PDA

Zobrazit normální verzi : Som sp5 po roku prosím o unban



jelen
20-06-11, 16:06
Ahoj. Pred rokom som odišiel bývať k mojej nevlastnej mame do Ameriky, pretože sme sa sťahovali. Doma mi ostal PC (stará šunka) a papiere od neho. S CSkom som prestal pred rokom, pretože som sa musel venovať Angličtine kedže som bol v USA ,logické ne :D, takže som ani netušil že ja budem niekedy žiadať o unban za Cheaty :-(. Vrátil som sa na Slovensko k otcovi a že si zahrám Countra. Zadal som do google že Counter strike portál a po chvíľka hľadania som našiel Váš portál. Idem sa pripojiť a vyhodí mi:

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Zabanovany nick : Proste domaci K[]lbas!
[AMXBANS] Duvod : ' Wallhack '
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Zabanovane SteamID : STEAM_0 : 1 : 19355426
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa : 88.212.37.58
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] ================================================
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!

Na Papieroch od PC som mal svoje heslá na e-maily, hry atď... Ukradli mi asi Steam, 2x e-mail a teraz som ho získal nas5 a ako sa pripojím že mám ban. No dpč nikdy som u Vás nehral a mam za WH :D:D dobré čo náhoda je sviňa :) Ako som čítal fórum, atď vidím že máte kvalitný Admin team plno serverov, kvalitných ako tu čítam, a o Kotlovi som už počul :) Týmto by som vás chcel požiadať o UnBAN a ja vám sľubujem že už si heslo zapamätám :) Je mi to ľúto ale ja by som ten váš server rád skúsil a že či je fakt pravda, že je to kvalitný portál bez Cheaterov a nie ako ostatné, ktoré z vás chcú dostať len cash alebo že aj admini si cheatujú. Je to len na vás či mi ten ban ktorý "nieje môj" odstránite (UNBan) alebo len ma tu zjazdíte že mám byť opatrný atď a žiaden unban nebude :-).

Ďakujem, s pozdravom Jelen

chmod a+x /bin/laden
20-06-11, 16:10
Dojímavé
http://www.the-numbers.com/video/Its-Kind-of-a-Funny-Story/Its-Kind-of-a-Funny-Story-poster.jpg

MARTiii
20-06-11, 16:13
nekomu darujes login a heslo ke tvymu steamu a pokladas to za krades ?
nejsi nejaka vysoce postavena osoba ze ti kradou i emaily ? :-D

jelen
20-06-11, 16:15
Prečo by som ho niekomu daroval? Veď som písal že všetko som mal na Papieri od PC a ja som na to úplne zabudol. Na tých papieroch bolo info o PC, zmluva atď... za PC nám dali 250€ tak som si nič nemohol vziať, natož zmluvu.

jelen
20-06-11, 16:22
prepáč chceš kópiu pasu alebo čo že som v tej Amerike bol?? Ak mi neveríte tak čo už. Ja len že som videl pár reklám na iných serveroch na ten váš mali tam niektorý bindy že najlepší portál atď. Takže ja za niekoho inú demenciu mám pykať? Rád by som skúsil váš server

Kotel
20-06-11, 16:28
Za posledni rok byl tvuj steam 3x zabanovan a hralo se na nem ze 3 mist v republice, takze se tomu verit da. Ted zalezi na tom, jestli maji v bille kinder maxi king.

chmod a+x /bin/laden
20-06-11, 16:28
jelen neber to osobně, prostě nejsi první ani poslední, kdo přišel s podobným příběhem žádat o unban, tak to prosím vem na vědomí.
Bude to bolestivě upřímné, když ti řeknu, že za chyby se platí a tím, že jsi poskytl steam account někomu jinému, ač nevědomky, jsi o něj de facto přišel.

Stále ještě si myslím můžeš dostat unban, s tím že si tě někdo vezme pod drobnohled; záleží na adminech. Já admin nejsem, jediné co ti teď můžu doporučit je stáhnutí non-steamu ze stránek Kotelny, nebo si pořídit zcela nový steam.

dEEEEEEEEEEL
20-06-11, 16:31
Ted zalezi na tom, jestli maji v bille kinder maxi king.

:D

jelen
20-06-11, 16:38
Za posledni rok byl tvuj steam 3x zabanovan a hralo se na nem ze 3 mist v republice,

Nechápu :D na mojom steame hrala celá republika? :D:D zaujímave :D

Chmod, chápem aj ja by som rozmýšľal možno klamem a možno nie... To už vie len mama, oco a ja :) Ja len sa budem modliť a dúfať predsa som ten nejaký kresťan

Flash
20-06-11, 17:06
http://lukke.ic.cz/4chan/cool_story_bro.gif

UFOusek
20-06-11, 17:15
http://i196.photobucket.com/albums/aa147/duffman135/random/achievement.gif

jelen
20-06-11, 17:20
http://i196.photobucket.com/albums/aa147/duffman135/random/achievement.gif

http://cunzphoto.files.wordpress.com/2010/12/failed.gif

Kotel
20-06-11, 17:31
Pc jsi prodal pred odjezdem do ameriky nebo az potom? Ten, komu jsi prodal pc bydli v Bratislave?

jelen
21-06-11, 10:52
ja osobne som ho nepredával mám len 16, otec ho predal

chmod a+x /bin/laden
21-06-11, 10:53
ja osobne som ho nepredával mám len 16, otec ho predal
Odpověz Kotlovi na otázku - KDY ho otec prodal, a KOMU? Do které části SVK?

ZombieBot
21-06-11, 14:35
Bylo to před rokem, to už si třeba nemusí pamatovat a nebo vůbec nemusí vědět, od kud byl kupce, pokud se to prodávalo třeba přes akuro nebo tak. Takže tohle je podle mě nesmysl. Nicméně ban byl na tento steam udělen nedávno (09.05.2011 - 16:06). Ale stejně jsem pro unban, žádost je hodně slušná, pravopisné chyby nevidim, ten člověk vypadá slušně, takže jsem pro UB.

jelen
21-06-11, 18:24
ako píše zombiebot, PC som nepredával ja a ani neviem kto bol kupca! ak sa otco vráti, tak to tu napíšem čo bude najskôr o 4-5dní diky za pochopenie

Kotel
21-06-11, 19:43
Muzes hrat.

jelen
21-06-11, 19:50
Muzes hrat.
ďakujem, cením si to, už som ticho :D