PDA

Zobrazit normální verzi : ???? Zeus



foxik
19-06-11, 17:14
Keby to boli nejaké servery alebo niečo tak nepoviem....ale čo mám zle akože s nickom?
Mne je jedno tých 30min. ale mám už 3. ban a niekto spomínal že po 5 je perma
Pls vysvetlite mi to niekto dík.

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem ZEUS
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'nick'
[AMXBANS] Delka: '30 minut'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:30286935'
[AMXBANS] Tvoje IP: '88.212.37.209'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ========================================

nick bol že "www.krav0.com"
gL~

MARTiii
19-06-11, 17:22
zkus jeste chvili popremyslet proc, mozna ti to dojde :-D

foxik
19-06-11, 17:25
zkus jeste chvili popremyslet proc, mozna ti to dojde :-D

Pls povedz mi to.

Trsak
19-06-11, 17:32
Napsal to špatně, důvodem byla podprůměrná velikost penisu.

Larodar56
19-06-11, 17:33
:D

ZEUS
19-06-11, 17:36
2x jsem tě žádal, aby sis změnil nick a ty nic...
17:08:19 <STEAM_0:0:11098610><178.209.152.155> ZEUS : kravo, zmen si nick...
17:10:04 <STEAM_0:0:11098610><178.209.152.155> ZEUS : kravo, ten nick si zmen
příště si dávej normální nick....

foxik
19-06-11, 17:40
2x jsem tě žádal, aby sis změnil nick a ty nic...
17:08:19 <STEAM_0:0:11098610><178.209.152.155> ZEUS : kravo, zmen si nick...
17:10:04 <STEAM_0:0:11098610><178.209.152.155> ZEUS : kravo, ten nick si zmen
příště si dávej normální nick....

Sorry že nepozerám každp chvílu na say.....ale čo je zle s tým nickom mi prosím fakt povedz? Neexistujúca stránka ktorá nemôže nikomu uškodiť, len chcem docieliť aby som nemal 3 bany ale proste 2, dík.

bones
19-06-11, 17:42
su tu adepti, co maju 10 a viac banov a dalej hraju, takze to asi nefunguje :)

http://666kb.com/i/buhvbl36gr6gz0h9y.jpg

Trsak
19-06-11, 17:43
Sorry že nepozerám každp chvílu na say.....ale čo je zle s tým nickom mi prosím fakt povedz? Neexistujúca stránka ktorá nemôže nikomu uškodiť, len chcem docieliť aby som nemal 3 bany ale proste 2, dík.

Ok, od teď ti budu říkat krávo :), není na tom podle tebe přece nic divného.

foxik
19-06-11, 17:44
Ok, od teď ti budu říkat krávo :), není na tom podle tebe přece nic divného.

nn :D V Česku je to nejaká nadávka či čo? (neutočím na český národ ok?)

Trsak
19-06-11, 17:46
nn :D V Česku je to nejaká nadávka či čo? (neutočím na český národ ok?)

Není, je to zvíře, proč krávo?

UFOusek
19-06-11, 17:48
Urazka to neni, ale kdybych tim chtel nekoho stouchnout, tak se mi to asi povede...

ZEUS
19-06-11, 17:48
Zkus za přemýšlet, co je na tom nicku špatně...
btw. ban ti již vypršel.

Larodar56
19-06-11, 17:49
Myslel, že třeba takové slovíčko ku*va bude už moc vulgární.

apach29
19-06-11, 17:50
Admin nebude shazovat CS na listu a kontrolovat, jestli ta stranka existuje, nebo ne. Ja bych ti dal ban na 3 dny za reklamu.

foxik
19-06-11, 17:51
Zkus za přemýšlet, co je na tom nicku špatně...
btw. ban ti již vypršel.

NEJDE O TYCH TRAPNYCH 30MINUT, ALE O TO ŽE TU NIEKTO SPOMÍNAL, ŽE PO 5 BANOCH JE PERMA, JA TU CHCEM HRAT. Nehovor ako drbnutý ale napíš jasne dôvod, fakt prosím ťa.

ZEUS
19-06-11, 17:58
Viz. post od bonese... pořádně si ho přečti at se nemusíš 10x ptát.
ehm... že by reklama v nicku ? Byl jsem na tebe tak hodnej, že jsem Ti dal jen ban na půl hodky...
Příště, až si budeš dávat nick, tak si dej nějakej normální, co neporušuje pravidla.

foxik
19-06-11, 18:12
Viz. post od bonese... pořádně si ho přečti at se nemusíš 10x ptát.
ehm... že by reklama v nicku ? Byl jsem na tebe tak hodnej, že jsem Ti dal jen ban na půl hodky...
Příště, až si budeš dávat nick, tak si dej nějakej normální, co neporušuje pravidla.

:DD Jaká reklama? Čo som reklamoval? Internet?

ZEUS
19-06-11, 18:16
Mě nezajímá, co to je za web nebo není. Kdyby sis dal normální nick, který neporušuje pravidla Kotelny, tak by si tento ban nedostal.
Příště si rozmysli, jaký nick si tam dáš...

foxik
19-06-11, 18:30
Mě nezajímá, co to je za web nebo není. Kdyby sis dal normální nick, který neporušuje pravidla Kotelny, tak by si tento ban nedostal.
Příště si rozmysli, jaký nick si tam dáš...

Ok, sorry že som robil reklamu na neexistujúci web, len tak ďalej.

Trsak
19-06-11, 18:33
Ok, sorry že som robil reklamu na neexistujúci web, len tak ďalej.


Viz. post od bonese... pořádně si ho přečti at se nemusíš 10x ptát.
ehm... že by reklama v nicku ? Byl jsem na tebe tak hodnej, že jsem Ti dal jen ban na půl hodky...
Příště, až si budeš dávat nick, tak si dej nějakej normální, co neporušuje pravidla.

Co dodat :D

apach29
19-06-11, 18:39
Foxiku, vis ze jsou tu bany za reklamu? Ja myslim ze to vis moc dobre. Jak jsem uz napsal jednou, admin nebude zjistovat, jestli ten web existuje. Proste dostanes ban a hotovka.

foxik
19-06-11, 18:53
Foxiku, vis ze jsou tu bany za reklamu? Ja myslim ze to vis moc dobre. Jak jsem uz napsal jednou, admin nebude zjistovat, jestli ten web existuje. Proste dostanes ban a hotovka.

Prečo si to neoverí?

morbe
19-06-11, 19:10
Buď si abnormálně retardované dítě nebo si postižený dospělý člověk. Ty si myslíš, že admin bude zjišťovat jestli ta stránka opravdu existuje nebo ne? Souhlasím s Apachem. Dal bych ti 3 dny za nick+demenci.

To první je..

foxik
19-06-11, 19:16
Buď si abnormálně retardované dítě nebo si postižený dospělý člověk. Ty si myslíš, že admin bude zjišťovat jestli ta stránka opravdu existuje nebo ne? Souhlasím s Apachem. Dal bych ti 3 dny za nick+demenci.

No dobre teda.

foxik
19-06-11, 19:17
To první je..

Yes, tvoj oco.

foxik
19-06-11, 19:22
Admin nebude shazovat CS na listu a kontrolovat, jestli ta stranka existuje, nebo ne. Ja bych ti dal ban na 3 dny za reklamu.

:DDDDDDDDDDD 10 sekúnd života ho zabije, ach, všetci ste tu už kokoti, dajte mi perma mám vás ajtak v piči, som tu prišiel normálne slušne opýtať začo mám ban, ma tu začínate flejmovať, potom ja mám ban za nadávky a iné blbosti, kokoti postihnutí ste tu všetci.

UFOusek
19-06-11, 19:22
Yes, tvoj oco.

Dementiku, ban ti vyprsel, nevim, co tu resis, proc tu pises, admin si nemusi zjistovat, jestli to je nejakej portal, stranka s haxama nebo proste neexistuje, psali ti to tu uz asi do 3 postu..

foxik
19-06-11, 19:24
Dementiku, ban ti vyprsel, nevim, co tu resis, proc tu pises, admin si nemusi zjistovat, jestli to je nejakej portal, stranka s haxama nebo proste neexistuje, psali ti to tu uz asi do 3 postu..

A čo že mi vypršel? Tu sa kokoti vyhovárajú na to že nemám mať reklamný nick.... KOKOTI ODKIAL MAM VEDIET ŽE STE LENIVÍ A NIČ SI NEOVERÍTE?

foxik
19-06-11, 19:28
Yeees. Navrhoval bych ten ban prodloužit. Už jen proto, jak se chová na foru. Třeba ten perm, když si to přeje.

Tak to si veľký chalan už, cg.

foxik
19-06-11, 19:41
Tak len.

foxik
19-06-11, 19:57
Nie, ty choď.

ZEUS
19-06-11, 20:32
Yes, tvoj oco.
Za tohle sis to tu pěkně pokakal...
Máš krásný 3 dny na rozmýšlení nad sebou...

foxik
19-06-11, 20:40
anooo ako vždy, vy my začnete nadávať, ja sa bránim, a potom ja mám ban, zeusova matka je piča, muhahahahahaah.

ZEUS
19-06-11, 20:43
Za to nemůžeme, že nedokážeš pochopit, že si dostal ban za reklamu v nicku.... a jestli mě tím chceš naštvat tak se hodně vedle :D

foxik
19-06-11, 20:45
Za to nemůžeme, že nedokážeš pochopit, že si dostal ban za reklamu v nicku.... a jestli mě tím chceš naštvat tak se hodně vedle :D

Reklamu čoho? Za to nemůžu, že admini na kotelňe sou tak lýní a nedokažou se podívať o co jde.

ZEUS
19-06-11, 20:47
Budu si kvůli Tobě shazovat CSko ne ? Si asi upadl z višně... Kdyby sis dal jinej nick, tak by si ban nemusel vůbec dostat. Je to jenom Tvá vina. Neznalost pravidel neomlouvá.

ZEUS
19-06-11, 21:01
Já se nenechám vyprovokovat tímhle individuem :)... Uvidíme za 3 dny, jestli mu tahle nálada zůstane ;)

foxik
20-06-11, 14:37
Sorry, ale myslel som že Kotel dáva práva adminom čo to robiť chcú proste a robia to zodpovedne. Si kokot lenivý vyjebaný proste, si to priznaj a nevyhováraj sa na pičoviny.

MARTiii
20-06-11, 14:40
:-d :-d

UFOusek
20-06-11, 15:04
No uzasny, misto toho, aby byl ten pripad rad, ze to dostal na pul hodky, tak nas tu vsechny posle do pici a zacne nadavat do rodiny... Vasi te mlati, co foxik?

foxik
20-06-11, 15:12
No uzasny, misto toho, aby byl ten pripad rad, ze to dostal na pul hodky, tak nas tu vsechny posle do pici a zacne nadavat do rodiny... Vasi te mlati, co foxik?

Nie.

foxik
20-06-11, 15:20
No uzasny, misto toho, aby byl ten pripad rad, ze to dostal na pul hodky, tak nas tu vsechny posle do pici a zacne nadavat do rodiny... Vasi te mlati, co foxik?

Ide o to, že český kokot, ktorý je lenivý jak jeho matka skurvená, sa tu vyhovára na kokotiny, napr. "kukni pravidlá", pls kde je tam napísané že nemôžeš mať nick, kt. nič neznámená? Českí šašovia hlúpi.

Trsak
20-06-11, 15:23
Ide o to, že český kokot, ktorý je lenivý jak jeho matka skurvená, sa tu vyhovára na kokotiny, napr. "kukni pravidlá", pls kde je tam napísané že nemôžeš mať nick, kt. nič neznámená? Českí šašovia hlúpi.

Zase deš do čechů ty kide? Myslel jsem že seš normální, ale nejsi... Navrhuju jeste víc prodloužit ban a lock themy...

UFOusek
20-06-11, 15:25
Retardovany dite, divej se co pises, abys pak v jinym threadu nepicoval, ze proti cechum nic nemas, ok? Mel jsi nick zacinajici na www. a koncici na .com, coz vypovidalo o tom, ze se jedna o webovou stranku. Mohlo jit o stranku jineho herniho portalu nebo o stranku obsahujici hacky/cheaty, ktere jsou zde zakazane. Nemusel kontrolovat, co to je za website, on proste videl reklamu. Jeste ti pred tim napsal 2x do chatu, aby sis zmenil nick, ale tys neuposlechl. Pote nasledoval ban. Vic polopate ti to vysvetlit neumim, kdyztak si ty casti, kterejm nerozumis vyg00gluj, retarde.

foxik
20-06-11, 15:26
Zase deš do čechů ty kide? Myslel jsem že seš normální, ale nejsi... Navrhuju jeste víc prodloužit ban a lock themy...

Kde domov můj, tam kokot můj
Země pičovská s smradlavá, domov můj.

foxik
20-06-11, 15:27
retardovany dite, divej se co pises, abys pak v jinym threadu nepicoval, ze proti cechum nic nemas, ok? mel jsi nick zacinajici na www. A koncici na .com, coz vypovidalo o tom, ze se jedna o webovou stranku. Mohlo jit o stranku jineho herniho portalu nebo o stranku obsahujici hacky/cheaty, ktere jsou zde zakazane. Nemusel kontrolovat, co to je za website, on proste videl reklamu. Jeste ti pred tim napsal 2x do chatu, aby sis zmenil nick, ale tys neuposlechl. Pote nasledoval ban. vic polopate ti to vysvetlit neumim, kdyztak si ty casti, kterejm nerozumis, vyg00gluj, retarde.

ty kokot sprosty a co ze tam je .com? To znamena "cesko ojebané materine" ty kokotko hlupy zajebany

UFOusek
20-06-11, 15:27
Zase prechcal mamu a koukal se na film s hvezdickou..

/edit: Jak jsem psal, "vyg00gluj si to, retarde"

Trsak
20-06-11, 15:28
Kotle myslím že nikomu by nevadilo, když mu dáš perma.. I na foru, i na webu

chmod a+x /bin/laden
20-06-11, 15:29
Trsak: Perm na webu je nanic, stále sem může přispívat anonymně
Tohle nemá co dělat s národností, foxik je prostě namyšlený až na půdu a pokory se od něj nedočkáte. PLS LOCK

Trsak
20-06-11, 15:30
Kde domov můj, tam kokot můj
Země pičovská s smradlavá, domov můj.

BTW: Právě si napsal, že "Země pičovská s smradlavá" je tvůj domov, FAIL? :D

foxik
20-06-11, 15:31
Prečo pokory? Šak lenivý kokot mi dá ban neprávom a potom mi začne nadávať, za čo pokoru?

foxik
20-06-11, 15:32
BTW: Právě si napsal, že "Země pičovská s smradlavá" je tvůj domov, FAIL? :D

Nepoznáš text hymny svojej krásnej krajiny?

Trsak
20-06-11, 15:33
Nepoznáš text hymny svojej krásnej krajiny?

Ano znám ji dobře, ale tohle rozhodně není ona.
Za 1.- Dalo mi 5 minut než jsem rozluštil tvůj podivný jazyk "negramotných", kterým píšeš
a za 2.- Opravdu to nebylo vtipné :)

chmod a+x /bin/laden
20-06-11, 15:34
Prečo pokory? Šak lenivý kokot mi dá ban neprávom a potom mi začne nadávať, za čo pokoru?

To je tvůj pohled na věc. Uvědom si, že krom tebe to ostatní vnímají tak, že jsi ten BAN dostal oprávněně. Vztekáš se zbytečně, po tom co jsi tu předvedl by jsi se měl naopak hodit do klidu, omluvit se za své chování a přiznat chybu s tím www v nicku. Nebo máš druhou možnost, dál se vzdorovitě vztekat a počkat si pár let, než ti to samo dojde.

foxik
20-06-11, 15:34
Ano znám ji dobře, ale tohle rozhodně není ona.
Za 1.- Dalo mi 5 minut než jsem rozluštil tvůj podivný jazyk "negramotných", kterým píšeš
a za 2.- Opravdu to nebylo vtipné :)

No dobre teda. http://cs.wikipedia.org/wiki/%C4%8Cesk%C3%A1_hymna študuj

Trsak
20-06-11, 15:36
No dobre teda. http://cs.wikipedia.org/wiki/%C4%8Cesk%C3%A1_hymna študuj

A je to tu zase, zase si něco přečteš a meleš... Přečti si tu první větu laskavě znova, díky...
A ban byl oprávněně, to je jako kdybych měl nick www.gametsites.neco a řekl, že jsem nevěděl že ta stránka existuje...

foxik
20-06-11, 15:37
To je tvůj pohled na věc. Uvědom si, že krom tebe to ostatní vnímají tak, že jsi ten BAN dostal oprávněně. Vztekáš se zbytečně, po tom co jsi tu předvedl by jsi se měl naopak hodit do klidu, omluvit se za své chování a přiznat chybu s tím www v nicku. Nebo máš druhou možnost, dál se vzdorovitě vztekat a počkat si pár let, než ti to samo dojde.

ZA WWW V NICKU JE BAN? ešte pred tým jak som šiel na kotolnu som pozrel či to je nejký web keby náhodou, btw admin môže meniť nicky aj sám či? Na jakú piču budem pozerať na chat na DM?

ZEUS
20-06-11, 15:38
Dejte mu už někdo ban... Vypadá to, že se za ty 3 dny jeho chování nezlepší...
EDIT: ale on to nechápe, má tam krátké vedení, že už kratší bejt ani nemůže... neznalost neomlouvá....
http://csko.cz/bans/ban_search.php - zadej si do nickname www. a uvidíš, kolik lidí před tebou dostali ban....

foxik
20-06-11, 15:40
a je to tu zase, zase si něco přečteš a meleš... Přečti si tu první větu laskavě znova, díky...
A ban byl oprávněně, to je jako kdybych měl nick www.gametsites.neco a řekl, že jsem nevěděl že ta stránka existuje...

www.krav0.com neexistuje a vedel som tu do pice uz to pochopte

chmod a+x /bin/laden
20-06-11, 15:41
foxik, že tě to baví plavat proti proudu...
http://www.demotivationalposters.org/image/demotivational-poster/0912/stubborn-ass-boat-demotivational-poster-1260058648.jpg

Trsak
20-06-11, 15:42
www.krav0.com neexistuje a vedel som tu do pice uz to pochopte

www.gamesties.neco taky neexistuje! Dejte mi unban! Pochopte to!

foxik
20-06-11, 15:45
Dejte mu už někdo ban... Vypadá to, že se za ty 3 dny jeho chování nezlepší...
EDIT: ale on to nechápe, má tam krátké vedení, že už kratší bejt ani nemůže... neznalost neomlouvá....
http://csko.cz/bans/ban_search.php - zadej si do nickname www. a uvidíš, kolik lidí před tebou dostali ban....

Všetko bany na existujúce weby.

MARTiii
20-06-11, 15:46
Všetko bany na existujúce weby.

a ted uz i na neexistujuce weby :-)

ZEUS
20-06-11, 15:46
Všetko bany na existujúce weby.
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=5402 a tento taky existuje ?

foxik
20-06-11, 15:52
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=5402 a tento taky existuje ?

To bol jediný ktorý neexistuje :)

foxik
20-06-11, 16:05
Kto tu hovorí o unbane? Ja hovorím o bane neprávom, unban nechcem, chcem len aby aspoň raz Kotel priznal vinu svojim verným adminom ,)

grEy
20-06-11, 19:00
Foxik ty primitiv sprosty. Prosim ta uz nerob hanbu Slovakom a pakuj do pce, ak si myslis, ze mas ban nepravom. Si ubohe dieta, Jur0bov vojak v jeho hovno elite a osprostena ovca. Nikto ti neuraza rodinu, tak ani ty neurazaj ich.

Kotel
20-06-11, 19:37
Chtel ban, tak ho ma. Ted ho teprve Jurob prijme za vlastniho.