PDA

Zobrazit normální verzi : Mega Pub



sypaj!
25-11-12, 14:15
http://www.ulozisko.sk/568754/peguska.rar
Je tam pribaleny aj textovy dokument s id a komentárom.

VINCE C.
25-11-12, 16:23
Tady to bude asi hodně lidí brát jako blbej vtip. Ale taky jí nevěřim ani nos mezi očima. Je to blbka jak vrata, ale občas hraje jak věštící koule.

:moqq
25-11-12, 17:06
Jsem na ni taky mel spadeno, ale nikdy dostatecne prukaznej matros.

Tady jsou zajimavy momenty 1:18 - sla mu mysi naproti jeste nez vybehnul, 6:55 - bez wh se standardnima modelama nebylo videt jak probiha.

sypaj!
25-11-12, 17:25
Ja si myslím, že nie je o čom. 100% no spread, no flash a wh si zapne podľa potreby. Tipujem to na nejaký ESC 7.0 vyššie. No spread na 1.3-1.5.

:moqq
25-11-12, 17:38
Je k tomu k dispozici jeste hltv?

DarkAspecT
25-11-12, 18:29
Hltv jsou vyplé,leda že by to nahrál dřív,než je kotel vypnul,ale proč by to sem dával po takové době,že?Jinak Peguska asi čistá nebude,vadí mi její chování.Jinak je zajímavý,že hlásí cheatry,kteří sou občas i clear,to možná aby jsme si jí nevšímali,její legendární smajlíky píše i v hlášení..

sypaj!
25-11-12, 19:14
Kazdy sa jej zastava aj servery ale ved to mate natocene. Myslim ze aj ked je to kratke tak je to jasne. Prinajmensom ten no flash a no spread. Robil som 4 roky admina na jednom uz teraz neexzistujucom servery tak aspon nieco rozoznam. Na ten wallhack sa moze vazne odvolavat iba s tym ze ma skinny s maxivelkym poctom poligonov.

tyger103
25-11-12, 20:40
Zezačátku jsem ji měl ze skillerku,čím víc jsem na ní koukal,tím víc mi přišla jako s WH,ale nikde absolutně průkazný materiál.Nejlíp jsem to poznal z role protivníka,kdy prostě víte,že nemohla vědět,ale přitom věděla... Zapatá podle mě je,dost lidí to ví a ještě víc tuší,ale bude to problém dokázat.

:moqq
25-11-12, 20:46
Spread je podle mě diskutabilní, jelikož je to demo nahraný a ne HLTV. Recoil je subjektivní záležitost a sám jsem byl dost překvapenej, když jsem viděl třeba svůj očima někoho jinýho. Právě proto se ptám po hltv, což by mělo nejvíc reprezentovat server-side view.
Že je HLTV off mi v tom momentě nedocvaklo :)

pegy
25-11-12, 20:53
No konečne som to našla =D ešte som sa aj pomýlila a dala to do zlej zložky demo =D čo to je no spread? =D ja takto hrám stále to mi braček nastavoval konfig pretože ja sa tomu tak veľmi dobre nerozumiem =) neviem dobre angličtinu =D Pri hre používam len sluchátka =) a na panoramixe mi nikto nič nenapísal, tam hrávam takto stále =D Asi je tam vyšia úroveň a vedia to hrať na rozdiel od teba. =) Pusti si to na sluchátkach, ja vážne neviem čo ti tak može vadiť na tom ako hrám? Všetko tam bolo vidieť a ja som to pokazila ešte k tomu!! =D ty ani nevieš čo je to WH =D Ja mám nahraté viac než ty odchodené a tiež som bola Adminka =) tak si láskavo odpusti sprosté reči v hre, Ďaukjem
Čo je to ten no spread? =D A VENCE ty ma stále neurážaj, už ma to hnevá, že ti nič nepíšem a večne ma v hre urážaš DarkAspecT nikto ti nekáže tie smajlíky čítať =) to je moja vec

Raw
25-11-12, 21:03
Ještě na to kouknu později, ale věřím, že tam něco bude. Přidávám se k názoru VINCE, prostě bot s WH.

DarkAspecT
25-11-12, 21:10
Vince má naprostou pravdu,ano nutí mě to číst jelikož je to má povinnost,kdybych za každý tvůj smajlik dostal korunu sem milionář.Nechci tu ponizovat děvčata,ale každej je z tebe na serveru vedle protože máš něco navíc,všichni vímě co.A oni uvidí holku max na csku...

tyger103
25-11-12, 21:27
Tohle demo na ban nestačí.Tedy podle mě.

Flash
25-11-12, 22:04
1:11 - na schodech nebyl pres strelbu slyset ani videt, tak proc to skoceni za krabici?
1:14 - takovy zvlastni litani crossu
1:17 - divnej protipohyb crossu, nepatrny posoupnuti bliz k rohu i kdyz to bylo na reflex nedatelny
4:06 - zarazila se a cupla si driv, nez to Tcko videla a ten cross se zas choval dost divne
4:20 - Tcko na plantu za zdi vybiha k sikmy, ona se pohne ke stene aby ji nevidel a hned jak to Tcko otoci a bezi zas na plant, tak bezi na stred dlouhy, divny
4:59 - full flash, i kdyz nevim, jestli to neskoncilo zrovna kdyz zacala strilet, me to tak nejak mezi tema dvema flashema probliklo a v tu chvili ho zabila, nevim jestli to neni bug dema... wallbang vrat pak logicky do pohybu hrace ale az moc presnej
5:30 - :D nepujde tam proste, s whcke je jeden v katech, druhej ve tme a treti u zeleny, btw.
6:56 - toho sem vazne nevidel, s wh to ale vypadalo, ze bude videt hlava, bad luck... nebyla :)
7:02 - to tcko s whckem bylo videt jakoze uz vybiha, peguska vystrelila... ale do prazdna :) bez wh opet nebylo videt nic

Nejzajimavejsi casy sou 4:20; 6:56 a 7:02, ceknete to nekdo... za me tam wallhack je, norecoil neresim, na tomhle demu je toho dost malo na posouzeni nejakyho aim boostu.

VINCE C.
25-11-12, 22:23
No konečne som to našla =D ešte som sa aj pomýlila a dala to do zlej zložky demo =D čo to je no spread? =D ja takto hrám stále to mi braček nastavoval konfig pretože ja sa tomu tak veľmi dobre nerozumiem =) neviem dobre angličtinu =D Pri hre používam len sluchátka =) a na panoramixe mi nikto nič nenapísal, tam hrávam takto stále =D Asi je tam vyšia úroveň a vedia to hrať na rozdiel od teba. =) Pusti si to na sluchátkach, ja vážne neviem čo ti tak može vadiť na tom ako hrám? Všetko tam bolo vidieť a ja som to pokazila ešte k tomu!! =D ty ani nevieš čo je to WH =D Ja mám nahraté viac než ty odchodené a tiež som bola Adminka =) tak si láskavo odpusti sprosté reči v hre, Ďaukjem
Čo je to ten no spread? =D A VENCE ty ma stále neurážaj, už ma to hnevá, že ti nič nepíšem a večne ma v hre urážaš DarkAspecT nikto ti nekáže tie smajlíky čítať =) to je moja vec

Nauč se psát jako člověk, náno. Nikoho nebaví číst text kde je polovina znaků "smajlík".

pegy
25-11-12, 22:30
Prepáčte za vulgárnosť ale vám už z toho dočista drbe =D Ja vážne nič nemám čo ste sa zbláznili? =D Zapojte si aj trošku šťastia do mojej hry =D Strieľam aj do stien kde často bývajú =) a zvyknem strieľať skôr než výjdem, ale nie vždy ma to napadne a nie vždy sa trafím, veď ma natáčajte stále a uvidíte ako hrám =D=D naozaj sa na vás aj s kamarátom náramne smejem =D Tuším bi ste celý panoramix zabanovali =D aaach =)

pegy
25-11-12, 22:34
Titán ty si celý bot =D ja to hrávam už viac rokov než máš ty sám =D a mala som aj s dievčatami klan =)

VINCE C.
25-11-12, 22:35
Nemusí mít nutně wh, spíš to bude nějaká forma esp.

Jinak ještě jeden nepřímej argument. Nahrál jsem hromadu CS s holkama z top scény a žádná z nich (ani jana nebo maiuska, který jsou asi považovaný za nejlepší) nehraje ani z poloviny tak "dobře". Buď je fantasticky skromná a hraje to jen tak na pubu ( z nějakýho důvodu !!! 24/7 !!!) a nebo ví, že žádný ambice mít nemůže, protože na ligový scéně by byla se softwarem okamžitě busted a bylo by masturbaci ega konec.

VINCE C.
25-11-12, 22:39
Titán ty si celý bot =D ja to hrávam už viac rokov než máš ty sám =D a mala som aj s dievčatami klan =)

Tak pokud jsi tak suprdobrá, tak to měl bejt s takovou výkonností steamroll přes celou scénu až na špici světa.







Jako je tu ještě jedna možnost, že kravička chodí se svejma bílejma rytířema na ts/ventrilo a její spolek jí okamžitě po smrti naviguje mapou a hlavní hvězda pouze doráží.

DarkAspecT
25-11-12, 22:43
Nechci tu bejt jako někdo kdo nemá názor,ale v tomhle jsem s vincem za jedno.Díky bohu,že nedostala ty práva.Klasická fb trubka se smajlikama =D

VINCE C.
25-11-12, 23:01
1913
1914
1915
1916

VINCE C.
25-11-12, 23:04
Tenhle jsem hledal.


1917

Raw
25-11-12, 23:06
Diskuze jak na facebooku v komentarich. Podle stylu hrani mas odehrano tak ctvrt roku max. Derovani mozna 2 znamych spotu jinak nic z PG. Mysleni opet beginner, trida stredne pokrocileho NS. Nehrajes proste jako PG, vubec se tak nepohybujes ani Nevis, kde se da co derovat. Kdyby si ten skill mela, tak by to slo videt. Navic pokud je pro tebe undzwei nejaky top class, tak je mi te lito. Rad bych videl tvoji hru treba na svedskem playstaru.

Charon35
25-11-12, 23:10
No konečne som to našla =D ešte som sa aj pomýlila a dala to do zlej zložky demo =D čo to je no spread? =D ja takto hrám stále to mi braček nastavoval konfig pretože ja sa tomu tak veľmi dobre nerozumiem =) neviem dobre angličtinu =D Pri hre používam len sluchátka =) a na panoramixe mi nikto nič nenapísal, tam hrávam takto stále =D Asi je tam vyšia úroveň a vedia to hrať na rozdiel od teba. =) Pusti si to na sluchátkach, ja vážne neviem čo ti tak može vadiť na tom ako hrám? Všetko tam bolo vidieť a ja som to pokazila ešte k tomu!! =D ty ani nevieš čo je to WH =D Ja mám nahraté viac než ty odchodené a tiež som bola Adminka =) tak si láskavo odpusti sprosté reči v hre, Ďaukjem
Čo je to ten no spread? =D A VENCE ty ma stále neurážaj, už ma to hnevá, že ti nič nepíšem a večne ma v hre urážaš DarkAspecT nikto ti nekáže tie smajlíky čítať =) to je moja vec

Tak ty si musela byť kvalitná adminka. Sa hlavne neposer z tých tvojich "paramixov". Config si tu skladajú 10 ročné decká, ktoré určite nevedia poriadne anglinu. Navyše neviem, prečo ti hneď napadol config?

Inak zbytok, ktorí ste ani nevideli demo, tak si odpustite komentáre radšej. Netreba tu písať "dlho sa mi nezdala urcite ma wh" len kvôli tomu, že to napísal niekto na začiatku. Radšej spravte výpis ako Flash, alebo potvrďte jeho časy.

VINCE C.
25-11-12, 23:20
Btw demo jsem viděl. A to co předvedla v v 4:20 je bannable. Just my 2 cents.



+ teda ještě tam okolo 1:14, ne že by tam bylo potřeba mít wh, ale ten pohyb a volba pozice? to má bejt dobrej hráč? hahahahhaha

ostatní situace asi vcelku clean nebo rozhodně neprokazatelný

R3S
25-11-12, 23:22
tak já to skouknu popř zabanuju....
E: já to banovat nebudu podle mě nic nemá , jediná tak první akce mi nevoní , jinak se to dalo předpokládat popř. slyšet

VINCE C.
25-11-12, 23:40
tak já to skouknu popř zabanuju....
E: já to banovat nebudu podle mě nic nemá , jediná tak první akce mi nevoní , jinak se to dalo předpokládat popř. slyšet


Ti vážně nepříjde nic divnýho na 4:20 ? hmmmmmmmmm

sypaj!
26-11-12, 02:46
Hráš sa tu na nevinné dievčatko, ale si vychcaná až sa to nedá predstaviť. Normálne uvažujem či si vážne taká sprostá, alebo to hráš na psychiku. tu (http://csko.cz/forum/showthread.php?7758-%9Eiados%9D-o-pr%E1va-pegy) píšeš, že máš skúsenosti s amxmodom a nevieš si urobiť config? To má byť výsmech?
Ohľadom tej tvojej vysokej školy mám pochybnosti ak napíše bi ako časticu. Máš extremne šťastie, že nejde hltvčko lebo to čo si mi dnes dávala by ani nepotrebovalo komentár. Fullout cez celú falošnú v inferne, pričom 70% zasiahlo. Ale to len mimochodom. Dal som si robotu a zanalyzoval som to poriadne.
No flash:
tu (http://imgupload.sk/viewer.php?file=6b1s8t8mffz4ivd8lto5.jpg) je posledný frame pre tým ako dostala flash. Všímajte si polohu a cross.
tu (http://imgupload.sk/viewer.php?file=y42ooaelx592zdxwmq2b.jpg) napriek flashu dokáže zájsť za škatuľu, pekne sa skryť, namieriť si a zabiť.
tu (http://imgupload.sk/viewer.php?file=0tdf3aseytjdpn8r6x6m.jpg) je posledný frame pred druhým flashom. Opäť si všímajte polohu a cross.
a tu (http://imgupload.sk/viewer.php?file=4xj3ju5bxy4uhdoyc78d.jpg) napriek tomu si v pohode vylezie a ako keby nič si vo flashi namieri medzi vráta. Ale ona to isto musela počuť s tými jej slúchadlami s podporou 4. dimenzie. Kto potrebuje monitor, keď vám echo vaších krokov povie kde je všetko všade...

*ak to nebude stačiť zajtra tu dám podrobnú analýzu no recoil a wallhacku.

DarkAspecT
26-11-12, 05:11
Na tom 4:20 jsem se docela zasmál,tušitelka,že?Pak ještě to 7:03....za mě tam wallhack je.Btw-když má peguska tak super sluchátka nebude se bát je ukázat no ne?

bones
26-11-12, 09:23
v admin fore bolo este jedno demo na nu, sice paradoxx napisal, ze je to clear, ale mozno vam to pri tych rozboroch pomoze a nieco tam najdete

STEAM_0:1:995423 193.110.186.118 Peguska :)
http://csko.cz/dema/upload/dir/peguska.dem
na tomhle je jen neco
http://csko.cz/dema/upload/dir/antrax.dem

no spread a recoil by som vobec neriesil uz som videl svoje dema od druhych hracov co ma natacali, ze mam kody a cudoval som sa jak to skace.. aj RioT (http://csko.cz/forum/showthread.php?10260-riot-wh-megapub&highlight=riot) bol za to nepravom zabanovany

VINCE C.
26-11-12, 20:15
Bump. Aby se nám to tady nepropadlo na vedlejší stránku.

3necky
28-11-12, 19:47
Nazdar, taky bych se k tomu rád vyjádřil jestli můžu. Pegy jsem už dřív taky řešil i s dalším hráčem (určitě nechce být jmenovaný). HLTV si takhle stahuju kvůli většině "lepším" hráčům, kteří na serveru solidně rozdávají (a nejsem naivní mě už taky určitě pár lidí sledovalo). Je to normální, pokud jste opatrný a nedůvěřivý člověk. Takže vůči Pegy nejsem nijak zaujatý a tohle je můj objektivní názor.

Demo jsem si projel a zvláštní momenty mi přišli hlavně v akcích 0:53 a 6:55 - já jsem tam ty hlavy prostě neviděl, ale těžko říct jestli to nemůže být tím, že mám 800x600 a 15' monitor (noťas) nebo nastavením grafiky apod. Ovšem to 4:20?! To je hodně prazvláštní moment.

Ostatně Pegy máš možnost se k tomu vyjádřit. Pokud cheaty nepoužíváš, musíš si 100 % svých akcí obhájit a ne tady psát o tom, že jsi měla klan a kolik si toho nahrála apod...

Ten no spread a no recoil bych vůbec neřešil, ten mi připadá clear. Například v porovnání s ultraVIOLETEM je tahle střelba úplně normální.Ty flashe taky v pořádku, kill přišel až po tom, co šlo už trochu vidět.

sypaj!
28-11-12, 20:34
Súhlasim s neckym. Peguska by sa mala obhájiť miesto oháňania sa skúsenosťami. No flash by sa dal prpísať aj náhode, šťastiu, skillu.
Nesúhlasím len s tým no recoilom. Tu nejde len o to ako to vyzerá-nevyzerá. To sa dá podstane ovplivniť pripojením na internet a vhodným configom. Ale ak si sframujete niektorý fullout v 100 fps> uvidíte, že cross nepatrne skáče dole po každej strele. Neviem si predstaviť, žeby to človek robil vedome. Navyše množstvo steam cheatov, ktoré boli niekedy privátne má možnosť nastavenia na diskrétny režim, čiže to nie je niečo ako nájdete na youtube, že každá guľka má rovnakú trajektóriu. Niekto by mohol povedať, že je to nič oproti wallhacku navyše ak sa to ťažko rozoznáva, ale hlavne efektivita sa na veľké vzdialenosti zvyšuje.

Ja by som navrhoval ban s tým, že admin team bude posudzovať prípadnú žiadosť o unban na základe Peguskyneho vysvetlenia.

akka~
28-11-12, 20:38
Bez WH by byli jasné časy : 1:00, 4:22 a 4:58
Ale s WH mi čas 1:00 odpadl, slyšela ho.
4:22 s WH šlo jasně vidět, že ho vidí a viděla jak vychází z plantu tak si zašla v levo ať ho nevidí. Za mě jasnej čas.
4:58. Buď náhoda, nebo no flash. Nevím.

Piner
30-11-12, 22:07
Mohlo by se to tu konečně vyřešit, za mě tam WH je.

VINCE C.
04-12-12, 17:06
Děláte si prdel, že pořád nemá ban?

tyger103
04-12-12, 17:09
Děláte si prdel, že pořád nemá ban?

Asi to adminům nestačí i když se někteří vyjádřili,že tam je WH,nic jiného mě nenapadá.Nevím na co se čeká,že tu po tolika dnech ještě není jednoznačné vyjádření...

VINCE C.
04-12-12, 17:11
To je úplně neuvěřitelný. Tupá pipka, co má v hlavně uplně nasráno, hraje den co den na serveru jako totalní jasnovidec a nikdo to neřeší?

Piner
04-12-12, 17:16
No možná se jí někdo bojí zabanovat, aby když si přijde pro UB, aby toho admina ostatní nevyfuckovali, že je clear.
Bylo tu dost vypsaných časů, dost adminů se vyjádřilo, že ta hra není čistá, jen za mě je tam wallhack, s no flash zkušenosti nemám, takže nebudu soudit.

tyger103
04-12-12, 17:18
Takže řekněme:všichni vědí,že je zapnutá,ale nikdo to nechce vzít na sebe.Bože,nějaký odhodlání..kdyby to byl někdo s nickem Player tak má určitě ban.

:moqq
04-12-12, 17:30
vic dem

tyger103
04-12-12, 17:36
vic dem

Koukal jsem přes stránky,že hrála.Koukni prosím do záznamu chatu (já nemám přistup) a kdyžtak podle toho HLTV...

Nekromancer
04-12-12, 17:59
Nechápu moc, co se řeší, když několik adminů (k nimž se přidávám) WH v demu vidělo. Vždyť když si přijde pro unban, tak to ti admini snad potvrdí znovu, ne?

DarkAspecT
04-12-12, 17:59
Byla na serveru v 16:24 dnes, první záznam, tím pádem hrála na aztec/nuke kdo by se chtěl podívat na hltv..

Kotel
04-12-12, 18:29
Ma ban.

sypaj!
04-12-12, 18:51
Časujem hltvčka. Keď požiada o unban bude aspoň dôkaz.