, má proto dokonalej přehled o situaci a proto si může dovolit nelogickej pohyb po mapě.
3. Všimněte si, jakym způsobem dobíjí Áčko, zřetelně má ze sebe pocit, jakože má najetej default na kterej mu skočíme a řekneme si, že on vlastně dělá furt to samý. Jenže to neni uplně pravda. Na můj vkus okatě předstřeluje, aim nemá nic moc, díry s tím, že na první náboj hituje a hlavně nonstop zírat stěnu jestli se někdo neblíží.

Nechce se mi s touhle nulou už víc zahazovat, takže sečteno podtrženo. ParadoXX je dlouholetý cheater, kterého usvědčí jen malé chyby. Tohle je fakt, který je dobré si uvědomit. Jedná se o hráče, který se již musel popasovat s tím, co je to být odhalen a zdá se, že mu nevadí toto podstupovat stále dokola. Zjistil, že na steam serverech na něho nejsou zvědaví a že si ani ligu nezahraje s cheatem. Na lan nepáchne. Kotelna je jedna z posledních bašt, kde je ještě schopný svůj cheat propašovat za skill. Tady už nikomu nestojí za to, aby se s nim "sral", tak jako jsme to museli dělat na united-games. Pro unban by udělal cokoli, je vulgární a závislej.


ps: Unban už zařídil Kotel :) cYa in game sir
Kotle, je mi líto, že jsme se nedokázali shodnout v pohledu na tohoto hráče. Mohu ti poskytnout svůj login do admin fóra na playzone, aby jsi se přesvědčil sám. Trochu mně škádlí fakt, že jsi se ho zde zastal a mně si shodil, ale vem to čert. Jde o csko...

BAWSON
19-06-11, 20:48
kdyz tu strasne pises o tech steam serverech, ostatnich NS portalech atd... tak dej ty slavne odkazy na jeho bany, posty na forech atd. vzdyt si rikal, ze to mas :) nebo jen fake, kterym ses nas snazil presvedcit o tom, ze neco ma?

jazzin
19-06-11, 20:52
kdyz tu strasne pises o tech steam serverech, ostatnich NS portalech atd... tak dej ty slavne odkazy na jeho bany, posty na forech atd. vzdyt si rikal, ze to mas :) nebo jen fake, kterym ses nas snazil presvedcit o tom, ze neco ma?

Tyhle dukazy jsou urcene pro Kotla. Tobe po nich nic neni, nemas mne rad a uz dvakrat jsem ti navrhnul, aby jsi si mne pridal na steamu, ze si svoje nazory muzeme povymenovat z oci do oci. Tady mne ignoruj.

apach29
19-06-11, 20:53
kdyz tu strasne pises o tech steam serverech, ostatnich NS portalech atd... tak dej ty slavne odkazy na jeho bany, posty na forech atd. vzdyt si rikal, ze to mas :) nebo jen fake, kterym ses nas snazil presvedcit o tom, ze neco ma?

Pripojuju se k BAWSONove zadosti.

ParadoXX
19-06-11, 22:08
prosim vás.On ví kulový.Nemá nic.Jen tu mele kraviny.Moje steamid se na playzoně nemohlo objevit,jelikož sem tam nikdy nehrál.Na ug sem hrál akorát 1v1 aim a to jen chvíli.Takže on má možná důkazy o někom.Ale ten někdo rozhodně nejsem já.Ale vzhledem k tomu,že sem nechce nic dát,tak mě akorát špiní a dělá z vás debili,abyste mu uvěřili.Nic víc nedělá.Proto řikám,on žije v jiný realitě.On o týhle skutečný realitě nemá ani páru.A eště vás tu blbne a tahá za nos ňákejma nesmyslama,co jeho zdegenerovanej mozek vymyslel.Bože muj,jak mu tohle můžete věřit.
Aspoň že se tu najdou lidi,co mu nic nevěřej a koukaj se na věc nezaujatě.A tyhle lidi já beru.Jeho ne.On ze sebe akorát dělá debila a chce,aby ste byli debilové i vy.

Navíc celou dobu,co tu píše ty jeho výmysli,se ani jednou nevyjádřil k demu.Proč taky,že jo?Dyť pozná hovno,proto k tomu neměl co říct.To je úplně bijící do očí.Ve mně vidí někoho se stejnym nickem a pro něj sem čítr.Bohužel realita je jiná.Já opravdu číty k tomu,abych zabil několik ns noobů jako je on,fakt nepotřebuju.Mam za sebou dobrou kariéru v csku a opravdu bych se nesnížil k tomu,abych na někoho musel používat cheaty,když proti nim bojuju od začátku vzniku cs roku 1999.

Holt s nim se nedá nic dělat.Zapomeňte na něj.On za to fakt nestojí.Mele jedno a to samý pořád dokola a bez důkazů.Jeho důkazy sou jeho výmysli,jak tak vidim.Blbec se toho chytne,raálně uvažující jedinec se zamyslí a bude chtít víc vědět.Toť vše ke mně.A rád bych viděl ty důkazy,o kterejch tu celou dobu mele.O playzoně,o unitedgames a chci vidět důkaz,že bylo zabanovaný moje jediný steamid,který mam od roku 2003,necelej rok po tom,co se steam objevil.A věř mi,že origoška hl1 s cs 1.5 byla koupená v jrc v roce 2001 za 1300kč.Z týhle originálky pochází taky později moje steamid.Takže se chlapče prober a srovnej si ty sračky v tvý hlavě.Ikdyž to asi pochybuju,protože to spíš vypadá,že v tom mozku toho moc nemáš.

apach29
19-06-11, 22:28
Do te doby, nez Jazzin doda (at uz nam vsem, nebo jen Kotlovi) ty dukazy o kterych mluvi, bych se bejt tebou zdrzel komentu. Zvlast, kdyz ty pises taky porad to samy dokola a nazyvas nas adminy malymi detmi. Bych se i vsadil, ze jsem o dost starsi nez ty, ale to tu nebudeme rozebirat. Udelas lip, kdyz budes reagovat uz jen v klidu a slusne. Mas UB, tak nevysiluj.

jazzin
19-06-11, 23:35
prosim vás.On ví kulový.Nemá nic.Jen tu mele kraviny.Moje steamid se na playzoně nemohlo objevit,jelikož sem tam nikdy nehrál.Na ug sem hrál akorát 1v1 aim a to jen chvíli.Takže on má možná důkazy o někom.Ale ten někdo rozhodně nejsem já.Ale vzhledem k tomu,že sem nechce nic dát,tak mě akorát špiní a dělá z vás debili,abyste mu uvěřili.Nic víc nedělá.Proto řikám,on žije v jiný realitě.On o týhle skutečný realitě nemá ani páru.A eště vás tu blbne a tahá za nos ňákejma nesmyslama,co jeho zdegenerovanej mozek vymyslel.Bože muj,jak mu tohle můžete věřit.
Aspoň že se tu najdou lidi,co mu nic nevěřej a koukaj se na věc nezaujatě.A tyhle lidi já beru.Jeho ne.On ze sebe akorát dělá debila a chce,aby ste byli debilové i vy.

Navíc celou dobu,co tu píše ty jeho výmysli,se ani jednou nevyjádřil k demu.Proč taky,že jo?Dyť pozná hovno,proto k tomu neměl co říct.To je úplně bijící do očí.Ve mně vidí někoho se stejnym nickem a pro něj sem čítr.Bohužel realita je jiná.Já opravdu číty k tomu,abych zabil několik ns noobů jako je on,fakt nepotřebuju.Mam za sebou dobrou kariéru v csku a opravdu bych se nesnížil k tomu,abych na někoho musel používat cheaty,když proti nim bojuju od začátku vzniku cs roku 1999.

Holt s nim se nedá nic dělat.Zapomeňte na něj.On za to fakt nestojí.Mele jedno a to samý pořád dokola a bez důkazů.Jeho důkazy sou jeho výmysli,jak tak vidim.Blbec se toho chytne,raálně uvažující jedinec se zamyslí a bude chtít víc vědět.Toť vše ke mně.A rád bych viděl ty důkazy,o kterejch tu celou dobu mele.O playzoně,o unitedgames a chci vidět důkaz,že bylo zabanovaný moje jediný steamid,který mam od roku 2003,necelej rok po tom,co se steam objevil.A věř mi,že origoška hl1 s cs 1.5 byla koupená v jrc v roce 2001 za 1300kč.Z týhle originálky pochází taky později moje steamid.Takže se chlapče prober a srovnej si ty sračky v tvý hlavě.Ikdyž to asi pochybuju,protože to spíš vypadá,že v tom mozku toho moc nemáš.

Hezky jsi to napsal =) 2003 steam si můžeš koupit za 10€ na německym fóru, že jsi to ty neudělal je docela možný, protože ten steam někdo / ty používáš. Na druhou stranu tamten paradox i ty máte stejný friendy i avatar. Zároveň přiznávám, že tenhle steam nebyl na UG ani registrovanej, ty dva zabanovaný paradoxové maj logicky jiný steam id. Login do admin fóra na pz dám, až to zas bude aktuální. Když se mi bude chtít tak vám možná nascreenuju logy, ipcka a steam id ParadoXXe o kterym mluvim. Sral to pes, hraj si. Omlouvám se, ale na někom jsem musel zjistit jak to tady chodí. Jenom doufám, že brzo získáš Darwinovu cenu, vzhledem k tomu cos tu předved jsi kvalitní kandidát. Sarcasm off: Pokud jsi nějakou vesmírnou haluzí někdo jinej, než Xkrát banovanej cheater, se stejnejma poznávacíma prvkama, friendama na steamu, avatarama a kecama, tak se ti srdečně omlouvám. Je mi líto, že jsi tu se mnou mařil čas. Třeba se tu naučíš aspoň trošku česky negramotná vostudo :o)) A děkuju Kotlovi za pomoc s vyřízením unbanu.

Kotel
19-06-11, 23:57
Nemam v umyslu nekoho shazovat, ale pokud neni dukaz, vzdy davam unban jako v pripade jazzina, ktery uz byl take nekolikrat zabanovan za wh. Tenhle system tu funguje uz od zacatku a 90% zabanovanych hracu se steamem na demu nic nemeli, i kdyz byl admin naprosto presvedcen, ze to byl cheater. Pak je tu 10%, co dostali ban treba 3x a az na dalsim demu to bylo zcela jednoznacne. Vetsinou pomohlo hltv.
Dema jinyho Paradoxe pripadne diskuzi na foru bych rad videl, protoze ja tu mam taky nekolik dem z roku 2009 a jasny dukaz tam neni. Ovsem ten hral pres ns, takze je tu zrejme vice hracu se stejnym nickem.

BAWSON
20-06-11, 00:15
nejak mi to nedalo a momentalne nemohu nejak usnout, tak jsem trochu zaptatral. nasel jsem tohle na soe : http://forum.soe.cz/viewtopic.php?id=133. stiznosti na paradoxe bylo vice, ale udelalo se nove forum, takze to bylo vse smazano a tak zbyl bohuzel jen tenhle.
jazzin - pokud ty posty, bany atakdale neuvidim na vlastni oci, tak ti proste neuverim.... tvoje vec jeslti to tu postnes, ale pokud ne, tak automaticky nemas zadnej dukaz a banoval si zbytecne :).

ParadoXX
20-06-11, 02:49
no vida,tak dokonce o tomhle topicu ani nevim a to sem tam měl práva.Ale už je to fakt dlouho.

chmod a+x /bin/laden
20-06-11, 08:52
Je to pěknej hajzl. Nemluvím teď o cheatování, ale o tom jak se chová. V podstatě nenapsal jediný příspěvek, který by nebyl ofenzivní, urážlivý a gramaticky chybný. Kdo má na to žaludek, může si pročíst SOE (http://forum.soe.cz/search.php?action=show_user_posts&user_id=128), Undzwei 1 (http://www.undzwei.eu/?option=match&task=details&id_match=380024&task2=filter_cw&filter_cw=komentare&lastpage), Undzwei 2 (http://www.undzwei.eu/?option=match&task=details&id_match=379777&task2=filter_cw&filter_cw=komentare&lastpage), Undzwei 3 (http://www.undzwei.eu/?option=match&task=details&id_match=379461&task2=filter_cw&filter_cw=komentare&lastpage), GS (http://www.game_sites.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=17323&highlight=), GS BAN (http://www.game_sites.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=17945&highlight=). (linky na GS je třeba opravit ručně)
Uvědomte si, prosím, že tento hráč jen vzbuzuje negativní emoce, kde ho měli, tam se kvůli němu hádali - a tady to vypadá stejně a nic nenasvědčuje tomu, že by některá ze stran ustoupila, že by se situace zklidnila.

Maly Buu
20-06-11, 09:20
Tak a prece sem mel pravdu, proto sem to tam napsal Kotle, bo sem videl ze mu das Unban, ikdyz je jasne videt jak tam beha s WH ... o casech se nebavim, musis se divAT jak ten hrac hraje, kam se diva nediva atd .. ted se nam vsem vysmiva jaci sme idioti a bude si tam behat dal

Maly Buu
20-06-11, 09:21
status NEZADOUCI

Maly Buu
20-06-11, 09:28
hodte to demo jeste jinam..nejede mi dpc

Kotel
20-06-11, 10:16
Kdyz jsi vedel, ze dostane unban, meli jste si nejdriv zjistit, zda je mozny ho podle dema zabanovat nebo neco napsat, krome toho, ze je to cheater. Ani jeden tu nenapsal casy (se sluchatkama). Me se tam nezdalo nekolik momentu, ale nemam pro to podporu, tudiz jsem nemohl rozhodnout jinak. Kdyz se hned po banu vytratite, tak si ban tezko obhajite.
Ban za nadavky na forum by dostat mohl, ale dlazdici takto mluvi bezne, takze mu to nepripada vulgarni stejne jako Jurobovi a pak se muzem jednohlasne shodnout, ze je cheater, protoze nebude mit nic proti. Ja chci mit jasnej dukaz, abych to uz nemusel resit.
Na soe hral nejakou dobu a ban nedostal, dokonce hlasil cheatery. Paradox si zmenil steam a prestehoval se do Prahy, aby zde zrejme zacal novou cheaterskou karieru. Nebo je to jeden z tech x paradoxu, co si davaj nick podle znameho DJ. Na fakahede je zabanovano nekolik paradoxu dokonce samotnym paradoxem.
Pokud je paradox zabanovany na nejakem dalsim portalu, tak bych rad videl nejakou diskuzi z fora pripadne demo (ne diskuzi z admin fora, protoze zde se resi zrejme jiny paradox, takze je nutne videt, jak pise).

NUME
20-06-11, 10:18
Takže...
Všichni tu předvádíte pěknej cirkus. Ani nevim jak to napsat, abych se někoho nedotkl. Asi to vemu z mýho pohledu. Ale k tématu.

Věc první: Ať to ParadoXX hraje jak dlouho chce, vyjadřuje se na fóru jako někdo z děcáku. Starýho mazáka bych tipoval na vyzrálejší slovník a větší trpělivost. Podle příspěvků bych řek 12-15 let.
Věc druhá: Usvědčit se dá i řadou nepřímých důkazů. Že ho nikdo zrovna nechyt při činu znamená jen to, že ho nikdo nechyt při činu.
Věc třetí: Screenek to má na serveru taky těžký, hraje podobně...
Další věc: Toto demo (kromě jiných) jsem skouk několikrát, a je tam několik 50% akcí:
skore 2:3 - ten první flash na schodech - asi skill a odhad
skore 2:4 - čas 1:20 až 1:15 - tam bylo ňáký moc ticho
skore 2:5 - trochu moc divoký ale asi skill
skore 2:6 - ty 4 raný dávky jsou dost přesný a pak ten Chmeldos za zdí, no nvm nvm
skore 2:7 - čas 1:30 a flash ve vratech: suveréní postup vpřed+2 fragy
skore 2:7 - akce na konci - hodně skill a luck
skore 2:8 - 4 raný dávky a hodně energie
Samozřejmě nejde říct, že to byly stopro číty, na to sem tu malej pán, ale už jsem na W3U podstoupil pár přestřelek, i s ParadoXXem, a je to tvrdej oříšek. Na mapě typu de_dust bych skóre 20:0 ještě pochopil, dává si bacha, drží si odstup, poslouchá a nerambí jako to zkoušim já...
Ale fy_mapy, to nefotim. Top hráči to tak nedávaj jako on, a to neni obdiv, ale podiv.
Jak jsem psal v jiném topicu, mapa fy_adrenalin, jeho skóre 46:0, furt okolo 100hp a v poho rozdával 4 raný dávky přes mapu, dával heady, dobíjel hp a ani moc nekoukal, co se děje kolem.Po sluchu tam většinou nic nepoznáš, všichni tam lítaj fofrem dokola, čarujou, kropí a strafujou, a maj skóre 20:10. Spectoval jsem ho ňákou dobu, nic poznat neni, ale jak říkam, hraju to chvíli a nevim co všechno tu jde a nejde.
Na compu nezáleží, je to 12 let stará hra, tak neblbněte s ňákým performence. Na zvuku taky moc ne, mam půjčený KOSSy za 2 a půl a zní to podobně jako pecky za 180, jen to víc bassuje. Záleží jak máte kdo nastavenej ambient, room a celkově kvalitu zvuku ve hře.

Ale prostě z toho mám pocit, že mu "něco" pomáhá, něco cítím ve vzduchu, kromě kombinace EGO/AROGANCE (ale každej jsme ňákej)...

Sice hraju CS stabilně asi 2 měsíce, ale neni to první střílečka co pařim. Mam dost nastříleno jinde (třeba Q3A,U:T,BF,CoD,MoH,D3,MP,VC,FP,GTA a tuny a tuny jiných) a když někdo někde moc vykukoval, tak byl terčem (myšleno jakkoliv).

Děkuju za trpělivost a berte to jako postřehy, né fakta.

P.S:pro ParadoXXe: Nezkoušej mi nadávat do lamáckýho dítěte, za 2 roky slavím 30:excl:
pro ostatní: to samý co pro ParadoXXe, nezapomínejte, že jsem sušil oči u Dooma2, když 3/4 z Vás nebyla na světě:beer::drinks::censored:

Takže tak...........

jazzin
20-06-11, 12:34
Ten nick už psát nebudu, překřtim si ho třeba na VoldemorTTa. Příběh to mělo uplně stejnej. Kdo ho četl, tak ho 3 knihy sralo jak ministerstvo kouzel (Kotel) odmítá vidět to, je většině lidu jasný, sebrat odvahu a bojovat proti tomu. ParadoXX je banovanej na playzone, konkrétně 2x, jednou za wh (demo mám, vyjádření cheathunterů vám sem třeba můžu vykopírovat). Problém je, že nemám šanci dokázat, že tenhle člověk je tamten, takže pokud jsem chtěl svojí argumentaci založit na tomhle faktu, jsem nahranej. Tenhle ParadoXX je oproti tamtomu schovanej za nějakou proxynou a já nejsem žádná hackerská kapacita abych ho vyšťoural. Takže důkaz že ParadoXX a ParadoXX je jeden člověk není. Slovo proti slovu je to i v případě přátel na steamu (mají stejné, stejně jako avatary na steamu a i nízkost, se kterou si počínaj na fórech sedí. Důkaz prostě neni, třeba zkusim nějakýho mága přes servery, jestli si nechce zahrát na stopaře. Jinak říkáš, že jsi hrál za xenogens, ti byli docela high, pamatuju jak si to ničili s BOSSem (rip) a The One. AMD ligu snad hráli i s Petrajsem v sestavě. Sranda je, že jsem za ně, ještě i se SaMem hrál v roce 07 chvilku taky, takže teoreticky jsem to měl po tobě přebírat. Kolem roku 05 jsme vystupovali v AMD 2.A jako b!ologic. Ale asi jsme se nepotkali. Škoda, že už nejede progamers.cz abychom si to dohledali. Nevěřim Ti, vypadáš, chováš se, i hraješ jako vůl, ale velká šance, že jsi někdo jinej prostě existuje.

http://www.playzone.cz/user/32917/view/gameid
http://www.esl.eu/cz/player/3334292/

Tenhle sympaťák se nám všem může s požehnáním nejvyššího vysmívat dál =)
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=137073736344315&set=a.137073546344334.37050.137070756344613&type=1
http://www.vtstutorials.ac.uk/detective/image/case-closed-stamp.gif

jazzin
20-06-11, 12:46
Ještě mně napadá, že slavný jména jako selby docela dokazujou, že v AMD lize si mohl cheatovat víceméně každej, takže ani tvoje účast v takhle respektovaný lize o tvym lan skillu moc neříká. No nic, tohle téma už je vyčerpaný.

InVitro
20-06-11, 12:47
Jsem teda hodně zvědavý jestli by si to ParadoXX takhle mega ultra "skilla" dával i na klasu. Tam bych ho chtěl vážně moc vidět jak hraje.:-F

bones
20-06-11, 12:51
Mozno ma nahrate svoje zvuky a miesto vybuchu granatu mu to povie - TAM JE! viz. http://www.youtube.com/watch?v=jwxN8sCIOOE

morbe
20-06-11, 12:56
Mozno ma nahrate svoje zvuky a miesto vybuchu granatu mu to povie - TAM JE! viz. http://www.youtube.com/watch?v=jwxN8sCIOOE

:-D ano, to by mu urcite moc pomohlo
sarcasm off: kdyztak wh sounds

Charon35
20-06-11, 12:59
Jsem teda hodně zvědavý jestli by si to ParadoXX takhle mega ultra "skilla" dával i na klasu. Tam bych ho chtěl vážně moc vidět jak hraje.:-F

Alebo rovno 1on1 s Jazzinom. CW server je :)

Kotel
20-06-11, 13:07
Net ma od UPC (Praha), takze aby mohl hrat odjinud (z Brna), musel by se pripojit na jiny specialne upraveny server, ktery ho prepoji na net upc a az s nim se pak pripojit na kotelnu. To by mel ping nejmin 200.
Na esl nevidim jeho steamid ani ze by mel ban. Na fb je nekdo s Novosedlic, ktere jsou zas uplne na druhe strane republiky, takze ted to uz vubec nechapu.

Výsledky vyhledávání mezi uživateli

PaRaDoX (http://www.playzone.cz/uzivatel/paradox)
paradox- (http://www.playzone.cz/uzivatel/paradox-2)
paradOx. (http://www.playzone.cz/uzivatel/paradox-1)
paradoxcz (http://www.playzone.cz/uzivatel/paradoxcz)
PaRaDoXiK (http://www.playzone.cz/uzivatel/paradoxik)
Paradoxko (http://www.playzone.cz/uzivatel/paradoxko)
paradoxskill (http://www.playzone.cz/uzivatel/paradoxskill)
Paradoxw0w (http://www.playzone.cz/uzivatel/gift-zwerg)
PaRadoxX (http://www.playzone.cz/uzivatel/paradoxx)
Paradoxx343 (http://www.playzone.cz/uzivatel/paradoxx343)
Paradoxxx (http://www.playzone.cz/uzivatel/paradoxxx)
svkparadox (http://www.playzone.cz/uzivatel/svkparadox)
UWD Paradox (http://www.playzone.cz/uzivatel/uwd-paradox)

Opravdu nestaci, ze na jinem portalu je zabanovany paradox.
Druhy ban na pz byl za co?

jazzin
20-06-11, 13:19
Net ma od UPC (Praha), takze aby mohl hrat odjinud (z Brna), musel by se pripojit na jiny specialne upraveny server, ktery ho prepoji na net upc a az s nim se pak pripojit na kotelnu. To by mel ping nejmin 200.
Na esl nevidim jeho steamid ani ze by mel ban. Na fb je nekdo s Novosedlic, ktere jsou zas uplne na druhe strane republiky, takze ted to uz vubec nechapu.

Výsledky vyhledávání mezi uživateli

PaRaDoX (http://www.playzone.cz/uzivatel/paradox)
paradox- (http://www.playzone.cz/uzivatel/paradox-2)
paradOx. (http://www.playzone.cz/uzivatel/paradox-1)
paradoxcz (http://www.playzone.cz/uzivatel/paradoxcz)
PaRaDoXiK (http://www.playzone.cz/uzivatel/paradoxik)
Paradoxko (http://www.playzone.cz/uzivatel/paradoxko)
paradoxskill (http://www.playzone.cz/uzivatel/paradoxskill)
Paradoxw0w (http://www.playzone.cz/uzivatel/gift-zwerg)
PaRadoxX (http://www.playzone.cz/uzivatel/paradoxx)
Paradoxx343 (http://www.playzone.cz/uzivatel/paradoxx343)
Paradoxxx (http://www.playzone.cz/uzivatel/paradoxxx)
svkparadox (http://www.playzone.cz/uzivatel/svkparadox)
UWD Paradox (http://www.playzone.cz/uzivatel/uwd-paradox)

Opravdu nestaci, ze na jinem portalu je zabanovany paradox.
Druhy ban na pz byl za co?

Lidi migrujou. Z česka byl jedinej. Nechápu proč by někdo chtěl bejt dvojníkem tohodle chudáka, ale evidentně se někdo takovej našel. Vysvětlení může bejt to, že tenhle hrál v roce 05 za xG, potom byl inactive až do roku 2010 a teď tady. Mezitim jsme bojovali s jeho dvojníkem. Třeba někdo pamatuje InfiX-mE ParadoXX tak ví. Ale na to bych se musel zeptat Stroma nebo lidi co s nim hravali. Who cares.

ParadoXX
20-06-11, 14:30
http://www.playzone.cz/user/32917/view/gameid neni to muj steamid

http://www.esl.eu/cz/player/3334292/ nemam takový icq

http://www.facebook.com/photo.php?fb...6344613&type=1 páni,už mam i fake na facebooku.Škoda,že facebook nemam.A k tomu,co psal kotel.Celej život žiju v praze.Co bych dělal v ňákym prdelákově.Ale jak tak koukám,tak ten debil jazin si stejně tvrdí pořád dokola to svoje.
BTW:Jak můžu mít stejný friends a stejnej avatar,když avatar mam cca 2 roky,protože před tim sem tam žádnej obrázek neměl a friends mi ubyli po rozpadu xG a kdo si mě přidá,okamžitě blokuju,takže nevim,jak můžeš vědět moje kamarády na steamu.Seš kapánek prolhanej.

Hele,já to tady řešit nebudu.Řešte si a najděte si toho,koho hledáte.Tenhle nick mam od let,kdy tu začínali 286ky.A nezajímá mě,že někdo kopíruje muj nick.Holt závidí,no.Ale nenechá si srát na hlavu od ňákýho vidláka,kterej mě tu sprostě odbinňuje z něčeho,co sem neudělal.Tohle mě pěkně sere.On neví nic a pouští se do mě.Nezná fakt nemá důkazy a stejně se do mě naváží.To je inteligence.Už mě fakt nech bejt.Helej si toho,koho hledáš.To na soe sem byl já,jak tu někdo dal odkaz.A jak kotel psal,mam upc a bydlim celej život v praze.Ostatní mě nezajímá.

Víc tu už řešit nehodlám.

InVitro
20-06-11, 14:59
Můžete už loknout tenhle thread, furt se tu opakují dokola a pomalu se to tu rozjíždí ve flame.

ZombieBot
20-06-11, 15:01
Prosimtě, můžeš mi říct, kdy tady začínali 286tky?

chmod a+x /bin/laden
20-06-11, 15:05
Prosimtě, můžeš mi říct, kdy tady začínali 286tky?
Vzhledem k tomu, že se zrovna učím na státnice z výpočetky, jsem ho taky chtěl chytit za slovo, ale včas jsem se zarazil. Šetři síly, nepřilévej oleje do flame war...

MARTiii
20-06-11, 15:13
poradne mu priloz pod Kotel :-D

jazzin
20-06-11, 17:50
http://www.playzone.cz/user/32917/view/gameid neni to muj steamid

http://www.esl.eu/cz/player/3334292/ nemam takový icq

http://www.facebook.com/photo.php?fb...6344613&type=1 páni,už mam i fake na facebooku.Škoda,že facebook nemam.A k tomu,co psal kotel.Celej život žiju v praze.Co bych dělal v ňákym prdelákově.Ale jak tak koukám,tak ten debil jazin si stejně tvrdí pořád dokola to svoje.
BTW:Jak můžu mít stejný friends a stejnej avatar,když avatar mam cca 2 roky,protože před tim sem tam žádnej obrázek neměl a friends mi ubyli po rozpadu xG a kdo si mě přidá,okamžitě blokuju,takže nevim,jak můžeš vědět moje kamarády na steamu.Seš kapánek prolhanej.

Hele,já to tady řešit nebudu.Řešte si a najděte si toho,koho hledáte.Tenhle nick mam od let,kdy tu začínali 286ky.A nezajímá mě,že někdo kopíruje muj nick.Holt závidí,no.Ale nenechá si srát na hlavu od ňákýho vidláka,kterej mě tu sprostě odbinňuje z něčeho,co sem neudělal.Tohle mě pěkně sere.On neví nic a pouští se do mě.Nezná fakt nemá důkazy a stejně se do mě naváží.To je inteligence.Už mě fakt nech bejt.Helej si toho,koho hledáš.To na soe sem byl já,jak tu někdo dal odkaz.A jak kotel psal,mam upc a bydlim celej život v praze.Ostatní mě nezajímá.

Víc tu už řešit nehodlám.

V jednom z těch dvou linků lžeš. A nebuď furt nasranej, dopadlo to dobře ne ? =) Druhej Paradoxx si už nezahraje, má už třetí zabanovanej multiacc a ani jeden nesedí s tvou ip, takže to nejsi ty, ale máte stejný známý i avatar.... Takže pokud nejsi ani ten na esl, pz, tak ten červenej frňák patří době Ferdo. :) Každopádně soráč, nemám důkazy, můj fail. čus

ZombieBot
20-06-11, 19:22
Vzhledem k tomu, že se zrovna učím na státnice z výpočetky, jsem ho taky chtěl chytit za slovo, ale včas jsem se zarazil. Šetři síly, nepřilévej oleje do flame war...

Kdyby napsal (v horšim případě, taky neni zrovna 1000xmožné) 486tku nebo P1 tak neřeknu, ale 80286 nikdy v čechách nebyla.
EDIT: A navíc, 286 je tuším z roku 82 ? Takže pokud tenhle nick používáš od dob 286tek tak ti bude něco okolo 35ti? :D Tomu nevěříš ani sám, podle tvého vyjadřování totiž vypadáš tak maximálně na 15 let.

InVitro
20-06-11, 20:04
Podle toho jak mluví bych taky netrefoval daleko, ale ve skutečnosti mu bude, tak kolem 25 let.?

NUME
20-06-11, 20:12
KOMPY JSOU TU DLOUHO:) V 10 jsem pařil na Comodore 40, ZX, Didaktiku a 286. Pentium 1 tu nikdo neměl. Ve 13 sem koupil 486 za 20 vočí, pak K6-2, Celeron, a teď mam Athlon...
Tady měl každej 286, fakt...

A už to zamkněte a nehádejte se. Dostal unban, takže vyřešeno...
Kdo ho chce sledovat, tak HLTV.
Toť vše a hlavně klid:)

chmod a+x /bin/laden
20-06-11, 20:47
KOMPY JSOU TU DLOUHO:) V 10 jsem pařil na Comodore 40, ZX, Didaktiku a 286. Pentium 1 tu nikdo neměl. Ve 13 sem koupil 486 za 20 vočí, pak K6-2, Celeron, a teď mam Athlon...
Tady měl každej 286, fakt...

286 ?? To nemělo ani multitasking, určitě jsi myslel 386! Na netu jsem to nedohledal, ale vzpomínám si, že jsem kdesi četl, že na ČSSR se vztahovalo embargo dovozu technologii (stejně jako na celý soc.blok). K nám se propašovávaly maximálně britské ZX spectra, ale americký intely, natož 80286 vůbec.

EDIT: Já začínal na ATARI 800XL (na obrázku je to ta mašinka vpravo) Hra se nahrávala z magneťáku třeba půl hodiny za zvuků, které by některým vzdáleně připomínaly kvílení obstarožních modemů, a sem tam došlo těsně před koncem k chybě a půlhodina loadování programu přišla vniveč :-D Zlaté časy!
http://www.newbreedsoftware.com/bill/photos/vcf70/img_2888.jpg

Charon35
20-06-11, 21:05
286 ?? To nemělo ani multitasking, určitě jsi myslel 386! Na netu jsem to nedohledal, ale vzpomínám si, že jsem kdesi četl, že na ČSSR se vztahovalo embargo dovozu technologii (stejně jako na celý soc.blok). K nám se propašovávaly maximálně britské ZX spectra, ale americký intely, natož 80286 vůbec.
Jop. U nás (ČSSR) boli PP06 od komančov. Tiež som na PP06 začínal, nejaká šunka z cca 1988 (grafika Herkules, čiže čierno-biela). Až neskôr som mal 386-tku (neuveriteľná EGA grafika) a následne mega pecku za vtedajších neuverteľných 40 000 korún Pentium 166 (1,3 Giga HDD a nikdy som ho nezaplnil, nebolo čím:D). Široko - ďaleko neprekonateľný stroj... na pár mesiacov (cca o pol roka bol za polovičnú cenu). Doteraz ho mám plne funkčný. :) Odvtedy som sa na to vybodol a povedal si, že pri rapídnom vývoji PC sa neoplatí držať krok s najnovšímy modelmi. Teraz som na nejakej 3,... ani nvm, už mi je to jedno, hlavne, že ide :D

NUME
20-06-11, 21:10
Jako hádat se s tebou nebudu, když děláš ty státnice:)
Přetáčení kazety si pamatuju, pak vim určitě o 386, ale myslim že měl někdo i starší pekáč.
První Pentium1 ,co měl kemo, načítalo 3.11 asi půl hodiny. Zapli sme komp, šli ven a pak někdy přišli zahrát tycoona:)
Dneska to lítá na takových číslech, že to musíš chladit vodou...
Ale to už je OT
Takže LOCK PLS

jelen
21-06-11, 19:23
Paradoxx ak sa chceš aj nabudúce vyhnúť takýmto komplikáciám tak ti dám radu: Vymysli si vlastný, unikátny nick ako ostatný hráči a nie ako Godlike čo má polka sveta a majú skore 1:9 a btw podľa mena nemáš viac ako 20 (ParadoXX si dá len nejaký ultra super špica skill čo si nevie vymyslieť vlastný a uvidí nejakú lamu čo ten nick má dá si jeho Nick, zapne WH a hrá akoby nič) toď vše odomňa gl hf.

ParadoXX
22-06-11, 14:21
si debil.Radši nemluv,když nic nevíš.

UFOusek
22-06-11, 14:22
Jsi negramotny. Za teckou se pise carka. Nevis.

ParadoXX
22-06-11, 16:52
bože,bože,dítě.No comment.Zase nevědomý dítě.

UFOusek
22-06-11, 18:37
bože,bože,dítě.No comment.Zase nevědomý dítě.

Boze, boze, mezery za carkama a teckama, retardiku.