PDA

Zobrazit normální verzi : Pomoc (USB)



Radovan
24-11-12, 11:48
Ahojte, dnes som odpojil USB tak povediac "surovo" z pc, bez toho aby som dole klikal na odpojiť bezpečne.
No, a teraz keď som išiel na PC tak disk sa premenoval na "Removable Disc F:" a nedá sa otvoriť , furt mi vypíše, že ho treba sformátovať, čo som urobil ale "Zariadenie F: sa nedá formátovať. :in_love:
Dáta som z neho už vybral cez ubuntu, čiže nevadí pokiaľ ich stratím. Ja len, či sa nejakó nedá opraviť to USB... no škoda 32 GB USB.

Vopred ďakujem.

E: O týždeň sa dostanem na Win7 snáď to pôjde. (Teraz som na XP)

kono159
24-11-12, 12:09
Ja tiez neviem co som robil ale mne tiez nejde sformatovat. To bude asi jedbo ci budes mat Win 7 lebo ja som to skusal na obidvoch OS a nic. To budes sa musiet spytat niekoho kto ma s tym vacsie skusenosti (ja osobne by som isiel do Comtecu alebo nejakeho ineho obchodu zameraneho na elektroniku).

Radovan
24-11-12, 12:22
Lol už mi ide :mml:.
Pred chvíľou som ho dával do PS3-ky a nešiel, teraz dám do PC a ide....
Dnešná mágia Pána Pátroviča.

sunkovyzavin
24-11-12, 16:26
Tak hlavne ze si ho rozbehal. Ak by sa brickol aj nabuduce, urcite ho sformatujes cez unix/linux cez konzolu.
prikaz je nato mkfs > makefilesystem
;)

514Pro
26-11-12, 10:06
Odpojovat flashku bezpecne se vyplati, vypnes tim napajeni v portu a zajistis, ze se ti neodpali flashka, me uz takle jedna zahucela. Ano, je to velmi nepravdepodbne, ale stat se to muze.