PDA

Zobrazit normální verzi : -noforcemaccel -noforcemparms)



Semi
19-06-11, 19:10
Ahoj.
Chtěl bych se zeptat k čeumu slouží tyto příkazy. (Ne do konzole)

-noforcemaccel -noforcemparms

Trsak
19-06-11, 19:13
Myslím že to pracuje s myší ale nevím jistě.

Semi
19-06-11, 19:18
S myší to pracuje sem si jistý ale jaký to má účinek na myš ?

Trsak
19-06-11, 19:22
S myší to pracuje sem si jistý ale jaký to má účinek na myš ?


It disables mouse accelration, when you move mouse quickly it moves faster ( removes the checkbox of enchance pointer in windows mouse settings). google for more

:)

Semi
19-06-11, 19:29
Co sem googlil tak to je něco s tlačitkama na boku myši. (To co máte nastaveno v Windows napřiklad mouse3 a mouse4) se ve hře vymaže a můžete si na něj nastavit jakoukoliv věc. A po vypnutí hry se to dá zpátky :D

jelen
20-06-11, 16:11
ide o to že ak napr. si kukni ak pohneš myšou prudko a zastavíš tak ti aim ešte kus posunie a tieto príkazy slúžia na vypnutie akcelerácie že aim ti ide presne ako myš... takže ak posunieš prudko do prava tak bez tých commands ti ho ešte kus posunie s nimi ide tam kde chceš, ja som to skúšal a nevyhovuje mi to :)

jazzin
21-06-11, 10:08
99 % Lepších hráčů hraje s těmito příkazy. Já se za jednoho z nich nepovažuju, ale celkem přesně to vysvětlil jelen. Jde o to, že Windows maj nějakou svou akceleraci (pozitivní nebo negativní - buď, že ti to myš při rychlym pohybu zrychluje nebo zpomaluje) a do toho se ještě přidává csko se svou vlastní akcelerací. Na spoustě fórech je toho na tohle téma napsaný tuny. Checkuj playzone.cz, SK-gaming.com, hltv.org .. K odstranění akcelerace slouží i mousefix, kterej ti přepisuje registry. S ním, ale bejvá problém v některejch hernách a proto je lepší používát -noforce příkazy. Je to o zvyku, trefovat se dá i se zaplou akcelerací, ale je to víceméně o náhodě. Jestli si chceš bejt jistej svym nekompromisnim aimem, hra bez akcelerace je určitě cestou :o)


http://www.youtube.com/watch?v=oqNBiY1z_dI

jelen
21-06-11, 18:46
nj ja som to skúšal keď som sa nudil a kus som si tuningoval csko. Skúsil som aj mouse fixer aj tie príkazy ale radím ti, ak nemáš podložku ako ja, nedávaj si to :D osobná skúsenosť :D

Charon35
22-06-11, 12:24
nj ja som to skúšal keď som sa nudil a kus som si tuningoval csko. Skúsil som aj mouse fixer aj tie príkazy ale radím ti, ak nemáš podložku ako ja, nedávaj si to :D osobná skúsenosť :D
Ja mám laser a po chvíľke zvykania mi to príde ako lepšie. (myslím -noforcemaccel -noforcemparms) Je to presnejšie, len citlivosť si nemôžem ulahodiť stále :/

jazzin
22-06-11, 21:44
http://www.playzone.cz/clanky/ovladnete-svou-mys

Nedoporučuju se moc montovat do taktování usbčka. Moje základovka na noťasu to docela nevzala a fungujou mi jen 3 ze 4 usb portů. Jinak je to skvělej návod, já kdybych dostal takhle pohromadě všechna tato info na začátku svýho hraní cska. ..

Semi
24-06-11, 14:39
Tak jsem to pochopil ale pořád si nejsem jist, jestli to mám nastavený. (:D)
V ovládaci panely - myš - mám odškrtnutý zvýšená přesnost ukazatele (Mám tam dané ano)
V steamu - MOje hry - Counter-Strike - Vlastnosti -Nastavit možnost spouštění mám napsáno " -noforcemaccel -noforcemparms "
Takhle to mám nastaveno :D
Nevíte někdo jestli to je na 100% funkční, protože sem slyšel že je to obrovská výhoda ve hře, hlavně při zápase.

Trsak
24-06-11, 14:42
Ještě v csku v nastavení v multiplayer dej pokročilé nastavení a zruš si automatický zaměřování